User
Pass
2FA
 
 

CORECTATI ACESTE GRESELI !!!
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message9986
Gotenks

[UnfreakinBelievable]



Status: Offline
(since 02-11-2014 10:14)
Joined: 14 Nov 2006
Posts: 1074, Topics: 77
Location: ibiza

Reputation: 125.3
Votes: 49

 
Post Posted: 05-01-2008, 21:01:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AntiTrusT wrote:
da. e clar, m-am carat de aici, se pare ca ati inteles TOTI gresit posturile mele, ce sa ii faci, asta e...
Sa stii Hidden ca chiar nu vroiam sa ma dau mare, nu sunt vechi pe forum, nu joc pe serverele voastre asa ca nu am nici un motiv sa vreau sa devin cunoscut prin posturile mele, cand am facut topicul initial m-am gandit 100% ca oricine citeste, si are habar ce citeste, o sa simta ceea ce am simtit eu, ca de situl asta nu se ocupa nimeni, am avut si eu site, am fost admin pe forumuri, am experienta ca web-designer, si nu ma intereseaza DELOC ca ala isi da palaria jos in fata mea sau ca ma injura...dar stiu foarte bine ce ridica( sau dimpotriva) un site in ochii vizitatorilor...si astfel de lucruri nu dau bine.
Mult noroc in continuare, cu site-ul, forum-ul, serverele si ce mai aveti voi. Despre mine puteti chiar sa stergeti topicul in intregime si sa imi dati si ban, dar macar ocupati-va mai cu interes ca nu oricine are sansa sa devina moderator sau admin pe un site, si sunt multi care ar sti cum sa isi faca treaba cum trebuie, si care s-ar dedica mai mult intretinerii acestui site. Bafta all!


eu iti propun sa te faci profesor de romana -
si vezi ca nu te-a gonit nimeni ti-ai facut-o cu mana ta -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Parker

[Criminal]



Status: Offline
(since 29-12-2011 18:53)
Joined: 30 Dec 2006
Posts: 5874, Topics: 195
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 102.7
Votes: 67

Post Posted: 05-01-2008, 21:09:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gotenks wrote:
AntiTrusT wrote:
da. e clar, m-am carat de aici, se pare ca ati inteles TOTI gresit posturile mele, ce sa ii faci, asta e...
Sa stii Hidden ca chiar nu vroiam sa ma dau mare, nu sunt vechi pe forum, nu joc pe serverele voastre asa ca nu am nici un motiv sa vreau sa devin cunoscut prin posturile mele, cand am facut topicul initial m-am gandit 100% ca oricine citeste, si are habar ce citeste, o sa simta ceea ce am simtit eu, ca de situl asta nu se ocupa nimeni, am avut si eu site, am fost admin pe forumuri, am experienta ca web-designer, si nu ma intereseaza DELOC ca ala isi da palaria jos in fata mea sau ca ma injura...dar stiu foarte bine ce ridica( sau dimpotriva) un site in ochii vizitatorilor...si astfel de lucruri nu dau bine.
Mult noroc in continuare, cu site-ul, forum-ul, serverele si ce mai aveti voi. Despre mine puteti chiar sa stergeti topicul in intregime si sa imi dati si ban, dar macar ocupati-va mai cu interes ca nu oricine are sansa sa devina moderator sau admin pe un site, si sunt multi care ar sti cum sa isi faca treaba cum trebuie, si care s-ar dedica mai mult intretinerii acestui site. Bafta all!


eu iti propun sa te faci profesor de romana -
si vezi ca nu te-a gonit nimeni ti-ai facut-o cu mana ta -


Ia lasal ma - .Poate lui chiar ii pasa de forum si vroia sa atraga atentia ca chestiilea alea sunt traduse gresit nimik mai mult.Si in plus nu a dat cu parul .....Cred ca erati voi nervosi cand a-ti citit postul lui - Eu nu am nici o treaba cu WOW asa ca nu stiu daca sunt traduse corect sau nu .

Nu mai judecati lumea asa de usor -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gotenks

[UnfreakinBelievable]



Status: Offline
(since 02-11-2014 10:14)
Joined: 14 Nov 2006
Posts: 1074, Topics: 77
Location: ibiza

Reputation: 125.3
Votes: 49

 
Post Posted: 05-01-2008, 21:14:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu zic ca nu este chiar frumos sa te dai mare filozof pe langa alti ... si nu asa te dai bine pe langa cineva


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
shaggy

[Am si eu rank!]



Status: Offline
(since 18-11-2020 18:36)
Joined: 27 Mar 2007
Posts: 1180, Topics: 48
Location: N-ai tu treaba!

Reputation: 1012.9
Votes: 22

 
Post Posted: 05-01-2008, 21:28:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pe mine nu ma deranjat deloc faptul ca a atras atentia asupra greselilor ma deranjat limbajul lui.putea sa nu sara asa cu gura sa fie si el mai diplomat ca pana la urma nush cati ar fi facut ce a facut malpraxis.in loc sa zica hahaha uitel si pe prostu ala a gresit putea sa faca cva de genu punem mana de la mana si facem fiecare cva da ramanem egali si nu incercam sa ne dam mari.nu faci tu grosu si pe urma vin eu rad de tine corectez ce tu ai gresit si devin shef.din exprimare asta reiese putea sa aleaga si el alte cuvinte nu "thoamne" si "sa mori tu"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ritmer

[r0b0t]



Status: Offline
(since 09-05-2013 16:25)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2596, Topics: 190
Location: in orasul in care nimeni nu doarme

Reputation: 221.4
Votes: 33

 
Post Posted: 05-01-2008, 21:44:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intra cine vrea , iese cine poate.


