User
Pass
2FA
 
 

Pentru Carla
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message2953
Mogadishu

[Incorruptible!]



Status: Offline
(since 08-07-2023 08:40)
Joined: 11 May 2011
Posts: 589, Topics: 58
Location: Netherlands

Reputation: 65.6
Votes: 8

Post Posted: 30-09-2012, 11:52:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am de gand sa discutam aici prea mult, m-am saturat de circul asta ieftin..

Si totusi..

1.Tu mereu te iei la cearta cu toti (probabil din cauza frustrarii) si ii acuzi printre altele de: ''nesimtitre", ''primitivism"(''Ma ingrozesc cand vad atat primitivism pe serverele de cs''), ''lipsa celor 7 ani de acasa'' ii numesti : ''neciopliti'',''idioti'',''retardati'' , ''prosti'', ''analfabeti'', ''necivilizati'', ''prost crescuti'' etc.

Te dai mare doamna, te crezi civilizata, culta, superioara....dar nu esti deloc asa.. uite mai jos dovada...

http://www.speedyshare.com/heNW6/Carla-1.rar
http://www.speedyshare.com/d5hg9/Carla-2.rar
http://www.speedyshare.com/Dbxty/Jignire-de-pe-byca.rar
http://www.speedyshare.com/KpfUw/Jigniri-pe-dust-2.rar
http://www.speedyshare.com/YNUeG/Discutie.rar

Ti-am mai spus atunci pe mjolby..Nu mai pretinde de la altii sa fie lapte si miere cand tu ai rautatea asta imensa.


2.Ca jucator..esti aproape nula..Cred ca intri doar sa ai cu cine sa te certi...singurul lucru pe care l-ai facut a fost sa muti circul ieftin de pe war4 pe war3.

3,De acum te rog sa ma eviti pe cat se poate...nici macar saluturi..nu vreau sa am de-a face cu tine nici de bine nici de rau.

Posturi unite automat, 30-09-2012, 12:52:19

Mentionez ca am postat aici pentru ca ma adresez Carlei in calitate de Slot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eT | Bobby

[Lord of War3]



Status: Offline
(since 07-12-2019 14:42)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2348, Topics: 81
Location: Mereu langa tine

Reputation: 416.7
Votes: 14

Post Posted: 30-09-2012, 12:50:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trebuia gag pentru amandoi la fazele respective. Observ eu ca are si ea ceva cu tine si tu cu ea - . Daca se mai repeta si vad jigniri pe server o sa va sanctionez pe amandoi. Carla ai un avertisment,la urmatorul vei ramane fara acces. Am repetat de nenumarate ori atentie la limbaj,tin foarte mult la treaba asta.Spor la joc in continuare.



Ajuta serverele WAR cu un vot: http://www.csservers.ro/evidenta/war3.freakz.ro
LorD*Bobby
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 30-09-2012, 12:51:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Voi n-aveti ce face pe acasa.. amandoi..


Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Carla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2015 19:24)
Joined: 24 Jun 2010
Posts: 35, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 300.4
Votes: 6

Post Posted: 30-09-2012, 15:42:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Corect. Somalezul are dreptate.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gabriell B

[cetãþeanul turmentat]



Status: Offline
(since 06-01-2020 19:31)
Joined: 27 Sep 2010
Posts: 2856, Topics: 75
Location: [ pe strada ]

Reputation: 400
Votes: 14

Post Posted: 30-09-2012, 17:52:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mastermind wrote:
Voi n-aveti ce face pe acasa.. amandoi..

Mai bine iesiti la o cafea...
Carla nu prea se ia de lume daca nu e "atinsa" si momente am mai vazut pe server cand o "atingi", verbal, Moga... anyway stiu ca pare sa ii iau apararea Carlei, dar asta e situatia.
Gag pentru amandoi -
Stima si respect.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wurgut

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-06-2013 05:34)
Joined: 22 Nov 2011
Posts: 183, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 87
Votes: 4

Post Posted: 30-09-2012, 18:01:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mai moga mai -...stii mel aia: "love is in the air" -...sorry -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
General Stanculescu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-06-2014 20:28)
Joined: 20 Jan 2011
Posts: 60, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 72.3
Votes: 3

Post Posted: 30-09-2012, 21:37:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

moga + carla =
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tasse

[`NEZEUj37!]



Status: Offline
(since 06-07-2020 17:51)
Joined: 06 Mar 2011
Posts: 1176, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 243
Votes: 15

Post Posted: 30-09-2012, 22:03:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai ca trebuie sa continui si eu neaparat...

