User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message197822
hvan

[Gold Warchief]



Status: Offline
(since 22-02-2015 15:34)
Joined: 10 May 2011
Posts: 508, Topics: 19
Location: [PH] Patria Hotilor

Reputation: 129
Votes: 15

   
Post Posted: 13-01-2013, 10:29:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Coman Razvan
2. Varsta: 17
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 2-6 ore
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Combat / Subtlety
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Freerunner
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : personal , mi se pare cam abstracta intrebarea tinand cont ca joc rogue de 6 ani .. pentru ca pe combat se da DPS la momentu actual.. -
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): eram prin 2007 cand mi-am facut primu char , un human rogue pe Vannila .. , experienta la raiduri .. cunosc toate scripturile fapt pentru care am toate achievmenturile.. LK down pe hc pe vremea WOTLK-ului + ca va pot arata primu achievment de lvl 10 facut in 2010 pe sv freakz .. in concluzie , joc de foarte mult timp wow cu mici / mari pauze -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Pride , Light of Dawn .. din pride am iesit singur pentru ca am fost jignit de un alt membru al guildei la un raid , fara ca un ofiter sa faca absolut nimic .. si din Light of Dawn am iesit sa intru in Pride .. destul de ciudat huh? -
12. Detalii PC* : 8gb ram ddr1 , nvidia geforce 650 1gb , procesor i3 .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : pentru 4.3.4
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): clasa a 11-a .. lider la echipa de baschet a liceului , imi place sportu , snowboard -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:

p.s. : Multumesc anticipat -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Nightpanther

[The Insane]



Status: Offline
(since 25-03-2020 08:32)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 128, Topics: 1
Location: Dambovita

Reputation: 72.9
Votes: 11

 
Post Posted: 13-01-2013, 11:47:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

acceptat /w Nightpanther in game


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exceed

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2018 20:46)
Joined: 19 May 2012
Posts: 196, Topics: 7
Location: București

Reputation: 429.5
Votes: 13

   
Post Posted: 23-01-2013, 21:28:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cosmin
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 7-8h/sapt
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Resto/Balance
7. Link Armory*: Exceed
8. Screenshot cu Interfata*: http://s9.postimage.org/f6ozgk3gf/Wo_WScrn_Shot_012213_222450.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Totul a inceput inca de pe vremea TBC-ului. Specul a fost ales random, pentru ca imi placea ideea de nature spells, tree form s.a.m.d (chiar daca in perioada de noobism maxim dadeam heal din human form). Ulterior am avansat in cunostinte despre wow, am inceput sa ma informez despre clasa/spec, intr-un final ajungandu-se, zic eu, la un rezultat bun.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
TBC: SWP, BT, SSC, TK.
WOTLK: EOE, ICC (Lich King 25H cu Showdown la A)
CATA: Aici din cauza timpului am renuntat o perioada la Wow, implicit progresul este inexistent

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): -
12. Detalii PC*. : 2.5 GHZ x 2, 2 GB, Placa Video 512 MB.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : O data cu noul patch, am decis sa ma reapuc de wow. De aici si pofta de raiding, pve, progres s.a.m.d
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt student, in anul II la Universitatea Politehnica Bucuresti, Facultatea de Transporturi, imi plac sporturile cu motor, si tot ceea ce tine de asta (masini, motoare etc.) si mi-ar face placere sa ma pot alatura comunitatii voastre.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Daca o sa verificati char-ul pe armory, o sa vedeti ca profesiile sunt inca in faza incipienta, deoarece odata cu trecerea pe noul patch, am decis sa fac o conversie a profesiilor intre chare. Asa ca e doar o chestiune de timp, pana voi avea profesiile full.



