User
Pass
2FA
 
 

Recrutãri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 54, 55, 56  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message168349
dlvlnestar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2013 18:27)
Joined: 02 Oct 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 25-02-2013, 21:14:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? : Cristian
Ce varsta ai? : 19 ani
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) : NU lucrez.
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) : Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Nu am
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Am jucat pe Matgheridon druid bala
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) : Da ,am char la hoarda

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) : Dlvlnestar
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) Draenei / Shaman
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 359
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): 2 iteme lipsa
Offspec ItemLevel: Elemental ,cand o sa am timp
Meserii full sau peste 500: Leatherworking/Engineering
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dlvlnestar
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 10 minim 55 maxim
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate): 25 hc/ 10 hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 10hc/25 hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10 hc/25 hc
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate): 10h/25h
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate): 10h/25h
Mentionez ca nu am full progress pe charul de la alianta ,pe cel de la horde am full
/played @85 (5d or more): 4 d. 30min
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: (foloseste http://tinypic.com/?t=postupload) : http://imagehost.pitestinet.ro/images/9wetl1x7n9etpkebfas9.jpg ,momentan nu am o poza de la heroice,sper ca asta sa fi de ajuns in caz ca se verifica clikerii
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Wee pee in moonwells ,nu prea exista socializare in guilda ,presupun pentur ca sunt nou,sau pentur ca se poarta diferit cu mine pentru ca nu prea am gear
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) : Consider guilda Deathwish una buna de la alianta ,sper ca voi fi acceptat in ciuda ilvl meu,sper ca nu se va pune prea mare accent pe gear ci pe skill,in speta sper ca asta cauta si guilda

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? : Da,nu am o dictie desvarsita dar sper sa nu fie nevoie sa recitez poezii -

Detalii PC si Internet Provider: pc .proc intel p4,3 ghz 3 gb ram.video card 9400 gt,nvidia hdd 500 gb ,internetu e de la o firma local,Bluetelecom,merge destul de bine ,ating chiar si 10mb download

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ebony

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-06-2013 00:23)
Joined: 27 Sep 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: United Kingdom

Reputation: 71.1
Votes: 2

 
Post Posted: 26-02-2013, 04:41:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Mihai
Ce varsta ai? 24
Munca: DA (10am-18pm precizez ca nu muncesc in fiecare zi)
Scoala: NU
Ora de culcare fixa: NU
Nu Detin alt cont
Nu joc decat pe un caracter


Nume In-Game: ART

Rasa/Clasa: Draenei/Shaman

Mainspec ItemLevel RESTO ilvl 377

Mainspec Armor Specialization PVE

Offspec ItemLevel: nu joc decat resto

Meserii full sau peste 500: Alchemy/herbalism
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Art

Minim si Maxim Fps atinse in WOW: minim 60 maxim 60 la detalii ultra. Nu inteleg dc ramane limitat la 60, (60fps constant indiferent de situatie)

Am asistat la infrangerea tuturor bosilor posibili de pe 4.0.3 pe ambele dificultati
Experienta World of Warcraft: WTLK Freaks , TBC Wow ultimate ( care era tot stafu de pe freaks ) si WOW clasic

/played @85 (5d or more): 47 days

Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Fallen Angels Aliance vreau sa parasesc guilda pt slaba activitate in pve a guildei

De ce doriti sa intrati in Deathwish?: sa mi se spuna no lifer cand stau in stormwind si " Deathwish for Deathwing " un nou capitol in progresul meu privind world of warcraft plus experienta din Realness.