Mogadishu cu Carla in copac s-au catarat si s-au pwpwpwp



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AmUnNickCool

[Music addicted]



Status: Offline
(since 09-12-2017 07:24)
Joined: 16 Sep 2009
Posts: 378, Topics: 15
Location: Constanta

Reputation: 344
Votes: 5

Post Posted: 30-09-2012, 22:06:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intr-o nota mai serioasa, Mogadishu are dreptate, Carla stii foarte bine ca ieri te-am rugat frumos sa o lasi moale. As vrea totusi sa nu dau degenereze lucrurile , sa pastram totul intr-o zona calma. Suntem pe server ca sa ne distram, sa ne simtim bine.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Carla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2015 19:24)
Joined: 24 Jun 2010
Posts: 35, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 300.4
Votes: 6

Post Posted: 30-09-2012, 22:13:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma obligati sa raspund. Cine stie, stie. Si stie ca somalezul nu are dreptate deoarece el a inceput sa ma jigneasca acum o saptamana si ceva. Pe de alta parte este corect din punct de vedere al regulamentului sa ma abtin daca am slot. Nu m-am abtinut, se retrage slotul. Dar, SA FIE CLAR PENTRU TOTDEAUNA! Niciodata nu am jignit pe cineva asa din senin. Primesc jigniri, ironii, smecherii, adminul nu intervine, atunci intervin eu si imi fac dreptate. Intodeauna mi-am facut dreptate singura impotriva celor neciopliti, prost crescuti, badarani etc. Si o sa imi fac dreptate singura in continuare, in momentul cand adminul nu il pune la punct pe taran. Luati-mi slotul ala nenorocit odata si gata. Nu accept ca un somalez paracios sa isi bata joc de mine. Dixit.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mogadishu

[Incorruptible!]



Status: Offline
(since 08-07-2023 08:40)
Joined: 11 May 2011
Posts: 589, Topics: 58
Location: Netherlands

Reputation: 65.6
Votes: 8

Post Posted: 30-09-2012, 22:35:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carla wrote:
Ma obligati sa raspund. Cine stie, stie. Si stie ca somalezul nu are dreptate deoarece el a inceput sa ma jigneasca acum o saptamana si ceva. Pe de alta parte este corect din punct de vedere al regulamentului sa ma abtin daca am slot. Nu m-am abtinut, se retrage slotul. Dar, SA FIE CLAR PENTRU TOTDEAUNA! Niciodata nu am jignit pe cineva asa din senin. Primesc jigniri, ironii, smecherii, adminul nu intervine, atunci intervin eu si imi fac dreptate. Intodeauna mi-am facut dreptate singura impotriva celor neciopliti, prost crescuti, badarani etc. Si o sa imi fac dreptate singura in continuare, in momentul cand adminul nu il pune la punct pe taran. Luati-mi slotul ala nenorocit odata si gata. Nu accept ca un somalez paracios sa isi bata joc de mine. Dixit.



Si tu ma obligi sa raspund...spune, te rog frumos, foarte concret cu ce te-am jignit acum o saptamana!Chestia cu ''somalez paracios'' este iar o obraznicie de-a ta..ti-am spus ca nu vreau sa-mi spui somalez dar tu tot asa continui din rautate...Sunt convins ca nu o sa te schimb eu....dar macar sa recunosti in sinea ta ca ''buba'' e la tine..nu la majoritatea de pe war4..si acum de pe war3..
SI SA FIE CLAR PENTRU TOTDEAUNA! Niciodata nu m-am legat de cineva din senin..stii bine ca am mai glumit cand te-am vazut primele dati..pana ai inceput cu jignirile si ironiile pe mjolby..stii bine ca l-ai jignit pe Bula apoi pe AK47..stii vorba aia ''Hotii striga hotii'' Tu ii acuzi pe ceilalti exact de lucrurile pe care le faci tu! Ce faci tu este politica o dai in diverse si incerci sa manipulezi oamenii(Ex1:''Cine stie, stie. Si stie ca somalezul a gresit''..deci cine nu spune ca tine nu stie...tu esti etalonul dreptatii, nu?),(ex2:''Nu accept sa-si bata joc de mine,luati-mi slotul''acum te victimizezi ca sa induci lumea in eroare..cand defapt atitudinea ta e alta..plina de superioritate si rautate... HAI LASA POLITICA SI TEHNICILE ASTEA DE MANIPULARE!!!



