User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Reclamatie secret.
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message3180
Johnny^
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2013 22:01)
Joined: 06 Mar 2013
Posts: 129, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 9

Post Posted: 25-03-2013, 13:00:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau ShoOot
- Numele adminului reclamat Secret
- Harta, ora si data faptei reclamate 12:40 25-03-2013.
- Motivul / Regula incalcata:Da gag fara motiv, nu e zi sa nu comenteze la adresa mea aiurea.
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola :

*DEAD* Ken[Z]oR : shoot
Secret : e free games

Beculetz killed arigold with aug
Queen. : lasda ma awp pe snow

*** gogosel21 killed Madscientist with a headshot from m4a1 ***
Madscientist : u la Shoot ala

Requesting tempdecal.wad from server
chaNel !?! connected
Error: server failed to transmit file 'customization'
Ken[Z]oR killed Vicos_x12 with sg552
gogosel21 killed Beculetz with m4a1
chaNel !?! is joining the Counter-Terrorist force
Normal Firing
[war4.freakz.ro] Jucatorii cu STEAM beneficiaza de sloturile rezervate.
*DEAD* Secret : /rs
*** Ken[Z]oR killed Madscientist with a headshot from sg552 ***
*DEAD* Secret : are voie
Secret : daca altceva nu stie lasa-l sa joace awp:)

chaNel !?! killed Ken[Z]oR with awp
ShoOoT killed Queen. with m4a1
Secret killed ShoOoT with m4a1
gogosel21 (RADIO): Fire in the hole!
*** arigold killed Secret with a headshot from m4a1 ***
[war4.freakz.ro] Scrieti /radio pe chat pentru a asculta radio.
*** arigold killed Vicos_x12 with a headshot from m4a1 ***
ShoOoT : iar comentezi la adresa mea ?

chaNel !?! killed Ady with awp
*** Beculetz killed gogosel21 with a headshot from aug ***
*DEAD* Ken[Z]oR : uite awpisti

chaNel !?! killed arigold with usp
*DEAD* Ken[Z]oR : -

w w w . W a r 4 . F r e a k z . r o
*DEAD* Secret : cu cine te certi?

*DEAD* Madscientist : pai nue vb de awp,trage head prin pereti,tragi la el ca la fasole,si nu moare

*** Ken[Z]oR killed Beculetz with a headshot from scout ***
Queen. killed Ken[Z]oR with ak47
Vicos_x12 killed gogosel21 with aug
Beculetz : /rank
arigold killed Madscientist with m4a1
[war4.freakz.ro] Pentru cereri, nume rezervate, sugestii sau reclamatii vizitati http://www.war4.freakz.ro
chaNel !?! killed ShoOoT with awp
Secret killed Ady with ak47
Queen. killed arigold with awp
*DEAD* Beculetz : baa fara aw[[[ kenzorr
ShoOoT : nu ma cert cu nimeni, vad ca faci in asa fel si comentezi la adresa mea mereu

chaNel !?! killed Ady with awp
*** Vicos_x12 killed arigold with a headshot from m4a1 ***
PTB: Transfering Queen. to the Ts
*** Beculetz killed gogosel21 with a headshot from m4a1 ***
Vicos_x12 killed Ken[Z]oR with m4a1
[war4.freakz.ro] Pastrati limbajul decent. In caz contrar veti primi gag/ban.
Queen. killed Secret with awp
Patraulea dropped
Secret : shooot.vrei sa te tin numai in gag?

Queen. killed chaNel !?! with awp
Ady is joining the Counter-Terrorist force
Vicos_x12 killed ShoOoT with m4a1
Patraulea connected
*DEAD* Ken[Z]oR : uitei ma
Requesting tempdecal.wad from server
Error: server failed to transmit file 'customization'
Patraulea is joining the Terrorist force
Madscientist : ai omorat 2 prin pereti fratiea

Vicos_x12 killed Queen. with m4a1
*DEAD* ShoOoT : ti-am zis cu frumosu sa nu te mai bagi aiurea in seama/

*DEAD* Ken[Z]oR : da shood e wallist

ADMIN Secret: gag ShoOoT (5 minutes)
*** Retry in timpul gagului -> Ban temporar
Requesting tempdecal.wad from server
SaiD connected
Error: server failed to transmit file 'customization'
*** Ken[Z]oR killed Beculetz with a headshot from ak47 ***
SaiD is joining the Counter-Terrorist force
[war4.freakz.ro] Scrieti /livescore pe chat pentru a vedea scoruri live.
chaNel !?! killed Ken[Z]oR with m4a1
*** chaNel !?! killed gogosel21 with a headshot from m4a1 ***

ADMIN Secret: gag Ken[Z]oR (5 minutes)
chaNel !?! killed Queen. with usp
Patraulea killed Secret with m4a1
] disconnect
Completed demo






