User
Pass
2FA
 
 

Recrutãri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 54, 55, 56  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message174361
pali

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2016 14:50)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 26, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 151.1
Votes: 5

 
Post Posted: 01-07-2012, 20:00:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game: helmon
Rasa/Clasa: human/warlock
Mainspec ItemLevel destro/364
Mainspec Armor Specialization -
Offspec ItemLevel:-
Meserii full sau peste 500: jwl/enchanting
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Helmon
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:10/60
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate):10/25 hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):10/25 hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):
/played @85 (5d or more):70 days, 18 hours.
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): sublime care e pe evo si vreau sa ma mut
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: "mai inventivi " : ar fi un motiv sa ma duc in alta ?

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): da in afara de ts.freakz.ro pe ala nu pot s a intru.

Mentionez : daca sunt acceptat ma mut de pe evo sa intru la voi daca nu asta e raman unde sunt - .
Mai multe info despre mine le stie ADOMER .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 02-07-2012, 02:02:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pali wrote:
Nume In-Game: helmon
Rasa/Clasa: human/warlock
Mainspec ItemLevel destro/364
Mainspec Armor Specialization -
Offspec ItemLevel:-
Meserii full sau peste 500: jwl/enchanting
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Helmon
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:10/60
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate):10/25 hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):10/25 hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):
/played @85 (5d or more):70 days, 18 hours.
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): sublime care e pe evo si vreau sa ma mut
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: "mai inventivi " : ar fi un motiv sa ma duc in alta ?

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): da in afara de ts.freakz.ro pe ala nu pot s a intru.

Mentionez : daca sunt acceptat ma mut de pe evo sa intru la voi daca nu asta e raman unde sunt - .
Mai multe info despre mine le stie ADOMER .


Ma cauti in-game pt inv, am vb deja cu adomer si mi'a zis de tne.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dremlock

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2012 09:36)
Joined: 20 May 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

 
Post Posted: 03-07-2012, 10:59:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Claudiu
Ce varsta ai? 17
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): E contul meu

Nume In-Game: Dremlock
Rasa/Clasa: Nighnt Elf / Druid
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): Resto-364 ilvl
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): da
Offspec ItemLevel: 360 Feral
Meserii full sau peste 500: Engeen si tailoring
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Dremlock
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 35-75
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): 10n/hc 25n/25hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 10n/hc 25n/25hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10n/hc 25n/25hc
/played @85 (5d or more): 33 days / 48 hrs / 45 mins
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Sublime, dar eo imi transfer charul de pe evolution pe genesis
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: apai sunteti buni si imi ajunge...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 03-07-2012, 13:34:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dremlock wrote:
Cum te numesti? Claudiu
Ce varsta ai? 17
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): E contul meu

Nume In-Game: Dremlock
Rasa/Clasa: Nighnt Elf / Druid
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): Resto-364 ilvl
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): da
Offspec ItemLevel: 360 Feral
Meserii full sau peste 500: Engeen si tailoring
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Dremlock
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 35-75
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): 10n/hc 25n/25hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 10n/hc 25n/25hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10n/hc 25n/25hc
/played @85 (5d or more): 33 days / 48 hrs / 45 mins
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Sublime, dar eo imi transfer charul de pe evolution pe genesis
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: apai sunteti buni si imi ajunge...


Intai de toate leaga contul cu charul asta de contul de forum, nu alt cont.Dupa ce faci treaba asta asteapta raspuns de la Suffer/Moonshards pt ca eu nu ma bag la healeri.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Suffer

[Creep]



Status: Offline
(since 28-01-2021 21:17)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 708, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 304.4
Votes: 15

 
Post Posted: 03-07-2012, 23:03:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari Inchise deocamdata, o sa anuntam cand vom redeschide iar.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 16-07-2012, 21:21:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI DESCHISE PENTRU ORICE CLASA CU ORICE SPEC, NU POSTATI CU CNE STIE CE OFF CHARE PE AICI, DOAR PLAYERII FOARTE BUNI SI CARE AU FULL PROGRES VOR FI ACCEPTATI!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Talor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2012 18:37)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 49.2
Votes: 2

Post Posted: 17-07-2012, 13:48:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti?Alex
Ce varsta ai?27
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?)Armata
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?)Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):da , pe evolution , dar nu ma joc pe el.