"Nu sunt destept,dar cand privesc in jur prind curaj."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 23-01-2013, 21:48:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@exceed respins, prea mic ilvl si experienta prea mica pe cataclysm
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 12-02-2013, 13:52:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SE RECRUTEAZA HUNTERI ILVL 372!!!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
roakeru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-03-2013 08:52)
Joined: 13 Feb 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49
Votes: 2

Post Posted: 13-02-2013, 10:53:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Vlad
2. Varsta:17
3. Localitate:Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : dimineata de la 7-11 si seara de la 8:30-12
5. Clasa:Priest
6. Main Spec/OFF spec:Main spec disci/ off spec shadow
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Roakeru
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : am jucat pana acum holy main spec si m.am decis sa incerc ceva nou....
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc pe freakz de cand s.a bgata 3.3.5.a am jucat initial retri pala dupa m.am axat pe destro worlock.....cand s.a bagat cata pe freakz am luat ban pe paladin si m.am decis sa.mi fac priest si joc pe el de aproximativ 8 luni
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) cum am facut lvl 85 am intrat in revengers o guilda care parea ca are potential....zilele treccute m.au dezamagit si m.am certat cu raid leaderu Papante din pricina gurii sale mari.
12. Detalii PC*. procesor intel core 2 duo....2.8 ghz....placa video nvidia g force 9900...4 gb memorie ram....cred ca e suficient pentru un gameplay decent
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?pentru ca am cateva cunostinte in ea....si de altfel am mai fost in ea dar doar pentru o scurta perioada deoarece mi s.a banat paladinu si am fost dat afara....si de altfel in momentul actual este cea mai buna guilda de la hoarda pe genesis
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt elev in cls a 10.a....timpul liber mi.l petrec iesind cu bicicleta...fac street/bmx...cant la chitara....sunt pasionat in ultima vreme de robotica si in momentul de fata lucrez la un prototip.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 13-02-2013, 17:11:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

te rog sa legi contul de forum
/w kreyzeFX in-game pt a discuta si cu class leader-ul (voi in on in jurul orei 7 jumate)

RECRUTAM PALADIN RETRY SI TANK!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nabone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2013 20:16)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 52.9
Votes: 4

Post Posted: 18-02-2013, 00:32:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: specialk da dps cu intelect
2. Varsta: nedefinit
3. Localitate: langa special
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : nu am ocupat ocupat domne sunt ocupat
5. Clasa: 4 clase primare
6. Main Spec/OFF spec: feral cai buguit/arms sal bat pe specialk
7. Link Armory*: nam asa ceva
8. Screenshot cu Interfata*: e smekera
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : nustu inca ma mai gandesc
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). nu am experienta de loc mam gandit ca nam ce face acasa si mam apucat si eu de wow
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) da ma duc pe brazzers folosc ghid sa o fac de 25 de cm
12. Detalii PC*. rabla
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? imi place de punisher
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt nab dar nu dau dps pe war cu intelect
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nema
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. 2k dps in 3 milioane

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lilsoldier

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2019 19:42)
Joined: 24 Dec 2012
Posts: 12, Topics: 2
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 58.5
Votes: 3

 
Post Posted: 18-02-2013, 16:32:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vezi ca ai intrecut gluma cu treaba asta ai cam belito cu mine nagini
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andreyutz1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2019 15:58)
Joined: 28 Oct 2011
Posts: 80, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: 45.6
Votes: 11

 
Post Posted: 21-02-2013, 16:05:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 18
3. Localitate: Pitesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-6 ore zi
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Main spec Feral / Off spec Tank
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Drd
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am fost balance dar am vrut sa experimentez si feral si imi place dau mult mai bine pe feral decat balance parerea mea.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Prima oara am inceput cu TBC am jucat srv space gaming parca dupa am jucat lk am facut pauza 1 an m-am reapucat acum cand sa bagat pacht nou cu 2 saptami inainte.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Luxx,Omince nu m-am acomodat.
12. Detalii PC*. 4 Gb Ram , 2.0 ghz dual core , 2 gb palca video GeForce GT 610
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : As dori o guilda Pro si sa ma skillez mai bine alaturi de voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Deocamdata sunt elev cls a-XII a am bacul pe care nu-l voi trece. Imi place sa merg prin cluburi,fete si bautura.Ca hobby am Wow si fotbal.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nimic de adaugat !