Arata-mi si mie ce regula am incalcat din regulament ca sa merit acel gag. Nu e zi sa nu comentezi la adresa mea... si ieri ai inceput sa imi zici pe server, "ia zi shoot ce a facut twt daca te-ai plans la el"



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ionut.emanuel

[Secret]



Status: Offline
(since 27-06-2014 13:54)
Joined: 21 May 2012
Posts: 213, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 77.7
Votes: 6

Post Posted: 25-03-2013, 13:05:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ShoOoT : ma doare pe mine in _l_ cum adminati voi
Client with that name or userid not found
*DEAD* salam KID : zice oooorgle

ShoOoT killed _ok_ with ak47
Llama killed SARACUL with ak47
*DEAD* salam KID : -

*** salam KID killed Lloyd.Banks. with a headshot from ak47 ***
*DEAD* ShoOoT : poti sa-i dai si ban

*DEAD* ShoOoT : ca mi se rupe

(PLAYER) ShoOoT : am alte treburi mai importate de facut, nu stau sa fac reclamatie la toti
incompetenti



prea mult comentezi!


ADMIN VuVu: change nick of p*la to "imi_place"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Johnny^
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2013 22:01)
Joined: 06 Mar 2013
Posts: 129, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 9

Post Posted: 25-03-2013, 13:11:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene, zi-mi motivul pentru care am luat gag, nu imi arata tu mie conversatia de acum doua zile, daca tot postezi ce am discutat acum doua zile, posteaza tot, posteaza si restu de conversatie cand ma stresai si ma luai la misto.

Inca astept sa imi zici motivul la gag.

Daca tot ai postat discutia de acum doua zile, hai sa va zic de ce am zis ca ma doare in l de cum adminati voi. Tin sa mentionez ca n-am vrut sa zic la plural ci la singular, fiind nervos am scris la repezeala. Ti-a zis unu pe server, "secret instinge lumina ca sa iti arat viitorul" tu i-ai dat llama si porma ai inceput sa ma iei la misto. Shoot. du-te pe forum si fa-mi reclamatia ca am dat llama aiurea, ti-am zis de cateva ori sa la lasi in pace dar tu fiind un pui de "zeu" ai continuat sa ma freci la melodie, m-am enervat si am zis vorba aia.

Cand te simti cu musca pe caciula hop arunci cu - rep ? -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ionut.emanuel

[Secret]



Status: Offline
(since 27-06-2014 13:54)
Joined: 21 May 2012
Posts: 213, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 77.7
Votes: 6

Post Posted: 25-03-2013, 13:32:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am rugamintea sa nu ma mai iei cu "prietene"
i-am dat llama lui The Polar Express:)
de ce ti-am dat gag?m-ai provocat!de dimineata m-ai luat tare.si ieri m-ai provocat.dar am lasat de la mine.


ADMIN VuVu: change nick of p*la to "imi_place"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 25-03-2013, 13:50:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si tot nu ai spus, lui de ce i-ai dat gag?
Care a fost motivul? Tu il provoci si tot el plateste?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Johnny^
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2013 22:01)
Joined: 06 Mar 2013
Posts: 129, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 9

Post Posted: 25-03-2013, 13:53:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este ultimul meu post.

Eu te-am provocat ? nu stii cum sa te scoti bazma curata si spui aberatii. Dimineata au cerut 2 playeri xtreme la vot, ti-am zis sa nu bagi acea mapa la vot ca a zis twt sa nu o mai puneti dupa care mi-ai zis "taci am zis" ti-am spus cu frumosu sa iti masori cuvintele ca n-am facut armata impreuna. Porma mi-ai zis, daca mai comentezi imi dau si quit. Pe langa faptul ca ameninti jucatorii si instingi la cearta mai si folosesti comenzile aiurea.

E bataie de joc ce faci tu cu serverul asta. Cand sunt admini mai mari in grad pe server nu scoti o vorba, cand te vezi singur pe server zici ca e lumea la picioarele tale.

Un raspuns mai penibil ca al tau nu am vazut in viata mea, zici ca mi-ai dat gag pentru ca te-am luat tare dimineata, zi te rog la ce ora s-a intamplat ca sa verifice ownerii logu. Ca sa vada si ei in ce hal minti si cui ia dat admin.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InGeRaSh_FaRa_ArIpIi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2013 21:03)
Joined: 15 Nov 2012
Posts: 382, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 99.2
Votes: 7

Post Posted: 25-03-2013, 14:25:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din ceea ce vad eu si pe forum ca si pe servar, nu va suportati unul pe celalalt.

