User
Pass
2FA
 
 

Recrutãri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 54, 55, 56  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message174174
xiph27

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2013 19:48)
Joined: 02 Feb 2012
Posts: 35, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 54.1
Votes: 5

 
Post Posted: 19-01-2013, 07:17:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Vali
Ce varsta ai? 16
Munca: Nu
Scoala: DA (dimineata pana la 14:00)
Ora de culcare fixa: Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Nu
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant): Nu

Nume In-Game: Xiph
Rasa/Clasa:Worgen/Death Knight
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 362
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da
Offspec ItemLevel:361
Meserii full sau peste 500: Leatherworking/Jewelcrafting Full
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xiph
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:30-70
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate):Toate
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):Toate
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):10n & 25n
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate):10n & 25n
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate):Toate
/played @85 (5d or more):24 days
Poza cu interfata : http://i45.tinypic.com/2r44eg7.jpg
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):Fosta Guilda: Showdown, am parasit-o deoarece ma lasasem de wow.Actuala: Bones of Death (am fost invitat cum am intrat pe server dupa 4.3.4, o pot parasi fara probleme.)
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Deoarece caut progress mai bun incepand cu noul patch 4.3.4 si o guilda cu respect reciproc.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da

Detalii PC si Internet Provider: Desktop Procesor AMD Athlon 64 x2 Dual core processor 3800+ 2.01 ghz, 4gb Ram, 1gb placa video ATI Radeon 1550x. Internet provider: RDS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sunstrike

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2013 08:35)
Joined: 27 Oct 2010
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 83
Votes: 2

 
Post Posted: 19-01-2013, 18:27:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Andrei
Ce varsta ai? 24
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) 08-17:00
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) NU
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) NU
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Twisting-Nether @ Blizzard
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): NU

Nume In-Game: Sunstrike
Rasa/Clasa: Gnome/Warlock
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): X
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Depinde de ce este nevoie in raid
Offspec ItemLevel: X
Meserii full sau peste 500: Tailoring & Enchanting - In curs de completare
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Sunstrike
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: Min min fps 40 - Max fps 150
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate): Normal & Heroic @ Blizzard
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): Normal & Heroic @ Blizzard
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): Normal & Heroic @ Blizzard
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate): Normal & Heroic @ Blizzard
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate): Normal & Heroic @ Blizzard
/played @85 (5d or more): Momentan nu sunt 85
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: inca nu este setata, mai trebuiesc cateva addons
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Deathwish
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Aceasta a fost ultima mea guilda pana sa ma duc pe blizz. Am participat la tot progesul facut in ICC alaturi de voi. Am revenit pe server si vreau sa continui tot cu voi daca se poate acest lucru.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da

Detalii PC si Internet Provider: Desktop : AMD Phenom X2 3.3Ghz, GTX650, 4Gb DDR3 1333MHz, Internet: Clicknet.
P.S : Am facut Firelands & Dragonsoul pe Blizz FullClear.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DavidoF

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-03-2014 13:52)
Joined: 03 Jul 2012
Posts: 15, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 47.5
Votes: 2

 
Post Posted: 19-01-2013, 21:05:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? c
Ce varsta ai? 15
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) da luni-joi 12-7:30 sunt acasa din cate am inteles pe la ora 8 se fac raiduri deci o sa fiu online si vineri 11-7(am pus si drumu)
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) in weekend nu iar luni-vineri depinde pot sta pana pe la 12 12 30 max.
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): da
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant: nu
Nume In-Game: Davidof
Rasa/Clasa: human death knight
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 363 pve 366 pvp
Offspec ItemLevel: 366(pvp)
Meserii full sau peste 500: tailoring
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Davidof din cate vad este buguit dar cine vrea sa vada gearul poate sa imi dea /w ingame si i-l arat
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 1 si 130
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate): nu
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):da 10 normal 10 hc (nu am achiev pe serverul asta dar l-am facut pe alt server)
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): da 10 normal 10 hc (la fel ca la maloriak)
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate): nu
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate): nu
/played @85 (5d or more): 16 days 0 hours 14 minutes 56 secs
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): flame wardens : nu au activitate
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): pentru ca e guild pve si in 4.0.6 am facut numai pvp si acum vreau ceva mai mult+ca din ce am citit guild asta e pve+pvp adica exact ceea ce caut si sunteti activi.