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc)Krissy
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb))Draenei / Shaman
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama):365
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa):da , am
Offspec ItemLevel:359
Meserii full sau peste 500:da
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat)http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Krissy
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:min 0 si max 75
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate):da , pe toate dificultatile
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):da , pe toate dificultatile
/played @85 (5d or more):da
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):Nemuritorii , nu este activitate in ea.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate)deoarece sunteti o guilda buna si am auzit multe despre voi.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie):microfonul am problema cu el dar am ts.
PS: contul nu a fost mereu al meu , lam cumparat . Sper sa nu fie o problema off charurile.



Last edited by Talor on 22-07-2012, 11:33:08; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pixisprima

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-10-2012 10:12)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 35, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 54.2
Votes: 4

Post Posted: 19-07-2012, 19:56:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand:Imi pare rau dar nu merge Armory,dau log-out de 3/4 ore si tot acelasi lucru,gearul de pvp.Am 362 TANK,363 FURY,Imi v-a da Tamaie un Inspect In-game daca voi fi acceptat.
Imi pare rau dar nu stiu cum sa scriu colorat.
Cum te numesti?Flavius
Ce varsta ai?21
Munca: Da de la 6 dimineata la ora 3 dupa-amiaza.
Ora de culcare fixa: Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):Nu,doar asta.

Nume In-Game:Osgiliath
Rasa/Clasa:Night Elf/Warrior
Mainspec ItemLevel:Protection ilvl 362
Mainspec Armor Specialization:Full Plate
Offspec ItemLevel:FURY DPS ilvl 363
Meserii full sau peste 500:JWL+BS+Cooking
Link-Armory:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Osgiliath
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:25=>75,80 FPS
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate):25 hc si 10 hc,25 n si 10 n
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):25 hc si 10 hc,25n si 10 n
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):25 hc si 10 hc,25n si 10 n
/played @85 (5d or more):116 days played
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):Ultima mea guilda a fost We Pee In Moonwells.Inainte de a intra in ea,am facut o aplicatie aici la Deathwish.Am fost acceptat,de fapt mi-a zis Tamaie ca ma v-a testa dar am lipsit cateva zile fiind ocupat cu lucrul pe 4 schimburi(nu mai este cazul,lucrez doar pe un singur schimb) si pe cand i-am dat /w mi-a spus ca recrutarile deja s-au inchis si i-am spus:"Pana cand se vor redeschide recrutarile,voi intra in alta guilda".Vazand astazi ca s-au redeschis fac acum o aplicatie.We Pee e o guilda foarte ok,oamenii sunt si ei la fel de ok,dar asta este situatia.Vreau in Death.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?:Ma tot chinui de ceva timp sa aplic la aceasta guilda.Nu am facut o aplicatie din cateva motive:Nu stiam scripturile si doi:nu eram material de Deathwish.Nici acum nu sunt material de Deathwish avand in vedere faptul ca serverul e construit din Warriori si presupun ca 363 ilvl e micut pe langa ce warriori aveti in guilda.Dar macar am invatat scripturile.Motivul pentru care am venit din nou pe Genesis si aplic acum aici e ca m-am intalnit cu un vechi cunoscut din guilda de la voi,Rea,iar el mi-a spus ca as putea sa incerc.
Indiferent de raspuns multumesc anticipat



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TheSkill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-03-2013 08:23)
Joined: 17 Mar 2011
Posts: 11, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 85.8
Votes: 3

 
Post Posted: 20-07-2012, 00:26:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti?-----Adrian
Ce varsta ai?----17
Munca: DA/NU ------nu
Ora de culcare fixa: ------nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):----detin cont

