User
Pass
2FA
 
 

BOT - Ascendant Council
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 42, 43, 44  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message127166
ShiftFTW

[Assasin]



Status: Offline
(since 11-02-2022 21:05)
Joined: 03 Jul 2012
Posts: 4002, Topics: 505
Location: Bucuresti

Reputation: 448.8
Votes: 205

 
Post Posted: 03-08-2012, 11:17:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca prima oara iti pune pe tine glaciate normal trebuie sa fugi din raid si dupa waterlogged nu ai timp decesar sa fugi ca sa ajungi la foc.


Dau reputatie

Free

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sica tiganu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-10-2012 15:01)
Joined: 01 Aug 2012
Posts: 55, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -67
Votes: 5

Post Posted: 03-08-2012, 11:55:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si asta da plm.. l-o repara shockeru cand o fi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-08-2012, 11:58:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ShiftFTW wrote:
Daca prima oara iti pune pe tine glaciate normal trebuie sa fugi din raid si dupa waterlogged nu ai timp decesar sa fugi ca sa ajungi la foc.


Te rog! citeste http://www.wowhead.com/npc=43687#article afla spellurile dupa posteaza! iti multumesc frumos.

WoWhead wrote:
Glaciate is Feludius' big move in this phase. It will instantly kill any players with Waterlogged, and will have similar effect to all players close to him. To counter it, run away from him at the beginning of the cast (tank included), and get rid of your Waterlogged quickly. Also, make sure to interrupt the Hydrolance that tends to follow.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fta

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2015 22:20)
Joined: 17 Dec 2010
Posts: 43, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 78
Votes: 2

 
Post Posted: 03-08-2012, 12:43:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun Zohl , Ms de info , fara critici si exagerari , te rog spune'ne realist , cand preconizezi ca o sa se intoarca Shokerul de la mare ?


Off : Everyone else appreciate what you've been given for free ( FREE means you didn't have to pay for it stupid ! )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LSfoxxy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-01-2013 16:18)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 6, Topics: 2
Location: Czech Republic

Reputation: 57.2
Votes: 2

 
Post Posted: 03-08-2012, 13:05:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fta wrote:
Bun Zohl , Ms de info , fara critici si exagerari , te rog spune'ne realist , cand preconizezi ca o sa se intoarca Shokerul de la mare ?


Off : Everyone else appreciate what you've been given for free ( FREE means you didn't have to pay for it stupid ! )

OT: Claiming that it is blizzlike scripted, this is kinda exaggerated term at this moment.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-08-2012, 13:06:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sica tiganu wrote:
Zohll vreau sa mai raportez un bug daca se poate,Static Overload si Gravity Core nu dispar cand playerii respectivi se stackeaza deci trebuie asteptat pentru timer.

Efectele permanente dispar, se anuleaza reciproc, cele temporare nu. Asa e si pe Retail. Pe cele temporare le poti avea si pe amandoua pe tine simultan



I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
undernab

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2012 15:33)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 2

Post Posted: 03-08-2012, 13:33:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

laanah wrote:
-


Da, sunt de acord si cu tine, dar hai sa fim seriosi.... scriptu e facut special asa... mai multe buguri pot fi scoase lejer, gen cu frost orbu Surprise . Dao drecu.... toate sunt facute intentionat.... astia sunt bosi care ar trebui sa ii faci pe heroic fara niciun item epic pe tine(exceptand trash/reputatie). Pe blizz se face council si primu are 25k dps.... pe freakz 25k+ este, si se gandeste shocker.... "ba, ii prea usor, si donatii mumu, ia hai sa-l fac mai greu" Raised eyebrow
Cum poate molten sa-l faca 100% blizzlike? Daca era asa si pe freakz council ar fi fost leguma, gen argaloth Raised eyebrow

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
redblast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2013 16:25)
Joined: 24 Jun 2011
Posts: 83, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 110.3
Votes: 6