Dispui de Microfon+TS3?: detin microfon, detin TS3 , stiu sa folosesc push to talk

Detalii PC si Internet Provider: (Desktop- i7 extreme x980 six core la 3,6 ghz (Fara OC momentan nu este nevoie) placa de baza gigabyte G1 Assasin 1, 24 GB ram la frecventa de 2200, 2xharduri ssd 240gb in raid 0, placa video Gigabyte GTx 670 Oc 2GB( planific pe viitorul apropiat un sli), Anul cumpararii custom made in 2012, De la cine ai net : BT london ii echivalentu la 3xRDS romania)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 28-02-2013, 11:16:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Art - RESPINS
Dlvlnestar -RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ribana93

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2016 11:25)
Joined: 09 Oct 2012
Posts: 10, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 34.8
Votes: 4

Post Posted: 14-03-2013, 12:05:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? : Ionel
Ce varsta ai? : 19 ani
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) : Nu lucrez.
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) : Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Nu am
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): am jucat retail,cand am avut bani
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) : Da ,am char la hoarda,nu joc zi de zi pe ,doar cand imi amintesc sau am full cd pe priest

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) : Ribana
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) Human / Priest
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): Shadow 370
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da
Offspec ItemLevel: Holy 369
Meserii full sau peste 500: Enchating / Inscrption
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ribana
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 10 minim 60 maxim
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate): 25 hc/ 10 hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 10hc/25 hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10 hc/25 hc
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate): 10hc/25hc
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate): 10h/25h
/played @85 (5d or more): 7d
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: (foloseste http://tinypic.com/?t=postupload) : http://i45.tinypic.com/160dlcy.jpg
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Unstoppable ,am obiceiul sa fac glume cred ca unii din ei sau saturat de ele =gkick
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) : Progres PvE,stabilitare,sper sa ma distrez cu voi,sunt un tip mai glumet din fire

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? : Da

Detalii PC si Internet Provider: 2gb ram.intel dual core 4 ghz,1gb video - net de la firma locala rom telecom

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mylifedubstep

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-10-2013 20:33)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Giurgiu

Reputation: 55.1
Votes: 2

 
Post Posted: 16-03-2013, 17:03:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Razvan
Ce varsta ai? 15
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) da 1-7
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?)NU
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant)

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) Rockstone Hunter
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) Night Elf, MM
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 378-379
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da
Offspec ItemLevel:- a
Meserii full sau peste 500:N-am meseri o sa imi fac oricum=D
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat)http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Rockstone
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: Minim 5 fps Maxim 40 fps
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate): Nu din pacate..
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 25 hc 25n 10hc 10n
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): nu
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate): nu
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate): nu
/played @85 (5d or more): 5d 11h
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: (foloseste http://tinypic.com/?t=postupload) http://tinypic.com/view.php?pic=wsld7a&s=6
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Fallen Angels Alliance
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) Deoarece este o guilda foarte buna , serioasa mereu activitate niciodata nu e vreun player noob , Si deoarece aveti playeri din Divide&Conquer

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): am ts3 , microfon
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Vorbesc dar nu mereu -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sg ///

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-05-2013 19:35)
Joined: 22 Dec 2011
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 52.2
Votes: 2

Post Posted: 18-03-2013, 19:41:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Andrei
Ce varsta ai? 18
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU ( Daca DA- Ce ora?) In weekend,nu

Nume In-game: Romlen
Clasa/Rasa:Warior/Worgen
Main Spec gs: Protection 375 ilvl
Offspec gs: Arms 366
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Romlen Imi voi schimba curand ring si boots
Ai achiev LK? Daca da, pe ce dificultate: Cataclysm.
Dispui de microfon+ts3?: Da
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Am fost si in we pee in moonwels dar am primit kick pentrut inactivitate.Acuma voi intra cat pot de des.Momentan sunt in Stormind Program dar in aceasta guilda nici nu se pomeneste de vreun raid heroic...
De ce doriti sa intrati in Deathwish?:Sunt un tip serios, am auzit multe lucruri bune despre ea si as dori sa intru doarece doresc sa fac raiduri .Doarece nu voi intra pe alte off chr-uri voi sta numai pe Romlen sa ii fac gear bun si sa demonstrez ca war tank este un tank bun:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ezwraith

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-06-2018 18:48)
Joined: 03 Nov 2011
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 75.8
Votes: 3