Dispui de Microfon+TS3 da si da
Detalii PC si Internet Provider: romtelecom 30 mb/s

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 20-01-2013, 14:11:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunstrike - ACCEPTAT => pentru ca stiu ce poti, sper sa te tii de treaba
=> RESTUL RESPINSI



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fullspeedsex

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-07-2015 13:19)
Joined: 01 Apr 2012
Posts: 76, Topics: 8
Location: Netherlands

Reputation: 106.5
Votes: 5

Post Posted: 21-01-2013, 18:39:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Emanuel
Ce varsta ai? 19
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) deocamdata nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):am cont pe blizz
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) am char la hoarda da intru foarte rar ..gen raid sw sau stiu eu un bg cand pierd la alianta -

Nume In-Game: Fullspeedsex
Rasa/Clasa: Rogue
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360pentru a fi bagat in seama):368
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa):da
Offspec ItemLevel:365
Meserii full sau peste 500: engineering/inscription/cooking /fishing
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fullspeedsex
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:30-68 inafara de chimaeron
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate):da pe n/hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):da n/hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):da n/hc
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate):da doar pe normal ,hc inca nu am prins guilda:d
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate):da n/hc
/played @85 (5d or more):27d
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: .... http://i45.tinypic.com/2qvr1mx.jpg este de cand eram cu voi .singura care o am in timpul combatului.nu am apucat sa fac alta ,nu stiam ca se cere poze la interfata in raid .scuze
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): old gang ,nu prea eram luat la raiduri
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: pentru ca am mai fost si mi-a placut si as vrea sa revin ,imi cer scuze pentru data trecuta cand am luat kick ..sa intamplat sa am lag
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie):da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? da ,nu prea vorbesc de felu' meu nici la telefon nu le ard ,mai bine zic fata-n fata -

Detalii PC si Internet Provider: 3Gb RAM,Intel dual core 3 GHZ.video card 512mb, cam 700 gb hdd / internet 100 mb/s,dau jos filme de pe FL si cu 14mb cand prind zile fara ploaie






Unstoppable vs. Ultraxion 25 HC

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ashkiller

[Of The Horde]



Status: Offline
(since 04-07-2019 13:12)
Joined: 24 Feb 2010
Posts: 30, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 87.5
Votes: 6

 
Post Posted: 23-01-2013, 15:13:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Dinu Krisztian
Ce varsta ai? 18
Scoala: Dimineata intre 07:00 - 14:00
Ora de culcare fixa: Daca ma duc la scoala a doua zi prefer pana in ora 1 , in rest pot sta pana dimineata.
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Outland - EU
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): Am caracter dar nu joc pe el.

Nume In-Game: Whitekiller
Rasa/Clasa: Night Elf Male Druid
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): Mainspec de pe 4.0.6 este resto 361 ilvl cu gearu de 4.0.6 insa au stricat druidu resto pe 4.3.4. Acum nu am un mainspec stabilit deoarece serveru nu sa stabilizat . Daca ramane asa druidu ,voi alege feral.
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da full
Meserii full sau peste 500: Alchemy / Herba full
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Whitekiller
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 25 - 110
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate): 10n/25n
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 10n/10hc/25n/25hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10n/25n
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate): 10n/25n
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate): 10n/25n
/played @85 (5d or more): 22d
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: Nu detin interfata personalizata , sunt aproape full de binduri. Am sters 4.0.6 si nu am printuri din raiduri.
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Anarchy , pve la pamant din pacate.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Pur PVE si PVP ocazional. Doresc o guilda organizata , stabila , care poate duce un raid pana la capat . Guilda mi'a fost recomandata de catre Tonydatiger si Aerowarlock ca fiind una dintre cele mai bune.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu?: Da

Detalii PC si Internet Provider: Desktop Proc. 3.1 dualcore , 2gb ram , hard 500gb , video 1gb . Internet RDS fiberlink 2.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pannik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2014 19:21)
Joined: 12 Apr 2011
Posts: 22, Topics: 4
Location: Azerbaijan

Reputation: 74
Votes: 3

 
Post Posted: 24-01-2013, 01:08:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? seby
Ce varsta ai? 17 ani
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) nu
Scoala: DA/NU :da (14:00-20:00)
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) nu
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu):am 1 cont insa am jucat putin pe 4.0.6