Post Posted: 03-08-2012, 13:50:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

undernab wrote:
laanah wrote:
-


Da, sunt de acord si cu tine, dar hai sa fim seriosi.... scriptu e facut special asa... mai multe buguri pot fi scoase lejer, gen cu frost orbu Surprise . Dao drecu.... toate sunt facute intentionat.... astia sunt bosi care ar trebui sa ii faci pe heroic fara niciun item epic pe tine(exceptand trash/reputatie). Pe blizz se face council si primu are 25k dps.... pe freakz 25k+ este, si se gandeste shocker.... "ba, ii prea usor, si donatii mumu, ia hai sa-l fac mai greu" Raised eyebrow
Cum poate molten sa-l faca 100% blizzlike? Daca era asa si pe freakz council ar fi fost leguma, gen argaloth Raised eyebrow


^^^ cretin. Sincer nu am alte cuvinte pentru ca tot ceea ce faci tu este sa speculezi si sa articulezi fraze incoerente despre supozitii proprii.. Fi atent.. data viitoare.. fa niste research pe net, vino cu date concrete, cifre, clipuri, linkuri etc si o sa te bage lumea in seama.. sau ramai la stadiul tau de cretin.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 03-08-2012, 13:59:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ShiftFTW wrote:
Daca prima oara iti pune pe tine glaciate normal trebuie sa fugi din raid si dupa waterlogged nu ai timp decesar sa fugi ca sa ajungi la foc.

defapt pune waterlogged pe tine si tre sa fugi in foc pana da glaciate. daca ai inca debuffu ...esti prajit (inghetzat/ mort/ exterminat/ etc..intelegi ideea )

Posturi unite automat, 03-08-2012, 14:59:54

undernab wrote:
laanah wrote:
-


Da, sunt de acord si cu tine, dar hai sa fim seriosi.... scriptu e facut special asa... mai multe buguri pot fi scoase lejer, gen cu frost orbu Surprise . Dao drecu.... toate sunt facute intentionat.... astia sunt bosi care ar trebui sa ii faci pe heroic fara niciun item epic pe tine(exceptand trash/reputatie). Pe blizz se face council si primu are 25k dps.... pe freakz 25k+ este, si se gandeste shocker.... "ba, ii prea usor, si donatii mumu, ia hai sa-l fac mai greu" Raised eyebrow
Cum poate molten sa-l faca 100% blizzlike? Daca era asa si pe freakz council ar fi fost leguma, gen argaloth Raised eyebrow


da da ..poti sa il faci pe blizzard fara nici un item epic pe tine atata timp cat restu din raid sunt BIS sau aproape Bis - Mai caram si noi din cand in cand cate unu in raid.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShiftFTW

[Assasin]



Status: Offline
(since 11-02-2022 21:05)
Joined: 03 Jul 2012
Posts: 4002, Topics: 505
Location: Bucuresti

Reputation: 448.8
Votes: 205

 
Post Posted: 03-08-2012, 14:08:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-am exprimat eu greist sorry, nu pune glaciate, pune un debuff ( nu imi vine acum ) in care trebuie sa fug din raid si dupa cand sunt departe de raid pune waterlogged pe mine si pana sa ajung la foc nu apuc ca dispare.


Dau reputatie

Free

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adrianad

[Fight Owens Fight ]



Status: Offline
(since 22-08-2020 20:16)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 3123, Topics: 169
Location: Giurgiu

Reputation: 171.9
Votes: 26

 
Post Posted: 03-08-2012, 14:12:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ShiftFTW wrote:
M-am exprimat eu greist sorry, nu pune glaciate, pune un debuff ( nu imi vine acum )


Lighting Rod cumva?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoozywozy

[Gummy]



Status: Offline
(since 20-08-2013 18:42)
Joined: 13 Jan 2012
Posts: 164, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 20.9
Votes: 5

Post Posted: 03-08-2012, 15:20:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ShiftFTW wrote:
M-am exprimat eu greist sorry, nu pune glaciate, pune un debuff ( nu imi vine acum ) in care trebuie sa fug din raid si dupa cand sunt departe de raid pune waterlogged pe mine si pana sa ajung la foc nu apuc ca dispare.


