User
Pass
2FA
 
 

4.3.4 IS COMING !
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 97, 98, 99  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Old Announcements
Show only staff posts
Author Message324084
bL0ood eLf

[Assasin]



Status: Offline
(since 08-12-2019 13:59)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 4340, Topics: 32
Location: Cluj/Manastur

Reputation: 205.3
Votes: 54

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-11-2012, 23:35:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

speedballz wrote:
Elf vad ca le zici oamenilor sa isi faca rost de o viata sociala dar tu esti cel care vaneaza toppicul din 20 in 20 de min ca sa posteze in el.
On-toppic: Oricum felicitari, asteptam sa se treaca la o versiune nouanou poate cu ocazia asta ma reapuc si eu


asta e maxim al 5-lea meu post aici . eu doar il citesc atata tot + ca am ceva numit casuta vocala . e o functie a forumului . ti.o recomand

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
unait

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2019 22:27)
Joined: 25 Oct 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

 
Post Posted: 06-11-2012, 00:21:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

...un sfat a-si dori si eu daca se poate ... am Downloadat WoW 4.3.4 - cu utorentul..bun ..pana aci a fost ..ok .. dar kum drequ il instalez akum? ce fac cu ce am downloadat?..unde trebuie sa copiez ce am downloadat ?..sau kum se face?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jason

[��A]



Status: Offline
(since 02-01-2017 09:36)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 563, Topics: 148
Location: Focsani

Reputation: 167.4
Votes: 17

   
Post Posted: 06-11-2012, 00:25:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

unait wrote:
...un sfat a-si dori si eu daca se poate ... am Downloadat WoW 4.3.4 - cu utorentul..bun ..pana aci a fost ..ok .. dar kum drequ il instalez akum? ce fac cu ce am downloadat?..unde trebuie sa copiez ce am downloadat ?..sau kum se face?


hmm, kred ka trebuie dezarhivat si kautat exekutabilul WoW.exe.. apoi dat dublu klik pe el.. incearka asa, vezi ce iese.


"Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 06-11-2012, 01:29:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

naim wrote:
laanah wrote:
ciont wrote:
bine ma tu Bunule - esti vre`un clar vazator? un buhuhuhuuu dinala de sti atatea? - nu mai bn vrei sa ma inveti sa joc tank Love Struck


joc cu toate clasele dar cel mai mult joc healer..si daka vad soakete de stamina pe tine, prefer sa ies din raid -. Un tank socketat cu stamina, e ca o galeata fara fund. In schimb ma bucur pentru tine si pentru faptul ca joci la alianta.. , nu e de mirare ca umpleti BG-urile..

si la maloriak sau Ignacious ce face un tank fara stamina? tu crezi ca spell dmg'u se reduce cu sokete de dodge sau pary?


defapt ai trinket magmaw si trinket valiona ca sa nu bage ca toti inaptii in soakete de stamina. Trinketul din tol barad e bun la inceput pana farmezi trinketul de la magmaw.

Vial of stolen memories si Symbiotic worm si ai destula stamina sa nu mai trebuiasca sa bagi in soakete + dodge si mastery suficient.

Pentru cei care vb de backu de la sinestra ca fiind BIS pe tank, daca tot donati, de ce nu donati pentru http://www.wowhead.com/item=65010 E o varianta de back ce nu o sa pice in vecii vecilor in joc, dar din moment ce exista in DB, banuiesc ca se poate dona pentru ea.

si acu o mica comparatie intre un item pe care Rizven il considera BIS pentru tank (ilvl 379), si un item din rep (359):



deci itemu e biss pentru stamica (+58) si pentru mastery (+26), in schimb pierde 190 str si 127 dodge, dar priveste partea buna ...o sa fie un tank foarte smart (209 intel -) ) care o sa dea cu ciocanelul mai repede (133 haste )

Scuze de offtopic si wall, dar simteam nevoia sa lamuresc niste "gameri"( a se observa ca am pus gameri intre ghilimele...)

ONtopic: cand se deschide realmu de proba?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShortyBoy

[Creep]



Status: Offline
(since 09-06-2019 16:49)
Joined: 03 Jul 2011
Posts: 508, Topics: 38
Location: Uitate in spate.

