User
Pass
2FA
 
 

Recrutari 4.3.4
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 29, 30, 31  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message71088
cretzubgd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2013 19:13)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 67.4
Votes: 2

 
Post Posted: 21-01-2013, 18:36:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Bogdan
2.Varsta: 25
3.Timp la dispozitie pt wow: zilnic... 4-5h, poate mai mult, in functie de cum merge raidul.
4.Clasa/iLvL: mage/370
5.Main/off spec: Fire/Arcane
6.Link armotry: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bgdmage
7.Guilde in care ai fost si motivul plecari din ele: The life is PVE (s-a destramat), Awaken (s-a destramat), Specii (s-a destramat. chiar daca mai vedeti oameni din specii ON, nu mai sunt aceeasi).
8.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Aveti reputatie buna, presupun ca playeri buni si seriosi, si am cativa prieteni pe la voi.
9.Print Recount: ...nici nu am apucat sa-mi pun recountul pe 4.3.4...
10.Print Achievements cu bossi pe heroic: http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2013/021/b/4/achievs_1_by_skallh3ad-d5s84ja.jpg?1 http://fc07.deviantart.net/fs71/i/2013/021/1/2/achievs_2_by_skallh3ad-d5s84li.jpg?1
11.Detalii PC: am TS si microfon, daca despre asta e vorba, in rest, PC normal. [2xcore 3GHz, 4GB RAM, video 512]
12.Experienta ta in wow (vanilla,tbc,wotlk), detaliaza: am inceput sa joc wow de pe la sfarsitul wotlk, inainte sa bage cataclysm. am apucat sa fac ICC, si dungeonurile pe wotlk o perioada, apoi s-a schimbat patchul.
13.Numai daca ai ceva important de adaugat: nope.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alezeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2019 16:55)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 403, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 23

 
Post Posted: 21-01-2013, 19:36:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cretzubgd wrote:
1.Prenume IRL: Bogdan
2.Varsta: 25
3.Timp la dispozitie pt wow: zilnic... 4-5h, poate mai mult, in functie de cum merge raidul.
4.Clasa/iLvL: mage/370
5.Main/off spec: Fire/Arcane
6.Link armotry: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bgdmage
7.Guilde in care ai fost si motivul plecari din ele: The life is PVE (s-a destramat), Awaken (s-a destramat), Specii (s-a destramat. chiar daca mai vedeti oameni din specii ON, nu mai sunt aceeasi).
8.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Aveti reputatie buna, presupun ca playeri buni si seriosi, si am cativa prieteni pe la voi.
9.Print Recount: ...nici nu am apucat sa-mi pun recountul pe 4.3.4...
10.Print Achievements cu bossi pe heroic: http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2013/021/b/4/achievs_1_by_skallh3ad-d5s84ja.jpg?1 http://fc07.deviantart.net/fs71/i/2013/021/1/2/achievs_2_by_skallh3ad-d5s84li.jpg?1
11.Detalii PC: am TS si microfon, daca despre asta e vorba, in rest, PC normal. [2xcore 3GHz, 4GB RAM, video 512]
12.Experienta ta in wow (vanilla,tbc,wotlk), detaliaza: am inceput sa joc wow de pe la sfarsitul wotlk, inainte sa bage cataclysm. am apucat sa fac ICC, si dungeonurile pe wotlk o perioada, apoi s-a schimbat patchul.
13.Numai daca ai ceva important de adaugat: nope.



ACCEPTAT /W OFFITER LOD IN GAME



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mickeyoutcast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2013 14:07)
Joined: 21 Jan 2013
Posts: 47, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 63.6
Votes: 5