Multumesc anticipat pentru timpul acordat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lilsoldier

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2019 19:42)
Joined: 24 Dec 2012
Posts: 12, Topics: 2
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 58.5
Votes: 3

 
Post Posted: 21-02-2013, 16:06:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ANDREI RECRUTAT
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 21-02-2013, 20:50:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nabone wrote:
1. Nume IRL: specialk da dps cu intelect
2. Varsta: nedefinit
3. Localitate: langa special
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : nu am ocupat ocupat domne sunt ocupat
5. Clasa: 4 clase primare
6. Main Spec/OFF spec: feral cai buguit/arms sal bat pe specialk
7. Link Armory*: nam asa ceva
8. Screenshot cu Interfata*: e smekera
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : nustu inca ma mai gandesc
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). nu am experienta de loc mam gandit ca nam ce face acasa si mam apucat si eu de wow
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) da ma duc pe brazzers folosc ghid sa o fac de 25 de cm
12. Detalii PC*. rabla
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? imi place de punisher
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt nab dar nu dau dps pe war cu intelect
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nema
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. 2k dps in 3 milioane



RECRUTAT FTW PRO WARR CU RING DE INTELECT ne lipsea asa ceva in guilda de demuult -))))



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meckk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-02-2014 20:09)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 26, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50
Votes: 2

 
Post Posted: 23-02-2013, 00:28:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marius
2. Varsta:15
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Depinde de zii... In general incerc sa imi fac timp pentru toate.
5. Clasa: Warrior
6. Main Spec/OFF spec: Arms / ---
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Meckk
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca joc DPS de cand ma stiu.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc pe Freakz de pe WOTLK. Pe WOTLK am jucat warlock am reusit sa fac full progress pe orice dificultate, pe Cataclysm 4.0.6 am jucat Hunter si Warrior ( care il joc si acum ) Si am reusit sa fac toti bossi inafara de Atramedes pe HC ( ma lasasem de joc dupa cateva zile la adaugarea lui Atramedes ) si Council ( A aparut cand eu inca nu jucam WOW )
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pe patchul acesta... PVE CORE ( guilda unui prieten , si nu aveam o optiune mai buna )
12. Detalii PC*. 1 GB RAM , 512 placa video... Am setarile pe video la fair si mi se misca bine in raiduri.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este o guilda cu vechime care mereu s-a tinut de treaba
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a 9-a, in timpul liber imi place sa ies in oras sau sa imi petrec timpul la calculator Thinking
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adytzu369

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2014 19:24)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 59.1
Votes: 2

 
Post Posted: 23-02-2013, 00:36:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adrian(segovax)
2. Varsta: 25
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : lucrez 2 zile pe saptaman -.....deci am destul de mult timp
5. Clasa: priest
6. Main Spec/OFF spec: main shadow/off discipline
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Segovax
8. Screenshot cu Interfata*: [img]http://_WoWScrnShot_022213_235101[/img]
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : best spec ever:P
10. joc wow de 5 ani d pe tbc , p prist joc de 3 ani , cea mai marea realizare pve a fost lk p 25 hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) nu am fost in fost in multe guilde fallen angels aliance(pe vremea cand eram aliac) si above all (horde p evolution), restu in care am stat cateva sap-o luna nu cred ca mai conteza
12. Detalii PC*. procesor i3 dual core 2400 , placa video nvidia geforce gt 520m cuda de 1gb , 4 gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? vreau sa fac parte dintr-o guilda care poate face performanta in pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sper sa aflam mai multe unii despre ceilalti ingame
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
quinwaz

[The Betrayers]



Status: Offline
(since 31-05-2018 21:08)
Joined: 19 Jan 2012
Posts: 148, Topics: 18
Location: Piatra Neamt

Reputation: 361.6
Votes: 11

 
Post Posted: 23-02-2013, 12:20:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Segovax si Meckk sa va legati conturile din wow cu cele depe forum si dupa mai vorbim.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 27-10-2024, 21:31:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x