User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message91691
alexalex01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-09-2013 08:10)
Joined: 21 Jul 2012
Posts: 19, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 65.7
Votes: 3

 
Post Posted: 01-09-2012, 16:33:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :4-5 ore
2. Clasa: DK
3. Main Spec/OFF spec: Just Frost
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Frekadadisk
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Pentru no brain dps
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). talentele mele cred ca sunt bune pentru dps scot gen 18-20+ dps
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pai.. m-am apucat sa joc din mai catalcysm , la inceput ma atras foarte mult pvp dar cu timpul am inceput sa fac si raiduri si am invatat aproape toate scripturile
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : The Crusaders nu prea faceau raiduri hc
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: o guilda cu foarte multe progrese in raiduri hc si normal

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spankdat

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2014 20:13)
Joined: 15 Jul 2010
Posts: 114, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 124.8
Votes: 5

 
Post Posted: 01-09-2012, 16:36:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai mai fost la noi, ai iesit saptamana trecuta, parca -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flameone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2015 11:05)
Joined: 24 Jul 2012
Posts: 108, Topics: 63
Location: Bulgaria

Reputation: 77.7
Votes: 11

 
Post Posted: 03-09-2012, 08:18:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Name In - game: Devilcries
Class - Warlock
main spec - Demonology
ilvl - 357
armory - http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Devilcries

professions - engineering 497, mining 525, archeology 120

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZoomZoom

[Cica Gica Hagi]



Status: Offline
(since 28-04-2019 10:39)
Joined: 13 Feb 2012
Posts: 509, Topics: 26
Location: in padure

Reputation: 191.5
Votes: 16

 
Post Posted: 03-09-2012, 11:44:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. nu ai contul de wow legat de contul de forum
2. cererea e cam sumara, te rog sa ne dai detalii si despre cum iti joci clasa, prin ce guilde ai mai fost etc.


CE`S AIA HEALERI?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cristi96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-09-2019 15:05)
Joined: 20 May 2012
Posts: 6, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 2

Post Posted: 04-09-2012, 17:52:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.aproximativ 3 ore pe zi
2.warrior
3.furry/protection
4.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Marowgar
5.am ales acest spec pentru ca pe el ma stiu juca cel mai bine si imi place foarte mult
6.trebuie sa fi foarte atent si sa anticipezi miscarile adversarului
7.eu am inceput cu wotlk eram incepator nu prea stiam raiduri ma bazam pe pvp dar de cand cu cataclysm doar raiduri
8.Boones of death a fost o guilda unita dar playeri nu erau seriosi si nu respectau programul raidurilor
9.vreau sa vin in aceasta guilda pentru ca playeri sunt foarte buni este o guilda serioasa in care se poate face performanta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 05-09-2012, 11:25:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gearu este putin cam slab pentru gustu meu, 3 ore pe zi nu iti prea ajunge sa faci raiduri, sorry respins

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Selybroon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2013 08:17)
Joined: 30 Aug 2012
Posts: 21, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 56.7
Votes: 2

 
Post Posted: 06-09-2012, 18:41:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 7,8,9 ore depinde de zi
2. Clasa: Warrior
3.Main Spec/OFF spec: Furry/Arms
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lions
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca da dps si nu necesita multa activitate
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). : pai la inceputul encounterului se va incepe cu colossus smash /One shot macros/ Si pentru a iti mentine burst Bloodthrist/raging Blow/heroic Strike
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Voi incepe Cu BoT: Halfus 25n/hc; 10n/hc ;Valioane cu noul script 10n/25n/ Coucil 25n 10n ; BwD All boss +ODS
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Am iesit din guilda pentru ca sau mutat pe molten wow si nu prea mai era activitate
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Mi-au spus prieteni ca sunteti Uniti SI mai mult pentru progrese

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marsik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2015 20:32)
Joined: 23 Oct 2010
Posts: 123, Topics: 9
Location: Europe

Reputation: 130.6
Votes: 5

 
Post Posted: 06-09-2012, 19:34:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

leaga-ti contul care trebuie si mai vb


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thelorix

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-09-2012 11:02)
Joined: 27 Aug 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

 
Post Posted: 06-09-2012, 19:59:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)
Nu prea mult timp in timpul saptamanii , maxim 2 ore , insa in weekend-uri (vineri,sambata,duminica) intre 5-7 ore.
2. Clasa:
Druid
3. Main Spec/OFF spec:
Restoration/Balance
4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Walkndafalen
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Deoarece am mai jucat si in WotLK Druid Restoration si m-a pasionat.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele sunt in functie de nevoia fiecaruia . In materie de gear , trebuie sa am toate itemele echipate leather pentru bonusul de 5% intellect . Ca stats , Intellect>Spirit>Haste> Other stats
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
TBC - Kharazan , Black Temple , Sunwell Plateau si diversele dungeonuri din perioada TBC. WOTLK - Naxxramas , Ulduar , Obsidian Sanctum , Eye of Eternity , Vault of Archavon , Icecrown Citadel. Cataclysm - nu am prea avut parte de multe raiduri de cataclysm asa ca nu pot spune ca sunt un expert in ele , datorita lipsei unui guild decent nu am reusit sa termin un raid complet de Cataclysm(cat ne permite serverul Freakz.).
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
In Wotlk pe Freakz: InspiratioN care la inceputul Cataclysmului s-a destramat ( Era pe Evolution).
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Deoarece m-am saturat sa nu apuc sa termin un raid si sa nu imi imbunatatesc gearul , experienta in raiduri .




