User
Pass
2FA
 
 

Event
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message14751
Dragoste33

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2015 19:07)
Joined: 13 Aug 2012
Posts: 105, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 121.3
Votes: 7

 
Post Posted: 23-10-2012, 09:51:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tovry wrote:
Cu privire la eventu lui Dragoste: Spune'mi te rog Doamne ca nu un baiat a scris ceea ce am citit acolo!!


Si ce inseamna asta ? Ca asta ma deranjat -_-


Love Is Forever


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tovry

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2015 19:45)
Joined: 18 Nov 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 89.9
Votes: 22

 
Post Posted: 23-10-2012, 10:53:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dragoste33 wrote:
tovry wrote:
Cu privire la eventu lui Dragoste: Spune'mi te rog Doamne ca nu un baiat a scris ceea ce am citit acolo!!


Si ce inseamna asta ? Ca asta ma deranjat -_-


Pai ... Knd am citit m'am @#! pe mine de ras!... si stateam si ma gandeam ca trebuie sa ai foarte mare imaginatie si foarte mare stapanire de sine ca pe un srv romanesc sa ai curaj sa scrii intr'o anumita maniera in care stii sigur ca vei fi trolat indiferent de ce cine knd si cum... Ai fost fuuny atata tot.... si m'am gandit sa fiu si eu funny...
Asta te'a deranjat?
Mby you got a condition .. so let me know about it please! ... on private if you can!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaya

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2013 08:48)
Joined: 02 Mar 2011
Posts: 371, Topics: 25
Location: UK

Reputation: 68.7
Votes: 27

 
Post Posted: 23-10-2012, 11:10:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dragoste33 wrote:
@Domnul Downy a.k.a smecheru de cartier, TE ROG FRUMOS, daca ai o problema cu eventul sau personalitatea mea , POSTEAZO LA RECLAMATII -
Si ar trebui sa taci din moment ce ai la semnatura un ponei OK ?
Iar in legatura cu proba de Hallowen, chiar nu imi pasa daca sau nu respecta realitatea -_- este un event fun iar proba aceea difera de celalte probe ( la proba pve am culori destule din ce sa aleg). Tu chiar te credeai la Next Top Model By Catalin Botezatu ?!

@Amphe, Draga mea, era o gluma "cei mai reputati profesionisti ai domeniului" , am vrut doar sa tratati juratii cum se cuvine, nu peste picior.Am pus si eu o introducere mai creativa, chiar nu aveam voie sa fac o gluma ? -

Inca odata va zic si sa se inteleaga, ESTE UN EVENT FUN, NU APARETI LA TELEVIZOR, v-ati speriat de el ziceti ca va taiem capetele si i le dam Calaretului Fara Cap . -
Si daca cineva mai are vreo problema cu personalitatea mea sau cu eventul va rog TOPICUL RECLAMATII ESTE DESCHIS. Eu nu sunt bataia de joc a nimanui !


1st of all nu cred ca Downy se credea la "Next Top Model By Catalin Botezatu" din moment ce n-a auzit in viata lui de emisiunea asta. Noroc cu maicamea ca altfel nu auzeam nici eu. And 2nd stai linistit, stim ca este o gluma...adica speram sa fie ..Nu cred ca era necesar sa scrii chestia aia deoarece oricum nu ia nimeni GM-ii peste picior. Totusi, eu zic ca n-are sens sa te ataci aiurea doar pentru ca am impartit niste pareri. (referitor la chestia cu "posteaza la reclamatii") N-are nimeni nimic cu personalitatea ta si nici cu tine. E un event funny si l-am tratat ca atare.



P.S. Semnatura lui Downy mi se pare chiar draguta..din moment ce eu am facut-o. Si poneiul ala reprezinta un orc, shamy enha, adica unul din charele lui. Nu e doar o semnatura luata de pe google fara nici un sens si atasat numele charului la ea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efelis
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-02-2013 16:13)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 49, Topics: 3
Location: America

Reputation: 26.9
Votes: 5

 
Post Posted: 23-10-2012, 13:03:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci am castigat?-

Gangnam style


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soullpriesttt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-11-2013 14:06)
Joined: 04 Jan 2012
Posts: 58, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 103.2
Votes: 3

 
Post Posted: 23-10-2012, 14:13:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In ceea ce priveste Event-ul organizat de Gogu si Voodoo, felicitarile mele a fost foarte tare. Voodoo smecher rau filmat si facut. Iti propun chiar sa il postezi pe fb la freakz ca merita sa dam peste nas chiar si la Gm-i sa nu mai zic de alte guilde. Gogule asteptam si alte event-uri la fel smechere ca te pricepi la asa ceva. +10 guyz bravo si sper ca si participantii s-au distrat copios!


