User
Pass
2FA
 
 

..::Recrutari::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 37, 38, 39  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message69801
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-06-2012, 23:35:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cei de mai sus acceptati!

.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
patric11

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2019 23:43)
Joined: 08 May 2011
Posts: 367, Topics: 94
Location: Terra

Reputation: 181.4
Votes: 13

 
Post Posted: 10-06-2012, 18:51:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Grantz.
Clasa: Warlock.
Main Spec: Destro.
Off Spec: Destro.
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da , da si da.
Rasa: Mumie . ( Undead , nu m-am putut abtine )
ItemLevel: 359.
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : Da !
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc - Wotlk - Cata .
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Grantz
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Zi : Minim 4 ore / saptaman , zilnic respectiv cel putin 40 ore pe saptamana petrecute in wow , weekend peste 6 ore .
De ce ati ales InspiratioN ?: Pai ... progresul pve , sincer imi place numele , si vreau sa ma distrez in HC's raid's !!!
Vreau sa adaug ceva : sunt Genesis , ma mut pe evo daca ma cceptati... sunteti singura guilda de pe freakz care-mi place... si programul si limbazul leaderului in Regulile Guildului de exemplu... e un om serios , normal fara fite care respecta pe fiecare... cum a specificat : dai dps mic ? ne lipsim de tine , sorry ... nu a spus el dai dps mic? zbori afara dreq !! imi place ca RESPECTA si daca e asa leaderul asa sunt si cei din jur.... deci , daca voi vi acceptat vin Evo , pentru InspiratioN , Thx for atention !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
propain

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2013 23:15)
Joined: 03 Feb 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 52.1
Votes: 2

Post Posted: 27-06-2012, 16:07:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Lurn
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow
Off Spec: -
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da/Da/Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 366
Varsta: 24
Teamspeak 3 / Microfon : Da / Nu
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc de pe 2.4.3 incoace pe diverse servere romanesti. Din pct. de vedere al vechimii, nu stiu sa zic exact pt ca am avut si cateva pauze.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Lurn
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : In general seara de la 19 as fi disponibil si unele exceptii dimineata.
De ce ati ales InspiratioN ?: pve/progres/seriozitate

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
infinity...

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-03-2013 17:36)
Joined: 27 Dec 2011
Posts: 24, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 59.9
Votes: 2

Post Posted: 28-06-2012, 23:34:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Keya
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow
Off Spec: -
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 361
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Da/Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc dupa Tbc (wow.crack) ca vechime joc wow de aproximativ 3-4 ani, in ultima vreme am facut o pauza de aproximativ 2 luni si va anunt ca nu stiu scripturile la ultimi bosi bagati
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Keya
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : dupa orele 17-18 sunt disponibil si dimineata pana pe la ora 12 in fiecare zi
De ce ati ales InspiratioN ?: mi se pare o guilda serioasa cu mari progrese in ale pve-ului.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Danii

[Why so Serious?!]



Status: Offline
(since 27-03-2020 19:55)
Joined: 22 Sep 2010
Posts: 1508, Topics: 93
Location: Oltenita

Reputation: 183.4
Votes: 36

   
Post Posted: 30-06-2012, 08:32:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: daniixz
Clasa: Mage
Main Spec: Fire
Off Spec: Fire
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 360
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Da / Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc - Wotlk - Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Daniixz
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Eu vara nu doooorm / 8:00 - 16:00 / 23:00 - 2:00
De ce ati ales InspiratioN ?: Sunt transferat de pe exodus, si am auzit numai cuvinte de lauda despre guilda aceasta -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 30-06-2012, 08:47:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

patric11 wrote:
Nume ingame: Grantz.
Clasa: Warlock.
Main Spec: Destro.
Off Spec: Destro.
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da , da si da.
Rasa: Mumie . ( Undead , nu m-am putut abtine )
ItemLevel: 359.
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : Da !
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc - Wotlk - Cata .
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Grantz
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Zi : Minim 4 ore / saptaman , zilnic respectiv cel putin 40 ore pe saptamana petrecute in wow , weekend peste 6 ore .
De ce ati ales InspiratioN ?: Pai ... progresul pve , sincer imi place numele , si vreau sa ma distrez in HC's raid's !!!
Vreau sa adaug ceva : sunt Genesis , ma mut pe evo daca ma cceptati... sunteti singura guilda de pe freakz care-mi place... si programul si limbazul leaderului in Regulile Guildului de exemplu... e un om serios , normal fara fite care respecta pe fiecare... cum a specificat : dai dps mic ? ne lipsim de tine , sorry ... nu a spus el dai dps mic? zbori afara dreq !! imi place ca RESPECTA si daca e asa leaderul asa sunt si cei din jur.... deci , daca voi vi acceptat vin Evo , pentru InspiratioN , Thx for atention !


