User
Pass
2FA
 
 

Discutii !
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 173, 174, 175  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message282597
devilhusky

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-10-2012 12:05)
Joined: 30 Nov 2010
Posts: 22, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 47.6
Votes: 2

 
Post Posted: 16-10-2012, 22:41:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-10-2012, 22:45:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se pare ca imi racesc gura degeaba. chiar vreti sa iau masuri ?- Cum se calmeaza 1 incepe altu. Nenea froster Surprise Calmeaza-i.


Editul sugerat de anca.





Last edited by LoRd_DaRK on 16-10-2012, 23:03:50; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anca

[Bad Kitty]



Status: Offline
(since 12-12-2021 05:06)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 5021, Topics: 240
Location: Hell

Reputation: 2575.2
Votes: 308

 
Post Posted: 16-10-2012, 22:48:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e offtopic, nu jignesc pe nimeni. Daca-ti atrag atentia la modul in care SCRI nu inseamna ca te jignesc, ai facut-o singur.

Eventual iti spun tie ca, defapt, se scrie 'calmeaza-i'.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-10-2012, 22:50:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)



Accept corectura... si modul in care i-ai spus-o lui wisher a fost unul foarte agresiv... si poate sa interpreteze altceva = > FLAME!-



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
devilhusky

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-10-2012 12:05)
Joined: 30 Nov 2010
Posts: 22, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 47.6
Votes: 2

 
Post Posted: 16-10-2012, 23:02:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mistique. wrote:
deadgunner wrote:
Sovereign wrote:
deadgunner wrote:
sincer nu imi pasa de warn.lasa omul sa demonstreze ca poate.macar in wow si pe forum are ceva de demonstrat ca in realitate lasa de dorit din cate vad.si da acum chiar poti sa imi dai warn.nici macar nu imi pasa de deciziile tale.sti vorba aia:"Prost da cu putere"! E DEFINITIA TA ABSOLUTA!
Nici sa scri nu sti ,incearca sa lasi mesajele in romana cand dai warn.da un edit la anteriorul varn ca te faci de ras....aa scuze am uitat.te-ai facut deja de atatea ori!


Sa vezi ce te faci tu de ras cand iei ban - Jignire GM/Moderator. Bye.



Ghinionul meu.Stai linistit ca nu ma atac pentru un ban.nu e primul si nu o sa fie nici ultimul.daca adevarul doare nu ai cum sa acoperi asta.cine se simte se simte!


Cand te iei de cineva si il faci agramat pe un forum/chat/shit, ar trebui sa ai tu bunul simt si sa SCRI corect, asta daca STI sa SCRI corect, in caz contrar ... las-o balta. E penibil postul tau.


Bine ma anca,voi face efortul asta pentru tine,doar pentru tine!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 17-10-2012, 01:08:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dafuq ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 17-10-2012, 01:30:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

80% din postarile de aici nu au nicio relevanta + ca imi produc o sangerare oculara, cu alte cuvinte, mi se scurc ochii si mi se prajesc emisferele incercand sa decodific ce-ati scris voi.

O pun simplu, nu-mi pasa de ce rufe nespalate aveti in public, si nu ma intereseaza absolut deloc ce parere aveti despre mine personal, sau despre GM-i. Din partea mea, puteti sa beti shoturi de lichior de oua cu ei in timp ce trageti dintr-un joint pe internet, uitandu-va la Game of Thrones. Ai gresit? Te-am ars.

Putin imi pasa de faptul ca veti fi bosumflici si supilici apoi. Si ca veniti sa-mi suferiti de pe 15 conturi. Incercati pe cat posibil sa va intelegeti, sa nu fim nevoiti sa intram cu shitstormu-ntre voi. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
polar17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2013 23:08)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 308, Topics: 57
Location: Republica federativa Burghina Faso

Reputation: -101.9
Votes: 17

 
Post Posted: 17-10-2012, 08:11:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HEy ce mai faceti? Merge treaba?-


Sarcasm---The ability to insults idiots without them realizing it!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 17-10-2012, 11:29:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

polar17 wrote:
HEy ce mai faceti? Merge treaba?-


Fiesta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-10-2012, 13:11:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Froster wrote:
80% din postarile de aici nu au nicio relevanta + ca imi produc o sangerare oculara, cu alte cuvinte, mi se scurc ochii si mi se prajesc emisferele incercand sa decodific ce-ati scris voi.

O pun simplu, nu-mi pasa de ce rufe nespalate aveti in public, si nu ma intereseaza absolut deloc ce parere aveti despre mine personal, sau despre GM-i. Din partea mea, puteti sa beti shoturi de lichior de oua cu ei in timp ce trageti dintr-un joint pe internet, uitandu-va la Game of Thrones. Ai gresit? Te-am ars.

Putin imi pasa de faptul ca veti fi bosumflici si supilici apoi. Si ca veniti sa-mi suferiti de pe 15 conturi. Incercati pe cat posibil sa va intelegeti, sa nu fim nevoiti sa intram cu shitstormu-ntre voi. -

da ma frostere te inteleg. Si pe mine ma incita astia sa dau o cacare apoasa cand vad ce prostii debiteaza. Moara k0spar0s de te mint.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 17-10-2012, 13:22:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Froster wrote:
80% din postarile de aici nu au nicio relevanta + ca imi produc o sangerare oculara, cu alte cuvinte, mi se scurc ochii si mi se prajesc emisferele incercand sa decodific ce-ati scris voi.

