User
Pass
2FA
 
 

La Sueta cu Froster: Editia 3: Levier (zis si Ciocanel)
Go to page 1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message8598
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 02-12-2012, 00:07:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ediții precedente:
Ediția 1: Burton
Ediția 2: Zohlomg

Oh boy, I had fun doing this one.


Am revenit, dragii mei cititori, atotprezenti si atotstiutori. Ma intorc la voi, asa cum zice titlul, cu o persoana care este atat ridicata in slavi cat si criticata dur, si si-a lasat amprenta acu ceva vreme pe acest forum. Astazi nu mai este printre noi, insa am reusit printr-o sedinta de spiritism sa-l aduc inapoi din morti sa ne vorbeasca cate ceva despre el.

"1:29:46 AM
Levier: FACEM BA INTERVIUL ALA?
1:29:49 AM
Levier: FEMEME?"

...a fost primul lucru ce am auzit din partea de dincolo, si am stiut ca suntem gata de bataie. Fara alte introduceri, va aduc la discutii pe arhiepiscopul warn-urilor, si centaurul forumistilor, multilateralopluripotentul Levier.


Froster: BUN, AVAND IN VEDERE CA CENTAURII ISI FAC INTRODUCEREA SINGURI, O SA TE LAS SA-TI FACI INTRAREA ASA CUM SE CUVINE.

Levier: BUNA SEARA SI BINE V-AM GASIT IN ACEASTA MINUNATA SEARA, NOCTILUCENTII LU' TATA, TAVES BAHTALO, DOBRO VECER SI HAI SICTIR!


Froster: Continuam cu niste detalii personale, ca toti supersemizeii pe forum au o idenitate secreta, si rufe murdare in viata reala. Ce marime porti la aparat dentar, etc. Ce ne poti spune despre viata ta pers0nala? Pe unde o arzi?

Levier: Pe la masteratu' unde am intrat cu zece si iau bursa (MOR TOTI DUJMANII) si prin diverse baruri pe unde se fumeaza narghilea si exista fetite minore. Viata mea personala o duce mult mai bine acum, m-am oprit din certat cu toti minorii internauti.

Froster: Sa inteleg ca Bucuresti.

Levier: Bine-nteles, capitalist serios (MOR TOTI PROVINCIALII) cu domiciliu si figuri d-astea.



Froster: Buun, mergem mai departe. Ce influenta consideri tu ca ai avut asupra Freakz-ului in perioada ta de super-moderator?

Levier: Ba, creca destul de mare din moment ce Rizwan viseaza sa-mi umple bocancii si se face ca raspunde la cererile de warnhammer, nerealizand ca l-am luat cu mine cand am plecat. Mai serios acum, n-am avut mare influenta, smozii vad ca n-au invatat nimic si tot permit prea multe, Zohl se viseaza si el un soi de mini-Shocker, varianta fara bani, femei si muschi si tot se cearta prea multi virgineti pe la zonele de socializare.

Froster: AND AGAIN WE GET TO ZOHL. Ce parere ai de Zohl. You hate him right?

Levier: ASTA


Froster: ...okay, that was...refreshing. Sa continuam. In perioada ta de activiate ca uber-semi-super-moderator care a fost cel mai util lucru care l-ai facut? Dar cel mai amuzant lucru la care ai participat?

Levier: Cel mai util a fost sa reparam bugurile de pe forum acu' o caruta de ani cand am primit noul theme si eu am luat prea multe banuri testand toate prostiile. Iar la categoria amuzante intra doua chestii, amandoua vechi de cand pamantul: prima a fost cand chinuiam Supermoderatorii cu Shocker dandu-le administrator si rank de admin dar schimbandu-le parola iar a doua cand am aflat numele unui "hachier" si Shocker i-a dat mail lu' taica-so.

Froster:... stai, cum adica, Shocker i-a dat mail lui taica-so? -

Levier:Adicatalea asta ameninta prin PM-uri intr-o engleza sparta ca ma-sa ca o sa ne dispara forumul si alte figuratii de genul asta. Prostalaul isi facu' contul cu pricina de pe mailul personal care evident continea numele complet. Dooj' de minute mai tarziu si niste scheme ca-n Matrix cand zboara Trinity pe geam si-aveam numele lui, adresa, numele lu' ta-su, unde-a absolvit facultatea, mailul personal si d-astea. Si fiindca nu pricepea si nu inceta in loc sa-i luam ranjetu' de cocalar de 15 ani la picioare, i-am dat mail lui taica-su. Si e pe bune, e la anunturi administrative.

