User
Pass
2FA
 
 

AT match vs Raiku and Mirlol
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message9923
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 19-06-2012, 14:44:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu știu dacã-s hater sau realist, dar priestul ãla e praf.
Nu a dat nici un cc pe rogue. Avea șansa sã dea de 2 ori fear și o datã mind control. Rogul a murit fãrã sã dea blind.


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NellyRLD
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-09-2012 21:39)
Joined: 29 Sep 2011
Posts: 251, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: -65.1
Votes: 10

 
Post Posted: 19-06-2012, 15:47:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-am vazut nimic ma in meciu asta, zici ca-s doua teamuri de 1700 de pe frix.Plus de asta voi va certati ca lesinatii si aia fac bani din jocu asta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Marvelousz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-06-2012 12:02)
Joined: 05 May 2012
Posts: 105, Topics: 7
Location: FEMEI

Reputation: -29.1
Votes: 4

 
Post Posted: 19-06-2012, 17:31:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am remarcat exact ce a remarcat si myt, nimic special. Syckness a kitat putin rogu ala, dunno a facut tunnel si a dat un blind..boring


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
branuletz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2012 17:49)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 389, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 12

 
Post Posted: 19-06-2012, 17:55:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si ce vreti sa vedeti special in spriest+rogue vs discpriest+rogue? - asta e un meci de heal si dmg toata arena, nimic mai mult. da myt, de 2 ori fear pe rogue, daca tu-ti folosesti fear-ul doar vs un player care oricum ia dispel instant (vorbim de 2.3k+mmr pe atr, ceea ce inseamna skilled players), e clar. mind control in combo-ul asta la un rate unde se joaca la pure burst, mkay.

all in all, nu aveati cum sa vedeti fear ward-uri la fear, shadow word: death-uri la blind, la gouge, si alte prostii de genu' pentru ca nici1 dintre teamuri nu jucam asa, nu aveam eu de ce sa fug in mijlocu' arenei langa raiku sa-i dau un ***** de fear cand rogue era out of cds (cand nu mai ai nici1 cd ca rogue vs spriest+rogue, esti mort deja). raiku iara nu avea timp sa fuga spre mine cu un fear ca sa ajunga mirzk la mine pentru ca asta insemna sa nu mai casteze heal, ceea ce din nou, not good at all. ma bucur totusi ca n-ati remarcat nimic skilled, nu aveati ce, toti 4 din acea arena eram praf si suntem in continuare.

@myt: rogue-ul a dat miss blind din cate-mi amintesc (that's why you must keep your evasion up even if they're tunneling the priest)

oh: and btw, dovada de skill pe care o vreti alde myt, tricksz si nellyfurtado, nici1 priest nu si-a luat fear, nici1 priest nu statea langa rogue lui ca sa ia double fear, faptul ca dunno si-a dat evasion sa evite blindul, faptul ca a venit langa mine dupa al 2-lea sap sa inceapa pe rogue exact cand sare pe mine, broken vanishurile lui mirzk, mai vreti?-


zmr:
tipu asta e gen
il trimiti dupa paine
el vine cu un lighean in cap si zbiara
VIN TALYBANYYYYYYYYY|
FUGITYYY LUMEEE POMPIERYYYYY

Also, Syckness feat. zmR movie incomin'. Tricksz, suck it.


Last edited by branuletz on 19-06-2012, 19:28:30; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pewbearz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2012 23:22)
Joined: 25 May 2012
Posts: 47, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 52.7
Votes: 2

Post Posted: 19-06-2012, 19:06:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

branuletz + 1 , a da : VORBEA MYT RANK 1 1200 RATEING . Foarte tare .

On-Topic : Acuma,sti si tu , hateri care habar n-au despre 2000+ pe AT normal ca sunt , bv .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 19-06-2012, 19:27:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pewbearz wrote:
branuletz + 1 , a da : VORBEA MYT RANK 1 1200 RATEING . Foarte tare .

Vorbești tu, care nu știi când și unde se pun 2 de 'i'. Am sã-ți demonstrez cã pot și eu face 2.2k rating pe blizz, cã sunt foarte slab și habar nu am sã joc. Oricum, nu dau 2 lei pe AT.
branuletz wrote:
de 2 ori fear pe rogue, daca tu-ti folosesti fear-ul doar vs un player care oricum ia dispel instant

Fearul ãla poate fi lejer acoperit de un Kidney/Gouge.