Nume In-Game: Spiritkun
Rasa/Clasa: -----Worgen/Druid
Mainspec ItemLevel: Resto ---366
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): ----Nu
Offspec ItemLevel: Feral... nu prea am off spec
Meserii full sau peste 500: Alchemy--525 Enchanting---525
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Spiritkun
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: min--10 max--->60-70
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate):--- HC
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): ---HC
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): ---Nu
/played @85 (5d or more):--- More
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Unstoppable--------- kick pentru inactivitate datora PC-ului. Acum e reparat and ready for raids!
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Profesionalism si Performanta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexutz99
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-08-2014 12:23)
Joined: 24 May 2012
Posts: 107, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 30.6
Votes: 4

Post Posted: 20-07-2012, 21:48:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Alex
Ce varsta ai? 17
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Detin Cont

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) Alexrz
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) Worgen/DK
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 362 Frost Dps
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Plate
Offspec ItemLevel: 357 Blood tank
Meserii full sau peste 500: Enginering ,mining Full Ambele
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alexrz
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: minim 10, maxim 63
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): Normal si Heroic
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): Normal si Heroic
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): Normal , La Hc am luat wipe la 20 % si nu sa mai dat tryuri
/played @85 (5d or more): 20 d
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Unstoppable , mi-au dat kick deoarece au crezut k am un char in opus dei ( Este un char in Opus Dei Pe nume dyzy parca si eu am dyzyy rogue)
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) Deoarece e o guilda activa serioasa.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Am microfon si ts3 dar mie imi place mai mult sa ascult nu prea folosesc microfonu. TS3 am. Ms pt timpul acordat.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 21-07-2012, 02:52:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Osgiliath- ma cauti in jok pt inspect de tank gear si test pt fury.
Alexzr- vbesti cu suffer in jok pentru test/gear etc...
RESTUL RESPINSI



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kidd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2014 07:47)
Joined: 28 Aug 2010
Posts: 35, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 112.6
Votes: 3

Post Posted: 22-07-2012, 02:58:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti:Marian
Ce varsta ai:21
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?):Student
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?): Nu am ora de culcare
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):Nu

Nume In-Game: Psychical
Rasa/Clasa: Human/ Hunter
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 366iLvl
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Marksmanship
Offspec ItemLevel: -
Meserii full sau peste 500: Engineering/Letherworking
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Psychical
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 60+
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): 25h
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 25h
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 25h
/played @85 (5d or more): 18D
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Ultima guilda pe care am parasit-o cu regret a fost Fallen Angels Alliance, imi pare rau pentru decizia mea, dar, vroiam ceva mai mult, lipsa de activitate si nerecunoaºterea meritelor m-a determinat sa iau decizia asta, consider ca trebuia sa fiu mai apreciat si sa mi se recunoasca meritele mai mult. Nu sunt un jucator de duzina, un random ,un orsicare player care poate fi ignorat si dat la o parte pentru diverse prietenii, pot zice ca indiferent de mediul in care ma aflu, incerc sa am o atitudine extrem de profesionista si sa dau tot ce e mai bun pentru realizarea obiectivului.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Dupa o vasta experienta de 5 ani in care am jucat pe diverse servere, am intalnit tot felul de comunitati de oameni, mai buni sau mai putini buni, cu care am incercat sa colaborez pentru a gasi soluti pentru diferite obiective pe care le aveam de indeplinit. Dupa un timp pe care il petreci alaturi de oameni care poate nu isi dau interesul in aceias masura ca si tine, ajungi la concluzia ca trebuie sa progresezi, sa faci o schimbare, sunt o persoana foarte toleranta si intelegatoare, dar daca vad ca activitatea stagneaza si nu reusim sa progresam, consider ca locul meu nu mai este acolo si trebuie sa fac o schimbare. Consider ca acum a venit timpul sa fac urmatorul pas in incercarea mea de a progresa si mai mult ca jucator de wow. Doresc sa ma alatur comunitatii de playeri "Deathwish", deoarece conside ca in acest moment pot face urmatorul pas, doar alaturi de aceasta comunitate, consider ca aveti un potential foarte mare ca si guilda si sunt convins ca vom colabora bine impreuna, atat timp cat nu se va trece peste niste limite pe care o sa mi le impun pe parcurs.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Dispun de Ts3+mic