Froster: aaaaaaaaahahahahahahahahahahahahahahahah (Proof here)



Froster: Okay, moving on. Daca ar fi sa alegi 2 persoane de la Pony Zone, cu pistolul la tampla sau cu maceta la preput, pe care i-ai face supermoderatori?

Levier:Good one asta cu maceta la preput, sa mai scrii un volum la amintiri din copilarie. Revenind, pe Padurarul ca sa se strambe toti la poneii lui si sa ii calmeze (brohoof) si pe ACHT ca are talent la astea. (Daca vreunu din ei nu mai posteaza, nu-mi asum responsabilitatea pentru nimic, de cand am luat ban am mai intrat de doua ori la grajd colo). Sau ma rog, daca vrei ceva neserios, Helena ca "I wanna watch the world burn".



Froster: Ce te-a facut sa renunti la postura de supermoderator?

Levier:Ba, povestea e aceeasi si-am mai zis-o. Eu faceam reporturile, eu dadeam warnurile, eu primeam injuraturi de mama si toate alea si ziceam ca in baza acestor mici detalii am si eu dreptul sa impun un ban permanent (dat pe buna dreptate) ca permanent permanent, adica sa nu-l scoata Shocker pe donatie. I-am transmis ca daca il scoate ma car. L-a scos. M-am carat. Nu stau sa se pise cineva pe munca mea cu nu stiu cati lei ca nu stiu cat costa un unban.

Froster: Deci sa inteleg ca esti un om cu principii.

Levier:Da, nu mai rezolv virgine si nu ma mai incurc cu minore ilegaliste pe langa ca ma tin de cuvant.


Froster: Ai vazut multe pe acest forum, drame, suferinte, fericire, gogosi, familie, world of warcraft, femei, barbati, barbati care se dau drept femei, si lachei flausati. Totusi, am impresia ca ai ramas prieten cu cativa care probabil se regasesc in categoriile enumerate de mai sus. Pe cine ai ridica in slavi si i-ai pune numele la dreapta centaurului?

Levier:Te-as pune pe tine primu' da' ti se urca la cap asa ca Blader, Froster, Gh0st, Em si Alma Stark (pachet) si cam atat. Cam subtireanu dupa 5 ani da' asa-i in tenis, oricum n-am fost pe forum ca sa-mi fac prieteni ca daca prieteni vroiam, probabil nu eram asa de iritant tot timpul.
Froster:ERMAGHERD, NEW FREWND.


Froster:Esti renumit pentru fixatia ta fata de pisici. Avatare cu pisici, etc. De ce?

Levier:Ba, ma bucur ca ai deschis subiectul. Mie chiar imi plac pisicile. Gen mi se par dragalase si mi-as lua si eu da' n-am chef sa moara de foame cand joc in deplasare si uit sa-i las haleala. Insa ca sa intelegi cam cat de tare-mi plac pisicile, iti spun o mica povestioara recenta cu fundalul masterului meu si dorintei mele de pasarica: Eram pe la master, in cautare de cucuvele si intrasem in negocieri cu o domnisorica. Desteptuta, frumusica, hai sa zicem 8/10 ca mai avea de lucru la unele si altele. Dupa conversatii libidinoase prelungi, scapa bomba... Ea in tinereturile ei alaturi de fostul sau iubit, a cam halit carne de pisica ca omului ii placea carnea de pisica. Cu tot 8/10-le ei si potentialu' sa-i dau killing blow acolo pe loc, n-am putut bre. Mi se face scarba asa cand o vaz...Cine Dumnezeu Tatal, Fiul si Sfanta Stafie mananca pisici?

Froster:Oooookaaaay.

Levier: si mai incepuse si conversatia cu "am mancat altfel de carne", iar in mintea mea era "GIGGITY" si-am zis sa o presez pana zice, iar cand a zis "pisica", mi s-a facut castravetele ca ala murat cand lasi borcanu deschis. -


Froster: Ai vrea sa revii inapoi in randurile supermoderatorismului? Daca da, cu ce pret?

Levier: As cam face-o de plictiseala ca acu' ma dau ca oagarii pe reddit (da, la tine ma refer cand zic oagar) si n-am ce face. Da' pretu-i simplu: Daca dau ban cuiva si zic ca-i fara donatii si prostii, asa sa ramana. Ca nu le dau pe mokka. Daca face cumul de warnuri pentru chestii minore, ok, sa dea bani sa avem sa bem si noi cand vine Shocker la Bucuresti. Da' daca a calcat in strachini cu bocancii de parada, afara sa ramana.