Reputation: 314.3
Votes: 22

 
Post Posted: 06-11-2012, 03:44:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hallon1 wrote:
ShortyBoy wrote:
Am vazut in urma cu 2 3 pagini posturi de genu..>> bagati quest pt daggere etc sa nu donam.... SHOKERE DACA NU PUI SA DONEZE 150 RON pe dagger esti un prost .. scz exprimarea.... bagai tata la donati si asa joaca gratis, multi nu au donat in viata lor dar pe la spate ii vezi cu texte '' ce sv de kakao etc '' cand joaca gratis le place cand pica sv injura de tot ce se poate ,de donat nu doneaza dar vor blizz .. Voi vreti cam multe si blizzlike si free , astea fiind spuse LET the Money Flow !!!



prietene inseamna ca nu sti nimic despre acest joc si despre srv private si etc . Si dai dovada de om nolifer . Ca sa ma intelegi ce vreau sa zic iti dau exe sa fi l a arene / raid si sa zicem ca la arene te bate unu din bugg si vezic a faci report si gmiii ii doar in cot de reportu care il faci crezi ca nu te enervezi si sa fac referire la tn tu daca mori din bugg nu te crizezi ca nu stiai cai bugg ca esti brainless si nu sti ce face spell , dar cand unul stie toate spellurile de la toate clasele din pvp si stie sai faca dodge , haraz etc si mori de bugg normal ca iti vine sa injuri . Plus ca ( fara suparare shokere adevarul TRUE ) am vazut multi care au donat , sume imense 400lei + dc ai face asta ?? cand iti iei un cont unmergi cu 70 lei + panda te ajunge la jumate banilor donati restu joci inca 4 luni . SI voi nu stiti nimic ca staff joaca pe blizz si ii doare mai in cot de playeri de pe freakz dc zic asta ca daca le-ar fi pasat ar fi facut macar un boss la 2 saptamani , dar ei normal ca zic ca nu au timp pt ca ei joaca pe blizz si dau try la raid acolo nu dau try la script pe srv lui .

Nu as fi zis asta daca nu erau preturile alea enorme la donatii .



Prietene .. eu ca jucator nu am pretentia sa cer unui gm sa imi acorde atentie... dc te intrebi? pai poate pt ca e un sv free nu sunt obligat sa platesc ,deci prin urmare nici ei nu sunt obligati sa ne sara la picioare !! Iar faza cu bug in arena / raid nu e logic ca asa ceva sa se intample pe un servar privat? daca tu ca jucator la fiecare bug te dai cu capu de pareti ca nu iti rapsunde gm la ticket / post ... e nasol prietenas ! Si totus eu de cand joc pe freazk de pe wotlk pana in prezent am donat de 2 ori deci nu am motive sa sar in sus , orcum pretul donatiilor are tot dreptu sa il puna cat de mare sau mic vrea shoker pt ca e sv lui el a muncit ma rog banuiesc ca a avut ajutoare, asa ca are dreptu sa bage si 1000 euro pe soket - asa ca daca tie nu-ti plac sumele la donati sau bugurile dc nu iti iei zboru spre oficial? totus ziceai ca poti sa mergi acolo decat sa donezi aici 2 3 iteme daca am inteles bine..

Da crezi ca m-am exprimat gresit in unele privinte asta e .. poate sunt mai greu de cap si nu am inteles mesajul tau !


PS : ASTEPTAM TEST REALMU !!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sleeky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2012 04:39)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 13, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 2

Post Posted: 06-11-2012, 07:15:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NU prea am urmarit posturile voastre , dar mie nu imi merge wow 4.3.4 findca nu imi recunoaste contul cand ma loghez
am schimbat si realmlistul cu "set realmist wow.freakz.ro" sau ceva de genul si ma deconecteaza
E problema de la mine sau e in general?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 06-11-2012, 07:16:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sleeky wrote:
NU prea am urmarit posturile voastre , dar mie nu imi merge wow 4.3.4 findca nu imi recunoaste contul cand ma loghez
am schimbat si realmlistul cu "set realmist wow.freakz.ro" sau ceva de genul si ma deconecteaza
E problema de la mine sau e in general?