Nume In-Game:Pannik
Rasa/Clasa:Human-Dk
Mainspec ItemLevel:Frost-dps 366
Offspec ItemLevel: Unholy-pvp 372
Meserii full sau peste 500:Enchantig/Jwl full
Link-Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pannik
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: Merge perfect
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate):25n-10n
Maloriak facut : 25n-10n
ODS facut : 25n-10n
Ascendant Council facut :25n
(Nam jucat asa mult 4.0.6...pe patch acesta vreau sa ma apuc serios)

Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: abea mi-am downloadat wow insa merge bine
Ultima guilda in care ai fost si de ce nu mai esti in ea : Old Gang
De ce doriti sa intrati in Deathwish:Deoarece am am fost pe 3.3.5 in guilda si stiu ca faceti treaba buna

Dispui de Microfon+TS3?-a
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da

Detalii PC si Internet Provider: Pc e Bun/internet City Net
Code:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Suffer

[Creep]



Status: Offline
(since 28-01-2021 21:17)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 708, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 304.4
Votes: 15

 
Post Posted: 25-01-2013, 15:03:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fullspeed - Respins
Whitekiller - Accepted
Pannik - Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dlvlnestar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2013 18:27)
Joined: 02 Oct 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 30-01-2013, 20:03:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Manu
Ce varsta ai? 19
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):am cont pe blizz ,dar nu am mai jucat ..economia e slaba
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) Nu

Nume In-Game: Dlvlnestar
Rasa/Clasa: Draenei / Shaman
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360pentru a fi bagat in seama):Enha 360
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa):da
Offspec ItemLevel: resto 357
Meserii full sau peste 500: engineering/leatherworking
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dlvlnestar
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 20-50
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate):da pe n/hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):da n/hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):da n/hc
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate):da doar pe normal ,hc inca nu am prins guilda
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate):da n/hc
/played @85 (5d or more):12d
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: http://img571.imageshack.us/img571/4949/wowscrnshot013013195839.jpg nu am una din encounter ,sper sa fie de ajuns
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Old Gang am iesit inainte de noul patch 4.3.4,prea multe suferinte
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: pentru ca am mai fost si mi-a placut ca a-ti fost in top pe realmul genesis ,noi prieteni noi experiente
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie):da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da

Detalii PC si Internet Provider: 3Gb RAM,Intel dual core 3 GHZ.video card 512mb, cam 700 gb hdd / bluetelecom



Last edited by dlvlnestar on 30-01-2013, 21:44:50; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marianclaudiu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-02-2014 23:56)
Joined: 23 Oct 2011
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 55.1
Votes: 2

 
Post Posted: 30-01-2013, 20:46:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Claudiu
Ce varsta ai? 20
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) da.intre 8 si 14
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): joc pe blizz pe sylvanas
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) nu

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) Brit
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) Warrior
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama):
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): arms 363 ilvl
Offspec ItemLevel: arms 370
Meserii full sau peste 500: jwc,mining,alchemy
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Brit numa cu gearu de pvp merge..daca e cazu pot sa intru sa vedeti gearu de pve
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 30/160
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate): pe 10n si 10 hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): da,10n 10 hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10 n
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate): nu
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate): 10n
/played @85 (5d or more): 10dda,
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: (foloseste http://tinypic.com/?t=postupload) nu am poze..
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): the darksiders,nu prea au oameni capabili de pve
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) pai am mai jucat aici pe lk si pe cata pe pe 4.0.6 da mam lasat ca am fost pe blizz si acuma vreau sa vin iara,ii tare guilda

internet:la firma mea de internet ii zice nextgen,merge ff bine

AMD Phaenom IIX4 970 processor 3.52 GHz 4bg rami ddr3

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deathdealerr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2014 13:52)
Joined: 21 Apr 2012
Posts: 365, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 68.8
Votes: 31

 
Post Posted: 30-01-2013, 23:12:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Marius
Ce varsta ai? 19
Munca: Nu
Scoala: Nu
Ora de culcare fixa: Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Nu
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant): Nu

Nume In-Game: Deathdealerr
Rasa/Clasa:Human/Death Knight
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 368
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da
Offspec ItemLevel:367
Meserii full sau peste 500: Tailoring/Enchanting Full
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Deathdealerr
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:30-70
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate):Toate
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):Toate
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):Toate
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate):Toate
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate):Toate
/played @85 (5d or more):94 de zile
Poza cu interfata : http://i47.tinypic.com/35876eh.jpg
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):Fosta Guilda: Kissmydarnasus probleme personala
De ce doriti sa intrati in Deathwish?:Caut o guilda buna