Froster: Stii ca 90% vor cauta oagar pe google, nu?

Levier: 90% din aia destul de destepti sa-l foloseasca, restul o ard pe Internet Explorer si folosesc bing.


Froster:Anyways, ce parere ai avut cand Adrian Copilul minune a facut piesa asta pentru tine?

Levier: Pai dupa cum vezi in video, sunt neimpresionat si probabil trebuia sa-mi iau o camasa cu maneci in ziua aia.


Froster: Lumea stie ca nu prea ai avut tangente cu WoW-ul. Adica singurul lucru comun intre tine si World of Warcraft e probabil nivelul de afectiune si sarcasmul undead-ului. Totusi, care ar fi jocurile tale preferate?

Levier: Ei hai sa nu exageram, am facut si un sfert dintr-un raid o data si healuiam si eu ce aparea-n casute ca WoW e tipul asta de joc fascinant de plicticos. Ca jocuri preferate sincer n-as putea sa-ti spun numai unul sau doar cateva. Depinde foarte mult de stil: Imi place si Super Meat Boy care-i un platformer incredibil, si seriile Assassin's Creed si Borderlands dar sincer, cel mai tare m-a impresionat recent (cam acum un an cred) un joc pe care-l luasem sa-l joc la plictiseala dar am stat lipit de computer pana l-am terminat si anume Bastion care-i isometric Action-RPG-ish ceva acolo dar care are o poveste geniala si-un soundtrack dintre cele mai bune pe care le-am auzit vreodata intr-un joc. Dar bineinteles, serios vorbind, preferatele mele sunt minesweeper si jocu' cu ea-n tarana.

Froster: 'jocu' cu ea-n tarana' ma duce la alta intrebare. Ce membru din staff zone ai...you know...nu pot zice ca-s minori pe forum dar las asa un innuendo...Sa zicem "binecuvanta cu prezenta scenica"?

Levier: Din staff? Exista femei in staff in afara de tine si Zohl?

Froster: *** you, I'm handsome and I'm at med-school. Si da, cred ca avem.[/color]

Levier: Tu esti handsome numai in sensul in care threesome implica trei persoane, twosome doua si asa mai departe. Ia improspateaza-mi memoria si zi-mi intre cine am de ales.

Froster: Hai sa extindem, punem si pony zone.

Levier: ...you're not helping at all.

Froster: Hai ma, gandeste-te la cineva.

Levier: Acu' daca ma intrebi si ma presezi asa, nu m-ar deranja sa o cunosc (si nu neaparat biblic, virginet hornait) pe Evelina in persona.

Froster: You heard him girls, puteti sa sariti pe el cu tortele. Iar Evelina, va fac amandurora cinste cu o shaorma la prima intalnire.


Froster: Unii au estimat rata ta de warnuri ca fiind 15 pe zi. Cat a fost in mod real?

Levier: Ei fleosc si tu acum, oi fi facut eu multa statistica-n viata dar nu am nici o idee cat era pe bune. Au fost si zile fara warn si-au fost si serile faimoase cand ramaneau conferintele de skype in uimire ca dadeam cate 60 de warnuri intr-un singur topic (Best in classurile erau preferatele mele.)


Froster:Daca ar fi sa schimbi Pony Zone in alt animal, ce nume i-ai da, si de ce?

Levier: Skunk Zone. Cred ca e evident de ce.


Froster: Lumea te cunoaste si dupa simtul dezvoltat al umorului, delecteaza-ne cu un banc morbid. Fiindca-s preferatele mele.

Levier: Cum ti-ai dat seama ca tac-tu-l violeaza pe frac-tu? Ti-a ramas gust de rahat dupa ce i-ai luat-o in gura.


Froster:Okay, avand in vedere ca timpul e pe cale sa se termine voi incepe cu seria de intrebari de ales din random shitty topics.

Levier: Ohgodwhy.jpg


Froster:EliteNightStalkers sau HKP?

Levier: ENS ca-i cunosc mai bine.


Froster:Hot sisters or hot moms?

Levier: Hot sisters. Sunt fan struguri, nu stafide.

Froster: Hehe


Froster:Black people or Mexican people?

Levier: How about..no?

Froster: Okay, schimbam atunci. Black chicks or latina chicks?

Levier: Acu mai vii de-acasa. AYAYAYAY, Latina clar. Latina Maids chiar.

Froster: Evelina, sper ca iei notite. -


Froster:Pe cine l-ai lua alaturi de tine la "7 minute in paradis": Shocker sau Stig?

