User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Storm
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2109
Tz0py

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2013 10:43)
Joined: 26 Dec 2012
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 8.3
Votes: 3

Post Posted: 27-12-2012, 20:10:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma omule cand eu am vazut ca tu ai scrie /destroy tz0 am iesit repede am facut pozele , dupa acea am iesit sa fac reclamatia am vrut sa intru iar pac eroare peste eroare si mi se misca ca toti draci si aveam numele un mare distrus
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ninjaboyss

[Always with a smile]



Status: Offline
(since 12-05-2022 22:57)
Joined: 01 Feb 2012
Posts: 1090, Topics: 25
Location: Locul de langa aici

Reputation: 294.3
Votes: 45

Post Posted: 27-12-2012, 20:25:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai baiatule DACA scriam /destroy tz0py NU AVEAi cum sa mai iesi iti dadea destroy direct tu esti chiar batut in cap?
Adu ma poza cu destroy Dc nu o aduci
Iti raspund eu : Pt ca nu o ai
Daca nici ghost nu a gasit destroyul cum drq ai luat ma destroy tu?
Poate destroy ai luat tu de pe alt sv da pe jb nu ai luat
Si acm stiu ca minti pt ca daca iei destroy pe jb nu scrie Un mare distrus scrie Destroyed | Jb.Freakz.Ro
Deci te-ai dat de gol ma rog eu stiu ca tu minti da macar ai bunul simt de a zice adevaru
Deci termina chiar nu vezi ca esti deja descoperit dc tot continui minciuna?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tz0py

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2013 10:43)
Joined: 26 Dec 2012
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 8.3
Votes: 3

Post Posted: 27-12-2012, 20:43:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa mori tu ma ca nu scrie UN MARE DISTRUS ?
eu am zis doar ce mi sa intamplat ce nu intelegi ma smekere ca fata in fata esti un prafetel.
Nu intelegi ca dupa ce ai scris tu /destroy Tz0 eu am iesit de pe sv am facut poze am facut reclamatia si dupa am vrut iar sa intru si nu a mers dadea erori peste erori si am intrat pe jb si aveam numele un mare distrus si se misca ca naibi si eu nu am intrat pe nici un alt sv decat pe jb in momentul ala esti chiar atat de dus?
E descoperita rau minciuna se vede dc ai admin? nu sa te ocupi de server ? sau sa intri 10 min pe zi si sa adminezi si tu aleatoriu un player sa zica lumea ca nu ai facut nimic mai bine stai in scaunul tau si veziti de treaba ca csu nu e pentru tine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ninjaboyss

[Always with a smile]



Status: Offline
(since 12-05-2022 22:57)
Joined: 01 Feb 2012
Posts: 1090, Topics: 25
Location: Locul de langa aici

Reputation: 294.3
Votes: 45

Post Posted: 27-12-2012, 21:21:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bai copile esti dobitoc?
Si intreaba ma pe cn vrei ca nu mai scrie un mare distrus de inainte sa vi tu pe sv
Nu e pt mn csu? - esti ratat?
Taieti cablu de la net si joaca ce vr fara net
Pana la urma pt ce ma cert ma eu ? pt un copil prost si pt un destroy care nici macar nu la luat
Bai ratatule nu pricepi ca nu ai cum sa iesi daca scriam /destroy tz0 nu aveai cum esti idiot?
Am scris /DESTORY tzo citeste drq bn ca nu e destroy e destory ce am scris eu
Deci daca mai continui cu minciuna imi dau cuvantu ca nu mai calci pe sv
Si PUNCT m-ai enervat destul



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tz0py

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2013 10:43)
Joined: 26 Dec 2012
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 8.3
Votes: 3

Post Posted: 27-12-2012, 21:40:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

numai calc pe server ?
Da cine esti ma tu mare smeker ?
De ce nu vrei sa vorbim fata in fata ma smekere ca vad ca la monitor te cam tine.
E dupa tine sau ce cum sta treaba aici ca nu prea imi dau seama .
Continui cu minciuna cat vreau ma copilas lumea isi da seama care minte si care nu.
Deci voi spune de la capat tot:
Eram pe server ma jucam linistit si am cazut sub mapa iar eu iam spus altui admin sami dea slap mia dat slap nu am iesit dupa am spus sami dea din nou si intra domnu Storm si da el repede slay ca sa joace el dupa iam spus dc slay si el mia spus ca erai blocat iam spus cai fac reclamatie si mia dat kick cineva dupa am intrat pe server si am spus cine mia dat kick si mia dat ban sau ceva de genu ban pentru ei (kick pe motiv ban nu prea le au ei) am intrat iar toata lumea zicea destroy tz0py si storm a scris /destroy Tz0 iar eu casa nu mai iau iar destroy am iesit rpd si am facut pozele am postat si am vrut iar sa intru pe server si mi se misca foarte urat in meniu si cand am intrat pe server aveam Numele Un mare Distrus sau ceva de genu si aveam lag 500+ .
Asta a fost .
Storm as vrea sa ne cunoastem fata in fata sa lamurim niste lucruri ca prea te crezi tu sef la orice si oricine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|BuGs Bunny|