 
Post Posted: 24-01-2013, 15:04:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Mihai (Mickey)
2.Varsta: 21
3.Timp la dispozitie pt wow: Depinde de perioada. Cand chiar nu sunt ocupat cu nimic pot fi activ 3-4 ore.
4.Clasa/iLvL: Shaman/362
5.Main/off spec: Enhancement/Restoration
6.Link armory: Armory
7.Guilde in care ai fost si motivul plecari din ele: Pe realm aici? Nici o guilda, sunt "provenit" de pe Evolution.
8.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca pareti o guilda serioasa capabila sa faca din PVE o experienta placuta.
9.Print Recount: (tin sa precizez ca la momentul testului pe dummy cat si acum cand postez spec-ul de enhancement este putin cam bugged, nu cred ca are rost sa intru in detalii si sa spun ce bugs)
10.Print Achievements cu bossi pe heroic: Dupa cum am mai zis, nu am asemenea achieves pe acest caracter pentru ca nu il am de foarta multa vreme
11.Detalii PC: Intel Core 2 Duo E6750 clocked at 3.0 GHz, GE Force 8500 GT clocked at 700 MHz, 4 GB RAM.
12.Experienta ta in wow (vanilla,tbc,wotlk), detaliaza: Joc WoW din Vanilla. Am inceput pe private romanesti, o mare parte din TBC am jucat pe retail, WOTLK si Cata aici pe Freakz. Clasa preferata a fost de la inceput Shaman Enhancement si cam asta am jucat in tot acest timp. Am petrecut totusi o parte din timpul de pe Freakz cu PVP Shadow Priest.
13.Numai daca ai ceva important de adaugat: Mai am de adaugat ca ilvl meu este tras in jos din pacate de cateva items care din pacate imi sunt necesare. Prefer sa pastrez trinkets de ilvl mic de exemplu pentru a imi atinge soft hit cap.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alezeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2019 16:55)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 403, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 23

 
Post Posted: 24-01-2013, 15:29:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mickeyoutcast wrote:
1.Prenume IRL: Mihai (Mickey)
2.Varsta: 21
3.Timp la dispozitie pt wow: Depinde de perioada. Cand chiar nu sunt ocupat cu nimic pot fi activ 3-4 ore.
4.Clasa/iLvL: Shaman/362
5.Main/off spec: Enhancement/Restoration
6.Link armory: Armory
7.Guilde in care ai fost si motivul plecari din ele: Pe realm aici? Nici o guilda, sunt "provenit" de pe Evolution.
8.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca pareti o guilda serioasa capabila sa faca din PVE o experienta placuta.
9.Print Recount: (tin sa precizez ca la momentul testului pe dummy cat si acum cand postez spec-ul de enhancement este putin cam bugged, nu cred ca are rost sa intru in detalii si sa spun ce bugs)
10.Print Achievements cu bossi pe heroic: Dupa cum am mai zis, nu am asemenea achieves pe acest caracter pentru ca nu il am de foarta multa vreme
11.Detalii PC: Intel Core 2 Duo E6750 clocked at 3.0 GHz, GE Force 8500 GT clocked at 700 MHz, 4 GB RAM.
12.Experienta ta in wow (vanilla,tbc,wotlk), detaliaza: Joc WoW din Vanilla. Am inceput pe private romanesti, o mare parte din TBC am jucat pe retail, WOTLK si Cata aici pe Freakz. Clasa preferata a fost de la inceput Shaman Enhancement si cam asta am jucat in tot acest timp. Am petrecut totusi o parte din timpul de pe Freakz cu PVP Shadow Priest.
13.Numai daca ai ceva important de adaugat: Mai am de adaugat ca ilvl meu este tras in jos din pacate de cateva items care din pacate imi sunt necesare. Prefer sa pastrez trinkets de ilvl mic de exemplu pentru a imi atinge soft hit cap.