Lucrurile au stat așa: Un rogue stãtea în slow permanent, pentru cã priestul nu-i poate da dispel. Tu ai Fade cu care poți pleca în Honolulu, pentru cã rogul care dã pe tine are 50% (cred..) reduced movement speed.


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Glitch

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2018 19:49)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 340, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 10

Post Posted: 19-06-2012, 19:29:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Insanemode wrote:
Glitch wrote:
Multi top players au zis de Mirzka cum ca e carat de Hydra si Raiku, ca el nu are ce cauta rank1.

Invidie zic eu..
mirlol isi stie jocul. nu ar fi in top daca n-ar stii...
nu poti fi carat pana la rank1 imo.

acum spre exemplu are rank1 la 3s pe AT.

Invidie?
Isi stie jocul?
Nici nu stie sa faca un opener decent si tu imi zici ca isi stie jocul , moare ca ultima lamaie in mijlocul arenei , am vazut rogi la 1.9k rating pe at care erau de o mie de ori mai agresivi si mai inteligenti.
Si faza ca nu poti fi carat pana la rank1: hahahahha , srsly vorbim de acelasi joc?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
branuletz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2012 17:49)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 389, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 12

 
Post Posted: 19-06-2012, 19:29:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

myt42xxx wrote:
Pewbearz wrote:
branuletz + 1 , a da : VORBEA MYT RANK 1 1200 RATEING . Foarte tare .

Vorbești tu, care nu știi când și unde se pun 2 de 'i'. Am sã-ți demonstrez cã pot și eu face 2.2k rating pe blizz, cã sunt foarte slab și habar nu am sã joc. Oricum, nu dau 2 lei pe AT.
branuletz wrote:
de 2 ori fear pe rogue, daca tu-ti folosesti fear-ul doar vs un player care oricum ia dispel instant

Fearul ãla poate fi lejer acoperit de un Kidney/Gouge.

Lucrurile au stat așa: Un rogue stãtea în slow permanent, pentru cã priestul nu-i poate da dispel. Tu ai Fade cu care poți pleca în Honolulu, pentru cã rogul care dã pe tine are 50% (cred..) reduced movement speed.


adica tu vrei un kidney irosit pe rogue?- un gouge peste fear? why not gouge him without fear...acum, chiar ai zis-o!

oh and btw, blizz<atr la rating, deci go 2.2k pe atr.

@ lemonbunnie: nu, la r1 la 3s chiar nu poti fi carat, da, vorbim de acelasi joc. te asigur ca la high rate nu castigi tu 2v3. si da, nu e la nivelul lui kalimist sau khuna, dar nici random nu-i poti spune.


zmr:
tipu asta e gen
il trimiti dupa paine
el vine cu un lighean in cap si zbiara
VIN TALYBANYYYYYYYYY|
FUGITYYY LUMEEE POMPIERYYYYY

Also, Syckness feat. zmR movie incomin'. Tricksz, suck it.


Last edited by branuletz on 19-06-2012, 19:33:42; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 19-06-2012, 19:32:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fear pe rogue + gouge/kydney pe priest. Cã de aia e 2v2, sã-ți ajuți partenerul. Poate am folosit cuvântul "acoperit" greșit, dar dacã nu ai înțeles ce am vrut sã zic, baftã la dispel @Gouge.

- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
branuletz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2012 17:49)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 389, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 12

 
Post Posted: 19-06-2012, 19:36:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

myt42xxx wrote:
Fear pe rogue + gouge/kydney pe priest. Cã de aia e 2v2, sã-ți ajuți partenerul. Poate am folosit cuvântul "acoperit" greșit, dar dacã nu ai înțeles ce am vrut sã zic, baftã la dispel @Gouge.


mhm, cine a zis ceva de dispel gouge? hristoase. pana sa ajunga el la mine cu slow up and shits te asigur ca dadeam dispel fear pe rogue, si crede-ma, greseala lui raiku a fost holy fireu ala de la sfarsitul arenei pe mine, nu-ti permiti deloc vs spriest/rogue sa te misti/sa castezi dmg spells in afara de inceputu arenei daca ai un opener. am incercat si eu cand eram disc vs spriest+rogue sa fac burst pe rogue si am avut norocul sa treaca weakened soul effect de pe dunno ca sa-i pot da shield pt vanish fara sa fie scos de dots, altfel pierdeam.


zmr:
tipu asta e gen
il trimiti dupa paine
el vine cu un lighean in cap si zbiara
VIN TALYBANYYYYYYYYY|
FUGITYYY LUMEEE POMPIERYYYYY

Also, Syckness feat. zmR movie incomin'. Tricksz, suck it.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paul !?