" nu imi vine acum " pai sa iti spun ceva fara suparare asta inseamna ca tu esti 50%-50% cu scriptul ... ma intelegi nsh daca are rost sa te plangi pe 10 pagini de un bug care deja este cunoscut si mai mult de atat stii ca se va repara cand va revenii shockeru ( din cate am inteles e in vacanta ) poate umpic de rabdare ti-ar prinde bine , nu te mai agita ca nu are rost toate vin la timpul lor .

Ps : nu o lua ca pe o jignire sau ceva gen ... no flame peace !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jo-Aevisa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-10-2012 09:11)
Joined: 15 Dec 2011
Posts: 69, Topics: 14
Location: Durotar

Reputation: 20.4
Votes: 3

Post Posted: 03-08-2012, 16:57:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

undernab wrote:


Da, sunt de acord si cu tine, dar hai sa fim seriosi.... scriptu e facut special asa... mai multe buguri pot fi scoase lejer, gen cu frost orbu Surprise . Dao drecu.... toate sunt facute intentionat.... astia sunt bosi care ar trebui sa ii faci pe heroic fara niciun item epic pe tine(exceptand trash/reputatie). Pe blizz se face council si primu are 25k dps.... pe freakz 25k+ este, si se gandeste shocker.... "ba, ii prea usor, si donatii mumu, ia hai sa-l fac mai greu" Raised eyebrow
Cum poate molten sa-l faca 100% blizzlike? Daca era asa si pe freakz council ar fi fost leguma, gen argaloth Raised eyebrow



Sincer eu cred ca esti cam prost prietene + ca nu cred ca ai jucat pe blizz sa vezi cum e councilu acolo + ca daca ai fi urmarit videouri cu bossul si ai fi urmarit comentariul ai fi auzit "bossul acesta e facut sa iti testeze rageul" dar na,trebuie sa stii o farama de engleza.

btw felicitari freakz pentru inca un boss si spor la reparat buguri.


trolololol.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 03-08-2012, 17:21:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

undernab wrote:
laanah wrote:
-


Da, sunt de acord si cu tine, dar hai sa fim seriosi.... scriptu e facut special asa... mai multe buguri pot fi scoase lejer, gen cu frost orbu Surprise . Dao drecu.... toate sunt facute intentionat.... astia sunt bosi care ar trebui sa ii faci pe heroic fara niciun item epic pe tine(exceptand trash/reputatie). Pe blizz se face council si primu are 25k dps.... pe freakz 25k+ este, si se gandeste shocker.... "ba, ii prea usor, si donatii mumu, ia hai sa-l fac mai greu" Raised eyebrow
Cum poate molten sa-l faca 100% blizzlike? Daca era asa si pe freakz council ar fi fost leguma, gen argaloth Raised eyebrow


esti sub prostie, nu sub nabiste. Daca molten are vreun boss 100% blizzlike eu defilez gol in fata guvernului. nici nu ma chinui sa-ti mai scriu randuri

fta wrote:
Bun Zohl , Ms de info , fara critici si exagerari , te rog spune'ne realist , cand preconizezi ca o sa se intoarca Shokerul de la mare ?


Off : Everyone else appreciate what you've been given for free ( FREE means you didn't have to pay for it stupid ! )


Pe 8 parca a zis ca se intoarce, o saptamana de pe 1.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sica tiganu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-10-2012 15:01)
Joined: 01 Aug 2012
Posts: 55, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -67
Votes: 5

Post Posted: 03-08-2012, 19:21:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba plm buguit nebuguit pana acu bosii au fost chiar ok las ca vine si-l fixuie si aia e dar macar asa sa puneti un countdown sa stim si noi cand il baga...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 42, 43, 44  Next    


The time now is 05-05-2024, 02:26:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x