RESPINS InspiratioN este intr-o mica pauza , cautati-ne pe la sfarsitul verii :)multa bafta

Posturi unite automat, 30-06-2012, 09:46:01

propain wrote:
Nume ingame: Lurn
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow
Off Spec: -
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da/Da/Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 366
Varsta: 24
Teamspeak 3 / Microfon : Da / Nu
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc de pe 2.4.3 incoace pe diverse servere romanesti. Din pct. de vedere al vechimii, nu stiu sa zic exact pt ca am avut si cateva pauze.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Lurn
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : In general seara de la 19 as fi disponibil si unele exceptii dimineata.
De ce ati ales InspiratioN ?: pve/progres/seriozitate


RESPINS InspiratioN este intr-o mica pauza , cautati-ne pe la sfarsitul verii :)multa bafta

Posturi unite automat, 30-06-2012, 09:46:29

infinity... wrote:
Nume ingame: Keya
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow
Off Spec: -
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 361
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Da/Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc dupa Tbc (wow.crack) ca vechime joc wow de aproximativ 3-4 ani, in ultima vreme am facut o pauza de aproximativ 2 luni si va anunt ca nu stiu scripturile la ultimi bosi bagati
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Keya
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : dupa orele 17-18 sunt disponibil si dimineata pana pe la ora 12 in fiecare zi
De ce ati ales InspiratioN ?: mi se pare o guilda serioasa cu mari progrese in ale pve-ului.


RESPINS InspiratioN este intr-o mica pauza , cautati-ne pe la sfarsitul verii :)multa bafta

Posturi unite automat, 30-06-2012, 09:47:10

Danii wrote:
Nume ingame: daniixz
Clasa: Mage
Main Spec: Fire
Off Spec: Fire
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 360
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Da / Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc - Wotlk - Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Daniixz
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Eu vara nu doooorm / 8:00 - 16:00 / 23:00 - 2:00
De ce ati ales InspiratioN ?: Sunt transferat de pe exodus, si am auzit numai cuvinte de lauda despre guilda aceasta -


RESPINS InspiratioN este intr-o mica pauza , cautati-ne pe la sfarsitul verii :)multa bafta



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-07-2012, 15:54:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O data poti sa dai ?

.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 09-07-2012, 02:21:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu pot da nici o data -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dany_ice97

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2014 15:33)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 30, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 101.1
Votes: 2

 
Post Posted: 14-07-2012, 16:00:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Pinkiguana
Clasa: Paladin
Main Spec: Protection
Off Spec: Holy
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Taurean
ItemLevel: 360 pve
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : nu am foarte multa experienta joc de la craciunul trecut de cand ma invitat un coleg
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Pinkiguana
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :in timpul vacantelor in jur de 5-8 ore in afara lor in jur de 2-3 ore
De ce ati ales InspiratioN ?: pentru ca sunt playeri cu bun simt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 15-07-2012, 12:45:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dany_ice97 wrote:
Nume ingame: Pinkiguana
Clasa: Paladin
Main Spec: Protection
Off Spec: Holy
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Taurean
ItemLevel: 360 pve
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : nu am foarte multa experienta joc de la craciunul trecut de cand ma invitat un coleg
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Pinkiguana
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :in timpul vacantelor in jur de 5-8 ore in afara lor in jur de 2-3 ore
De ce ati ales InspiratioN ?: pentru ca sunt playeri cu bun simt


RESPINS InspiratioN este intr-o mica pauza , cautati-ne pe la sfarsitul verii :)multa bafta



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
guMa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-05-2013 16:44)
Joined: 07 Aug 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 62
Votes: 2

Post Posted: 07-08-2012, 00:38:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame:Paperskill
Clasa:Warrior
Main Spec:Dps fury
Off Spec:Tank
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa:Orc
ItemLevel:357Dps/355Tank
Varsta:14
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :Woltk 2Ani Si Pe Cata 5-6Luni
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Paperskill
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :Pai cand este raid sunt on daca nu intervine cv personal
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca sunt raiduri serioase si oameni cu skill

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 08-08-2012, 14:42:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TOTI CEI CARE AU POSTAT PENTRU RECRUIT , OFICIAL RECRUTARILE VOR FI DESCHISE DIN NOU DE LA INCEPUTUL LUNII SEPTEMBRIE -

asa ca sunteti liberi - , pana atunci nu accept nimic (ca inca nu jucam)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-08-2012, 17:57:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Rossh
Clasa:Death knight
Main Spec: Frost
Off Spec: - (putin blood dar nu am iteme)
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Full gems, enchants, glyphs
Rasa: Taur/bou/vaca
ItemLevel: 355
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Am teamspeak si microfon
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Putin wotlk/cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Rossh
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 10-12 minute pe zi.. plecat pana pe 25
De ce ati ales InspiratioN ?: de plictiseala, sa ninjez iteme

alte chestii: dau dps! rup! sparg! crap!




Last edited by Roshkatul on 09-08-2012, 19:07:22; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
shtrumfi

[GONG Man]



Status: Offline
(since 28-06-2014 18:16)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 291, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 153.9
Votes: 4

 
Post Posted: 09-08-2012, 18:42:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca rectifici chestia cu injuratul, e ok


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lordemperor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2015 12:42)
Joined: 29 Mar 2012
Posts: 29, Topics: 10
Location: Bucuresti

Reputation: 22
Votes: 5

 
Post Posted: 09-08-2012, 21:54:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Mascota
Clasa:Paladin
Main Spec:Protection
Off Spec:REtry
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?:da
Rasa:BE
ItemLevel:359
Varsta:18
Teamspeak 3 / Microfon :da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : WOTLK/CATA
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Mascota
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : intru cand e nevoie la raiduri
De ce ati ales InspiratioN ?: PVE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 37, 38, 39  Next    


The time now is 08-07-2024, 12:49:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x