Levier:Aualeu. Ce hristos e 7 minute in paradis ca nu era pe vremea mea in oracolele basinoase de le dadeam de la unii la altii?

Froster:Stai sa caut o definitie corecta de pe vreun forum dinasta plin cu oameni tristani ce traiesc in nostalgia vremurilor de demult.

*Seconds Later*

Froster: Am gasit: "Deci o persoana e legata la ochi cu o esarfa si este dusa in alta camera sau intr-un loc unde nu poate auzii ce vorbesc ceilalti. Celelalte persoane aleg un baiat in cazul in care persoana legata la ochi este fata [ si invers], dar fara sa ii spuna cine o sa vina cu ea in camera. Baiatul, fara sa ii spuna cine e, are voie sa ii faca ce vrea 7 minute" . Bine, presupunem ca mergi la un sausage fest si ai de ales dintre astia 2.

Levier:...Ba, prefer Stig ca stiu ca maxim ce-mi poate face e sa-mi faca cureaua tranzistori....

Froster: Ca-n bancul cu "The difference between Stig and Shocker: Stig can be a shocker, but Shocker cannot be a stig.


Froster:Tinta ta de trolling: minore cu daddy issues sau mid 30's ce-si petrec viata pe net?[/color]

Levier: A lol. Am pachete de familie, trollez si minora si pe frustratu' de ta-su daca-i nevoie.


Froster:Ce superputere preferi: Sa transformi acneea in m&m's sau sa controlezi electrocasnicele cu mintea?

Levier: Electrocasnicele ca am tenul ok -

Froster:Nu doar al tau, al tuturor. Ar schimba asta raspunsul?

Levier:Nope. Obezitatea ucide. Bine, tehnic mancatul ca o groapa fara fund ucide dar ma rog, prinsasi ideea.


Froster:Laser Tag sau Paintball?

Levier:CANTARSTRAIC FRAIERE


Froster:Skrillex sau Fuego?

Levier: Ti-am adus un mar, wub wub, sa-l duci frumos la gura, wub wub, ti-am adus un mar, wub wub, l-am dat pe la ........wub wub


Froster:Pluton de executie sau spanzuratoare?

Levier:spanzuratoare.

Froster:Motiveaza.

Levier:Pai daca plutonul meu de executie e format din fosti forumisti si mari cantarstraicari ma trezesc cu Geani Talent care zice ca-mi face quickscoping ca asa se face si in viata reala si pana ma impusca se plictiseste Sfantu' Petru in ceruri. Asa cu spanzuratu' macar stim o treaba... ma rog, presupunand ca nu-s aceiasi forumisti care probabil nu stiu sa lege un nod.


Froster:Nuci de cocos sau pepeni? (no innuendos)

Levier: stanga-i nuca de cocos, dreapta-i pepene. No innuendos either -


Froster: Okay, cam asta a fost din analele centaurului. Iti multumesc pentru timpul acordat. Sa traiesti bine pe lumea ailalta. Ultimele 2 intrebari intr-o maniera specifica: Un mesaj pentru cei ce citesc acest interviu si un mesaj pentru cel ce te-a intervievat?

Levier:SA TRAITI O MIE DE ANI PACE! Si tie Frostere tine minte ca viata e aproape ca-n versurile lui BUG Mafia si-mi permit sa parafrazez: Ca om... Beau, f*t si ma c*c.


Astept din nou feedback. Multumesc pentru timpul acordat -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Derp Derpson

[Dani] [Mocanu]



Status: Offline
(since 14-02-2022 11:57)
Joined: 05 Aug 2012
Posts: 7620, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 250.5
Votes: 138

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-12-2012, 00:14:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

epic -)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
gazi

[-Like a baws-]



Status: Offline
(since 09-01-2019 02:28)
Joined: 25 May 2011
Posts: 2197, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 34
Votes: 38

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-12-2012, 00:22:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

best of all.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hardwell

[forbidden sorcery]



Status: Offline
(since 22-02-2022 09:13)
Joined: 20 Jul 2011
Posts: 4933, Topics: 82
Location: Romania

Reputation: 232.1
Votes: 44

Post Posted: 02-12-2012, 00:25:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cine e Levier?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BobMarley12
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2016 18:02)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 11796, Topics: 206
Location: Romania

Reputation: 86.4
Votes: 340

Post Posted: 02-12-2012, 00:30:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Genius =) (desi nu m-a mentionat fraeru la intrebarea "precini de-o viata" Sigh)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
justyn17x

[KONVICT]



Status: Offline
(since 21-10-2022 19:50)
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 7948, Topics: 51
Location: Konvict Music

Reputation: 532
Votes: 33

 
Post Posted: 02-12-2012, 00:32:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hardwell wrote:
Cine e Levier?


gazi wrote:
best of all.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-12-2012, 00:38:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Genial Froster,Felicitari !