 
Post Posted: 18-03-2013, 21:00:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti?Catalin
Ce varsta ai? 22
Munca:NU
Ora de culcare:Nu
Nume in-game:Ezwraith
Clasa/Rasa:druid/worgen
Main spec gs: resto 399
offspec gs:resto pvp
Link-armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ezwraith
Dispui de microfon +ts3:da
Ultima guilda in care ai fost si dc nu mai esti in ea:I need a life....am iesit pt ca n-am mai vrut sa joc la Horde!
Meserii:Herba and alchemy full 500!
Achivs pve:TOti bossii existenti
Meserii full sau peste 500: herba si alchemy
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 25-65
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate):da(heroic)10-25
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):da(heroic)10-25
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):da(heroic)10-25
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate): nu
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate):da(heroic)10-25
/played @85 (5d or more):61 days
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash:http://tinypic.com/view.php?pic=8ww237&s=6
De ce doriti sa intrati in Deathwish?Surprise guilda cu progres si doresc sa fac parte din ea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 18-03-2013, 23:23:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respinsi toti cei dinaintea lui Ezwraith

Ezwraith- ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paranormal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-09-2013 17:11)
Joined: 05 Jun 2010
Posts: 26, Topics: 6
Location: Bucuresti

Reputation: 132.6
Votes: 2

 
Post Posted: 21-03-2013, 08:19:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dar un bosorog ca mine mai recrutati ? - saltare la lume -

Paranormalz H / A Paranoya


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Suffer

[Creep]



Status: Offline
(since 28-01-2021 21:17)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 708, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 304.4
Votes: 15

 
Post Posted: 25-03-2013, 01:18:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paranormal wrote:
dar un bosorog ca mine mai recrutati ? - saltare la lume -

Din partea mea esti binevenit omule, sa vedem ce mai zic tamaie si moon acuma.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rhol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2013 21:30)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

 
Post Posted: 30-03-2013, 23:26:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Andrei
Ce varsta ai? 18
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) da
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): e cont meu
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) NU
Ts3: Am ts3 si am si microfon
Nume In-Game: Rhol
Rasa/Clasa: Human/paladin
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): Holy 385 ilvl
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Am armor specialization
Offspec ItemLevel: Prot 381 ilvl si am si retri 378
Meserii full sau peste 500: lw si skinning full
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Rhol
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: minim 9 maxim 57
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate): Da pe toate difficultatile
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): da . pe toate
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):da . pe toate
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate): da doar 10h
/played @85 (5d or more): 13 days
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Toxic reloaded am plecat pentru ca am fost la un raid ds 25h a cazut inel de tank na vrut nimeni lam luat eu si dupa o sapt am facut 10h a cazut inel de heal lam castigat dar la dat la altu cu motivul ca eu am luat alt item saptamana trecuta....
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) Pentru ca,caut o guilda cu care sper sa fac progres si sa aflu mai multe pe parcurs si imi doresc sa dau de o guilda capabila si de oameni cu bun simt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kissmyaoe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2017 09:38)
Joined: 24 Nov 2011
Posts: 85, Topics: 7
Location: Brasov

Reputation: 146.8
Votes: 11

 
Post Posted: 10-04-2013, 19:34:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Andrei
Ce varsta ai? 16
Munca: DA/NU NU
Scoala: DA/NU DA(intre orele 12-20)
Ora de culcare fixa: DA/NU NU
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis : NU
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): NU

Nume In-Game: Kissmyaoe
Rasa/Clasa: Human Warlock
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 377
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Destruction
Offspec ItemLevel: Demonology
Meserii full sau peste 500: Tailoring Enchanting
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kissmyaoe
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 30-100 (se misca constant cu 40 fps la very high)
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate): Da (Hc 10/25)
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): Da(Hc 10/25)
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): Da(Hc 10/25)
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate): Nu am mai apucat..
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate): Da(Hc 10/25)
/played @85 (5d or more): ~50d(49d 19h)
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: (foloseste http://tinypic.com/?t=postupload) http://imageshack.us/photo/my-images/543/wowscrnshot041013203008.jpg/ Scuze ca nu am folosit ce ai sugerat dar mi-a dat o eroare..
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Acum cateva luni am fost in Deathwish
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) M-am reapucat de WoW deoarece imi lipseste atmosfera de la ora 8:30 cand este ora raidului si caterinca lui Tamaie,Mun si asociatii[/code]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kooka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-07-2013 22:01)
Joined: 24 Mar 2013
Posts: 16, Topics: None
Location: Iasi