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 22-07-2012, 19:11:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kidd wrote:
Cum te numesti:Marian
Ce varsta ai:21
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?):Student
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?): Nu am ora de culcare
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):Nu

Nume In-Game: Psychical
Rasa/Clasa: Human/ Hunter
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 366iLvl
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Marksmanship
Offspec ItemLevel: -
Meserii full sau peste 500: Engineering/Letherworking
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Psychical
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 60+
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): 25h
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 25h
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 25h
/played @85 (5d or more): 18D
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Ultima guilda pe care am parasit-o cu regret a fost Fallen Angels Alliance, imi pare rau pentru decizia mea, dar, vroiam ceva mai mult, lipsa de activitate si nerecunoaºterea meritelor m-a determinat sa iau decizia asta, consider ca trebuia sa fiu mai apreciat si sa mi se recunoasca meritele mai mult. Nu sunt un jucator de duzina, un random ,un orsicare player care poate fi ignorat si dat la o parte pentru diverse prietenii, pot zice ca indiferent de mediul in care ma aflu, incerc sa am o atitudine extrem de profesionista si sa dau tot ce e mai bun pentru realizarea obiectivului.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Dupa o vasta experienta de 5 ani in care am jucat pe diverse servere, am intalnit tot felul de comunitati de oameni, mai buni sau mai putini buni, cu care am incercat sa colaborez pentru a gasi soluti pentru diferite obiective pe care le aveam de indeplinit. Dupa un timp pe care il petreci alaturi de oameni care poate nu isi dau interesul in aceias masura ca si tine, ajungi la concluzia ca trebuie sa progresezi, sa faci o schimbare, sunt o persoana foarte toleranta si intelegatoare, dar daca vad ca activitatea stagneaza si nu reusim sa progresam, consider ca locul meu nu mai este acolo si trebuie sa fac o schimbare. Consider ca acum a venit timpul sa fac urmatorul pas in incercarea mea de a progresa si mai mult ca jucator de wow. Doresc sa ma alatur comunitatii de playeri "Deathwish", deoarece conside ca in acest moment pot face urmatorul pas, doar alaturi de aceasta comunitate, consider ca aveti un potential foarte mare ca si guilda si sunt convins ca vom colabora bine impreuna, atat timp cat nu se va trece peste niste limite pe care o sa mi le impun pe parcurs.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Dispun de Ts3+mic



Ma cauti in jok pt teste.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ricosa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2012 13:58)
Joined: 10 Mar 2011
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 78.9
Votes: 2

Post Posted: 25-07-2012, 19:19:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ricosa 1.90; 100 kg; 99 kg masa musculara -
Ok glumesc am intrat doar sa va salut tamaie, moon, suffer si toti cei din gasca veche.
Mie timpul nu imi mai permite din pacate dar va doresc spor la joc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Suffer

[Creep]



Status: Offline
(since 28-01-2021 21:17)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 708, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 304.4
Votes: 15

 
Post Posted: 25-07-2012, 19:36:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ricosa wrote:
ricosa 1.90; 100 kg; 99 kg masa musculara -
Ok glumesc am intrat doar sa va salut tamaie, moon, suffer si toti cei din gasca veche.
Mie timpul nu imi mai permite din pacate dar va doresc spor la joc.

Multumim de salutari ricosa, spor si tie in continuare si te asteptam cu drag cand ai sa revii -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 54, 55, 56  Next    


The time now is 27-09-2024, 13:16:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x