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Selybroon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2013 08:17)
Joined: 30 Aug 2012
Posts: 21, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 56.7
Votes: 2

 
Post Posted: 06-09-2012, 20:00:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

marsik wrote:
leaga-ti contul care trebuie si mai vb



L-am legat si am vb si cu soullpriestt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZoomZoom

[Cica Gica Hagi]



Status: Offline
(since 28-04-2019 10:39)
Joined: 13 Feb 2012
Posts: 509, Topics: 26
Location: in padure

Reputation: 191.5
Votes: 16

 
Post Posted: 06-09-2012, 23:26:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Thelorix wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)
Nu prea mult timp in timpul saptamanii , maxim 2 ore , insa in weekend-uri (vineri,sambata,duminica) intre 5-7 ore.
2. Clasa:
Druid
3. Main Spec/OFF spec:
Restoration/Balance
4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Walkndafalen
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Deoarece am mai jucat si in WotLK Druid Restoration si m-a pasionat.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele sunt in functie de nevoia fiecaruia . In materie de gear , trebuie sa am toate itemele echipate leather pentru bonusul de 5% intellect . Ca stats , Intellect>Spirit>Haste> Other stats
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
TBC - Kharazan , Black Temple , Sunwell Plateau si diversele dungeonuri din perioada TBC. WOTLK - Naxxramas , Ulduar , Obsidian Sanctum , Eye of Eternity , Vault of Archavon , Icecrown Citadel. Cataclysm - nu am prea avut parte de multe raiduri de cataclysm asa ca nu pot spune ca sunt un expert in ele , datorita lipsei unui guild decent nu am reusit sa termin un raid complet de Cataclysm(cat ne permite serverul Freakz.).
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
In Wotlk pe Freakz: InspiratioN care la inceputul Cataclysmului s-a destramat ( Era pe Evolution).
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Deoarece m-am saturat sa nu apuc sa termin un raid si sa nu imi imbunatatesc gearul , experienta in raiduri .


vrei sa intrii cu altul la noi in guild? pentru ca primi doar main charuri, si se pare ca priestul e mainul tau.


CE`S AIA HEALERI?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 06-09-2012, 23:59:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca completare la cea zis siku : primim doar maincharuri si alte charatere ca alt, dar maincharu sa fie in guild neaparat -

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thelorix

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-09-2012 11:02)
Joined: 27 Aug 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

 
Post Posted: 07-09-2012, 11:26:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Priestul a fost main la un moment dat , dar nu mai este



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Trollino

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2018 17:39)
Joined: 22 Aug 2012
Posts: 152, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 66.2
Votes: 8

 
Post Posted: 08-09-2012, 08:16:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Destul de mult..In fiecare zi 4-5 ore +

2. Clasa: Warrior

3. Main Spec/OFF spec: Main=Protection ilvl 361/Off=Arms ilvl 357

4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Burnoutmann
Azi dimineata am schimbat itemele cu cele de tank..Nu stiu daca daca s-a dat refresh..Daca nu ma credeti inspect ingame -

5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am vrut sa incerc si un tank deoarece acestia sunt destul de rari -

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Specul pe care il folosesc este acesta : http://wowtal.com/#k=GfnBx24D.bqj.warrior. Am pus 3/3 in Shield specialization pentru ca sa fiu ceva gen ,,endless rage".
Ca stats STAMINA > MASTERY > PARRY > DODGE . Rotatia nu este una fixa..In functie de fight pot schimba rotatia
In AOE = incep cu challenging shout -> rend pe un mob -> thunder clap ca sa imprastii rendul -> Shockwave -> Spam Revenge/Thunder clap/Cleave
In SINGLE TARGET = taunt -> 2x devastate -> Heroic strike spam -> Demoralizing shout -> Shield slam/revenge/devastate
Shield block il folosesc la CD.Iar Last stand/Shield wall le folosesc in momente de criza cand healul nu mai tine etc.

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc pe WOTLK insa atunci nu stiam cum se mananca acest joc fiind incepator.Insa am facut cativa bossi din ICC,TOC.Acum pe cataclysm am mai acumulat experienta.

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.). Foarte multe...Am iesit din majoritatea ca nu se faceau raiduri...sau faceau 1 raid pe saptamana -

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Dupa ce am vazut sunteti o guilda destul de activa care face raiduri.Si de aceea as vrea sa ma alatur voua -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 08-09-2012, 10:18:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa nu mai incepi cu taunt -> heroic throw,leap,throw or smthing, /w la un ofiter ingame pt inspect si sa'ti legi contu

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 07-07-2024, 01:51:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x