[Maniac]



Status: Offline
(since 31-03-2020 22:01)
Joined: 21 Jul 2011
Posts: 1269, Topics: 104
Location: Calarasi

Reputation: 62.2
Votes: 49

Post Posted: 19-06-2012, 19:47:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

branuletz wrote:
myt42xxx wrote:
Fear pe rogue + gouge/kydney pe priest. Cã de aia e 2v2, sã-ți ajuți partenerul. Poate am folosit cuvântul "acoperit" greșit, dar dacã nu ai înțeles ce am vrut sã zic, baftã la dispel @Gouge.


mhm, cine a zis ceva de dispel gouge? hristoase. pana sa ajunga el la mine cu slow up and shits te asigur ca dadeam dispel fear pe rogue, si crede-ma, greseala lui raiku a fost holy fireu ala de la sfarsitul arenei pe mine, nu-ti permiti deloc vs spriest/rogue sa te misti/sa castezi dmg spells in afara de inceputu arenei daca ai un opener. am incercat si eu cand eram disc vs spriest+rogue sa fac burst pe rogue si am avut norocul sa treaca weakened soul effect de pe dunno ca sa-i pot da shield pt vanish fara sa fie scos de dots, altfel pierdeam.


NU-ti mai bate capu' cu el e useless - . Nu ai auzit de myt ? rank 1 arcane mage XOXO

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pewbearz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2012 23:22)
Joined: 25 May 2012
Posts: 47, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 52.7
Votes: 2

Post Posted: 19-06-2012, 20:24:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

myt is mad . Abea astept sa mai faci un clip pvp "de ala smecher" cum faci tu myt , cu pro players .

ON : aman2 au jucat bine din punctul meu de vedere , e doar un simplu tunnel reusit.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Icstkmo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-06-2012 10:12)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 43, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 2

Post Posted: 19-06-2012, 21:03:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

myt42xxx wrote:
Fear pe rogue + gouge/kydney pe priest. Cã de aia e 2v2, sã-ți ajuți partenerul. Poate am folosit cuvântul "acoperit" greșit, dar dacã nu ai înțeles ce am vrut sã zic, baftã la dispel @Gouge.

Scuze ca ma bag , dar tu ai 1600 pe retail . Nu oi fii eu vreun MEGASKILLED ,but ... 54-28 hmm ok . Am vazut tot felu de critici la unele movie-uri facute aici pe server cum ca "ADVERSARII SUNT PRAF" , dar in movie-u tau , 2/3 playeri sunt randomi .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Insanemode

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2016 23:36)
Joined: 17 Oct 2011
Posts: 180, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 92.3
Votes: 5

Post Posted: 19-06-2012, 21:54:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

myt42xxx wrote:
Fear pe rogue + gouge/kydney pe priest. Cã de aia e 2v2, sã-ți ajuți partenerul. Poate am folosit cuvântul "acoperit" greșit, dar dacã nu ai înțeles ce am vrut sã zic, baftã la dispel @Gouge.

N-are rost sa-mi bat capul..
ti-a explicat sickness destul de bine dar degeaba
branuletz wrote:
raiku iara nu avea timp sa fuga spre mine cu un fear ca sa ajunga mirzk la mine pentru ca asta insemna sa nu mai casteze heal, ceea ce din nou, not good at all.


daca raiku ar fi venit la fear ar fi pierdut timp.. plus ca sickness si-ar fi pus fearward, apoi timp pierdut pt dispel fearward.. iti dai seama ca daca el venea de la 10-15 yarzi era clar ca da fear. aveam cloak ready si il tineam in caz de asta..

oricum, multumesc pt tacticile oferite.. poate imi vor folosi pe la 1.5k..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 20-06-2012, 01:50:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine, gladiatorilor. Subscriu:
myt42xxx wrote:
Nu știu dacã-s hater sau realist, dar priestul ãla e praf.
Nu a dat nici un cc pe rogue. Avea șansa sã dea de 2 ori fear și o datã mind control. Rogul a murit fãrã sã dea blind.

Am zis ceva de voi? Am zis ceva de clip sau de felul în care ați jucat?
Ați avut bulan cã ați scos rogul ãla din vanish cu Cheap Shot, cã de nu, nu cred cã mai exista clipul ãsta acum..

V-ați gãsit voi sã vã legați de mine, cã eu sunt ãla cu rating mai mic, în timp ce eu joc pe blizz voi vã lãudați cu 2.2k pe private..


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 04-05-2024, 21:11:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x