User
Pass
2FA
 
 

Recrutãri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 54, 55, 56  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message174581
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 29-10-2012, 22:58:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

doree wrote:
Nme:Alex
Varsta:21 de ani
Munca:Da 6-16 sau 13-20 depinde de sefi....
ora de culcare.....depinde cat sunt de obosit in principiu ora 23-23jumate de luni pana joi in rest no limit
Nume in joc:Doree
Holy priest (human) ilvl 363
Meserii:enginering , herbalism, blacksmith
microfon,ts,skype...
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Doree


RESPINS, formular gresit, nu ai cont legat de forum.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowflamme

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2015 12:26)
Joined: 30 Jul 2012
Posts: 69, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 9.2
Votes: 13

 
Post Posted: 02-11-2012, 17:48:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Florin
Ce varsta ai? 18
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) da dimineata
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) dupa 12
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): nu
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) nu

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) Glamity
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) Night-elf/druid
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): balance 366
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): nu
Offspec ItemLevel: 362
Meserii full sau peste 500: 2 meserii full jwl , tailoring
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Glamity
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: min 40 max 95
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate): 10hc, 25hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): hc full
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): hc full
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate): normal
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate): doar normal / lucrez la hc
/played @85 (5d or more): mai mult de 5 oricum
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: (foloseste http://tinypic.com/?t=postupload) trb neaprat?
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): nu conteaza
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) ca nu am guilda

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? da

Detalii PC si Internet Provider: ram 2gb, placa video 1gb , procesor 3000 dualcore / window 7

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
@ulica

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2013 21:53)
Joined: 04 Nov 2012
Posts: 147, Topics: 13
Location: Panama

Reputation: -30.5
Votes: 6

 
Post Posted: 04-11-2012, 18:33:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti-iulian
Ce varsta ai-17
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?)-nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii)-pana la ora 2
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?)-nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):nu
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant)-nu

Nume In-Game: ulicaboom
Rasa/Clasa: mage
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama):367
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa):da
Offspec ItemLevel:367
Meserii full sau peste 500:da
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ulicaboom
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:30-100
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate):da
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):da
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):da
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate):da
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate):da
/played @85 (5d or more):35d
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: ....
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):Kissmydarnassus-nu ma intelegeam bine cu ei
De ce doriti sa intrati in Deathwish?:pentru progresul pve pe care il aveti si pentru cel pe care o sa ilaveti pe 4.3.4
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie):da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu?-da

Detalii PC si Internet Provider: pc destul de bun net rds nu am lag sau low fps etc -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Suffer

[Creep]



Status: Offline
(since 28-01-2021 21:17)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 708, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 304.4
Votes: 15

 
Post Posted: 04-11-2012, 20:02:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ulica wrote:
Cum te numesti-iulian
Ce varsta ai-17
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?)-nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii)-pana la ora 2
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?)-nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):nu
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant)-nu

Nume In-Game: ulicaboom
Rasa/Clasa: mage
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama):367
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa):da
Offspec ItemLevel:367
Meserii full sau peste 500:da
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ulicaboom
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:30-100
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate):da
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):da
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):da
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate):da
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate):da
/played @85 (5d or more):35d
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: ....
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):Kissmydarnassus-nu ma intelegeam bine cu ei
De ce doriti sa intrati in Deathwish?:pentru progresul pve pe care il aveti si pentru cel pe care o sa ilaveti pe 4.3.4
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie):da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu?-da

Detalii PC si Internet Provider: pc destul de bun net rds nu am lag sau low fps etc -

Leaga contul de forum cu cel din joc apasand butonul din dreapta sus



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KRQ

[Creep]



Status: Offline
(since 06-01-2016 18:15)
Joined: 16 Oct 2010
Posts: 645, Topics: 304
Location: Romania

Reputation: 333.1
Votes: 75

 
Post Posted: 05-11-2012, 01:02:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respinsi astia ultimii 2. Daca nu sunteti in stare sa faceti un post calumea in care sa raspundeti concret la toate intrebarile si sa respectati cerintele de pe pagina 1, in care se explica ca la prosti ce trebuie sa scrieti si ce nu, incercati la alta guilda. Cand zic poza cu interfata facuta in anumite conditii, in nici un caz raspunsurile corecte nu sunt "..." sau "trb neaparat?"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
@ulica

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2013 21:53)
Joined: 04 Nov 2012
Posts: 147, Topics: 13
Location: Panama

Reputation: -30.5
Votes: 6

 
Post Posted: 05-11-2012, 15:39:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

KRQ wrote:
Respinsi astia ultimii 2. Daca nu sunteti in stare sa faceti un post calumea in care sa raspundeti concret la toate intrebarile si sa respectati cerintele de pe pagina 1, in care se explica ca la prosti ce trebuie sa scrieti si ce nu, incercati la alta guilda. Cand zic poza cu interfata facuta in anumite conditii, in nici un caz raspunsurile corecte nu sunt "..." sau "trb neaparat?"