O pun simplu, nu-mi pasa de ce rufe nespalate aveti in public, si nu ma intereseaza absolut deloc ce parere aveti despre mine personal, sau despre GM-i. Din partea mea, puteti sa beti shoturi de lichior de oua cu ei in timp ce trageti dintr-un joint pe internet, uitandu-va la Game of Thrones. Ai gresit? Te-am ars.

Putin imi pasa de faptul ca veti fi bosumflici si supilici apoi. Si ca veniti sa-mi suferiti de pe 15 conturi. Incercati pe cat posibil sa va intelegeti, sa nu fim nevoiti sa intram cu shitstormu-ntre voi. -


Da' dai ba frate in ei ce dracu. Cum nu iti pasa tie nu le pasa nici lor de parerea ta, ei daca au ceva de impartit o fac, ii doare undeva ca vii sa ii ameninti. Stii cum e vorba aia, pana nu te arzi nu iti e frica de foc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
deadgunner

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2013 08:07)
Joined: 21 Apr 2012
Posts: 63, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: -34.9
Votes: 5

Post Posted: 17-10-2012, 13:30:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sovereign wrote:
Froster wrote:
80% din postarile de aici nu au nicio relevanta + ca imi produc o sangerare oculara, cu alte cuvinte, mi se scurc ochii si mi se prajesc emisferele incercand sa decodific ce-ati scris voi.

O pun simplu, nu-mi pasa de ce rufe nespalate aveti in public, si nu ma intereseaza absolut deloc ce parere aveti despre mine personal, sau despre GM-i. Din partea mea, puteti sa beti shoturi de lichior de oua cu ei in timp ce trageti dintr-un joint pe internet, uitandu-va la Game of Thrones. Ai gresit? Te-am ars.

Putin imi pasa de faptul ca veti fi bosumflici si supilici apoi. Si ca veniti sa-mi suferiti de pe 15 conturi. Incercati pe cat posibil sa va intelegeti, sa nu fim nevoiti sa intram cu shitstormu-ntre voi. -


Da' dai ba frate in ei ce dracu. Cum nu iti pasa tie nu le pasa nici lor de parerea ta, ei daca au ceva de impartit o fac, ii doare undeva ca vii sa ii ameninti. Stii cum e vorba aia, pana nu te arzi nu iti e frica de foc.


din nou intreb,de ce postezi tu aici?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
f4br3g4s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2018 17:50)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 153, Topics: 19
Location: In sufletul tau

Reputation: 211
Votes: 8

 
Post Posted: 17-10-2012, 17:31:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu inteleg de ce va agitati/certati atat stiind ca toti vor sa para ceea ce nu sunt (pana la urma doar intr-un joc se pot crede si ei stapanii universului... si nu te costa nimic sa faci pe durul/inteligentul)
e greu sa schimbi ceva la un prieten/prietena in viata reala... ce sa mai zic pe un forum unde nu cunosti persoana respectiva; asadar este timp pierdut sa stai sa dai explicatii altora legate de modul de a vorbii sau de comportamentul acestora (plus de asta nu faceti altceva decat sa demonstrati ca faceti parte din aceeasi categorie cu cei cu care va certati sau contraziceti daca ii bagati in seama si le raspundeti)

incetati cu suferintele ca eu sunt asa si asa, iar aia sunt cei mai... pana la urma si de la cineva foarte foarte noob/paralel cu viata inveti ceva; k doar asa apare progresul, aprecierea de sine si a altora cand ii gasesti si simti k ai cu cine sa porti o discutie


E foarte usor sa fii player, dar infinit mai greu sa fii om !



Nu suport pupincuristii !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
devilhusky

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-10-2012 12:05)
Joined: 30 Nov 2010
Posts: 22, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 47.6
Votes: 2

 
Post Posted: 17-10-2012, 17:32:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
@kos, las postu asta aici numa vreo 2 zile, il sterg dupa
@deadgunner, in viata 'virtuala', sau cel putin pe freakz, iti sunt superior, si cum spune regulementul, ma ofensezi, ti-o iei. Sefului tau(daca lucrezi) sau profesoarei tale(daca inveti) cum ii spui? Te crezi tu smechera aici...dar in duel iti dau la caca? Vezi ca s-ar putea sa dai peste o profesoara care joaca wow si poate te distruge in duel..analog cu playerii din wow, vezi cum te crezi smecher in fata unui Kene, cand te intalnesti cu el NU DA SEFULE


1. In joc imi esti superior ca ai putere, in viata reala ramane de vazut.
2. In legatura cu duelul putem testa asta,daca chiar vrei sa demonstrezi ceva.
3. Te-ai atacat degeaba,pentru ca nu ma refeream la tine cand am zis ca nu stiu cum au ajuns unii gm's,nu ai nicio dovada ca m-am luat de tine,deci warn fara motiv,exact cu mi-a dat warn si SeaGer fara motiv(andrei m-a pus sa dau edit...de sta era multi post)nu am cu cine sa ma inteleg.Continuati sa faceti ce stiti,dar macar faceti-va treaba unde este si cazul.
4. Cu postul asta am incheiat disutia cu tine pentru ca iti gasesti alt motiv sa imi dai warn,nu ca mi-ar pasa.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 17-10-2012, 17:57:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deadgunner wrote:
din nou intreb,de ce postezi tu aici?


Fac parte din guilda chiar daca momentan nu mai joc wow si nu scrie <GMs and Donors> sub numele meu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by vest2Ihamsteru, 27 June 2013 20:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 173, 174, 175  Next    


The time now is 18-06-2024, 20:15:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password