Last edited by Mogadishu on 01-10-2012, 00:12:58; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 30-09-2012, 22:37:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carla wrote:
Ma obligati sa raspund. Cine stie, stie. Si stie ca somalezul nu are dreptate deoarece el a inceput sa ma jigneasca acum o saptamana si ceva. Pe de alta parte este corect din punct de vedere al regulamentului sa ma abtin daca am slot. Nu m-am abtinut, se retrage slotul. Dar, SA FIE CLAR PENTRU TOTDEAUNA! Niciodata nu am jignit pe cineva asa din senin. Primesc jigniri, ironii, smecherii, adminul nu intervine, atunci intervin eu si imi fac dreptate. Intodeauna mi-am facut dreptate singura impotriva celor neciopliti, prost crescuti, badarani etc. Si o sa imi fac dreptate singura in continuare, in momentul cand adminul nu il pune la punct pe taran. Luati-mi slotul ala nenorocit odata si gata. Nu accept ca un somalez paracios sa isi bata joc de mine. Dixit.


Daca ai fi dat dovada de putina maturitate si nu i-ai fi dat importanta atunci cat si acum nu s-ar mai fi petrecut astfel de lucruri. Ti-am mai spus de 1000 de ori vorba dulce , mult aduce. Daca stai sa te certi / jignesti cu toti de pe server nu te vad bine. Cred ca ti-am explicat ca aici nu esti pe war4 chiar daca au venit suferinzi de pe war4 aici ca admini nu trebuie sa le dai apa la moare la toate ofensele , imi pare rau de tine ca ai ajuns in situatia asta. Multa bafta si sper "sa nu te mai bagi in seama" cu toti. Ai grija de tine , te - .





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MrMicheel

[Account disabled]



Status: Offline
(since 28-02-2013 18:33)
Joined: 17 May 2011
Posts: 3033, Topics: 89
Location: Bershka

Reputation: 46
Votes: 71

Post Posted: 30-09-2012, 22:48:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chrys wrote:
Carla wrote:
Ma obligati sa raspund. Cine stie, stie. Si stie ca somalezul nu are dreptate deoarece el a inceput sa ma jigneasca acum o saptamana si ceva. Pe de alta parte este corect din punct de vedere al regulamentului sa ma abtin daca am slot. Nu m-am abtinut, se retrage slotul. Dar, SA FIE CLAR PENTRU TOTDEAUNA! Niciodata nu am jignit pe cineva asa din senin. Primesc jigniri, ironii, smecherii, adminul nu intervine, atunci intervin eu si imi fac dreptate. Intodeauna mi-am facut dreptate singura impotriva celor neciopliti, prost crescuti, badarani etc. Si o sa imi fac dreptate singura in continuare, in momentul cand adminul nu il pune la punct pe taran. Luati-mi slotul ala nenorocit odata si gata. Nu accept ca un somalez paracios sa isi bata joc de mine. Dixit.


Daca ai fi dat dovada de putina maturitate si nu i-ai fi dat importanta atunci cat si acum nu s-ar mai fi petrecut astfel de lucruri. Ti-am mai spus de 1000 de ori vorba dulce , mult aduce. Daca stai sa te certi / jignesti cu toti de pe server nu te vad bine. Cred ca ti-am explicat ca aici nu esti pe war4 chiar daca au venit suferinzi de pe war4 aici ca admini nu trebuie sa le dai apa la moare la toate ofensele , imi pare rau de tine ca ai ajuns in situatia asta. Multa bafta si sper "sa nu te mai bagi in seama" cu toti. Ai grija de tine , te - .


Tu vorbesti ma?!Esti ultima persoana care ar trebui sa ne spuna ca "vorba dulce,mult aduce".

@on: Carla si Bangladesh,calm ca nu rezolvati nimic!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wurgut

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-06-2013 05:34)
Joined: 22 Nov 2011
Posts: 183, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 87
Votes: 4

Post Posted: 01-10-2012, 00:36:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai deci mie imi vine sa-i pup pe amandoi cand citesc ce scriu, pe cuvant ! -...cand vezi asa pe ce prostioare se pot supara oamenii te insenineaza pentru ca iti mai i-a gandul de la problemele reale din viata de zi cu zi...va iubeste Wurgut -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 01-10-2012, 01:39:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu te costa nimic sa fii un gentlman , mai ales ca avem putine fete pe server . Nu indrept degetul catre nimeni , dar nu stiu ce aveti in cap atunci cand stiti ca de partea cealalta se afla sexul sensibil , poate unii dintre voi ar trebui sa mai creasca putin . M-ar fi bucurat foarte tare sa stiu ca va simpatizati , nu isi au locul rautatile astea. Bafta tuturor !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ravenous, 01 October 2012 10:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 23-05-2024, 09:59:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x