Reputation: 53.6
Votes: 2

 
Post Posted: 11-04-2013, 15:00:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Alin
Ce varsta ai? 27
Munca: Nu
Scoala: Da (master anul 2)
Ora de culcare fixa: NU (dupa 00:00)
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Nu
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): Da, vreo 3 pescari (merg zi si noapte)

Nume In-Game: Kooka
Rasa/Clasa: Marksmanship/Hunter
Mainspec ItemLevel: 381
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da, full pve
Offspec ItemLevel: 381 / Beastmastery (inferior MM deocamdata dupa 390 ilvl trec main spec)
Meserii full sau peste 500: Engineering / Tailoring
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kooka
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 20-105Fps (la raid de 10h rulez in 85fps-uri)
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate): Da, toate dificultatile
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): Da. toate dificultatile
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): Da, toate dificultatile
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate): Nu
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate): Da, toate dificultatile
/played @85 (5d or more): 19d
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: http://i46.tinypic.com/34ooq6o.jpg , n-am apucat sa fac in et
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Unstoppable, o disputa cu raid liderul la un raid de 10h, nu am vrut sa fac ca el, am dat leave raid, am primit gkick. Nu contest nimic, a fost vina mea avusesem o zi mai grea, in rest baieti de nota 10.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Caut pve de calitate, competitie, vreau sa vad la ce nivel pot sa ajung pe clasa pe care o joc. Doar in cele mai sudate guilde pot sa fac asta.

Dispui de Microfon+TS3?: Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da
Detalii PC si Internet Provider: DualCore 3Ghz 4gb ram 512/128 video, internet UPC

Chiar daca n-o sa fiu accceptat ms pentru timpul acordat citirii postului si spor la joaca.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 12-04-2013, 00:00:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rhol si Kissmyaoe - RESPINSI
Kooka -Deocamdata nu mai recrutam hunteri, in cazul in care o sa mai fii disponibil si avem nev o sa te anunt.Ms pentru post!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mnr2311

[ISANE-MAN]



Status: Offline
(since 22-12-2016 17:18)
Joined: 13 May 2011
Posts: 1268, Topics: 69
Location: Bucuresti

Reputation: 141.9
Votes: 49

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-04-2013, 18:08:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? : Catalin
Ce varsta ai? : 23 ani
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) : Da de la 14.00-22.00 '' nu in fiecare zi''
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) : Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Nu am
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): NU
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) : Da ,am char la hoarda dar nu joc frecvent ''era'' ofcharul meu acuma ca sunt la ally nu il mai folosesc

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) : Downfallft
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) Dwarf/Shaman
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 403 ilvl
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): DA
Offspec ItemLevel: Elemental ,378 ilvl
Meserii full sau peste 500: enchanting/inscription
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Downfallftw
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 34min/68max
Valiona & Theralion Old Script facut (daca da, pe ce dificultate): 25 hc/ 10 hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 10hc/25 hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10 hc/25 hc
Ascendant Council facut (daca da, pe ce dificultate): 10h/25h
Valiona & Theralion New Script facut (daca da, pe ce dificultate): 10h/25h
/played @85 (5d or more): 57d,3h
Poza cu interfata facuta in una din cele 3 eroice, in combat, la boss, nu trash: (foloseste http://tinypic.com/?t=postupload) : singura poza care o am acuma in pc..pentru ca am formatat pc-ul .
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Inl Probleme personale
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) :Pentru ca vreau o schimbare in gaming life si vreau ceva m-ai bun in sesul de RESPECT fata de membri guildei

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? : Da

Detalii PC si Internet Provider: pc intel core 2 duo E 8400, 8 gb ram,1 hdd ssd de 120g/si un hdd 1Tmplaca de baza Asus p5q se2 ,placa video gtx 650 2gb/128



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 54, 55, 56  Next    


The time now is 08-06-2024, 07:36:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x