In ceea ce priveste evenimentul lui Dragoste, mare rugaminte ca sa nu mai umplem topicul asta cu frustari si misto-uri, postati doar daca sunteti interesati sa participati . Celelalte comentarii va rog sa le tineti pentru voi. Asa mi se pare corect, matur si civilizat!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaya

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2013 08:48)
Joined: 02 Mar 2011
Posts: 371, Topics: 25
Location: UK

Reputation: 68.7
Votes: 27

 
Post Posted: 23-10-2012, 14:24:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mi se pare corect sa nu fi lasat sa-ti spui punctul de vedere decat daca acesta este pozitiv. E clar ce ati inteles voi din ce s-a scris mai sus. Si daca tot zici de frustrari... daca cineva este frustrat cu siguranta nu suntem noi aceia. De acum inainte o sa ne tinem parerile pt noi.

Cheers!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkspirit15

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-02-2017 19:20)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 145, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 87.2
Votes: 5

 
Post Posted: 08-11-2012, 22:56:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte tare sa vad ca va si distrati nu numai raid-uri,bg,achiv-uri si altele. Frumos event chiar am ras. Nice video Vudu.

P.S : Gogu nu ma mai suna atata ca nu iti raspund, ceau si o seara placuta.

Si Kaya iti spui punctul de vedere la reclamatii sau deloc. Topicul acesta este facut cu un scop, nu ca sa iti dai cu parerea.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dragoste33

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2015 19:07)
Joined: 13 Aug 2012
Posts: 105, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 121.3
Votes: 7

 
Post Posted: 23-05-2013, 22:08:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)



Welcome to the first ~Hunger Game~ on WoW Freakz !

Va invit sa participati in acest Event PvP, unde absolut totul este posibil !

~Ce este acest event ?

Eventul presupune o batalie intre cei inscrisi , pana cand unul singur supravietuieste. ( FFA + Aliante )

Cei care cunosc cartea/filmul, vor stii ca din secunda in care batalia incepe , orice este posibil. (Sponsori , tradari , minuni)

~Ce sunt sponsorii ? Sponsorul este persoana care intervine , daca vrea, asupra unui concurent cu un mic ajutor in timpul bataliei. Acest "mic ajutor" este de fapt https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=20484 (wowhead link) . VOR EXISTA DOAR 2 REBIRTHURI, IAR ACESTEA LE VETI PUTEA PRIMI (POSIBIL) DE LA Shiloh

~Cum pot sa primesc acest ajutor ? Incepand cu ziua de vineri (24.05.2013) pana duminica (2.06.2013) aveti timp sa va afirmati in fata lui Shiloh, sa dovediti ca intr-adevar meritati VOI Rebirthul, si nu altul.

~Tradari ? Adica ?

Pentru a participa in acest concurs, va trebui sa va inscrieti alaturi de un coechipier pe care puteti sau nu sa il tradati pe parcursul bataliei. ( NOTE: IN NAGRAND ARENA SINGURA METODA PENTRU A NU VA ATACA COECHIPIERUL ESTE DE A STA IN PARTY)

~Minuni ?!?! s. f. Fenomen ieșit din comun, surprinzãtor, atribuit forței divine sau altor forțe supranaturale. ◊ Loc. adv. Ca prin minune = dintr-o datã, pe neașteptate.

PREMIUL CEL MARE:
~ 100 DKP
~ 150 de FLASKS
~ 2000 de POTIUNI
~ 100k + gold
~ 50 Essence of Destruction

REGULI:

a) NU POT EXISTA 2 SAU MAI MULTI CASTIGATORI

b) Daca spre exemplu, avem o echipa de 4 oameni care supravietuiesc, aceea echipa este obligata la disband. Daca nu , nimeni nu castiga.

c) Aveti voie cu tanki, DAR , DOAR UNUL PER ECHIPA DE INSCRIERE...

d) In cazul Roguelui si Druidlui , aveti voie maxim 20 secunde in stealth ( sa nu cumva sa va prind ca stati deoparte in timp ce altii se bat , rezulta descalificare ) ( am gasit metode sa aflu daca stati in stealth prea mult.) De asemenea, nu abuzati de regula aceasta , exemplu : Intru in combat , ma bat 30 sec, ies cu vanish , astept 15 secunde, apoi din nou in combat. REZULTA DESCALIFICARE !

e) Nu aveti voie sa parasiti Nagrand Arena ( Limitele se intind pana la prima poarta dinspre centrul arenei. )

f) NU AVETI VOIE SA VA LASATI IN CAZUL IN CARE O ECHIPA CASTIGA ( Exemplu: X cu Y raman ultimii doi. X se lasa lui Y pentru ca sunt prieteni , si apoi impart castigul. )

g) In cazul in care raman DOAR 1 heal cu 1 dps in viata, healu are dreptul (daca vrea) sa isi schimbe specul si sa isi faca mana. ( Ca un duel ) In cazul in care raman 1 heal si 2 dps coechipieri, dupa regula b) aplicata, se pot forma inca aliante pe ultima suta de metrii doar intre doi oameni. (exemplu: Ambii dps se grupeaza pentru a omori healul. )

h) Nu aveti voie sa va schimbati specurile. ( Exceptie punctul de mai sus )

i) Daca raman 2 dps in viata, unu full HP , altul 10k HP , batalia continua.

