User
Pass
2FA
 
 

reclamatie
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3806
Dawodo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-09-2012 15:08)
Joined: 06 Nov 2011
Posts: 21, Topics: 2
Location: Brasov

Reputation: 57.7
Votes: 2

Post Posted: 17-09-2012, 16:11:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

<scorpia> wrote:
Asta am spus si eu dar trebuie sa ne intre bine in cap ca ''nu'' e -)....clar? daca vreun admin jucam asa ''fara cod'' eram pusi la zid...dar asta e....


Pai ia masuri Scorpia ai owner acum poti lua si decizi nu ? -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gotyk

[Account disabled]



Status: Offline
(since 05-03-2013 14:19)
Joined: 31 May 2012
Posts: 97, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 69.9
Votes: 2

Post Posted: 17-09-2012, 16:47:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zcz Crs nu e vb de curaj aici e vb de alceva ce poate tu n-ai inteles dar asta e nu vreau sa vb mai multe aici daca vrei ai id meu si vb
Multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ariel

[Creep]



Status: Offline
(since 20-06-2013 16:01)
Joined: 01 Mar 2012
Posts: 561, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 103.7
Votes: 2

Post Posted: 17-09-2012, 17:44:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dawodo wrote:
<scorpia> wrote:
Asta am spus si eu dar trebuie sa ne intre bine in cap ca ''nu'' e -)....clar? daca vreun admin jucam asa ''fara cod'' eram pusi la zid...dar asta e....


Pai ia masuri Scorpia ai owner acum poti lua si decizi nu ? -
stai parcat ca si crs are owner;)

Posturi unite automat, 17-09-2012, 18:44:01

gotyk wrote:
nasol ,f nasol intradevar are aim curat nu stiu dc ,nu se mai uita nimeni sper sa se faca putina dreptate
si ca drept dovada ca habar n ai sa recunosti un codat si l ai fac de ras aiurea p crs.. la lama dc face la fel cu mana,k la fel ii tremura imaginea ?!are aim pe lama nu ????patetic

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CristianosCrS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2013 08:10)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 201, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 78.2
Votes: 2

Post Posted: 17-09-2012, 19:53:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gotyk wrote:
Zcz Crs nu e vb de curaj aici e vb de alceva ce poate tu n-ai inteles dar asta e nu vreau sa vb mai multe aici daca vrei ai id meu si vb
Multumesc

Ma,nu te mai scuza atat,n-am ce sa vb cu tine,adu-ti aminte ca am vb pe mess si mi-ai zis de un cfg cu aim in el,m-ai intrebat daca vreau sa mi-l dai;),mai sti ce reactie am avut?Si va rog eu mult,ramaneti doar la raspunsuri simple ca deja e maidan aici.Daca vreti sa vedeti dovada clara uitati-va atent la demo si o sa vedeti ca o sa fac un frag sau doua cu lama si imi tremura imaginea,nu as putea sa am aim la lama,nu?si daca se trezeste unu sa zica ca "de la cod faci asa"o sa-i dau raspunsul deja,daca ar fi sa imi tremure imaginea in halul asta de la cod in momentul cand dau lama,pai nu va da-ti seama ca rupeam tot,numai head dadeam,numai lua nimeni nimic..Intelege-ti odata pentru totdeauna,nu joc cu cod.

8:59:09 PM Moldovan Dan: eu joc default daca bag cfg la cum joc cred ca ma scoteti direct
8:59:29 PM Cristianos CrS : Si eu joc la fel
8:59:37 PM Cristianos CrS : nu mai vad rostul la joc daca ar fi sa imi bag ceva...
8:59:57 PMMoldovan Dan: asa e
9:01:49 PM Moldovan Dan: nu ma are
9:01:52 PM Moldovan Dan: cfg SnK
9:02:00 PM Moldovan Dan: si ala e script total
9:02:08 PM Cristianos CrS : pai tocmai
9:02:14 PM Cristianos CrS : nu joaca chiar corect
9:02:33 PM Moldovan Dan: daca vrei til dau sa jopci putin cu el dar f greu te inveti cu el dar e f tare
9:02:48 PM Moldovan Dan: are mult scriipt cu aim
9:02:56 PM Cristianos CrS : neah
9:03:06 PM Cristianos CrS : imi stric modu de hic
9:03:09 PM Cristianos CrS : joc*
9:03:12 PM Moldovan Dan: -
9:03:14 PM Moldovan Dan: ok
Asta e discutia dintre mine si gotyk pe mess -



Last edited by CristianosCrS on 17-09-2012, 20:10:52; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ariel

[Creep]



Status: Offline
(since 20-06-2013 16:01)
Joined: 01 Mar 2012
Posts: 561, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 103.7
Votes: 2

