User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message197805
lettheflamesbegin1991

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2012 04:52)
Joined: 02 Nov 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 02-11-2012, 16:56:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

0.Am observat ca nu mai recrutati Warriori dar eu fac totusi o aplicatie.Nu se stie niciodata cand se v-a face un loc.
1. Nume IRL:Flavius Iacob
2. Varsta:22
3. Localitate:Arad,Pecica
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :6,7 ore pe zi,joc aproape zilnic,cu mici exceptii dar in niciun caz in zilele raidului.
5. Clasa:Warrior
6. Main Spec/OFF spec:TANK/DPS
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hrothghor
8. Screenshot cu Interfata*: http://postimage.org/image/6p21pt6on/full/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Imi place foarte mult sa tankez.Doi ani consecutiv am dat dps,imi este scarba deja.Sa nu mai spun ca mi-am rupt degetele in tastatura.Bineinteles ca si la tank e cam acelasi lucru(DPS=Threat) dar e mult mai distractiv.Bine,daca RL-ul are nevoie de mine ca dps,stau dps.Dar repet:Urasc din inima sa dau DPS.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe TBC.Ce pot sa spun pe TBC(Karazhan,Maghteridon's Lair,Gruul's Lair etc etc.Black Temple=eram prea praf pe atunci si ditamai clickerul.Trecand pe WOTLK am avut full progres aici pe server(LK DOWN pe toate dificultatile,Halion de asemea din RS.TOC,OS,ONY s.a.m.d.Am tankat atat pe Wotlk si tankez si pe Cataclysm.Dar pe Wotlk am dat mai mult DPS.Pe Cataclysm am full progres si aici,inclusiv ASC.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Ultima guilda in care am fost se numeste InspiratioN.Motivul plecarii:Second GM-ul are impresia ca oamenii sunt niste supusi al unui regim dictatorial bine pus la punct.Si mai pe romaneste mi-am bagat ceva si am iesit din guilda."Ba hai pe TS".Ok imd vin."Nu imd ba,Acum am zis".Frate am 22 de ani si si daca as avea 14 nu mi-ar vorbi nimeni asa.Fac ceva pe ea guilda.
12. Detalii PC*. Intel Pentium Dual-Core G620,Nvidia GT 440,4GB of RAM,HDD 500 GB.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?O sa fiu sincer.Au fost pe WOTLK 80% din oameni care nu au picat LK-ul iar 20% care l-au picat.Nu vreau sa fiu unul din acei 80% care vor face parte din guilde de randomi care au la progres "Am omorat Mutanus".Nu stiu daca jucati bine,daca nu jucati bine,atat stiu ca aveti full progres.Si asta ma intereseaza la urma urmei.Si asta si respectul reciproc daca exista asa ceva atat in joc cat si in viata reala.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Nu mai lucrez momentan.Timpul liber mi-l petrec citind.Urasc din inima cluburile,cocalarii,dispretuiesc sa ma duc sa beau ca porcul pana pic in c*r ca sa fiu si eu in randul lumii.Urasc bautura intr-un mod deosebit.Detest ideea de "viata mondena".Sunt un om linistit,am bun simt doar daca este cazul si am cu cine.Am respect pentru un oarecare x sau y sau fie el z atunci cand el il merita.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Nu
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 02-11-2012, 17:24:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

imi place mult aplicatia, mai ales pentru ca ai fost sincer si ai zis lucrurile direct. Ai mai fost la noi in guilda si ai dat leave din cate stiu.
/w kreyzefx in-game si voi vorbi cu class master-ul + gm-ul guildei. Asta daca vei decide ca de aceasta data sa ramai cu noi cat mai mult



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarius4Ever
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2014 12:28)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 1119, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 84.9
Votes: 33

   
Post Posted: 03-11-2012, 12:09:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scz Nu vreau sa ma Bag Dar Acell Warrior Este La Alianta...-



Live For The Night

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DariusJ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2013 13:22)
Joined: 17 Mar 2010
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 68.2
Votes: 4