ACCEPTAT /W OFFITER LOD IN GAME



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Atomus999

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-05-2013 15:16)
Joined: 29 Aug 2012
Posts: 13, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 54.8
Votes: 3

Post Posted: 24-01-2013, 21:42:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.Prenume IRL:
2.Varsta: 13
3.Timp la dispozitie pt wow: cursul saptamanii dupa 6-7 pana la max 11.weekend destul de mult
4.Clasa/iLvL: Shaman ilvl 363heal/357dps in crestere
5.Main/off spec: Resto main /enhancement off
6.Link armotry: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cubo
7.Guilde in care ai fost si motivul plecari din ele: Shadows of faith am fost.am sa ies daca sunt acceptat in aceasta guilda pentru ca nu aveau playeri si era guilda pvp
8.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Imi doresc pentru ca este o guilda fara noobi
9.Print Recount: nu am pentru ca am dat reset dar va dau cuvantul meu ca am dat 70k greater healing wave
10.Print Achievements cu bossi pe heroic: nu am facuti inca dar stiu script ff bine la toate raid
11.Detalii PC: e performant
12.Experienta ta in wow (vanilla,tbc,wotlk), detaliaza: 1 an stiu foarte multe invat repede
13.Numai daca ai ceva important de adaugat: Stiu toate script.Char name Cubo

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alezeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2019 16:55)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 403, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 23

 
Post Posted: 24-01-2013, 22:15:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atomus999 wrote:
.Prenume IRL:
2.Varsta: 13
3.Timp la dispozitie pt wow: cursul saptamanii dupa 6-7 pana la max 11.weekend destul de mult
4.Clasa/iLvL: Shaman ilvl 363heal/357dps in crestere
5.Main/off spec: Resto main /enhancement off
6.Link armotry: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cubo
7.Guilde in care ai fost si motivul plecari din ele: Shadows of faith am fost.am sa ies daca sunt acceptat in aceasta guilda pentru ca nu aveau playeri si era guilda pvp
8.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Imi doresc pentru ca este o guilda fara noobi
9.Print Recount: nu am pentru ca am dat reset dar va dau cuvantul meu ca am dat 70k greater healing wave
10.Print Achievements cu bossi pe heroic: nu am facuti inca dar stiu script ff bine la toate raid
11.Detalii PC: e performant
12.Experienta ta in wow (vanilla,tbc,wotlk), detaliaza: 1 an stiu foarte multe invat repede
13.Numai daca ai ceva important de adaugat: Stiu toate script.Char name Cubo


RESPINS

Posturi unite automat, 24-01-2013, 22:15:50

Atomus999 wrote:
.Prenume IRL:
2.Varsta: 13
3.Timp la dispozitie pt wow: cursul saptamanii dupa 6-7 pana la max 11.weekend destul de mult
4.Clasa/iLvL: Shaman ilvl 363heal/357dps in crestere
5.Main/off spec: Resto main /enhancement off
6.Link armotry: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cubo
7.Guilde in care ai fost si motivul plecari din ele: Shadows of faith am fost.am sa ies daca sunt acceptat in aceasta guilda pentru ca nu aveau playeri si era guilda pvp
8.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Imi doresc pentru ca este o guilda fara noobi
9.Print Recount: nu am pentru ca am dat reset dar va dau cuvantul meu ca am dat 70k greater healing wave
10.Print Achievements cu bossi pe heroic: nu am facuti inca dar stiu script ff bine la toate raid
11.Detalii PC: e performant
12.Experienta ta in wow (vanilla,tbc,wotlk), detaliaza: 1 an stiu foarte multe invat repede
13.Numai daca ai ceva important de adaugat: Stiu toate script.Char name Cubo



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SARADOMINZEW

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-12-2013 15:46)
Joined: 26 Jun 2012
Posts: 39, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: -6.5
Votes: 5

Post Posted: 26-01-2013, 01:15:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL:
2.Varsta: 17
3.Timp la dispozitie pt wow: destul -
4.Clasa/iLvL: Mage / 365 cata
5.Main/off spec: Fire / frost
6.Link armotry: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Saradominz
7.Guilde in care ai fost si motivul plecari din ele: pai aveam perioade cand ma plictiseam de wow si nu mai intram si...
8.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca am inteles ca este o guilda cu experienta in pve si oameni seriosi.
9.Print Recount: -
10.Print Achievements cu bossi pe heroic: Am full hc inafara de Council
11.Detalii PC: Racheta
12.Experienta ta in wow (vanilla,tbc,wotlk), detaliaza: Tbc / Wotlk / cata
13.Numai daca ai ceva important de adaugat: -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alezeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2019 16:55)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 403, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 23