Post Posted: 17-09-2012, 20:04:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ei gotik cum e? sa numai punem la socoteala ca,cu acelasi cfg joci si u si absolut.la voi ma refeream in discutii generale sa numai juc cu cfg;) dar dk ataci aiurea si faci zarva pt nimic,noi te atacam cu dovezi;)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gotyk

[Account disabled]



Status: Offline
(since 05-03-2013 14:19)
Joined: 31 May 2012
Posts: 97, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 69.9
Votes: 2

Post Posted: 17-09-2012, 20:16:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da si carei treaba cu asta ma daca tu ma iei asa
incearca sa te controlezi la vocabular tinere ca e o difernta destul de mare intre mine si tine cel putin la varsta daca nu si la educatie
tiam zis si atunci si iti mai zic si acum eu joc default si voi cu scripturi asa ca nu ma lua pe mn la 11 metri ca oricum nu ne putem compara nici la vaesta nici la comportament
cred ca u nu sti sa recunosti greselile tale
stiu cfg-uri multe si bune dar din nefericire pt tine care le folosesti eu nu le folosesc
eu voiam ca treaba asta sa se rezolve intre voi cei mai mari in grad dar se pare ca nai inteles
oricum pt mine tot codat esti
multumesc

Posturi unite automat, 17-09-2012, 21:16:10

Ariel tata sa sti ca nici eu nici AbSoluT nu jucam cu cfg din pacate pt voi si daca nu stiai in steam nu poti baga cfg cu nici un fel de cod ca te blocheaza valve daca nu stiai
invatati voi sa adminati si sa vedeti codatii si scripturile

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CristianosCrS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2013 08:10)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 201, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 78.2
Votes: 2

Post Posted: 17-09-2012, 20:45:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Codat nu sunt,vocabularul meu este impecapil pana in momentul de fata,dar vezi ca am vreo doua vocabulare,pe al 2 lea nu l-am folosit pana acum,in fine daca asta e parerea ta,n-am ce sa fac decat sa o "respect"
Pai daca nici tu nici absolut nu jucati cu cfg,de ce i-ai mai dat ban?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dawodo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-09-2012 15:08)
Joined: 06 Nov 2011
Posts: 21, Topics: 2
Location: Brasov

Reputation: 57.7
Votes: 2

Post Posted: 17-09-2012, 20:52:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ariel wrote:
Dawodo wrote:
<scorpia> wrote:
Asta am spus si eu dar trebuie sa ne intre bine in cap ca ''nu'' e -)....clar? daca vreun admin jucam asa ''fara cod'' eram pusi la zid...dar asta e....


Pai ia masuri Scorpia ai owner acum poti lua si decizi nu ? -
stai parcat ca si crs are owner;)

Posturi unite automat, 17-09-2012, 18:44:01

gotyk wrote:
nasol ,f nasol intradevar are aim curat nu stiu dc ,nu se mai uita nimeni sper sa se faca putina dreptate
si ca drept dovada ca habar n ai sa recunosti un codat si l ai fac de ras aiurea p crs.. la lama dc face la fel cu mana,k la fel ii tremura imaginea ?!are aim pe lama nu ????patetic


Ai auzit de coduri la buton? Si apropo parcata probabil stai tu in pozitiile in care te pune crs. Diferenta dintre Crs si scorpia e ca din cate stiu eu ea este mult mai veche decat crs despre care pot spune ca atunci cand jucam eu pe serverul asta nici nu exista. Din limbajul vostru se vede aroganta mult prea mare pentru o conduita a unui om care incearca sa isi dovedeasca nevinovatia si de cele mai multe ori cei care sant prinsi codati aduc agrumente trase la xerox pe care le poti gasi in orice scuza pe orice forum ... asa cum o faceti si voi -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<scorpia>

[Creep]



Status: Offline
(since 23-04-2018 15:48)
Joined: 31 Aug 2011
Posts: 781, Topics: 10
Location: Bistrita

Reputation: 428
Votes: 19

Post Posted: 17-09-2012, 21:28:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

VA ROG SA VA PASTRATI CALMUL !!! Fara jigniri ca totusi nu suntem pe strada...Si masuri nu pot lua eu dawodo , dar parerea mi-o sustin ca e cod...Asta e..Dar de aici pana a incepe sa jignesc mai este mult...Ma repet , nu am nimic cu nimeni...Decizia ii apartine lui Ionut...Bafta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CristianosCrS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2013 08:10)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 201, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 78.2
Votes: 2

Post Posted: 17-09-2012, 21:30:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dawodo wrote:
ariel wrote:
Dawodo wrote:
<scorpia> wrote:
Asta am spus si eu dar trebuie sa ne intre bine in cap ca ''nu'' e -)....clar? daca vreun admin jucam asa ''fara cod'' eram pusi la zid...dar asta e....


