User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message94284
dvlvlad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-12-2018 07:22)
Joined: 08 Sep 2012
Posts: 5, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 53.2
Votes: 2

Post Posted: 08-09-2012, 17:10:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Am la dispozitie 2 ore 3 pe zi
2. Clasa: rogue
3. Main Spec/OFF spec: main spec stealth si off spec combat.
4. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dvlrouge
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales specul pe care joc fiindca am facut o comparatie si am remarcat ca este foarte bun.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu cred ca este important agility si ca acest spec se bazeaza pe atacul surpriza si pe stun.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am facut multe trashuri dar sunt pregatit pentru orice.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am avut eu o guilda dar chiar nu m-am descurcat prea bine asa ca am renuntat.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? doresc sa ma alatur guildei voastre pentru ca am auzit de ea si mi se pare o guilda buna si renumita.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZoomZoom

[Cica Gica Hagi]



Status: Offline
(since 28-04-2019 10:39)
Joined: 13 Feb 2012
Posts: 509, Topics: 26
Location: in padure

Reputation: 191.5
Votes: 16

 
Post Posted: 08-09-2012, 17:39:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

leaga`ti contul de wow cu contul de forum te rog.

CE`S AIA HEALERI?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 08-09-2012, 18:51:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tiam raspuns eu si in partea cealalta, respins, nu primim incepatori

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rakh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-12-2015 14:43)
Joined: 14 Apr 2012
Posts: 28, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 78.7
Votes: 4

 
Post Posted: 09-09-2012, 15:10:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5 ore
2. Clasa: Shaman
3. Main Spec/OFF spec: Ench/Resto(low gear resto)
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rakhqt
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? E un spec pe care il joc de mai mult timp.Ca spec de dps la aceasta clasa ench este mai op in comparatie cu elemental in multe situati.Joc ench de aprox 6 luni.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Speculu la vazut deja voodoobeast, [Rotatia] Earth totem-Strength of earth totem:-: Fire totem-Searing totem:-: Water totem- Healing Stream totem:-: Air totem-Windfury totem.WindFury Weapon Mh, Flametongue Oh. Unleash element's ptr buffurile de unleash wind si unleash flame-flame shock-Storm Strike ptr debuff-dak sau facut 5 stak's de la searing totem Lava Lash-5 stak's malestorm Weapon Lighting Bolt.Spirit Wolf's la cd.[STATS] 1742 Hit Rating, eu unul joc cu 20 expertise,Dupa ce atingi astea 2 capuri pui full mastery.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am jucat prima data "World of Warcraft" pe un server de Wotlk ca player incepator,apoi un prieten mi-a spus despre Freakz.Mi-am facut shaman.La inceput eram noob dar cu timpu tot citind guiduri,forumuri,etc m-am perfectionat in aceasta clasa/spec.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Eu am Jucat mult timp pe evolution, acolo am inca un shaman dar pe care nu mai joc.Guildele in care am fost cu el au fost: Fallan Angel's:Guild cu un progres foarte bun playeri foarte buni.Cand s-a scriptat Valiona au aparut tot felu si felu de discuti,apoi multi au dat leave asa k noi care am ramas am hotarat sa ne unim cu guilda Defiance.Totul a fost ff bine.Guild Masterul din Fallen era din Belgia.Pe atunci serverul a avut perioada aceea de flood si el nu a putut intra.Ori cum totul a mers bine in Defiance si fara el.Am fost ajutati de 2-3 playeri din guilda Ground Zero la raiduri [Grupa de 10 heroic in care eram eu] cea ce a fost un mare avantaj.Apoi Ground Zero sa mutat pe de pe Exodus pe Evolution.Eu unul am mers cu ei. Oameni Bis full progres tot.Asa k am ramas in Groud Zero cu acel shammay dar am probleme cu accountul acelui carater. So is lost.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? O guilda foarte buna din cate am vazut.Momentan nu pot sa zic nimic de playeri sincer sa fiu prietenul meu Tefo mi-a spus despre voi k sunteti buni.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Egilok

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2013 19:34)
Joined: 11 Sep 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 55.1
Votes: 2