j) Fara exploits sau alte scamatorii/abuzuri... Daca imi dau seama, sunteti descalificati.

k) Fara Reincarnation/Soulstone. Sunteti trecuti automat in tabel cand veti muri...

l) No mounts/Flight Forms (Enchantu pe belt de la Engineering este permis... in ambele directii ^^)

~Pentru a participa , mail me pe ~Dragoste~ cu numele celor doi coechipieri pana in data de joi (30.05.2013)

REMINDER: Inscrierea se face cu doi oameni, care l-a inceputul bataliei vor sta in party. Ce se intampla dupa ce batalia incepe , este decizia voastra.

~Puteti participa cu orice char, si daca castigati pe alt char puteti primi dkp pe main char.

~Cei care participa vor lua 10 DKP pe main char + 100 potiuni & 10 flasks.

Va multumesc pentru atentie , si sper sa veniti cat mai multi , chiar daca nu aveti mari sanse, veniti de fun ^^



Last edited by Dragoste33 on 24-05-2013, 19:21:25; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marsik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2015 20:32)
Joined: 23 Oct 2010
Posts: 123, Topics: 9
Location: Europe

Reputation: 130.6
Votes: 5

 
Post Posted: 24-05-2013, 08:39:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

o singura intrebare... cand se va tine?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dragoste33

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2015 19:07)
Joined: 13 Aug 2012
Posts: 105, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 121.3
Votes: 7

 
Post Posted: 24-05-2013, 08:54:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In decursul zile de Duminica ( 2.06.2013 )

Ora nu pot preciza inca exact... as vrea sa fie o ora convenabila, unde toata lumea sa poata sa participe...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihaytiger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2017 17:47)
Joined: 17 Nov 2010
Posts: 362, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 213.4
Votes: 7

 
Post Posted: 24-05-2013, 09:28:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. punctul D mi se pare aiurea - ce ai zis tu cu vanish e cam ce face un rogue si in arena etc - Si daca tin minte bine din film au fost oameni care s-au ascuns si nu s-au luptat cu nimeni decat pe final -

2. La punctul F nu iti poti da seama cine sa lasa si cine nu - ca nu e greu sa simulezi un duel si sa zicem sa-ti dai brustul in timp ce el are cduri defensive , cub , vanish , regen etc.

As mai fi zis ceva , dar se supara lumea asa ca tac -
In rest pare tare eventul :d




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marsik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2015 20:32)
Joined: 23 Oct 2010
Posts: 123, Topics: 9
Location: Europe

Reputation: 130.6
Votes: 5

 
Post Posted: 24-05-2013, 09:40:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nothing is true, everything is permitted. The assassins creed -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HCDeathRoll

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2017 17:26)
Joined: 16 Nov 2012
Posts: 38, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 232.3
Votes: 8

 
Post Posted: 24-05-2013, 09:59:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihaytiger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2017 17:47)
Joined: 17 Nov 2010
Posts: 362, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 213.4
Votes: 7

 
Post Posted: 24-05-2013, 10:08:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

marsik wrote:
nothing is true, everything is permitted. The assassins creed -


so i will stay in flight form -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dragoste33

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2015 19:07)
Joined: 13 Aug 2012
Posts: 105, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 121.3
Votes: 7

 
Post Posted: 24-05-2013, 10:31:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La punctul d) am vrut sa zic sa nu intrati in combat, stealth 15 sec, combat 10 sec, stealth 15 sec , combat si tot asa...Nu e corect... De ce warru sa nu poata sa stea stealth ? Sau shamanu ? N-ar fi aiurea sa se bata 30 de oameni , si cand mai ramane unu sa vii tu sa il omori ?^^

Iar in film e chestia ca e o arena gigantica , cu nevoi reale(mancare,apa), nu numai combat. Noi suntem intr-un joc , nu ? + Exista oameni ce controleaza arena ^^ .... daca as putea spawna Breathu lu Valiona gen ar fi misto -

Si chestia cu lasatu... am eu grija , nu-i problema ^^ Imi dau seama de multe chestii ...

uhm... si fara flight form / mounts ? Ai vazut tu cumva ca aia zboara sau calaresc pe animale ?

Oricum, mai astept feedback , multumesc si pt acesta,deoarece vreau sa perfectionez acest event in cazul in care omit ceva -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 10-05-2024, 20:28:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x