Cel mai usor lucru pe lumea asta e sa devii artist, e floare la ureche(a) lui van gogh ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 05-01-2008, 21:46:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ritmer wrote:
Intra cine vrea , iese cine poate.


sau cine e banat -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hasbeo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-08-2009 19:21)
Joined: 07 May 2007
Posts: 2406, Topics: 104
Location: Curcanland

Reputation: -258.9
Votes: 84

Post Posted: 05-01-2008, 22:06:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AntiTrust,acestea nu sunt greseli,fiecare are opinii diferite.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hidden

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 25-01-2009 20:13)
Joined: 15 Nov 2006
Posts: 3391, Topics: 172
Location: Universul meu interior

Reputation: 440.7
Votes: 48

Post Posted: 05-01-2008, 22:25:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

i-a dat cineva warn lui Gotenks pentru topicul asta? daca da sa-l scoata pe asta care tocmai l-a primit de la mine.

...va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AntiTrusT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2008 10:48)
Joined: 04 Jan 2008
Posts: 56, Topics: 9
Location: localhost

Reputation: 96.5
Votes: 7

 
Post Posted: 06-01-2008, 14:10:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e vorba ca am o atitudine de *****, dar am ramas dezamagit de reactia multora de aici, chiar atitudinea mea fata de o astfel de comunitate de jucatori in general este foarte buna, pentru ca imi place sa ajut pe oricine are nevoie, ca daca am invatat ce am invatat nu a fost ca sa imi umplu eu capul cu prostii ci sa impartasesc si la altii, si la randul meu sa fiu invatat de altii care stiu mai multe ca mine. Iar "m-am carat de aici" am spus pentru ca nimeni nu este obligat sa ma accepte, si din cate vad nu sunt dorit pe aici, asa ca nu o sa stau sa stresez pe toata lumea. Poate daca o sa fiu inteles si acceptat o sa mai raman pe aici si o sa ajut cum pot, dar in conditiile astea chiar nu pot.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AntiTrusT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2008 10:48)
Joined: 04 Jan 2008
Posts: 56, Topics: 9
Location: localhost

Reputation: 96.5
Votes: 7

 
Post Posted: 06-01-2008, 14:24:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mda, am recitit toate posturile, tot ce am scris eu, tot ce ati scris voi, mi-am dat seama ca eu l-am inteles gresit pe malpraxis, voi m-ati inteles gresit pe mine si astfel s-a transformat intr-o adevarata telenovela toata chestia asta. Imi cer scuze daca am jignit pe cineva, direct sau indirect.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Malpraxxiss

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 17-08-2022 18:54)
Joined: 06 Nov 2006
Posts: 1086, Topics: 54
Location: Romania

Reputation: 1206.4
Votes: 30

Post Posted: 10-01-2008, 21:22:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chiar nu am ce sa zic. -

AntiTrust, la tine prostia merge pe culmele exacerbarii -

INTELEGE PENTRU NUMELE LUI DUMNEZEU CA NU LE-AM SCRIS DE LA MINE, LE-AM TRADUS DE PE http://wow.allakhazam.com, vrei link-ul exact? uite-l : http://wow.allakhazam.com/db/class.html?x Zi-mi tu de nu sunt traduse exact de acolo. Asta daca stii engleza.

Ti-am mai zis, cel putin greselile alea demonsteaza ca m-am straduit putin dar sunt eu mai bot la romana. Imi place ca altii le copiaza pe alte forumuri , le corecteaza si pun copyright la ei, ca au muncit saraci mult sa corecteze prostia mea.

Nu iti convine cum sunt ? fa-le tu sa vad cum le face de la 0 un jucator experimentat in wow ca tine sau tradu-le tu

Cand revin PTR-urile pe 2.4 hai sa facem nishte arene 2 vs 2 sa vedem cat wow stii - asta daca stii ce sunt PTR-urile si daca ai cont pe blizz.

So, te astept pe in-game si lasa gura pe forum Wave

Oricum, la cata gura ai facut si la cat te dai tu mare ca ai descoperit secretele wow-ului ar trebui sa joci pe blizz, daca nu esti LAME.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AntiTrusT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2008 10:48)
Joined: 04 Jan 2008
Posts: 56, Topics: 9
Location: localhost

Reputation: 96.5
Votes: 7

 
Post Posted: 11-01-2008, 13:54:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mi-am editat postul, pentru ca mi-am dat seama ca nu asa trebuia sa procedez si IMI CER SCUZE acu ce vrei sa imi dau in cap? am sters postul initial si mi l-am copiat in calculator si cand o sa am timp o sa imi revizuiesc vocabularul si o sa il fac sa arata asa cum ar trebui. Cat despre blizz, am jucat si acolo, dar m-am lasat, nu pentru ca nu faceam fata, ci pentru ca aveam lucruri mai bune de facut cu banii pe care ii dadeam acolo...si referitor la traduceri, pur si simplu unele cuvinte din joc trebuie lasate asa cum sunt pentru ca nu dau bine dpdv estetic, si pot induce cititorii in eroare uneori.

Yes, I'm a criminal.My crime is that of curiosity.My crime is
that of judging people by what they say and think.My crime is that of outsmarting you, something that you'll never forgive me for.I am a hacker, and this is my manifesto. You may stop this individual,but you can't stop us all.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 21-09-2024, 17:22:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x