Versiunea de pe server este inca 4.0.3, 4.3.4 o sa fie bagat peste cateva saptamani.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sleeky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2012 04:39)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 13, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 2

Post Posted: 06-11-2012, 07:18:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cobrel wrote:
Sleeky wrote:
NU prea am urmarit posturile voastre , dar mie nu imi merge wow 4.3.4 findca nu imi recunoaste contul cand ma loghez
am schimbat si realmlistul cu "set realmist wow.freakz.ro" sau ceva de genul si ma deconecteaza
E problema de la mine sau e in general?


Versiunea de pe server este inca 4.0.3, 4.3.4 o sa fie bagat peste cateva saptamani.


Mersi , chiar acum mi-am dat seama ca este la download doar ca sa il ai dinainte , asa e cand nu citesti:D

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MeizNab

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2019 02:29)
Joined: 09 Oct 2011
Posts: 408, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: 99.3
Votes: 32

 
Post Posted: 06-11-2012, 07:38:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@lanah bis cloak http://www.wowhead.com/item=65035 Termina cu prostiile te faci de ras.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 06-11-2012, 08:56:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MeizNab wrote:
@lanah bis cloak http://www.wowhead.com/item=65035 Termina cu prostiile te faci de ras.

e cloak de hunter, rogue, dudu feral. Pentru dudu tank e bis, nu pentru war. Agility iti da si dodge si crit si AP pe feral asa ca e bun pentru dudu tank, dar sa renunti la un stat de DODGE real pentru jumate din valoarea lui doar pentru ca itemu e 372 in loc de 359... sunt sigur ca esti un tank foarte special.

uite..m-am gandit sa-ti incercuiesc chestiile de care ai nevoie pe tank warr ...adika presupun ca poate cand ti-ai facut charu stiai ce si cum, dar se pare ca acum tu cam confunzi clasele -



intrebare onTOPIC: ati spus in posturile anterioare ca in 4.3 o sa fie toate instantele de pana acum. Intrebare intrebatoare.. o sa fie la acelas stadiu sau o sa putem face si nefarian/ sinestra?



Last edited by laanah on 06-11-2012, 09:26:18; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Free

[Sefu' Papadiilor]



Status: Offline
(since 23-08-2020 08:21)
Joined: 13 Feb 2010
Posts: 243, Topics: 28
Location: United Kingdom

Reputation: 307.8
Votes: 15

 
Post Posted: 06-11-2012, 08:56:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

offtopic : in 42 de pagini 30 sunt offtopic va rog moderatorii faceti-va treaba asa cum mi-ati scos si mie un avatar care nu era obscen

ontopic : as vrea sa vad updaturi aproape in fiecare zi cu ce se intampla cu viitorul acestui server gen :
-care este primul dungeon scriptat ? (sau asteptam dupa alte servere sa vedem ce baga ei imi cer scuze asta e adevaru nu dau nume )
-cum inlocuiti versiunile de iteme LFR daca se poate juca cu LFR sau nu ?
-dupa ce trece lumea la 4.3 bagati iteme la AH din zone drop sa ajutati progresu mai usor ?
-test realmu va fi deschis pt toata lumea sau doar pt favoriti ?
-cum ramane cu Avengers of Hyjal ?
-putem ajuta cu ceva altceva decat sa inghitim totul pt a deschide mai repede decat concurenta pe patchul 4.3

nu am avut intentia sa jignesc pe nimeni dar ma simt jignit cand sunt mintit



Argatu' - Sabotage ( feat. Piracy )
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mahiko
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-03-2013 10:19)
Joined: 26 Apr 2012
Posts: 416, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: -188.7
Votes: 14

 
Post Posted: 06-11-2012, 09:24:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ALO

GMS

am o intrebare:

AT se deschide in acelasi timp cu 4.3.4?