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da

Detalii PC si Internet Provider: Desktop Procesor AMD Athlon 64 x2 Dual core processor 3800+ 2.01 ghz, 4gb Ram, 1gb placa video ATI Radeon 1550x. Internet provider: RDS



Last edited by deathdealerr on 31-01-2013, 12:11:05; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alphalol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2013 20:30)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 55.1
Votes: 2

 
Post Posted: 31-01-2013, 01:03:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Alexandru (Alex)
Ce varsta ai? 22 ani
Munca: NU
Scoala: DA (Sunt student in anul II )
Ora de culcare fixa: NU
Detin cont pe alt server/realm : Da (Blizz / Sylvanas si Revencrest )
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): Nu
Nume In-Game: kennea
Rasa/Clasa: Night Elf/ Hunter (am tot cautat dar nu am nici o idee cum sa colorez scrisu`scuze )
Mainspec ItemLevel : 370ilvl
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Nu / 1 ( Headu )
Meserii full sau peste 500: Jwlcrafting
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kennea (trinketu/chestu e pvp ca nu e actualizat armoryu dar eu am pve)
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 50/120
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate): Da (10 normal )
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): Da (10 HC)
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): Nu
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate): Da (10 normal )
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate): Nu
/played @85 (5d or more): 13D 22H
Ultima guilda in care am fost : Opus Dei (am zis unui player de la cat aveam Raid si mi-au dat mute "motiv" : existau ofiteri care sa ii spuna acelui player / iar eu am iesit )
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: deoarece vin de pe blizz si am nevoie de o guilda capabila dar in acelas timp si linistitoare fara copilarii si chestii neorganizate , bine pusa la punct.
Dispui de Microfon+TS3? : DA
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? DA
Detalii PC si Internet Provider: Laptop procesor p6100 core 2 duo 2.00ghz / Ram : 4gb / Video : 1gb Nvidia gforge 310M Cuda /laptopu e din 2011 luat din italia
Internet : de la RDS !
P.S : Am facut @Blizzard tot ce este in materie de Pve 4.3. [ End Time / Hour of Twilight / Well of Eternity / Firelands / Dragon soul ]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 31-01-2013, 17:32:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kennea-ACCEPTAT /w in game un ofiter cva

RESTU RESPINSI



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
corbul12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2015 19:37)
Joined: 08 Mar 2012
Posts: 22, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 82.8
Votes: 3

 
Post Posted: 01-02-2013, 23:42:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? : Andrei
Ce varsta ai? : 17 ani
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) : NU lucrez.
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) :intru la 1 si ies la 7
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) In principiu nu am ora de culcare, doar atunci ca ma ia prea tare somnu si trebuie sa ies, in schimb pot face un "ofort" penru raid.
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): NU
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) :Nu

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) :Corbulhuman
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) human/holy
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 363
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Full plate
Offspec ItemLevel: Retri PvP...
Meserii full sau peste 500: Enchanting/Engineering
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Corbulhuman
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: hmm.. minim 10 maxim nu am testat..
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate): 25 hc/ 10 hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 10hc/25 hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10 hc/25 hc
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate): 10n/25n
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate): 10n
/played @85 (5d or more): Hmm... cam de cand s.a bagat sv pe cata.
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: (foloseste http://tinypic.com/?t=postupload) : daca doriti va pot arata achiv
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): KissMyDarnassus, deoarece nu ma intelegeam bine cu 2-3 playeri, care stricau guilda, si am decis ca decat sa ma enervez mai bine o parasesc.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) :Am auzit ca este o guilda buna cu full progres, si cautam una buna dupa ce am fost in Kiss My Darnassus si cu Unstoppable

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da avem -
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? : Da, ca asa ce rost ar mai avea sa am microfon gen..

Detalii PC si Internet Provider: (Desktop sau Laptop, Anul cumpararii, De la cine ai net ex: RDS, Romtelecom, etc): 1.5 Gb RAM, 256/256 placa video si procesor 2.40 --> internet NanoNet->as putea spune mai bun decat RDS.. prin fibra optica. multumesc pentru ascultare!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 11-02-2013, 14:48:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RESPINS


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 54, 55, 56  Next    


The time now is 19-09-2024, 06:22:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x