User
Pass
2FA
 
 

4.3.4 IS COMING !
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 97, 98, 99  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Old Announcements
Show only staff posts
Author Message313482
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 06-11-2012, 19:41:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum adica sa facem livestream cand scriptam? In primul rand, nu SCRIPTAM, Shocker SCRIPTEAZA. Si ce inseamna asta Livestream?
Nu trebuie sa-ti dam tie socoteala oricum CE si CAND scriptam, asta nu inseamna 'adevar si nu minciuna'. Scripteaza ce poate, cand poate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rea

[tu dã bi dã best]



Status: Offline
(since 23-01-2018 15:18)
Joined: 16 May 2011
Posts: 2299, Topics: 41
Location: sector 2 bucuresti

Reputation: 275.1
Votes: 67

   
Post Posted: 06-11-2012, 19:48:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

siiii cat costa dagerele lui Boscodel pana la urma ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Free

[Sefu' Papadiilor]



Status: Offline
(since 23-08-2020 08:21)
Joined: 13 Feb 2010
Posts: 243, Topics: 28
Location: United Kingdom

Reputation: 307.8
Votes: 15

 
Post Posted: 06-11-2012, 19:49:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Cum adica sa facem livestream cand scriptam? In primul rand, nu SCRIPTAM, Shocker SCRIPTEAZA. Si ce inseamna asta Livestream?
Nu trebuie sa-ti dam tie socoteala oricum CE si CAND scriptam, asta nu inseamna 'adevar si nu minciuna'. Scripteaza ce poate, cand poate.

livestream
cand lumea intreaba: GM vrem si noi un boss nou cum ramane cu progresu ? ne-am plictisit de cand tot e rutina asta
raspuns : de cand ne cereti voi socoteala sunteti niste impertinenti daca ati sti voi cat de mult muncim noi ati fi mai respectuosi

despre asta ziceam vreau dovada ca munciti si ca nu ma mintiti pe mn cum de altfel ar trebuii sa se simta si restu oamenilor de pe server

poate nu recunosc in public ca apreciez freakz da nici nu pot sa va ridic o statuie langa mihai viteazu' ca nu ati facut nimic la fel de important



Argatu' - Sabotage ( feat. Piracy )


Last edited by Free on 06-11-2012, 19:51:47; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BitzaZaOne

[Hardc0R3 Raider]



Status: Offline
(since 04-06-2018 16:05)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 912, Topics: 20
Location: Deva

Reputation: -133
Votes: 21

   
Post Posted: 06-11-2012, 19:50:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Free wrote:
Zohlomg wrote:
Cum adica sa facem livestream cand scriptam? In primul rand, nu SCRIPTAM, Shocker SCRIPTEAZA. Si ce inseamna asta Livestream?
Nu trebuie sa-ti dam tie socoteala oricum CE si CAND scriptam, asta nu inseamna 'adevar si nu minciuna'. Scripteaza ce poate, cand poate.

livestream
cand lumea intreaba: GM vrem si noi un boss nou cum ramane cu progresu ? ne-am plictisit de cand tot e rutina asta
raspuns : de cand ne cereti voi socoteala sunteti niste impertinenti daca ati sti voi cat de mult muncim noi ati fi mai respectuosi

despre asta ziceam vreau dovada ca munciti si ca nu ma mintiti pe mn cum de altfel ar trebuii sa se simta si restu oamenilor de pe server

poate nu recunosc in public ca apreciez freakz da nici nu pot sa va ridic o statuie langa mihai viteazu' ca nu ati facut nimic la fel de important


ok, ne poti parasi acum.


[quote="Hujin"]Totul se va rezolva la ora 10:00 am.

Edit: Disclamer: cuvintele de mai sus nu trebuie interpretate in mod absolut. Este doar o estimare personala bazata pe calcule statistice la care am adaugat 60 de minute marja de eroare.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mahiko
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-03-2013 10:19)
Joined: 26 Apr 2012
Posts: 416, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: -188.7
Votes: 14

 
Post Posted: 06-11-2012, 19:59:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lockdownz wrote:
Ne putem astepta la "conflicte de script-uri", cum s-a intamplat cand s-a trecut la cata 4.0.6 de pe LK 3.3.5a, cu ICC-ul?

