User
Pass
2FA
 
 

Report a Gamemaster
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 62, 63, 64  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message150788
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 08-08-2012, 02:19:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Banned4Fun wrote:
In toate regulile alea scrie "Eu" adica Shokeru nush unde apari tu in contextul asta...ca shokeru are dreptul sa faca toata alea adevarat..dar tu esti un neica-nimeni un simplu gm. Si eu daca donam puteam fi la acelasi nivel cu tine acum...sa`ti dau mute ca voiam eu.
Si te rog nu mai raspunde tu..oricum parerea ta e nesemnificativa, esti un 0...vreau sa vad parerea altora. Multumesc.


Cine esti tu sa iti bati joc de un GM? Atata timp cat facem parte din staff-ul lui Shocker, informatiile alea suplimentare sunt si pentru noi. El ne-a desemnat sa avem grija de server.

Si pana una alta, atitudinea asta, gen:

Code:
oricum parerea ta e nesemnificativa, esti un 0


Code:
Deci domnul bachuss se crede zeu, nu stiu ce crede el acolo intre 4 pereti. El inca traieste pe vremea comunismului cand unul singur decide/


Nu face decat sa confirmi faptul ca tu n-ai altceva de facut decat sa-ti bati joc de un GM. Lucru ce ii da voie sa faca ce vrea cu tine, de la mute pana la ban permanent.
So, atata timp cat el a zis sa incetezi, il asculti. Nu incepi cu suferinta "Da cine esti tu sa-mi zici sa tac" sau "Am tot dreptul sa zic ce vreau".



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Banned4Fun

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2012 09:37)
Joined: 25 Jul 2011
Posts: 17, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 60.8
Votes: 2

Post Posted: 08-08-2012, 11:19:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rizwan eu nu am vrut sa te jignesc pe tine, sau pe altcineva din staff. Eu am ceva doar cu Bachuss in rest nu am avut ocazia se va cunosc pe voi restul gm`ilor asa ca nu`mi permit sa va jignesc. Nush unde vezi tu ca am jignit, eu doar am fost ironic la adresa unei singure persoane, Bachus. Crede`ma nu sunt singurul care s-a saturat de atata suferinta....Daca vorbesc pe global fara sa jignesc fara sa fiu ironic..vorbesc pur si simplu normal dc sa`mi zica el sa tac.Am crezut ca daca vin aici clarificam cat de cat situatia, nu mi se pare normal ca si aici sa fiu amenintat cu ban si mute atata timp cat am folosit cuvinte decente.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 08-08-2012, 11:39:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatiile suplimentare pe care ti le-a afisat pe pagina precedenta ii dau tot dreptul sa faca asta.

Intr-adevar, tu nu injuri, nu jignesti, dar atata timp cat vii cu ironii ieftine asupra unuia care isi ia din timpul sau liber sa aibe grija de server, tu ce faci? Cum iti permiti?

Nu cunosc in totalitate conversatia, dar din cate il stiu pe Bacchus, nici el si nici alt GM nu-ti va da vreodata mute sau ban pentru ca asa vrea el. Cu singuranta l-ai calcat pe nervi.

Pana la urma urmei, suntem egali ca oameni dar diferiti din punct de vedere ierarhic pe server. Tu esti player iar el este GM. Tu iti vezi de jocul tau, el "taie si spanzura" dupa regulament.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Banned4Fun

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2012 09:37)
Joined: 25 Jul 2011
Posts: 17, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 60.8
Votes: 2

Post Posted: 08-08-2012, 11:47:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rizwan, hai sa fim realisti....nu`l obliga nimeni pe bachuss sa fie gm si sa`si ia din timpul liber, e doar alegerea lui.
Tu ca Gm nu e normal sa iti atragi playerii pe server sa ii faci sa joace, dar el ii face reclama negativa..cand vezi asa un gm cum sufera si te ia peste picior omeneste vorbind adica nu din punct de vedere al jocului nu`ti mai arde sa te joci. Eu am inteles ca e Gm dar sa o lase frate mai moale ca mai sunt si altii si nici unul nu am vazut sa sufere asa..cel putin pe Evo.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nyaneko