Levier come back...


~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fowb

[Assasin]



Status: Offline
(since 10-12-2019 13:37)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 3718, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 76.3
Votes: 33

 
Post Posted: 02-12-2012, 00:39:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Froster wrote:


Levier: How about..no?


that's me -



gj froster, datorita tie ma culc cu zamebetul pe buze in seara asta -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 9 hours ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 02-12-2012, 00:47:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Levier:Good one asta cu maceta la preput, sa mai scrii un volum la amintiri din copilarie. Revenind, pe Padurarul ca sa se strambe toti la poneii lui si sa ii calmeze (brohoof)


U 2 bro !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MagicName

[ HATER !!!]



Status: Offline
(since 09-10-2022 11:14)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 2397, Topics: 55
Location: In Focuri

Reputation: 350.4
Votes: 48

 
Post Posted: 02-12-2012, 00:58:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

=) a iesit bine
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-12-2012, 00:59:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-) LESIN!!! Froster vreau si eu Puppy Dog Eyes... apropo interviul a fost mai mult decat penal... mai ales faza cu shokeru si tacsu` aluia - si daca ar revenii levier - acuma nu ar mai fi 104091294012410392581902539235 de posturi care contin doar " Da" sau "-" sau " Sal" - Sincer - acuma am obosit sa dau report la toti randomii de posteaza " -"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ACHT

[Assasin]



Status: Offline
(since 18-03-2015 15:26)
Joined: 09 Sep 2011
Posts: 3847, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 129.1
Votes: 42

 
Post Posted: 02-12-2012, 01:08:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Froster wrote:




Froster: Okay, moving on. Daca ar fi sa alegi 2 persoane de la Pony Zone, cu pistolul la tampla sau cu maceta la preput, pe care i-ai face supermoderatori?

Levier:Good one asta cu maceta la preput, sa mai scrii un volum la amintiri din copilarie. Revenind, pe Padurarul ca sa se strambe toti la poneii lui si sa ii calmeze (brohoof) si pe ACHT ca are talent la astea. (Daca vreunu din ei nu mai posteaza, nu-mi asum responsabilitatea pentru nimic, de cand am luat ban am mai intrat de doua ori la grajd colo). Sau ma rog, daca vrei ceva neserios, Helena ca "I wanna watch the world burn".






I-auzi Padurare, we are the chosen ones


Salut Levier, nu-mi merge skype-ul sa discutam un pic ^_^ sper ca mai arunci un ochi pe forum (macar in topicul dedicat tie, ce dracu' ).

P.S: We're waitin' for you to come back. ( no ***)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hardwell

[forbidden sorcery]



Status: Offline
(since 22-02-2022 09:13)
Joined: 20 Jul 2011
Posts: 4933, Topics: 82
Location: Romania

Reputation: 232.1
Votes: 44

Post Posted: 02-12-2012, 01:15:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pedoshark001: Citesti topicul lui froster?
levier: niu -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
whisperica

[Oltean sh3F]



Status: Offline
(since 09-11-2016 17:59)
Joined: 13 Mar 2012
Posts: 543, Topics: 15
Location: Zimbabwe

Reputation: 147
Votes: 15

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-12-2012, 02:08:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

saraca aeria...



Crescut pe stadion, pe umerii lu tata
Strãzile erau pustii când juca Universitatea
Înebuneau salcâmii, tre sã-nþelegi
Cã nimic altceva nu mai conta în zi de meci
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mahiko
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-03-2013 10:19)
Joined: 26 Apr 2012
Posts: 416, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: -188.7
Votes: 14

 
Post Posted: 02-12-2012, 02:20:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GRABITI-VA LA REPLY PANA NU CANCELEAZA MYT TOPICUL

MAI RAU CA LA BLACK FRIDAY REPLY REPLY REPLY




froster ai devenit soft, se vede ca sunteti tovarasi de floc pubian.

VREAU O MARIRE!

daca scriu mic se calculeaza procentual cu capslock-ul? astfel reducandu-i volumu'? ca cica n-am voie sa capslochez

P.S: prea mult

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page 1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 28-04-2024, 02:18:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x