Post Posted: 03-11-2012, 15:32:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Jecan Darius
2. Varsta: 17
3. Localitate: Zalau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : aproximativ 5-6 ore.
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: Main spec Frost , OFf spec Blood
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Intheend
8. Screenshot cu Interfata*: http://www.girlshare.ro/31867907.5
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Imi place DK-ul si Frost este singuru spec functional pentru dps pve.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat pe wotlk si cataclysm de cand s-a deschis pe freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pe wotlk am fost in inspiration , si pe cataclysm in guilda Evo.Motiv pentru care am iesit a fost inactivitate la raiduri din partea colegilor.
12. Detalii PC*. 2 GB RAM , Placa video 1 GB , Proccesor 2.4 ghz.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc progres si activitatea de care am auzit ca aveti parte.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la liceu , imi place sa petrec timpul in sport , si alte activitati.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.Am probleme cu recountul , daca este nevoie voi face un test dummy in game.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 04-11-2012, 19:32:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Intheend respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
twistedfaith

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2012 16:52)
Joined: 09 Nov 2012
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

 
Post Posted: 09-11-2012, 14:47:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ion
2. Varsta: 17
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3-4
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: Shadow / Discipline(sunt la inceput pe disci)
7. Link Armory*: https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Twistedfaith
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca priestul shadow este un caster desavarsit .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de la inceputul catalysmului
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) the divinity(nu luau decat 1-2 recruiti per raid 25h) light of dawn(no progress)
12. Detalii PC*. procesor dual core 3.00ghz,2gb ram,placa video 1gb 128 bits
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru progress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) elev.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i.imgur.com/uYoul.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kamyrha

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2014 13:02)
Joined: 11 Aug 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 63.2
Votes: 2

 
Post Posted: 10-11-2012, 20:25:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

twistedfaith wrote:
1. Nume IRL: Ion
2. Varsta: 17
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3-4
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: Shadow / Discipline(sunt la inceput pe disci)
7. Link Armory*: https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Twistedfaith
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca priestul shadow este un caster desavarsit .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de la inceputul catalysmului
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) the divinity(nu luau decat 1-2 recruiti per raid 25h) light of dawn(no progress)
12. Detalii PC*. procesor dual core 3.00ghz,2gb ram,placa video 1gb 128 bits
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru progress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) elev.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i.imgur.com/uYoul.jpg









ACCEPTAT

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 20-11-2012, 20:56:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI INCHISE PANA PE NEXT PATCH!!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KinkyNesquiK

[MF Psycho]



Status: Offline
(since 09-08-2020 17:29)
Joined: 03 Aug 2010
Posts: 30, Topics: 8
Location: Oltenita

Reputation: 279.1
Votes: 5

 
Post Posted: 04-12-2012, 14:13:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Razvan
2. Varsta: 19
3. Localitate: Oltenita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : nelimitat
5. Clasa: Mage
6. Main Spec/OFF spec: Fire/Frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kynkinesquik
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/571/wowscrnshot120412134705.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pai Fire e cel mai avantajat pe patch-ul asta.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai pe TBC am inceput chiar in The betrayers,am continuat in Gravity,Unstoppable,acum in ShowDown.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Betrayers(cand era broschy),Gravity,The Revengers(dar nu e o guilda activa si lipsesc multe).
12. Detalii PC*. 1 GB ram,placa video Nvidia Geforce 8400 GS
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pai doresc o guilda activa si capabila sa se dezvolte pe urmatorul patch,am fost in The Betrayers 2-3 ani am facut raiduri cu ei,pacat ca nu a ramas acelasi Betrayers si ca au ales sa se desparta.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Stau acasa toata ziua,joc fotbal,alerg,etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am mage la ally,toate achiv compelte,magul este in guilda Showdown.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imageshack.us/photo/my-images/703/wowscrnshot120412143424.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pepssi-cola