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2014 06:56)
Joined: 08 Aug 2012
Posts: 10, Topics: None
Location: Portugal

Reputation: 70.3
Votes: 3

Post Posted: 08-08-2012, 15:14:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rizwan, zici ca nu cunosti intreaga conversatie. Daca vrei am o suita intreaga de screenshoturi cu tot ce au zis cei din guilda Crushers de pe Evolution ( guilda din care face parte si Banned4fun) atunci cand am incercat sa cerem ajutorul. Esti deacord sa ti le trimit prin pm? sunt multe si nu vreau sa te trezesti tam nesam cu niste screenshoturi. Tot ce-mi doresc e sa vad ca exista cineva printre gmi pe care-l intereseaza ce se-ntampla cu serveru' asta. Nu spun mai mult de-atat, dupa aceea s-ar putea sa se interpreteze ca lipsa de respect la adresa lui Bachuss.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 08-08-2012, 15:20:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trimite-le pe PM te rog.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bestinslot
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-08-2012 10:08)
Joined: 02 Aug 2012
Posts: 19, Topics: 4
Location: Italy

Reputation: 46.6
Votes: 2

Post Posted: 08-08-2012, 15:25:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume caracter ingame: -
Nume Gamamaster implicat: Burton
Data si ora abuzului: In vacanta
Detalii: Limbaj si comportament de ultima speta pentru ca era in vacanta si a fost deranjat.

Link catre topic: http://forum.wow-freakz.com/Exodus-Realm-uitat-de-gms-t168482.html



As vrea sa stiu si eu ce e cu atitudinea asta. L-am deranjat pe el cu ceva in special? Citez : "fel ca animalu' ala de mai sus. " Sa inteleg ca asta e comportament de GM? E a 3,4 oara cand face rahaturi de genu , poate de data asta ia si cineva atitudine.



Last edited by Bestinslot on 08-08-2012, 15:26:08; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Banned4Fun

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2012 09:37)
Joined: 25 Jul 2011
Posts: 17, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 60.8
Votes: 2

Post Posted: 08-08-2012, 15:26:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rizwan vad ca tu pari ok, inca o dovada a diferentei de suferinta intre alti gm si Bachuss. Nu veneam aici sa ne plangem de nebuni, nu?
Eu mi`am luat mute de la bachuss ca vezi doamne fac reclama la guilda din minut in minut si nu din 3 minute in 3 minute asa cum voia el. Hai sa fim seriosi ca nu mai suntem la gradinita.Fi putin atent cati playeri se plang de Gm`ul bachuss.Eu zic ca ar trebui sa`ti pui un mic semn de intrebare cu privire la comportamentul lui bAchuss.Sau cumva fiind colegi nu poti fi obiectiv si va tineti partea unul altuia?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 08-08-2012, 17:30:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Banned4Fun wrote:
Rizwan vad ca tu pari ok, inca o dovada a diferentei de suferinta intre alti gm si Bachuss. Nu veneam aici sa ne plangem de nebuni, nu?
Eu mi`am luat mute de la bachuss ca vezi doamne fac reclama la guilda din minut in minut si nu din 3 minute in 3 minute asa cum voia el. Hai sa fim seriosi ca nu mai suntem la gradinita.Fi putin atent cati playeri se plang de Gm`ul bachuss.Eu zic ca ar trebui sa`ti pui un mic semn de intrebare cu privire la comportamentul lui bAchuss.Sau cumva fiind colegi nu poti fi obiectiv si va tineti partea unul altuia?


Cand postati aici , aduceti dovezi clare sa putem face ceva. Pana acum de 2 pagini plang unii care l-au injurat pe Bacchus, si diversi randomi care zic ca sunt maltratati tot de Bacchus , dar unul nu pune un print ceva. Fara niste dovezi clare, nu putem face nimic - asta in cazul in care e de luat vre-o decizie/sanctiune asupra lui.