@Mahiko
S-a adaugat o factiune noua in 4.2 ( Avengers of Hyjal ) care ofera epice de 378, respectiv 391 ilvl (ring), In plus, mobii trash din Firelands/Dragon Soul/Hour of Twilight dungeon au sansa de drop la iteme epice, mostly BoE, specifice instantei. Deci, no starter gear, ca strica tot farmecul jocului.


sunt de acord cu ce a zis snoppy, cand a zis ca dungeonurile sunt usor de facut. Dar pe freakz lucrurile sunt putin diferite si nush, s-ar putea sa fie mai greu pentru altii.

si acum la ce am dat quote:

intelege mai ca se sare direct la 4.3 si la contentul specific numai al 4.3, adica dragon soul si cele 3 dungeons si class fixes, eventual si darkmoon faire dar nu-mi fac sperante. nu o sa se scripteze niciun firelands shit sau hyjal rep w/e. asta tot incerc sa zic

ziceam ca:

daca se face un salt asa mare de la 4.0.3 pana la 4.3.4, pentru cei care nu fac fata daca li se da un starter gear, asta ar balansa oarecum inegalitatea din bege-uri

gen: vine full cataclysmic sau heroic dragon soul in wsg cu 160k HP vs unul proaspat 85 95k hp. nush mie mi se pare putin neinregula, avand in vedere ca saltul este mare si o sa ramanem ceva timp la patch asta.

un gm sa-mi dea o opinie/parere sau un raspuns va rog -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-11-2012, 20:15:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Free wrote:
Zohlomg wrote:
Free wrote:
asa promovezi u ma gm de pe servaru asta? ma faci idiot asa pt ca ai rank si eu nu pot sa iti raspund la fel
ce killu meu e asta ma va permiteti atatea da vreti sa fiti respectati
pe voi nu va cenzureaza nimeni noi suntem la fel ca in comunism

respect cobrel

traiasca ultimate si staffu de atunci daca mai e cineva printre voi dintre ei
despre restu nu am cuvinte


Pentru oameni care gandesc si apreciaza serverul ca tine nu miscam niciun deget, am scos un singur boss dupa concurenta si deja arunci cu vorbe de *****. Nu meriti respect, deci nu primesti.

cand v-am intrebat pe global dc nu faceti un livestream cu voi cand scriptati a-ti dat-o in diverse cu mn si atunci am primit acelasi respect cum imi acorzi
u asta se intampla de ziua lu shokeru
cand va intreaba lumea de scripting (cum lucrati voi ) sa ne aratati si nou ne faceti inapti sau impertinenti eu nu va cer socoteala
vreau ca relatia dintre jucator si administrator sa fie una bazata pe adevar si nu pe minciuna
da vezi cum e nici voi nu stiti ce vreti de la noi sau va prefaceti ca vreti asta
cat despre respect eu respect mai mult comunitatea decat respecti u pt ca eu nu mint
precizez : asta e o discutie in contradictoriu pt a nu primii -1

si ai vrea sa vada si restul comunitatilor cum se scripteaza un boss ca sa aiba si ei ce sa scripteze?



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bL0ood eLf

[Assasin]



Status: Offline
(since 08-12-2019 13:59)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 4340, Topics: 32
Location: Cluj/Manastur

Reputation: 205.3
Votes: 54

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-11-2012, 20:32:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Free wrote:
Zohlomg wrote:
Cum adica sa facem livestream cand scriptam? In primul rand, nu SCRIPTAM, Shocker SCRIPTEAZA. Si ce inseamna asta Livestream?
Nu trebuie sa-ti dam tie socoteala oricum CE si CAND scriptam, asta nu inseamna 'adevar si nu minciuna'. Scripteaza ce poate, cand poate.