Pai ia masuri Scorpia ai owner acum poti lua si decizi nu ? -
stai parcat ca si crs are owner;)

Posturi unite automat, 17-09-2012, 18:44:01

gotyk wrote:
nasol ,f nasol intradevar are aim curat nu stiu dc ,nu se mai uita nimeni sper sa se faca putina dreptate
si ca drept dovada ca habar n ai sa recunosti un codat si l ai fac de ras aiurea p crs.. la lama dc face la fel cu mana,k la fel ii tremura imaginea ?!are aim pe lama nu ????patetic


Ai auzit de coduri la buton? Si apropo parcata probabil stai tu in pozitiile in care te pune crs. Diferenta dintre Crs si scorpia e ca din cate stiu eu ea este mult mai veche decat crs despre care pot spune ca atunci cand jucam eu pe serverul asta nici nu exista. Din limbajul vostru se vede aroganta mult prea mare pentru o conduita a unui om care incearca sa isi dovedeasca nevinovatia si de cele mai multe ori cei care sant prinsi codati aduc agrumente trase la xerox pe care le poti gasi in orice scuza pe orice forum ... asa cum o faceti si voi -


Fratioare,ai incercat sa pari destept si nu te-a ajutat creierul...'pare rau...De unde pana unde asta cu pozitiile?de unde pana unde iti permiti tu sa faci probabilitati dastea?Suntem prieteni?Ai gasit portita profitand de subiectul asta,prin care ai putut sa te bagi in seama?Rezuma-te frate la subiect,nu devia,ca nu esti mai destept ca nimeni pe formul asta;)Mor pe astia ca tine...a,si legat de faza cu "cod la buton",pentru ce mi-ar trebuii aim cand dau lama?asa dupa mintea ta de baiat "destept"?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<scorpia>

[Creep]



Status: Offline
(since 23-04-2018 15:48)
Joined: 31 Aug 2011
Posts: 781, Topics: 10
Location: Bistrita

Reputation: 428
Votes: 19

Post Posted: 17-09-2012, 21:32:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu sunteti de acord sa nu se mai scrie nimic ? Asteptam decizia si cu asta basta...Cred ca ar fi mai bine...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CristianosCrS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2013 08:10)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 201, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 78.2
Votes: 2

Post Posted: 17-09-2012, 21:40:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

<scorpia> wrote:
Nu sunteti de acord sa nu se mai scrie nimic ? Asteptam decizia si cu asta basta...Cred ca ar fi mai bine...

In sf ai zis si tu ceva bine:))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dawodo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-09-2012 15:08)
Joined: 06 Nov 2011
Posts: 21, Topics: 2
Location: Brasov

Reputation: 57.7
Votes: 2

Post Posted: 17-09-2012, 21:48:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

<scorpia> wrote:
VA ROG SA VA PASTRATI CALMUL !!! Fara jigniri ca totusi nu suntem pe strada...Si masuri nu pot lua eu dawodo , dar parerea mi-o sustin ca e cod...Asta e..Dar de aici pana a incepe sa jignesc mai este mult...Ma repet , nu am nimic cu nimeni...Decizia ii apartine lui Ionut...Bafta


Eu nu fac decat sa raspund in modul in care mi se adreseaza ... probabil alt limbaj nu cunosc si atunci trebuie sa vorbesti sa inteleaga si ei. Dar ma lungesc prea mult ... imi pare rau ca serverul inca nu si-a gasit prea multi oameni de incredere si se tot schimba. Asta e tot ce vreau sa spun in esenta -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<scorpia>

[Creep]



Status: Offline
(since 23-04-2018 15:48)
Joined: 31 Aug 2011
Posts: 781, Topics: 10
Location: Bistrita

Reputation: 428
Votes: 19

Post Posted: 17-09-2012, 21:50:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inchide ochiiiiiii ---...Ca asta e treaba
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CristianosCrS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2013 08:10)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 201, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 78.2
Votes: 2

Post Posted: 17-09-2012, 22:09:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dawodo wrote:
<scorpia> wrote:
VA ROG SA VA PASTRATI CALMUL !!! Fara jigniri ca totusi nu suntem pe strada...Si masuri nu pot lua eu dawodo , dar parerea mi-o sustin ca e cod...Asta e..Dar de aici pana a incepe sa jignesc mai este mult...Ma repet , nu am nimic cu nimeni...Decizia ii apartine lui Ionut...Bafta


Eu nu fac decat sa raspund in modul in care mi se adreseaza ... probabil alt limbaj nu cunosc si atunci trebuie sa vorbesti sa inteleaga si ei. Dar ma lungesc prea mult ... imi pare rau ca serverul inca nu si-a gasit prea multi oameni de incredere si se tot schimba. Asta e tot ce vreau sa spun in esenta -

Frate nu ti sa adresat nimeni...pur si simplu te-ai trezit vorbind,dar nu-i nimic,pune-te si dormi la loc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *PITZY*, 19 September 2012 07:22



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 03-10-2024, 01:20:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x