User
Pass
2FA
 
 

Adio !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1069
ZaguulFTW

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-05-2013 10:29)
Joined: 29 Oct 2012
Posts: 83, Topics: 11
Location: Acasa

Reputation: 12.4
Votes: 3

 
Post Posted: 11-02-2013, 16:20:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In cateva zile se implineste o luna de cand m-am lasat de WoW. Am luat decizia de a ma lasa pentru ca imi ocupa mult timp , devenea foarte stresant cateodata si nici nu mai aveam asa multa atractie ca la inceput.
Ok , ce vreau eu sa fac prin acest topic , este sa imi dau caracterul cuiva care merita . (Nu vreau nimic in schimb deci nu e chartrade deci nu imi inchide topic-ul @GM). Este vorba despre my favorite hunter Zaguul care a inceput sa creasca in valoare inca de pe WOTLK aici pe Freakz. Niste mici detalii despre el : Are 6200+ achievments points din cate imi aduc bine aminte , full vicious , B.I.S 4.0.6 (iteme de la bossi avaible) , 110 mounts , 50+ companions etc. Stiu ca itemele pe care le am pe el nu mai inseamna aproape nimic acum dar totusi...

P.S : Nu am gold pe cont -

Ok cel care il doreste sa posteze aici in felul urmator :
Nume in-game :
Vechime pe Freakz :
De ce il vrei :
Vei avea grija de el ?

Cel care il va merita il va castiga. "Concursul" se termina azi la ora 19:00 cel tarziu.





Last edited by ZaguulFTW on 11-02-2013, 16:31:32; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyreaker24

[Faraon intergalactic]



Status: Offline
(since 21-01-2023 19:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 4193, Topics: 363
Location: timisoara

Reputation: 123.5
Votes: 90

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-02-2013, 16:29:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume in-game : lightward/cowblast
Vechime pe Freakz : aproape 2 ani
De ce il vrei : vreau sa joc hunter, aveam de gand sa-mi fac unul dar acum s-a scazut rata la xp si ia mai mult timp pana faci 85.
Vei avea grija de el ? da, o sa-l fac full ruthless cel putin.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sco

[android@localhost #1]



Status: Offline
(since 06-10-2021 06:46)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 634, Topics: 82
Location: Russian Federation

Reputation: 120.3
Votes: 12

 
Post Posted: 11-02-2013, 16:56:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume in-game : Relationship
Vechime pe Freakz : 3 ani +. De la opening de pe wotlk si sa nu uitam de vechiul freakz cu instant 255 luat de la A'Dal din Shattrath -.
De ce il vrei : Hunter inca nu am experimentat, am jucat doar dk si holy paladin si sincer nu ma descurajeaza sa incerc si hunteru, o clasa in plus un skill in plus. Wannabe pro -. Sa nu uit ca sunt fan Kripparian, unul dintre hunterii de pe blizzard care stie sa joace cu clasa respectiva. Ma uit cam daily la video releaseurile lui si asa pofta imi face sa joc hunter, dar din pacate nu pot fiindca imi e greu sa cresc unul mai ales sa-l echipez pe 4.3.4 fiindca e foarte greu.
Vei avea grija de el ? Normal ca o sa am grija, adica am avut grija de mai multe caractere ale vecinilor prietenilor echipandu-le. O sa-l fac pvp si pve fiindca activez pe amandoua.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Barnie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-04-2020 01:36)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 1822, Topics: 68
Location: Erebor

Reputation: 250.4
Votes: 32

 
Post Posted: 11-02-2013, 17:01:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume in-game : Menon
Vechime pe Freakz : 1 an si jumatate
De ce il vrei : Hmm... cred ca in mare parte l-as dori pentru a incerca ceva nou, inafara de hutner si warr am jucat toate clasele, si vreu sa vad daca imi place.
Vei avea grija de el ? ~~Da, cel mai probabil il voi folosi mai mult pentru pvp mai ales ca e full Vicious de 4.0, deci am un start bun.



Twitch
Vand wow gametime
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 11-02-2013, 17:03:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume in-game : Kinook
Vechime pe Freakz : cam de cand au bagat wotlk, pe la inceput, de dinainte sa se fi desfiintat ultimate.
De ce il vrei : sincer, vreau un hunter bun, si nu am timp sa imi echipez unul cum trebuie(defapt timp am, dar mi-e lene...). Stiu sa joc wow, joc din TBC, am keybinds, stiu sa joc hunter
Vei avea grija de el ? Da normal, voi face conquest points cap pe el, poate si rating, voi face raiduri( am auzit ca surv e bestial). nu il vreau doar pentru mounts, companions sau sa dau dueluri in durotar cu noobi. Pur si simplu, vreau sa joc hunter ca secondary char/PVE char
Ma drood(main char)


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sartorius

[s a d b o y s]



Status: Offline
(since 09-09-2018 07:14)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 10698, Topics: 177
Location: hehe

Reputation: 383.9
Votes: 249

 
Post Posted: 11-02-2013, 17:38:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume in-game : Sartorius
Vechime pe Freakz :3 ani
De ce il vrei :vreau un hunter
Vei avea grija de el ? am sa-i fac toate controalele, am sa-l vaccinez, spal, hranesc, imbrac.


gandacel wrote:
avioane, daca ai lasa forumul si ai inceta in a te mai da superior userilor, folosind niste butoane, mai bine ai termina liceul si le-ai arata profesorilor ca esti superior. noua ne dai warn/ban gata ne-ai linistit dar adevarata provocare e la liceu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaguulFTW

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-05-2013 10:29)
Joined: 29 Oct 2012
Posts: 83, Topics: 11
Location: Acasa

Reputation: 12.4
Votes: 3

 
Post Posted: 11-02-2013, 18:35:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cam asta a fost , TIME'S UP ! Castigatorul este Relationship deoarece am fost in guilda cu el si stiu ce fel de om este si observ ca are si vechime . Datele le vei primi prin PM. Sa ai grija de el -

Si acum un ultim mesaj pentru freakz : Sunt tare bucuros ca am jucat pe acest server si poate voi mai juca dar nu stiu sigur si ca am facut parte din comunitate - Continuati dezvoltarea server-ului si... NE VEDEM LA VARA !!!

T/C



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alexander0810, 11 February 2013 16:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 07-07-2024, 00:49:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x