livestream
cand lumea intreaba: GM vrem si noi un boss nou cum ramane cu progresu ? ne-am plictisit de cand tot e rutina asta
raspuns : de cand ne cereti voi socoteala sunteti niste impertinenti daca ati sti voi cat de mult muncim noi ati fi mai respectuosi

despre asta ziceam vreau dovada ca munciti si ca nu ma mintiti pe mn cum de altfel ar trebuii sa se simta si restu oamenilor de pe server

poate nu recunosc in public ca apreciez freakz da nici nu pot sa va ridic o statuie langa mihai viteazu' ca nu ati facut nimic la fel de important



da . simti ca te mint niste oameni care iti ofera anumite servicii pe gratis . servicii care normal trebuie platite . seems legit

voi ganditi inainte sa postati?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RmS17

[The Magic Seeker]



Status: Offline
(since 01-05-2020 16:35)
Joined: 11 Jul 2012
Posts: 206, Topics: 3
Location: Orgrimmar

Reputation: 74
Votes: 13

 
Post Posted: 06-11-2012, 20:44:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Free wrote:
Zohlomg wrote:
Free wrote:
asa promovezi u ma gm de pe servaru asta? ma faci idiot asa pt ca ai rank si eu nu pot sa iti raspund la fel
ce killu meu e asta ma va permiteti atatea da vreti sa fiti respectati
pe voi nu va cenzureaza nimeni noi suntem la fel ca in comunism

respect cobrel

traiasca ultimate si staffu de atunci daca mai e cineva printre voi dintre ei
despre restu nu am cuvinte


Pentru oameni care gandesc si apreciaza serverul ca tine nu miscam niciun deget, am scos un singur boss dupa concurenta si deja arunci cu vorbe de *****. Nu meriti respect, deci nu primesti.

cand v-am intrebat pe global dc nu faceti un livestream cu voi cand scriptati a-ti dat-o in diverse cu mn si atunci am primit acelasi respect cum imi acorzi
u asta se intampla de ziua lu shokeru
cand va intreaba lumea de scripting (cum lucrati voi ) sa ne aratati si nou ne faceti inapti sau impertinenti eu nu va cer socoteala
vreau ca relatia dintre jucator si administrator sa fie una bazata pe adevar si nu pe minciuna
da vezi cum e nici voi nu stiti ce vreti de la noi sau va prefaceti ca vreti asta
cat despre respect eu respect mai mult comunitatea decat respecti u pt ca eu nu mint
precizez : asta e o discutie in contradictoriu pt a nu primii -1


Cred ca nu stii ce inseamna scripting ... tu vrei sa vezi cum scriu ei codul sau cum vine treaba ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Healor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2013 15:57)
Joined: 05 Jun 2010
Posts: 36, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 73.2
Votes: 3

 
Post Posted: 06-11-2012, 20:56:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu prea ma intereseaza scripturile la doungens, instante ...... ar fi bine sa faceti clasele sa mearga calumea ....... si ar fi bine sa avem ZONE PVP (m-am saturat sa vad cand trec horde players pe langa mine sa da /wave ...... sau ma duc in OG si nu pot ataca hoarda) ...... cu Zone PVP nu ar fi asa monoton serveru asta ...... practic n-ai ce face pe serveru asta ..... faci instante in 2 zile si 5 zile stai si freci in SW sau in OG
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
INsanez0r.

[Need more rage ;o3]



Status: Offline
(since 16-08-2016 19:12)
Joined: 29 Oct 2012
Posts: 1708, Topics: 53
Location: Not Active.

Reputation: 12
Votes: 59

Post Posted: 06-11-2012, 20:58:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Healor wrote:
nu prea ma intereseaza scripturile la doungens, instante ...... ar fi bine sa faceti clasele sa mearga calumea ....... si ar fi bine sa avem ZONE PVP (m-am saturat sa vad cand trec horde players pe langa mine sa da /wave ...... sau ma duc in OG si nu pot ataca hoarda) ...... cu Zone PVP nu ar fi asa monoton serveru asta ...... practic n-ai ce face pe serveru asta ..... faci instante in 2 zile si 5 zile stai si freci in SW sau in OG

de profesii, farming mats | achiv points ai auzit ? Nu.
ia du-te si incearca si o sa vezi ca o sa-ti prinda bine.
si pt pvp join bg, arena, rated bg.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 06-11-2012, 21:11:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tineti discutia la ce inseamna 4.3.4 va rog (probleme aparute la torrent, etc.). Bocitoarele se reunesc in fiecare zi la sectiunea Discutii.

Multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cristijade

[The Ghost Gladiator]



Status: Offline
(since 05-10-2019 22:49)
Joined: 06 Nov 2012
Posts: 24, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 76.8
Votes: 4

   
Post Posted: 06-11-2012, 21:14:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru Patch 4.3.4 as dori sa fac care cv propuneri daca se poate..pt inceput BV Adminilor ca bagati patchu asta tot Respectu in al doile rand as vrea ca starting zonurile sa fie full fixed si la DK sa fie calumea Death Gate spre Ebon Hold real...si mai ales sa fie questurile din 4.3.4 fixate mai ales cele de la Warchief Command Board si de la ally - sau noile questuri precut cele de la trainer (ex: paladin).Multumesc
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boscodeala

[MEGA Gras ]



Status: Offline
(since 10-12-2016 07:57)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 1216, Topics: 50
Location: Iasi - Cluj

Reputation: 175.9
Votes: 35

 
Post Posted: 06-11-2012, 21:30:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cobrel wrote:
Tineti discutia la ce inseamna 4.3.4 va rog (probleme aparute la torrent, etc.). Bocitoarele se reunesc in fiecare zi la sectiunea Discutii.

Multumesc


Cat costa daggerele?





Rogue PVE All Spec Guide For 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihaitzu_94_wow_it

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2014 11:05)
Joined: 16 Jul 2012
Posts: 55, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 50.2
Votes: 3

 
Post Posted: 06-11-2012, 21:32:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Free wrote:
offtopic : in 42 de pagini 30 sunt offtopic va rog moderatorii faceti-va treaba asa cum mi-ati scos si mie un avatar care nu era obscen

ontopic : as vrea sa vad updaturi aproape in fiecare zi cu ce se intampla cu viitorul acestui server gen :
-care este primul dungeon scriptat ? (sau asteptam dupa alte servere sa vedem ce baga ei imi cer scuze asta e adevaru nu dau nume )
-cum inlocuiti versiunile de iteme LFR daca se poate juca cu LFR sau nu ?
-dupa ce trece lumea la 4.3 bagati iteme la AH din zone drop sa ajutati progresu mai usor ?
-test realmu va fi deschis pt toata lumea sau doar pt favoriti ?
-cum ramane cu Avengers of Hyjal ?
-putem ajuta cu ceva altceva decat sa inghitim totul pt a deschide mai repede decat concurenta pe patchul 4.3

nu am avut intentia sa jignesc pe nimeni dar ma simt jignit cand sunt mintit


cum poti sa zici ca ne-am luat dupa alte servere - noi am fost primul server care-a deschis bossii din bwd ( pana la atramedes) si bot ( pana la theralion) dupa aceea ne-au luat ceilalti si au deschis council... ce vroiai sa faca freakz ? sa deschida chogall/sinestra inainte de council ca sa nu zica lumea ce shockeru s'ar fi luat dupa altii ?-....

Quote:
-putem ajuta cu ceva altceva decat sa inghitim totul pt a deschide mai repede decat concurenta pe patchul 4.3

nu te obliga nimeni sa ramai pe server - du-te dincolo dak doresti ca nu cred ca va suferi nimeni ca freakz pierde un player -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lilstar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-07-2017 19:23)
Joined: 30 Jun 2012
Posts: 14, Topics: None
Location: Targoviste

Reputation: 88.8
Votes: 7

     
Post Posted: 06-11-2012, 21:48:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

finally 4.3.4 ! GG -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 23 November 2012 21:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Old Announcements  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 97, 98, 99  Next    


The time now is 07-05-2024, 08:43:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x