User
Pass
2FA
 
 

Discutii server.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 265, 266, 267 ... 357, 358, 359  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message581890
panacas

[WaR4.fReAkZ.rO]



Status: Offline
(since 03-02-2019 01:17)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 2020, Topics: 93
Location: war4.freakz.ro

Reputation: 8.5
Votes: 185

 
Post Posted: 17-03-2013, 23:16:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda se pare ca voi tot nu ati inteles pentru ce este deschis topicul acesta de discutii.
Nu imi place deloc ce se intampla aici, topic inchis.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 18-03-2013, 00:37:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am explicat de o gramada de ori pentru ce a fost creat acest topic si nu am vazut nici o discutie constructiva,din care sa tragem o concluzie.
Tot ce stiti e sa va balacariti aiurea si sincer ma dezgusta ingrozitor acest lucru,am sters cateva din posturile inutile.
Daca nu respectati motivul pentru care a fost creat topicul nu mai postati pentru ca voi da automat report post.





Last edited by TwisTer on 18-03-2013, 09:39:12; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mSx

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-01-2015 09:02)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 4286, Topics: 201
Location: In spatele tau

Reputation: 31.1
Votes: 286

 
Post Posted: 18-03-2013, 08:36:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si twister, unde am putea si noi sa spunem ce nu ne place, ce nu ne convine? Nu avem voie sa spunem nimic? Sa traim asa in ceva ce nu ne place? Eu zic ca ar trebuii sa ne asculti si pe noi, nu avem experienta ta dar avem si noi ceva de spus, sa incerci sa remediezi cauzele problemeleor nu sa ne dai in cap ca nu aducem ceva constructiv, tu nu ne asculti deloc, daca cineva spune ceva ce nu iti convine ii dai ban sau inchizi topicul sau ceva.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 18-03-2013, 09:13:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba da ascult,tocmai de asta ti-am pus slot.
Salut o zi buna.
Nu am zis deloc ca nu puteti posta aici,am spus doar ca vreau sa o faceti in mod corect,poate acum o sa intelegi ideea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mSx

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-01-2015 09:02)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 4286, Topics: 201
Location: In spatele tau

Reputation: 31.1
Votes: 286

 
Post Posted: 18-03-2013, 09:37:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exact cum ziceam, cum cineva spune ceva ce nu iti convine poc ii faci cv - ban scoti acces sau alt ceva, crezi tu ca vre'o unul din ownerii vechi ar fi facut asta? ei ar fi ascultat ce probleme au adminii/playerii -
Ms frumos si bafta in continuare cu atitudinea asta de Dumnezeu al serverului -
Salut.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 18-03-2013, 09:40:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, nu am nimic de comentat,se vede clar cum gandesti ,nu e nevoie sa explic de ce ti-am scos accesul.
Ai luat-o clar ca un atac personal si nu era deloc asa ceva,era doar o rugaminte sa respectati formatul pentru care topicul a fost creat.
Precum spuneam si inainte,nimeni nu mai vrea sa respecte regulile in ziua de azi,de asta am ajuns ca naiba in orice domeniu.
Ce inseamna educatia domnule' ,vad asta in fiecare zi.





Last edited by TwisTer on 18-03-2013, 12:40:13; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
enable.?!

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-05-2013 17:30)
Joined: 21 Feb 2013
Posts: 221, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: -89.6
Votes: 14

Post Posted: 18-03-2013, 10:25:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu de asta ati ajuns asa , ati ajuns asa din cauza ca tu scoti accesele din orice greseala . I-ai pus slot pt ca a zis chestia aia cu dumnezeu ? lOl -

Cum vrei sa ai playeri daca dupa ce ca sunt putini admini , tu mai si le scoti accesul .Playerii stu pe sv daca vad ca pot avea cu cine vorbi , mai ales ca msx chiar este foarte linistit si lasa de la el mai mereu .

Scuze ca m-am bagat .