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-12-2012 17:40)
Joined: 17 Dec 2012
Posts: 3, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 17-12-2012, 22:02:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: flavius (pepssi)
2. Varsta: 17
3. Localitate: Toplita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 8-10 ore saptamanal in wekend non-stop
4. Clasa: mage
5. Main Spec/OFF spec: frost / fire pvp si pve
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Pepssi
7. Screenshot cu Interfata*:http://www.facebook.com/photo.php?fbid=263245127135780&set=a.263245120469114.62064.100003508836250&type=1&theater
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : ador frostul si fire am 6 ani de wow doar mage
9. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). eu joc depe vanilla mage am facut bt swp , zul aman ,zul grub de toate .
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)am decis sa le parasesc fiindca am dat de multi nabi - si nu suport o admosfera de ratati .
11. Detalii PC*.intel pentium r dual cpu , placa video de 1 gb.
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :fiindca vreau sa ma axez mai serios pe pve.
13. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)imi petrec timpul la scoala , in baruri ,cluburi si alte hobbyuri le voi prezenta mai incolo
14. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). am facut pvp in the revenger pana recent ... (motive personale)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciont

[Basketball Nabzor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 08:43)
Joined: 04 Nov 2010
Posts: 2650, Topics: 50
Location: Arad

Reputation: 391.4
Votes: 30

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-12-2012, 14:12:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marian
2. Varsta: 21
3. Localitate: Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Muncesc.. 2 schimburi: schimbul 1: game play de la 17 pana la 2-3 si schimbul 2: game play dimineata pana la 13 -
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: Blood Tank(371ilvl) Frost(367ilvl)
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Jetto
8. Screenshot cu Interfata*: postez dp tel... nu sunt acasa momentan
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : inceput de cataclism fosta guilda o ducea rau cu tanki si am oferit un ajutor -
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). cam sfarsit de wotlk si cataclism cam 2 ani pe acolo doar dk si main tank -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) doar Opus Dei - mici divergente cu un offiter -
12. Detalii PC*. ce retin... ( procesor 3000 pt.4 4gb ram ddr3 1gbplaca video.. fara probleme la raiduri - )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? o noua experienta la hoarda si desigur se stie ca sunteti o guilda buna -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) muncesc.. timp liber Basket.. si cate putin din toate -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu cred depinde de cerea voastra -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. daca v`a fi nevoie voi incerca sa adaug si aceasta -
am lasat un post poate aveti nevoie..



R . I . P LEGEND! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 23-12-2012, 17:41:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

JETTO RECRUTAT, PEPPSI RESPINS.


RECRUTARILE INCHISE PANA PE NOUL PATCH!!!!!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
broken1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2013 06:31)
Joined: 13 Nov 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

 
Post Posted: 23-12-2012, 21:45:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Gabriel
2. Varsta: 16
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :4-5 ore pe zi
5. Clasa: druid restoration
6. Main Spec/OFF spec: resto/balance
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Brokensoul
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/809/wowscrnshot122312214113.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentu ca imi place
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): joc wow de pe cataclysm(am jucat ff putin pe wotlk)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :ETH,am decis sa plec din cauza inactivitatii
12. Detalii PC*. i5 2.7,8gbram,nvidia geforge gt 620m 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:e activa si am inteles ca lumea e de treaba
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :timpul liber il petrec cu prieteni prin oras,pe wow,si imi place sportu -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xperya

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-01-2013 18:19)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 3, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 53.1
Votes: 2

 
Post Posted: 23-12-2012, 21:51:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

broken1 wrote:
1. Nume IRL: Gabriel
2. Varsta: 16
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :4-5 ore pe zi
5. Clasa: druid restoration
6. Main Spec/OFF spec: resto/balance
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Brokensoul
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/809/wowscrnshot122312214113.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentu ca imi place
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): joc wow de pe cataclysm(am jucat ff putin pe wotlk)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :ETH,am decis sa plec din cauza inactivitatii
12. Detalii PC*. i5 2.7,8gbram,nvidia geforge gt 620m 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:e activa si am inteles ca lumea e de treaba
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :timpul liber il petrec cu prieteni prin oras,pe wow,si imi place sportu -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -



RECRUTAT

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 24-12-2012, 15:17:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARILE INCHISE!!!!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 27-10-2024, 21:21:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x