 
Post Posted: 26-01-2013, 01:37:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SARADOMINZEW wrote:
1.Prenume IRL:
2.Varsta: 17
3.Timp la dispozitie pt wow: destul -
4.Clasa/iLvL: Mage / 365 cata
5.Main/off spec: Fire / frost
6.Link armotry: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Saradominz
7.Guilde in care ai fost si motivul plecari din ele: pai aveam perioade cand ma plictiseam de wow si nu mai intram si...
8.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca am inteles ca este o guilda cu experienta in pve si oameni seriosi.
9.Print Recount: -
10.Print Achievements cu bossi pe heroic: Am full hc inafara de Council
11.Detalii PC: Racheta
12.Experienta ta in wow (vanilla,tbc,wotlk), detaliaza: Tbc / Wotlk / cata
13.Numai daca ai ceva important de adaugat: -



RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kailz0r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2013 12:13)
Joined: 17 Apr 2011
Posts: 19, Topics: 5
Location: A point on this earth.

Reputation: 65.2
Votes: 2

 
Post Posted: 27-01-2013, 16:42:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Richard (Richy)
2.Varsta: Going to => 17
3.Timp la dispozitie pt wow: seara aprox. 4 ore
4.Clasa/iLvL: Druid / 359 (conform .ilvl)
5.Main/off spec: Resto / nici un off spec atm (at the moment).
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Donor
7.Guilde in care ai fost si motivul plecari din ele:
Light of Dawn - am fost dat afara din pricina inactivitatii.
8.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau sa ma re-alaturi acestei guilde deoarece a fost o experienta placuta, aveti playeri buni, seriosi, should I say more ?! -
9.Print Recount:
Din pacate, nu mai am nici-un screenshot cu recount.
10.Print Achievements cu bossi pe heroic:


! - ActionBar-u necesita reorganizare.

11.Detalii PC:
CPU: Amd Sempron 140 2.7Ghz
GPU: GeForce 7025 (integrat)
RAM: Kingmax 2GB DDR3 @ 1333Mhz

! - Urmeaza upgrade, prin luna februarie la un quad-core + hd7770 + 4gb @ 1866mhz

12.Experienta ta in wow (vanilla,tbc,wotlk), detaliaza:
Am început cu TBC pe un privat foarte bine cunoscut (am uitat numele) cu un BloodElf paladin pe holy, apoi am trecut pe TaintedWoW pe WOTLK, din lipsã de activitate pe server am trecut pe Freakz cu un paladin pe retri. Acum pe Cata am rãmas tot pe Freakz jucând cu un Paladin Prot ºi un druid resto (Donor), a început sã-mi placã foarte mult druidul resto devenind "main-ul" meu.

13.Numai daca ai ceva important de adaugat: -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alezeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2019 16:55)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 403, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 23

 
Post Posted: 27-01-2013, 17:40:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kailz0r wrote:
1.Prenume IRL: Richard (Richy)
2.Varsta: Going to => 17
3.Timp la dispozitie pt wow: seara aprox. 4 ore
4.Clasa/iLvL: Druid / 359 (conform .ilvl)
5.Main/off spec: Resto / nici un off spec atm (at the moment).
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Donor
7.Guilde in care ai fost si motivul plecari din ele:
Light of Dawn - am fost dat afara din pricina inactivitatii.
8.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau sa ma re-alaturi acestei guilde deoarece a fost o experienta placuta, aveti playeri buni, seriosi, should I say more ?! -
9.Print Recount:
Din pacate, nu mai am nici-un screenshot cu recount.
10.Print Achievements cu bossi pe heroic:


! - ActionBar-u necesita reorganizare.

