User
Pass
2FA
 
 

reclamatie g00dman

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message623
edyson

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-03-2013 09:56)
Joined: 16 Feb 2011
Posts: 22, Topics: 10
Location: Germany

Reputation: 109.1
Votes: 3

 
Post Posted: 16-01-2013, 00:20:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : _viermulat_
IP : 89.14.208.240
Harta : de_tuscan
Ora : aprox 23:55
Motivul : limbaj
Adminul care a dat ban : g00dman
Serverul pe care ati luat ban : GG

Jucam pe de_tuscan si un player mi'a dat dmg cu arma + lama si de nervi l'am injurat .... dupa ce am injurat Trotinel mi'a dat gag si dupa 2 min g00dman mi'a dat ban din senin 30 min Motiv limbaj fara sa mai zic nimic

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
g00Dman

[Master-Chief]



Status: Offline
(since 01-06-2020 13:16)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 781, Topics: 34
Location: Oradea

Reputation: 222.4
Votes: 13

 
Post Posted: 16-01-2013, 01:10:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai lasa stii ff bine cand ai vb cu Ghiuleaua - (g00Dman) si ti-am zis atentie la limbaj stii foarte bine cum ai injurat insa tu ai crezut ca esti cocos si din conversatie iti aratai superioritatea asa ca RECLAMATIE aiurea se poate verifica in LOGO.... daca asa ai zis sau nu
Am spus si lui Trotinel dar probabil el nu a observat cand ai injurat si se vede ce am vb noi doi..., iar tu vad ca esti victima (pacientul) care merita o injectie de amortire la LIMBA


SoLDo killed _viermulat_ with m3
@n@cond@ killed |-Mafia-| with m3
SiN iNFO -> Playing rules(fairplay): 1. no camp 2. no damage with gun before knife
*** AmOrOsO killed bosoy with a headshot from glock18 ***
AaresS killed aea124 with deagle
*** _viermulat_ killed Trotinel with a headshot from glock18 ***
*** portocala killed Blue88 with a headshot from elite ***
madalin : /rankstats

ReKiNu killed Ghiuleaua - with deagle
Purdyx killed portocala with fiveseven
Neste@ killed Coolio with p228
Gabryel killed ReKiNu with deagle
SoLDo killed Purdyx with m3
Neste@ killed Blue88 with p228
*DEAD* _viermulat_ : mormantu si rasa mati
apoi ...

*DEAD* Ghiuleaua - : ATENTIE LA LIMBAJ

Ghiuleaua - : @un gag se poate sa nu vedem cum injura ala

(PLAYER) Ghiuleaua - : Troti un gag sau kick lui ala viermulat

(PLAYER) Ghiuleaua - : Limbaj

_viermulat_ : ybaaa

*DEAD* _viermulat_ : ii ora perfuziilor la cs?

Ghiuleaua - : viermulat esti injectat cu

*SPEC* Trotinel : ca esti un camper obosit

(PLAYER) Ghiuleaua - : limbaj vulgar

*SPEC* Trotinel : ah ?

*DEAD* _viermulat_ : cu ce esti injectat mah

Ghiuleaua - : tu cu limbaj vulgar

Ghiuleaua - : Atentie la limbaj

_viermulat_ : am vb cu tine?

_viermulat_ : zi mah

*DEAD* Ghiuleaua - : ai injurat tuu

_viermulat_ : si team injurat pe tine

Ghiuleaua - : nu ai injurat playeru

Ghiuleaua - : dc nush

*
Ghiuleaua - : asa ai avut tu chef

_viermulat_ : asa si

_viermulat_ : primesc gug

_viermulat_ : te doare pe tine capu

Ghiuleaua - : asa sii... vad ca nul l-ai primit

Ghiuleaua - : gag

Limbajul lasa de dorit la unii
cam asta este conversatia si sper ca nu te-a durut banul "injectia" mea de 30 de MINUTE.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 16-01-2013, 03:26:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, eu jucam, si am prins doar discutia dintre voi. Am vazut cand mi-ai spus sa-i dau gag/kick pt limbaj, dar nu pot crede pe cuvant un player (player, nu admin).M-am pus spec, m-am uitat in consola si v-am dat gag amandurora (tu de ce joci cu nickul Ghiulea ?) pt a stopa discutia. Tu mi-ai scris pe amx_page, ti-am zis sa folosesti comanda doar cand ai de reclamat playeri si ai iesit, ai intrat imediat cu nickul de admin si i-ai dat ban.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
edyson

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-03-2013 09:56)
Joined: 16 Feb 2011
Posts: 22, Topics: 10
Location: Germany

Reputation: 109.1
Votes: 3

 
Post Posted: 16-01-2013, 14:11:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bai baiatule... u faci pe adminul cand esti cu numele tau.... de nu inteleg care e problema ta am primit gug k am injurat dda nimic de zis da ban.... dupa ce primesc gag si nu mai zis nimic ce este asta nu este abuz? in general toti astea de aveti admin sunteti plini de voi zici k voi ati dat gaura la macaroana ... si ink ceva dupa urmatoarea harta...... can au inceput sa se injure dc nu ai facut nimic vrei sa iti arat demo tot trotinel a dat gag... se certau anaconda cu soldo k a castigat soldo harta vrei sa iti arat demo.... unde e adminul ala bun din tine aveti voi ceva cu mine dar nu e nimic ....... am sa va urmaresc si am sa umplu forumuri impotriva vvoastra vezi k nimeni nu e perfect.... si ink ceva..... acuma 2 min bebeto schimba harta cum vrea muschii lui ..... iasa la vot ceva incepe harta si si o schimba fara vot fara nimic.... ce este asta nici aici nu este abus...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
g00Dman

[Master-Chief]



Status: Offline
(since 01-06-2020 13:16)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 781, Topics: 34
Location: Oradea

Reputation: 222.4
Votes: 13

 
Post Posted: 18-01-2013, 01:51:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci prin urmare nu ai patit nimic deosebit doar ai luat un ban ptr. LIMBAJ la care tu nu cred ca ai injurat prima data de fata cu un admin asa ca te rog nu iti cauta scuze.

Injura in camera sau unde esti nu pe chat sa vada toti. Deci prin urmare banul de 30 minute ti-o expirat de mult.

Iar adminul ala bun din mine este tot timpu doar ca voi va luati lumea in cap, si aveti nervi.

La ce spui tu acolo anaconda si-o primit gag ca la facut pe SoLDo tampit sau cretin ceva de genu nu mai stiu exact dar in fine,..... deci prin urmare poti juca linistit,... iar sa stii ca eu nu am nimic cu tine sau cu altu incearca sa nu mai folosesti vocabular colorat pe chat. BFT la joc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
B52Kamikaze

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-03-2013 19:24)
Joined: 05 Mar 2011
Posts: 906, Topics: 16
Location: Piatra Neamt

Reputation: 128.9
Votes: 3

 
Post Posted: 18-01-2013, 14:39:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

g00dman atat timp cat nu esti logat cu nickuk de admin esti tratat ca un player obisnuit deci normal ar trebuie scos banu urmat de o mica atentionare pe viitor.

E bine sa lasi bautura.. dar nu e bine sa uiti unde ai lasat-o !
Download CS 1.6 - NonSteam, Classic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by klesk, 18 January 2013 19:20



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 02-07-2024, 11:20:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x