[Creep]



Status: Offline
(since 14-08-2022 13:36)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 575, Topics: 48
Location: Iesi ma steag obosit de aici

Reputation: 16.2
Votes: 24

Post Posted: 27-12-2012, 21:42:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma tzopy taci odata si nu mai fa atat offtopic ca no sa iasa bine
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ninjaboyss

[Always with a smile]



Status: Offline
(since 12-05-2022 22:57)
Joined: 01 Feb 2012
Posts: 1090, Topics: 25
Location: Locul de langa aici

Reputation: 294.3
Votes: 45

Post Posted: 27-12-2012, 21:54:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

esti ratat si punct nu am ce sa iti mai zic ghost sa dai ceva la reclamatie
Si tu nu mai posta ca vad ca degeaba zic el e batut in cap nu am ce sa ii fac
Si app lasate de sa te intalnim in fata daca vr ne intalnim ma dar tu zici asa ca sa ma sperii
nu ma sperii eu de ... ca tn ma rog termina nu mai posta daca esti batut in cap si chiar nu pricepi chiar nu am ce face ghost sa dai ceva la cerere
Si tzopi daca vr sa dovedesti ceva pune poza cu destroyu esti dobitoc? raspunde ma ratatule dc nu o pui daca ai fi primit destroy ai fi puso cum ai pus si la reclamatia lu bugs deci pana nu vede cineva poza nu mai posta nu vezi ca esti prost?
Daca nici ghost nu a gasit nik esti ratat?


 
Staff message (In2ition):
 
2 warnuri, insulte repetate




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tz0py

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2013 10:43)
Joined: 26 Dec 2012
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 8.3
Votes: 3

Post Posted: 28-12-2012, 00:00:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma omule eu mai sus am scris adevarul.
Nustiu ce miai dat tu eu doar am vazut ca ai scris /destroy Tz0 .
si am facut pozele si am iesit din cs am intrat la loc si cum spuneam era ca si cum aveam destroy .
Dc o ti intruna cu poza nu intelegi ca nu o am ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ninjaboyss

[Always with a smile]



Status: Offline
(since 12-05-2022 22:57)
Joined: 01 Feb 2012
Posts: 1090, Topics: 25
Location: Locul de langa aici

Reputation: 294.3
Votes: 45

Post Posted: 28-12-2012, 09:49:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ghost da T/C sti ca asta minte
Eu ii zisai daca nu intelege nu am ce sa ii fac..
Tzopy CITESTE CU ATENTIE: AM SCRIS /DESTORY TZ0 NU /DESTROY TZ0 deci nu ai luat nimic si gata
Daca as fi scris /destroy tz0 ai fi avut de mult destroy
Poza nu ai cum sa nu o ai daca ai fi luat termina cu minciunile astia
Ma inebunisi ca aveai csu sau steamu bulit BAI omule nu pricepi ca nu ai luat nimic? Chiar nu vr sa termini?
Ma rog nu mai posta ca am facut destul off lasa owneri sa dea un raspuns .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 28-12-2012, 11:59:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tz0py wrote:
Dc o ti intruna cu poza nu intelegi ca nu o am ?


Daca nu o ai inseamna ca nu ai luat.

Tz0py wrote:
ma omule cand eu am vazut ca tu ai scrie /destroy tz0 am iesit .


Tz0py wrote:
Nu intelegi ca dupa ce ai scris tu /destroy Tz0 eu am iesit de pe sv am facut poze


Daca aveai destroy iti iesea la secunda din cs, nu mai aveai cum sa faci ceva, am cautat si nu am gasit nici un destroy cu numele tau.


[quote="Tz0py"]eu am zis doar ce mi sa intamplat ce nu intelegi ma smekere ca fata in fata esti un prafetel.

Tz0py wrote:
numai calc pe server ?
Da cine esti ma tu mare smeker ?
De ce nu vrei sa vorbim fata in fata ma smekere ca vad ca la monitor te cam tine.
Storm as vrea sa ne cunoastem fata in fata sa lamurim niste lucruri ca prea te crezi tu sef la orice si oricine.


Chestiile astea le discutati pe mess sau in privat.

Sa revenim la reclamatie, destroy nu exista, kick nu ti-a dat el, iar pentru un slay atata cearta e cam exagerat orcum el a respectat doar regulamentul, te-a vazut dupa mapa, slay, nu a stiut ca ai cazut asta e, putea eventual sa ii ceri fd si nu se mai ajungea aici.


Daca nu ti se pare corecta decizia : intra aici.






Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Happy =]], 28 December 2012 10:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 21-09-2024, 13:53:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x