- scuze nu am de la hc dar am facut una simpla

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 05-11-2012, 17:58:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cauta'ma in game


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aavicii
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-12-2012 11:07)
Joined: 18 Mar 2012
Posts: 193, Topics: 9
Location: Tomorrowland

Reputation: -100.4
Votes: 15

 
Post Posted: 06-11-2012, 14:51:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? : Petru Darius
Ce varsta ai? : 18
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) -
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) : Clasa a 12-a, 8:00-14:00
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) : In functie de oboseala, imi stabilesc singur asta.
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz) : Nu
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) : Nu

Nume In-Game: Aavicii
Rasa/Clasa: Worgen - Hunter
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama):369
Mainspec Armor Specialization : Survival / Mail Specialization
Offspec ItemLevel:Marksman
Meserii full sau peste 500:Jewelcrafting si Engineering
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) : http://forum.wow-freakz.com/member-56683-Aavicii.html
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: Minim 10-15 maxim 70-80.
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate):10h respectiv 25h
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):10h respectiv 25h
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):10h respectiv 25h
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate):10h
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate):10h
/played @85 (5d or more):64d
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: http://i47.tinypic.com/b8vl20.jpg / http://i45.tinypic.com/1gr7sl.jpg Interfata veche.
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): I need a life, sunt niste baieti super ok, doar ca aici sigur performanta pe noul patch respectiv 4.3 o sa fie peste cea de acolo.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): Rank 1 hunter deserves rank 1 guild =).

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? : Desigur.


Impossible is nothing



Survival Hunter PvE Guide for 4.3.4

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 06-11-2012, 16:29:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aavicii wrote:
Cum te numesti? : Petru Darius
Ce varsta ai? : 18
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) -
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) : Clasa a 12-a, 8:00-14:00
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) : In functie de oboseala, imi stabilesc singur asta.
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz) : Nu
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) : Nu

Nume In-Game: Aavicii
Rasa/Clasa: Worgen - Hunter
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama):369
Mainspec Armor Specialization : Survival / Mail Specialization
Offspec ItemLevel:Marksman
Meserii full sau peste 500:Jewelcrafting si Engineering
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) : http://forum.wow-freakz.com/member-56683-Aavicii.html
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: Minim 10-15 maxim 70-80.
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate):10h respectiv 25h
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):10h respectiv 25h
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):10h respectiv 25h
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate):10h
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate):10h
/played @85 (5d or more):64d
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: http://i47.tinypic.com/b8vl20.jpg / http://i45.tinypic.com/1gr7sl.jpg Interfata veche.
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): I need a life, sunt niste baieti super ok, doar ca aici sigur performanta pe noul patch respectiv 4.3 o sa fie peste cea de acolo.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): Rank 1 hunter deserves rank 1 guild =).

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? : Desigur.


ACCEPTAT /w in game



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lettheflamesbegin1991

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2012 04:52)
Joined: 02 Nov 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 15-11-2012, 08:20:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti?Flavius
Ce varsta ai?21
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?)Momentan nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii)Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?)Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):Nu,doar Freakz
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu):Nu

Nume In-Game: Hrothghor
Rasa/Clasa:Night Elf/Warrior
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama):Main Spec Tank 368 ilvl.
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa):Full Plate
Offspec ItemLevel:Off Spec DPS 368 ilvl
Meserii full sau peste 500:Blacksmithing,Jewelcrafting,Fishing,Cooking,First Aid
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hrothghor
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:Minim 10,Maxim 70-80
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate)-e toate dificultatile.
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate)-e toate dificultatile.
ODS facut (daca da, pe ce dificultate)-e toate dificultatile.
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate)-e toate dificultatile inafara de 25 HC.
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate)-e toate dificultatile inafara de 25 hc.
/played @85 (5d or more):150 played la lvl 85.
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: http://oi49.tinypic.com/rrmtc1.jpg
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):Sublime.I thought i hit the Jackpot.Foarte frumoasa guilda,imi pare rau dupa ea.O cearta cu niste raideri.Cam la asta se rezuma.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Eu am mai fost la voi acum cateva luni,dar am decis sa plec fiindca voi ati plecat sa jucati pe blizz si activitatea in guild aici pe freakz era foarte mica.V-am spus ca o sa plec.Nu cred ca va amintiti de mine ca eram Trial si nici nu cred ca am atras atentia asupra mea.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie)-a
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu?Da