11.Detalii PC:
CPU: Amd Sempron 140 2.7Ghz
GPU: GeForce 7025 (integrat)
RAM: Kingmax 2GB DDR3 @ 1333Mhz

! - Urmeaza upgrade, prin luna februarie la un quad-core + hd7770 + 4gb @ 1866mhz

12.Experienta ta in wow (vanilla,tbc,wotlk), detaliaza:
Am început cu TBC pe un privat foarte bine cunoscut (am uitat numele) cu un BloodElf paladin pe holy, apoi am trecut pe TaintedWoW pe WOTLK, din lipsã de activitate pe server am trecut pe Freakz cu un paladin pe retri. Acum pe Cata am rãmas tot pe Freakz jucând cu un Paladin Prot ºi un druid resto (Donor), a început sã-mi placã foarte mult druidul resto devenind "main-ul" meu.

13.Numai daca ai ceva important de adaugat: -



Bine ai venit inapoi /w offiter lod in game



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
barna97

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2015 09:36)
Joined: 05 Jan 2012
Posts: 25, Topics: 2
Location: Ocna Mures

Reputation: 55.8
Votes: 3

 
Post Posted: 28-01-2013, 20:27:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Adrian
2.Varsta: 16
3.Timp la dispozitie pt wow: Cat este nevoie ( nu dimineata, scoala pana la ora 14:00 )
4.Clasa/iLvL: Hunter / 368 iLvL
5.Main/off spec: Marksmanship / Beast Mastery
6.Link armotry: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Polisor

7.Guilde in care ai fost si motivul plecari din ele: Am fost in InspiratioN , am fost dat afara dintr-o banalitate sa spun asa , pentru ca aveam CD la o instanta de Progres WOTLK care avea 271 iLvL

8.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Datorita unui progres extraordinar si recomandari ale altor playeri ( nu neaparat din guild ).

9.Print Recount: Aici este o mica problema , nu tine de mine ci de server. Haste-ul este buguit ( Aoleu ! Haste , hunter , marksman) , nu suna prea bine dar chiar asa este. Haste pentru hunter e ca zaharul pentru cafea sau ca internet-ul pentru WoW... Ma rog ati prins ideea. Absolut , cand aceasta problema se va rezolva va fii necesar sa il fac si pe acesa -. Pana atunci Gameplay-ul la hunter si rotatia lasa de dorit. Ceea ce inseamna ca nu se poate scoate un DPS mai mare de 15-16k ( Aproximez ) pe Dummy.
10.Print Achievements cu bossi pe heroic:



11.Detalii PC:
Sistem de Operare: Microsoft Windows 7 Ultimate 64 Bits
CPU: Intel Core i7 980x
Cooler CPU: Transformers Air Cooling
Placa de Baza: Gigabyte GA-X58-USB3
Placa Video: 2x Asus AMD Radeon 6870 in Crossfire X
Ram: 6x Kingstone Hyperx 4096 mb 1333 mhz
HDD: Western Digital Raid Edition 4 2TB + Samsung Sinpoint 1TB
Sursa: Corsair 1000w
Carcasa: Corsair CC650DW-1 ATX
Monitor: Acer GD245HQ + DELL U2412M
Mouse: Razer Naga
Mouse Pad: Razer Goliathus Extended
Tastatura: Razer Lycosa Mirror
Casti: Razer Carcharias
Daca aveti indoieli de ce scrie aici , va rog nu ezitati sa cereti imagini.

12.Experienta ta in wow (vanilla,tbc,wotlk), detaliaza: Am inceput pe TBC , mai exact pe 2.3 pana in prezent. Pot spune ca am avut o evolutie buna , nu a fost foarte rapida ... dar am facut pasi mici si siguri -.

13.Numai daca ai ceva important de adaugat: User Interface-ul , unul dintre cele mai importante lucruri pentru un Gameplay bun.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alezeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2019 16:55)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 403, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 23

 
Post Posted: 28-01-2013, 21:19:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

barna97 wrote:
1.Prenume IRL: Adrian
2.Varsta: 16
3.Timp la dispozitie pt wow: Cat este nevoie ( nu dimineata, scoala pana la ora 14:00 )
4.Clasa/iLvL: Hunter / 368 iLvL
5.Main/off spec: Marksmanship / Beast Mastery
6.Link armotry: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Polisor

7.Guilde in care ai fost si motivul plecari din ele: Am fost in InspiratioN , am fost dat afara dintr-o banalitate sa spun asa , pentru ca aveam CD la o instanta de Progres WOTLK care avea 271 iLvL

8.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Datorita unui progres extraordinar si recomandari ale altor playeri ( nu neaparat din guild ).