 
Post Posted: 11-09-2012, 12:58:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
-Minim 2-3 ore pe zi.
2.Clasa?
-Druid
3. Main spec/off Spec
-Main : Restoration
-off: Balance
4. Link Armory
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Egilok
Am facut mici schimbari azi dimineata la gear si la talente si nu cred ca sa dat inca refresh:)
5. De ce ai ales specul pe care il joci acum?
- Pai am jucat pe un server de Tbc timp de 2 ani cu un Druid Resto...apoi am jucat timp de cateva luni pe un server de Wotlk cu un druid balance si m-am obisnuit cu druidul.
6.Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
-Pai daca o luam logic..Situatia difera de la un boss la altul. Important e sa stii scripturile si sa fii mereu pe faza, sa nu spamezi healul ca sa ajungi in top la recount heal ci sa dai heal si dispell cand trebuie si unde trebuie. Un alt aspect important al druidului resto mi se pare healul overtime si mana regen.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
-Prima data am jucat pe Vanilla timp de 3 luni dar am jucat numai pvp. Apoi cum am mai spus si la intrebarea 5 am jucat timp de 2 ani pe un server de tbc(Last wow) si am avut toate charurile posibile si toate specurile le-am incercat, dar ca main am avut un dudu resto. Am jucat si pvp si pve cu el. Pe Wotlk am jucat timp de vreo 5-6 luni cu un dudu balance si mia placut mult pentru ca dupa warr fury eram tot timpu in top 5 recount. Pe cataclysm joc de 2 luni aproape 3 si deja am facut multe raiduri si stiu aproape toate scripturile Valiona,Chimaeron,Halfus Wyrmbreaker 10n,25n (nu stiu daca am scris corect) si Omnotron Defense System 10/25n..Din pacate nu am reusit sa fac pe toti bossi..la unii am luat wipe , recunosc, viata nu e roz.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
-Singura guilda in care am fost a fost Odissey. Din pacate erau prea putini oameni online(max 15) in zilele bune si faceam cam un raid pe saptamana, cea ce mi sa parut putin pentru o guilda pve.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pai eu caut o guilda pve care face raiduri des, cu membri cu bun simt si in plus cineva din guilda dumneavoastra mi-a spus numai de bune despre voi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 11-09-2012, 13:38:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau sa ai contu din wow legat cu contu de pe forum, si vorbim dupa -

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Egilok

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2013 19:34)
Joined: 11 Sep 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 55.1
Votes: 2

 
Post Posted: 11-09-2012, 13:59:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata:)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Esekiel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2014 19:31)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 9, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 82.3
Votes: 2

 
Post Posted: 14-09-2012, 17:12:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW : Nu am un program special pentru WoW, Intru cand sunt programate raidurile sau cand nu am ce sa fac.
2. Clasa:Druid
3. Main Spec/OFF spec:Restoration 360Ilvl / Balance 360Ilvl
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Esekiel
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece mi se pare un spec foarte interesant si pana acuma am jucat numai cu druidul deci m-am acomodat cel mai bine cu el.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).Pentru mine este usor de a juca pe resto pentru ca am statsurile cu intelect - haste si crit ceea ce imi face foarte usor healatu in orice raid / dungeon sau arena.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Avest joc am invatat sa il joc pe Retail prima data si am avut 1 rogue dupa care am facut druid si pe el am ramas ; dupa care am intrat pe Molten-wow - Freakz pe care am jucat o foarte mare parte din WOLK + Cataclysm. Experienta in raiduri o dobandesc foarte repede pentru ca nu sunt genul de om repezit care sa nu stie ce sa faca omtr-o situatie "delicata".
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Am inceput prima data pe cataclism cu Deathwish in care am stat o periada mica pentru ca akolo lumea deja se cunostea si nu aveai parte de raiduri ; am continuat cu PVP Addicted in care am stat pe la PVP o mare perioada , iar ultima a fost Inner Sanctum in care am iesit eu deoarece nu aveam timp sa ajung la unele raiduri si am preferat sa ies eu decat sa primesc kick din guilda
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Pentru ca am vazut ca sunteti o guilda serioasa si as dori sa ma alaturi colectivului vostru.
Va multumesc si succes in continuare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kainserjiu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2013 13:31)
Joined: 29 Jul 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 2