Detalii PC si Internet Provider:4GB of Ram,Intel Pentium g620 Dual-Core,HDD 500 GB,Placa video Nvidia GT 240 1024 gDDR3.Net prin Fibra Optica,nu o sa numesc firma(Djemba=))))).)Stau la tara.Dar merge foarte foarte bine.10mb/s Download,nu pica,nu fuge.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 17-11-2012, 01:36:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lettheflamesbegin1991 wrote:
Cum te numesti?Flavius
Ce varsta ai?21
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?)Momentan nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii)Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?)Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):Nu,doar Freakz
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu):Nu

Nume In-Game: Hrothghor
Rasa/Clasa:Night Elf/Warrior
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama):Main Spec Tank 368 ilvl.
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa):Full Plate
Offspec ItemLevel:Off Spec DPS 368 ilvl
Meserii full sau peste 500:Blacksmithing,Jewelcrafting,Fishing,Cooking,First Aid
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hrothghor
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:Minim 10,Maxim 70-80
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate)-e toate dificultatile.
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate)-e toate dificultatile.
ODS facut (daca da, pe ce dificultate)-e toate dificultatile.
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate)-e toate dificultatile inafara de 25 HC.
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate)-e toate dificultatile inafara de 25 hc.
/played @85 (5d or more):150 played la lvl 85.
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: http://oi49.tinypic.com/rrmtc1.jpg
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):Sublime.I thought i hit the Jackpot.Foarte frumoasa guilda,imi pare rau dupa ea.O cearta cu niste raideri.Cam la asta se rezuma.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Eu am mai fost la voi acum cateva luni,dar am decis sa plec fiindca voi ati plecat sa jucati pe blizz si activitatea in guild aici pe freakz era foarte mica.V-am spus ca o sa plec.Nu cred ca va amintiti de mine ca eram Trial si nici nu cred ca am atras atentia asupra mea.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie)-a
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu?Da

Detalii PC si Internet Provider:4GB of Ram,Intel Pentium g620 Dual-Core,HDD 500 GB,Placa video Nvidia GT 240 1024 gDDR3.Net prin Fibra Optica,nu o sa numesc firma(Djemba=))))).)Stau la tara.Dar merge foarte foarte bine.10mb/s Download,nu pica,nu fuge.


Deocamdata nu avem nevoie, pe viitor in caz ca o sa fie nevoie o sa revenim la o noua discutie.Bft~



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thessaly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-11-2018 11:00)
Joined: 20 Jul 2012
Posts: 7, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 78.3
Votes: 2

 
Post Posted: 17-11-2012, 12:30:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Sorin
Ce varsta ai? 16
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) da ,08:00-14:00
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) nu
Detin cont : Da
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu):nu

Nume In-Game: Thessaly
Rasa/Clasa: Death Knight / Worgen
Mainspec ItemLevel:363
Offspec ItemLevel: 359
Meserii full sau peste 500: Bs full
Link-Armory:[url] http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Thessaly [/url]
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 5/70
Valiona & Theralion Old Script facut : 10/25n
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): full
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): full
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate): 10/25n
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate): 10/25n
/played @85 (5d or more): 28d
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Fosta-Razer.Nu erau seriosi.Aveau interese personale.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Sunteti o guilda interesanta in care cred ca mi'as gasi locul.
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): DA
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? DA
Detalii PC si Internet Provider:4gb ram ,nvidia gt240,500gb hdd, Netu de la RDS



Last edited by Thessaly on 17-11-2012, 17:47:42; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 17-11-2012, 16:57:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa ii stearga cineva lu' asta mesajul gol.Unde te crezi ma? la vodafone?...mai repede pana nu primesti report.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thessaly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-11-2018 11:00)
Joined: 20 Jul 2012
Posts: 7, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 78.3
Votes: 2

 
Post Posted: 17-11-2012, 17:48:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tamaie wrote:
sa ii stearga cineva lu' asta mesajul gol.Unde te crezi ma? la vodafone?...mai repede pana nu primesti report.


mai citeste odata....nu e gol

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 17-11-2012, 18:46:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Thessaly wrote:
Tamaie wrote:
sa ii stearga cineva lu' asta mesajul gol.Unde te crezi ma? la vodafone?...mai repede pana nu primesti report.


mai citeste odata....nu e gol


Era gol cand m'am uitat, RESPINS => nu mai recrutam melee dps deocamdata.Imd dupa introducerea noului patch vor fi noi recrutari.Bft~



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 54, 55, 56  Next    


The time now is 03-10-2024, 06:36:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x