Eram pe evolve eu cu dan.sq si focalauu (wickie de pe war3) pe mapa ka_roadwars_final si era acolo caterinca rau de tot , si glumeam etc si erau vreo 10-12 playeri -

Propunerea mea ar fii ca la uni sloteri care sunt activi , etc sa le dai blood trial , sa vezi cum se descurce , poate asa va mai strangeti playeri -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mSx

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-01-2015 09:02)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 4286, Topics: 201
Location: In spatele tau

Reputation: 31.1
Votes: 286

 
Post Posted: 18-03-2013, 10:55:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

enable.?! wrote:
Nu de asta ati ajuns asa , ati ajuns asa din cauza ca tu scoti accesele din orice greseala . I-ai pus slot pt ca a zis chestia aia cu dumnezeu ? lOl -

Cum vrei sa ai playeri daca dupa ce ca sunt putini admini , tu mai si le scoti accesul .Playerii stu pe sv daca vad ca pot avea cu cine vorbi , mai ales ca msx chiar este foarte linistit si lasa de la el mai mereu .

Scuze ca m-am bagat .

Eram pe evolve eu cu dan.sq si focalauu (wickie de pe war3) pe mapa ka_roadwars_final si era acolo caterinca rau de tot , si glumeam etc si erau vreo 10-12 playeri -

Propunerea mea ar fii ca la uni sloteri care sunt activi , etc sa le dai blood trial , sa vezi cum se descurce , poate asa va mai strangeti playeri -


Nu e nevoie sa mai zici nimic - ms pt sustinere dar la subforumul war4 nu mai am nimic de comentat -
Bafta twister si app incepi sa jignesti - nu cred ca noi te-am jignit pe tn.
Si playerii pleaca din cauza atitudinii tale, nu ma mia ascund, spun direct. Pe illusion lai alungat pei ady lai facut sa se retraga si tot asa pentru ca numele pot continua - si daca tot sunt atatea servere war3 spre exemplu de ce este tot full ca pana acum?
Gandestete la aceasta intrebare -

EDIT. Poti sa imi dai si toata repuatia ca nu imi pasa, tu pentru multi nu reprezinti NIMIC - si pentru afirmatia asta am dovezi. Daca le vrei iti primit prin pm -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 18-03-2013, 11:02:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi cer scuze,stiu ca voi aveti o problema cu gandirea logica,de aceea o sa va explic eu situatia,poate o sa intelegeti si voi cate ceva.
Motivele pentru care numarul jucatorilor nu mai este asa de mare sunt foarte multe:

1.In primul de rand,acum 3 ani cand serverul a aparut pe forum erau 5,6 servere de counter strike,pe cand acum numarul depaseste 20,jucatori au de unde alege.
2.Media de varsta de pe acest server,este scazuta de aceea majoritatea sunt in timpul zilei la scoala, in timpul saptamanii.
3.Jocul este foarte vechi multi au ales sa joace anumite parti mai distractive ale jocului gen (respawn,war3ft,uwc3,gungame,deathrun,hns).
4.Pe atunci nu existau atat de multe metode de redirectionare a jucatorilor pe anumite servere.

Cred ca gandirea mea este destul de corecta avand in vedere circumstantele actuale,as zice ca e si normal sa pierdem jucatori,intrucat majoritatea cauta sa obtina acces pe un server cat mai usor cat putinta,ori pe acest server acest lucru nu mai este valabil,serverul nu mai este la inceput.
Msx uitate cati ani are war3 si nu inteleg de ce vorbesti daca nu stii cat efort sa depus ca sa ajunga serverul acolo.
Eu stiu ,am fost implicat,stiu cum a crescut acel server si care sunt motivele,a fost nevoie de o minte geniala ca a lui Shocker.
Voi astia care au o varsta frageda nu o sa intelegeti niciodata unele sacrifici pe care noi owneri le facem,doar stiti sa criticati la nivelul vostru de cunostinte nici nu e greu sa faceti acest lucru.