 
Post Posted: 15-09-2012, 11:02:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 4-5 ore, dar daca se face vreun raid sau este ceva important, pot sta mai mult
2. Clasa: Mage
3. Main Spec/OFF spec: Fire/Frost(PVP)
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Zuzy
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : In principiu, imi place sa joc RDPS si am ales mag-ul deoarece mi se pare usor de jucat cu el, si pe alte servere tot mag mi-am facut ca, clasa (scz cacofonia)
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Talentele sa fie puse pe fire, deoarece scoate dps mare pe acest spec, mai ales in bwd un mag pe fire nu trebuie sa lipseasca, Rotatia: scorch, living bomb, fireball spam, daca se activeaza hot streak poc pyroblast, living bomb cand se termina...combustion din cand in cand, cam asa ar fi rotatia - ..Important gear la un mag, sa aiba mult intellect, mastery si critic sau haste, dar in primul rand intellect si mastery conteaza...
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Am inceput sa joc WoW de cand era Classic pe un server wow.iod.ro, facusem molten core, old naxxramas...apoi cand a aparut TBC am jucat pe rowow, pe wowscape, facusem BT, Hyjal incontinuu pana s-a bagat patch-ul cu sunwell plateau...pe WOTLK(care mi-a placut ff mult si deja imi este dor sa joc pe el) am venit pe freakz si am facut icecrown, ruby sanctum, dungeon-uri heroice, OS, Ulduar...din ce imi aduc aminte, cred ca am facut pe toate...de la 3.0.1 pana la 3.3.5 - ...iar pe cataclysm, am jucat pe molten(nu mi-a placut, e plin de bug-uri) si m-am intors iar pe freakz, cam greu am facut ilvl dar m-am straduit sa cumpar fel de fel de iteme, am facut pana acum BWD 10/25 n/hc (la normal a mai ramas atramedes si pe heroic doar magmaw si chimaeron am facut), BOT 10/25 n/hc(la n toti inafara de council iar pe heroic doar hafus), BH 10/25 ...si dungeon-uri heroice pentru justice points..
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : am fost in the crusaders, faceau raid-uri, organizati...dar dupa un timp nu prea mai intra lume, nu se mai facea nimic...si am parasit guilda, am decis sa caut alta si am vazut in top 2 we pee in moonwells...hmm, ok, incercam aici -
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : As vrea sa ma alatur guildei deoarece as putea sa invat de la cineva cum sa joc cu clasa mea mai bine, si inafara de asta as putea sa invat mult mai usor scripturile din bwd si bot pe heroic, mai ales daca am si teamspeak mai zice unu/altul ce sa fac, cum sa fac...si atunci inteleg...si nu in ultimul rand, vreau sa fiu intr-un "teamwork" sa ajut cum, cu ce pot membrii guildei...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZoomZoom

[Cica Gica Hagi]



Status: Offline
(since 28-04-2019 10:39)
Joined: 13 Feb 2012
Posts: 509, Topics: 26
Location: in padure

Reputation: 191.5
Votes: 16

 
Post Posted: 15-09-2012, 11:09:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kainserjiu wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 4-5 ore, dar daca se face vreun raid sau este ceva important, pot sta mai mult
2. Clasa: Mage
3. Main Spec/OFF spec: Fire/Frost(PVP)
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zuzy
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : In principiu, imi place sa joc RDPS si am ales mag-ul deoarece mi se pare usor de jucat cu el, si pe alte servere tot mag mi-am facut ca, clasa (scz cacofonia)
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Talentele sa fie puse pe fire, deoarece scoate dps mare pe acest spec, mai ales in bwd un mag pe fire nu trebuie sa lipseasca, Rotatia: scorch, living bomb, fireball spam, daca se activeaza hot streak poc pyroblast, living bomb cand se termina...combustion din cand in cand, cam asa ar fi rotatia - ..Important gear la un mag, sa aiba mult intellect, mastery si critic sau haste, dar in primul rand intellect si mastery conteaza...
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Am inceput sa joc WoW de cand era Classic pe un server wow.iod.ro, facusem molten core, old naxxramas...apoi cand a aparut TBC am jucat pe rowow, pe wowscape, facusem BT, Hyjal incontinuu pana s-a bagat patch-ul cu sunwell plateau...pe WOTLK(care mi-a placut ff mult si deja imi este dor sa joc pe el) am venit pe freakz si am facut icecrown, ruby sanctum, dungeon-uri heroice, OS, Ulduar...din ce imi aduc aminte, cred ca am facut pe toate...de la 3.0.1 pana la 3.3.5 - ...iar pe cataclysm, am jucat pe molten(nu mi-a placut, e plin de bug-uri) si m-am intors iar pe freakz, cam greu am facut ilvl dar m-am straduit sa cumpar fel de fel de iteme, am facut pana acum BWD 10/25 n/hc (la normal a mai ramas atramedes si pe heroic doar magmaw si chimaeron am facut), BOT 10/25 n/hc(la n toti inafara de council iar pe heroic doar hafus), BH 10/25 ...si dungeon-uri heroice pentru justice points..
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : am fost in the crusaders, faceau raid-uri, organizati...dar dupa un timp nu prea mai intra lume, nu se mai facea nimic...si am parasit guilda, am decis sa caut alta si am vazut in top 2 we pee in moonwells...hmm, ok, incercam aici -
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : As vrea sa ma alatur guildei deoarece as putea sa invat de la cineva cum sa joc cu clasa mea mai bine, si inafara de asta as putea sa invat mult mai usor scripturile din bwd si bot pe heroic, mai ales daca am si teamspeak mai zice unu/altul ce sa fac, cum sa fac...si atunci inteleg...si nu in ultimul rand, vreau sa fiu intr-un "teamwork" sa ajut cum, cu ce pot membrii guildei...


te rog sa`ti legi contul de wow cu contul de pe forum.