9.Print Recount: Aici este o mica problema , nu tine de mine ci de server. Haste-ul este buguit ( Aoleu ! Haste , hunter , marksman) , nu suna prea bine dar chiar asa este. Haste pentru hunter e ca zaharul pentru cafea sau ca internet-ul pentru WoW... Ma rog ati prins ideea. Absolut , cand aceasta problema se va rezolva va fii necesar sa il fac si pe acesa -. Pana atunci Gameplay-ul la hunter si rotatia lasa de dorit. Ceea ce inseamna ca nu se poate scoate un DPS mai mare de 15-16k ( Aproximez ) pe Dummy.
10.Print Achievements cu bossi pe heroic:



11.Detalii PC:
Sistem de Operare: Microsoft Windows 7 Ultimate 64 Bits
CPU: Intel Core i7 980x
Cooler CPU: Transformers Air Cooling
Placa de Baza: Gigabyte GA-X58-USB3
Placa Video: 2x Asus AMD Radeon 6870 in Crossfire X
Ram: 6x Kingstone Hyperx 4096 mb 1333 mhz
HDD: Western Digital Raid Edition 4 2TB + Samsung Sinpoint 1TB
Sursa: Corsair 1000w
Carcasa: Corsair CC650DW-1 ATX
Monitor: Acer GD245HQ + DELL U2412M
Mouse: Razer Naga
Mouse Pad: Razer Goliathus Extended
Tastatura: Razer Lycosa Mirror
Casti: Razer Carcharias
Daca aveti indoieli de ce scrie aici , va rog nu ezitati sa cereti imagini.

12.Experienta ta in wow (vanilla,tbc,wotlk), detaliaza: Am inceput pe TBC , mai exact pe 2.3 pana in prezent. Pot spune ca am avut o evolutie buna , nu a fost foarte rapida ... dar am facut pasi mici si siguri -.

13.Numai daca ai ceva important de adaugat: User Interface-ul , unul dintre cele mai importante lucruri pentru un Gameplay bun.




ACCEPTAT /W OFFITER LOD IN GAME



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alezeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2019 16:55)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 403, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 23

 
Post Posted: 30-01-2013, 18:39:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LOD RECRUTEAZA paladin holy,warlock,rogue,mage,shaman elemental/resto,priest shadow/holy


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ApaaPlata

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2013 15:05)
Joined: 15 Jan 2013
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 35.2
Votes: 2

 
Post Posted: 01-02-2013, 23:06:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Bogdan
2.Varsta: 17
3.Timp la dispozitie pt wow: 2-3-4 ore
4.Clasa/iLvL: 360 tank pala , 362 pvp
5.Main/off spec: main spec protection
6.Link armotry: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Apaaplata
7.Guilde in care ai fost si motivul plecari din ele: Luxx ca am facut un raid cu un prieten astazi , pentru ca nu ajungem la cel din seara aceasta si sa nu pierd o saptamana pana incepem iarasi bh
8.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Caut progres
9.Print Recount:
10.Print Achievements cu bossi pe heroic: va arat pe joc
11.Detalii PC: amd phenom 2 3,4 ghz , 8 gb rami , radeon hd series 7700 series
12.Experienta ta in wow (vanilla,tbc,wotlk), detaliaza: stiu scripturile la toate raidurile + de la bossi de la firelands
13.Numai daca ai ceva important de adaugat: Astept rapuns

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihai25

[Winter is here!]



Status: Offline
(since 13-11-2022 10:56)
Joined: 03 Jun 2011
Posts: 4113, Topics: 328
Location: The North

Reputation: 1728.9
Votes: 153

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-02-2013, 09:09:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@apaplata respins, 1 day played + low ilvl
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 29, 30, 31  Next    


The time now is 19-09-2024, 19:52:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x