Last edited by TwisTer on 18-03-2013, 11:06:16; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
enable.?!

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-05-2013 17:30)
Joined: 21 Feb 2013
Posts: 221, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: -89.6
Votes: 14

Post Posted: 18-03-2013, 11:05:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Twister , tu gresesti , daca cineva iti reproseaza ceva tu ii faci ceva . Ori isi ia ban , ori ii scoti accesu.

Si pe war3 e cam aceeasi ciorba fara leguma , doar apa. Unii admini de pe war3 , in lipsa lui sile si a lui shocker( shocker ca nu joaca cs) li s-a urcat la cap.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mSx

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-01-2015 09:02)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 4286, Topics: 201
Location: In spatele tau

Reputation: 31.1
Votes: 286

 
Post Posted: 18-03-2013, 11:10:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Enable: nu are rost -
@twister:nu ai inteles ce am vrut sa spun, la inceput war4 a fost la fel ca war3, dar in timp war4 si'a pierdut din playeri in timp ce war3 nu.

EDIT. Tu crezi ca ma doare repuatia ta pe - ? poti sa mi'o dai toata pentru ca nu se schimba deloc situatia -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 18-03-2013, 11:23:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ai inteles ,nu ma intereseaza deloc parerea ta despre persoana mea,nu ma intereseaza barfele in general.
Eu vreau strict sa se respecte regulile si fiecare sa se respecte,indiferent de postura in care sunt.
Nu am nevoie sa stiu de ceva ce oricum stiu,aici in romania atunci cand iti faci treaba si nu esti influentabil esti tot timpul blamat.
Nu ma surprinde si nu ma va surprinde nimic,ma astept la orice de la unii ca voi,care nu inteleg niste lucruri atat de simple pe care eu le-am expus mai sus.





Last edited by TwisTer on 18-03-2013, 11:26:14; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Johnny^
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2013 22:01)
Joined: 06 Mar 2013
Posts: 129, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 9

Post Posted: 18-03-2013, 11:26:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai lasati orgoliu asta si faceti in asa fel sa ajutati serverul, ceea ce faceti voi aici, nu faceti altceva decat sa duceti serverul in jos.
Fiecare are dreptate in felul lui. Ce trebuie sa invete unii, e sa nu se mai bage in discutii aiurea si sa arate putin respect fata de cei care sunt mai in varsta. Sunt destul de mare si cu toate astea nu m-am bagat in discutii aiurea sau sa dau replica la orice prostie.

@TwisTer, era mai bine sa lasi topicul inchis.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
enable.?!

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-05-2013 17:30)
Joined: 21 Feb 2013
Posts: 221, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: -89.6
Votes: 14

Post Posted: 18-03-2013, 11:31:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Twister : ma asteptam sa dai reputatie pe minus , mai dai ca nu imi pasa de ea - ne zici de respect cand tu nu respecti pe nimeni , ne zici de orgoliu dar tu tii cel mai mult la al tau , ne zici sa gandim logic dar tu nu o faci.

@Msx: dai rep pe + cand faci rost , si un pup .

@ jhony: nu te baga , nu il mai lingusi pe twister ca nu e treaba ta

Atat am avut de zis .

mai intai germanu , acu msx . hai cu ingerasii -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 18-03-2013, 11:37:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai dreptate jonny, nu are rost sa duc discutia la nivelul lor,pentru ca oricum nu au cum sa inteleaga.
Sunt mici si vreau sa specific clar ca nu sunt absolut deloc suparat pe nici unul din ei,ii inteleg perfect.
Cateodata sunt un mare idiot naiv,tocmai pentru ca vreau sa le acord sanse unor oameni care nu stiu ce insemna respectul sau educatia.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 265, 266, 267 ... 357, 358, 359  Next    


The time now is 26-10-2024, 16:18:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password