CE`S AIA HEALERI?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 15-09-2012, 11:58:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esekiel wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW : Nu am un program special pentru WoW, Intru cand sunt programate raidurile sau cand nu am ce sa fac.
2. Clasa:Druid
3. Main Spec/OFF spec:Restoration 360Ilvl / Balance 360Ilvl
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Esekiel
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece mi se pare un spec foarte interesant si pana acuma am jucat numai cu druidul deci m-am acomodat cel mai bine cu el.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).Pentru mine este usor de a juca pe resto pentru ca am statsurile cu intelect - haste si crit ceea ce imi face foarte usor healatu in orice raid / dungeon sau arena.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Avest joc am invatat sa il joc pe Retail prima data si am avut 1 rogue dupa care am facut druid si pe el am ramas ; dupa care am intrat pe Molten-wow - Freakz pe care am jucat o foarte mare parte din WOLK + Cataclysm. Experienta in raiduri o dobandesc foarte repede pentru ca nu sunt genul de om repezit care sa nu stie ce sa faca omtr-o situatie "delicata".
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Am inceput prima data pe cataclism cu Deathwish in care am stat o periada mica pentru ca akolo lumea deja se cunostea si nu aveai parte de raiduri ; am continuat cu PVP Addicted in care am stat pe la PVP o mare perioada , iar ultima a fost Inner Sanctum in care am iesit eu deoarece nu aveam timp sa ajung la unele raiduri si am preferat sa ies eu decat sa primesc kick din guilda
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Pentru ca am vazut ca sunteti o guilda serioasa si as dori sa ma alaturi colectivului vostru.
Va multumesc si succes in continuare.


Nu vad gearu pve vorbeste cu un ofiter sati vada si gearu


Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kainserjiu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2013 13:31)
Joined: 29 Jul 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 2

 
Post Posted: 15-09-2012, 12:12:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata, am legat contul.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
koko96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-01-2019 14:17)
Joined: 20 Jan 2012
Posts: 20, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 63.8
Votes: 4

 
Post Posted: 15-09-2012, 18:25:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Depinde de zi…
2. Clasa: Rogue
3. Main Spec/OFF spec: Combat/Subtley
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Anttrax
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Dps mai mare si mai bun
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Cum ar trebui sa joc cu specul asta…? Destul de ok…doar ca fiecare dintre noi isi face specul cum crede..!
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai am tot pe hc,inafara de AC..am inceput sa joc wow din 2010…pe Freakz
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Deathwish….am stat afk mult timp
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau pve si mi se pare ca nu ma insel in legatura cu PVE care il faceti voi…

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
twister00

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2015 11:43)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 50, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 89.4
Votes: 3

 
Post Posted: 15-09-2012, 18:28:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w rss ingame pt dumy test



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Druiduworgen

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-08-2016 13:34)
Joined: 16 Sep 2012
Posts: 14, Topics: 2
Location: Pascani Romania

Reputation: 113.2
Votes: 2

   
Post Posted: 16-09-2012, 11:41:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 Ore pe zi.
2. Clasa: Druid.
3. Main Spec/OFF spec: Resto/Balance.
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Druiduworgen
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pai la inceput am jucat pe feral ca dps dar dupa ce am vazut ca nu prea este asa bun in pve referinduma la modificarea itemelor nu este chiar asa de mare DPS am hotarat sa joc pe resto.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Statusurile pe Resto trebuie sa fie in asa fel incat sa ai cat mai mult Intellect deoarece creste Spell Power apoi Spirit deoarece creste Mana Regeneration si Haste care ajuta mult la cast.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow in 2009 si am prins putin perioada cu WOTLK dar dupa aparitia Cataclysmului am jucat mult pe el si am invatat pe parcursul jocului tot ce trebuia legat de PVE in 4.0.6 dar si 4.2.0.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Urban Elite(s-a desfintat deoarece GM sa dus pe molten),Burning Clouds(Nu prea se fac raiduri),District(Multi dintre officeri sau dus in alte guilde sau nu au mai jucat WOW).
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece am auzit si am vazut ca este foarte buna in PVE referindu-ma la progres dar si la membri,dar am si niste prieteni care au jucat pe alte charuri si cand sau plictisit de ele s-au intors inapoi pe mainuri care sunt in aceasta guilda,iar un alt motiv as dori o guilda serioasa cu membri prietenosi dar si care fac raiduri sa nu fie nevoie sa faci cu globalu pentru ca nu gasesti un heal un tank etc..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 22-09-2024, 18:24:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x