ON TOPIC:
am visat ca aveam plus 0.3 rep .. - ugh

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 06-11-2012, 09:29:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Free wrote:
offtopic : in 42 de pagini 30 sunt offtopic va rog moderatorii faceti-va treaba asa cum mi-ati scos si mie un avatar care nu era obscen

ontopic : as vrea sa vad updaturi aproape in fiecare zi cu ce se intampla cu viitorul acestui server gen :
-care este primul dungeon scriptat ? (sau asteptam dupa alte servere sa vedem ce baga ei imi cer scuze asta e adevaru nu dau nume )
-cum inlocuiti versiunile de iteme LFR daca se poate juca cu LFR sau nu ?
-dupa ce trece lumea la 4.3 bagati iteme la AH din zone drop sa ajutati progresu mai usor ?
-test realmu va fi deschis pt toata lumea sau doar pt favoriti ?
-cum ramane cu Avengers of Hyjal ?
-putem ajuta cu ceva altceva decat sa inghitim totul pt a deschide mai repede decat concurenta pe patchul 4.3

nu am avut intentia sa jignesc pe nimeni dar ma simt jignit cand sunt mintit


Ah e player pentru player.. gm nu ar trebuii sa intervina in nici un fel, mai ales ca se da gold wipe.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MeizNab

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2019 02:29)
Joined: 09 Oct 2011
Posts: 408, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: 99.3
Votes: 32

 
Post Posted: 06-11-2012, 09:39:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

laanah wrote:
MeizNab wrote:
@lanah bis cloak http://www.wowhead.com/item=65035 Termina cu prostiile te faci de ras.

e cloak de hunter, rogue, dudu feral. Pentru dudu tank e bis, nu pentru war. Agility iti da si dodge si crit si AP pe feral asa ca e bun pentru dudu tank, dar sa renunti la un stat de DODGE real pentru jumate din valoarea lui doar pentru ca itemu e 372 in loc de 359... sunt sigur ca esti un tank foarte special.

uite..m-am gandit sa-ti incercuiesc chestiile de care ai nevoie pe tank warr ...adika presupun ca poate cand ti-ai facut charu stiai ce si cum, dar se pare ca acum tu cam confunzi clasele -



intrebare onTOPIC: ati spus in posturile anterioare ca in 4.3 o sa fie toate instantele de pana acum. Intrebare intrebatoare.. o sa fie la acelas stadiu sau o sa putem face si nefarian/ sinestra?

Nu-mi bat capul cu toti prostii,este clar ca nu ai habar ai ce face agi pe patchu asta si ma indoiesc ca ai habar ce face vreo clasa.Well enough offtopic, ne vedem pe ptr.(dak vrei raspunsuri ma cauti pe pm).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 06-11-2012, 10:33:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Free wrote:
offtopic : in 42 de pagini 30 sunt offtopic va rog moderatorii faceti-va treaba asa cum mi-ati scos si mie un avatar care nu era obscen

ontopic : as vrea sa vad updaturi aproape in fiecare zi cu ce se intampla cu viitorul acestui server gen :
-care este primul dungeon scriptat ? (sau asteptam dupa alte servere sa vedem ce baga ei imi cer scuze asta e adevaru nu dau nume )
-cum inlocuiti versiunile de iteme LFR daca se poate juca cu LFR sau nu ?
-dupa ce trece lumea la 4.3 bagati iteme la AH din zone drop sa ajutati progresu mai usor ?
-test realmu va fi deschis pt toata lumea sau doar pt favoriti ?
-cum ramane cu Avengers of Hyjal ?
-putem ajuta cu ceva altceva decat sa inghitim totul pt a deschide mai repede decat concurenta pe patchul 4.3

nu am avut intentia sa jignesc pe nimeni dar ma simt jignit cand sunt mintit


1. esti idiot? singura chestie deschisa DUPA concurenta a fost ascendant council
2. nu stim asta inca, sunt chestii mai interesante de facut momentan.
3. nu
4. dupa 2-3 saptamani pentru toata lumea, pana atunci s-ar putea sa bag si altii, S-AR PUTEA, nu-mi sariti cu pm-uri.
5. o sa fie trashu din firelands spawnat pentru a putea face reputatie cu Avengers of Hyjal si sa luati iteme din drop
5. da, poti sa nu mai fi idiot cu intrebari de genul celor de la punctul 1, prin care doar imi pierzi timp si imi faci nervi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 23 November 2012 21:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Old Announcements  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 97, 98, 99  Next    


The time now is 19-09-2024, 23:57:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x