Honourless : Iti raspunde Zohl cand vine din vacanta , daca nu il deranjeaza.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nyaneko

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2014 06:56)
Joined: 08 Aug 2012
Posts: 10, Topics: None
Location: Portugal

Reputation: 70.3
Votes: 3

Post Posted: 08-08-2012, 18:00:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Burton, i-am trimis screenshoturile prin pm lui Rizwan, citeste posturile mai cu atentie, te rog, ca inteleg ca esti ocupat, dar nu ne acuza din orice. Si poate nu suntem gmi, dar suntem oameni si nu cred ca este ok sa ni se arunce in fata titlul de "randomi". Poate ca vorbesc pentru mai multi cand va rog sa nu ne mai denigrati fara sa ne cunoasteti.


Last edited by nyaneko on 08-08-2012, 18:03:11; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 08-08-2012, 18:03:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aici sunt screenshoturile

nyaneko wrote:
Imi pare rau dar va trebui s-o iei de la ultima la prima, imageshacku' imi face figuri. Scuze ca te chinui asa, mersi mult pentru ajutor. -





























Din ce vad eu, si e doar o parere personala, nu am eu drept de decizie, vad niste copii frustrati care n-au altceva mai bun de facut decat sa isi bata joc de unu' care isi rupe din timpul sau sa aibe grija ca lucrurile sa mearga cum trebuie.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Banned4Fun

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2012 09:37)
Joined: 25 Jul 2011
Posts: 17, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 60.8
Votes: 2

Post Posted: 08-08-2012, 21:53:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Burton am pus printuri la primul meu post...
raizwan totul a inceput cand noi am zis ca bossul nu e ok iar el ne`a luat la misto..ti se pare normal?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eminem276

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2024 20:03)
Joined: 22 May 2012
Posts: 160, Topics: 35
Location: Oradea

Reputation: 110.7
Votes: 11

   
Post Posted: 09-08-2012, 00:20:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume caracter ingame: nebunasul
Nume Gamamaster implicat: eraai
Data si ora abuzului: 16;13,9august 2012
Detalii: tot se balbaia pe global si l.am intrebat cu cn a facut romana se vede si in screen ,eu daca ii ziceam ca am facut romana cu masa sigurat era ban-1..... deci luati cv legaturi asupra lui eraai in ultimu timp e prea (dus cu pluta) sa zicem da mute si ban pe nedrept...




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
H35
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-04-2014 17:53)
Joined: 27 Feb 2012
Posts: 449, Topics: 54
Location: Upon a Blackstar

Reputation: 39.5
Votes: 33

 
Post Posted: 09-08-2012, 01:39:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bachuss, imi pare rau ca ti'am adresat asemenea cuvinte jignitoare ,nu meritai sa fi jignit, recunosc ca am gresit si imi pare nespus de rau. Iti multumesc ca m'ai facut sa'mi dau seama ,Stiu ca fiind GM iti faci doar datoria, Si chiar daca n'o sa scoti banul, tot ce vreau sa stii este ca imi pare rau. Imi pare rau daca am postat in locul gresit.


''Consuma dentro te con la tua rabbia''
Madness Night Love...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 09-08-2012, 10:18:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nyaneko wrote:
Burton, i-am trimis screenshoturile prin pm lui Rizwan, citeste posturile mai cu atentie, te rog, ca inteleg ca esti ocupat, dar nu ne acuza din orice. Si poate nu suntem gmi, dar suntem oameni si nu cred ca este ok sa ni se arunce in fata titlul de "randomi". Poate ca vorbesc pentru mai multi cand va rog sa nu ne mai denigrati fara sa ne cunoasteti.


Prin "random" ma refeream la un player oarecare de pe server(asa am invatat la engleza , si asa zice si asta), unul la fel ca ceilalti 3k de pe server. Daca tu te simti atacat sau ofensat cand zic "random" , ai o problema.
Si nu , nu te-am acuzat din orice , nu am vazut / nu erau pozele , le-a pus ulterior Rizwan. O sa ma uit pe ele , momentan postez de pe un jaf de stick RDS, abia mi se misca.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 14 July 2014 11:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 62, 63, 64  Next    


The time now is 06-10-2024, 12:47:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x