*DEAD* Secret : are voie
Secret : daca altceva nu stie lasa-l sa joace awp:)
ShoOoT : iar comentezi la adresa mea ?
*DEAD* Secret : cu cine te certi?
ShoOoT : nu ma cert cu nimeni, vad ca faci in asa fel si comentezi la adresa mea mereu
Secret : shooot.vrei sa te tin numai in gag?
*DEAD* ShoOoT : ti-am zis cu frumosu sa nu te mai bagi aiurea in seama/
ADMIN Secret: gag ShoOoT (5 minutes)

Secrert ai facut o greseala (nu era motiv de gag), Sho0ot si tu gresesti pentru ca am observat si ieri ca sari repede la gatul lui din orice discutie oricat ar fi de mica, eu zic sa lasati amandoi incapatanarea si sa nu va mai certati, ar fi bine sa incercati sa nu va mai certati din orice si sa va vedeti fiecare de treburile voastre. Gresiti amandoi pentru ca nu lasati nici unu de la voi si asa o sa o tineti tot timpul.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Johnny^
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2013 22:01)
Joined: 06 Mar 2013
Posts: 129, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 9

Post Posted: 25-03-2013, 14:45:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din orice sar la gatul lui ? Una e sa sari la gatul cuiva si alta e sa-i zici cu frumosu sa nu se mai bage in seama cu tine, asa cum tu nu vrei sa vorbesti cu closed pe server nici eu nu vreau sa pot o discutie cu acest "admin" Intelegi ? Din pacate unii sunt prea frustrati si nu intelege de vorba buna si face in asa fel sa strice buna dispozitie.

Ieri cand am intrat pe server mi-a zis, "ia zi shoot ce a facut twt daca te-ai plans la el" Ia zi ma ingeras asta e comportament de admin ? jucatorii intra pe server ca sa fie luati la misto cu intrebari ironice ? Dupa ce a zis vorba aia ce i-am zis ? i-am zis a nu stiu cata oara sa nu se mai bage in seama cu mine. Mereu cand intru pe server sunt luat peste picior de mucosu asta. Pai asa se procedeaza ma ? In felul asta vreti voi sa mentineti jucatorii pe server ?
I-am zis de cateva ori ca nu stau sa fac reclamatie ca am altele pe cap si vad ca si-a luat-o in cap. Acum ca i-am facut reclamatie, vine cu o conversatie de acum doua zile si alte aberati.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ionut.emanuel

[Secret]



Status: Offline
(since 27-06-2014 13:54)
Joined: 21 May 2012
Posts: 213, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 77.7
Votes: 6

Post Posted: 25-03-2013, 15:15:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Bunule" mai usor.Observ ca iti place cearta.Nu ti-ai gasit persoana.
Acum 2 zile ai zis ca nu mai intrii pe server si nu te-ai tinut de cuvant.

Zi-mi si mie care e "scopul" tau.Vrei admin?ti-l dau pe al meu.


ADMIN VuVu: change nick of p*la to "imi_place"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InGeRaSh_FaRa_ArIpIi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2013 21:03)
Joined: 15 Nov 2012
Posts: 382, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 99.2
Votes: 7

Post Posted: 25-03-2013, 15:20:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te inteleg Sho0ot ca esti suparat si nu pot zice ca nu ai dreptate, ai dreptate in ceea ce ai scris mai sus, eram si eu pe servar si daca ai observat am intervenit eu ca sa va linistesc pentru ca stiam ca nu va suportati unul pe celalalt. Sincer si mie imi zic multi multe si marunte dar eu trec cu vederea, am momente cand observ ca este incapatanat si nu intelege il las sa vorbeasca singur si imi vad de joc, asa ar trebui sa faci si tu sa il lasi sa vorbeasca singur. Incearca tu sa lasi de la tine si sa nu mai iei totul in seama si cand vorbeste la adresa ta ignoral cel mai bine, nu-i da apa la moara pentru ca nu faceti altceva decat sa va certati si pe servar si pe forum ceea ce nu este frumos. O zi buna va doresc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Johnny^
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2013 22:01)
Joined: 06 Mar 2013
Posts: 129, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 9

Post Posted: 25-03-2013, 15:32:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

InGeRaSh_FaRa_ArIpIi wrote:
asa ar trebui sa faci si tu sa il lasi sa vorbeasca singur. Incearca tu sa lasi de la tine si sa nu mai iei totul in seama si cand vorbeste la adresa ta ignoral cel mai bine, nu-i da apa la moara pentru ca nu faceti altceva decat sa va certati si pe servar si pe forum ceea ce nu este frumos. O zi buna va doresc.


Tu imi ceri imposibilul, las de la mine cand sunt injurat de un player, nu pot sa trec cu vederea cand un admin ma ironizeaza si imi strica buna dispozitie, de ce e pus ca admin ? nu ca sa asigure jucatorilor un joc linistit, fara turbulente. ? Am avut in trecut cateva scapari ( nu grave ) dar cu timpul mi-am dat seama ca intrec masura si m-am potolit, adica n-am mai comentat cand adminii se juca cu codati pe server, codati care sunt postati in lista mea, apropo, sa inchideti acea lista.

Am incercat sa dau o mana de ajutor,ba mai mult vroiam sa fac in asa fel sa adun 100 de voturi singur, pentru ce man ? Pentru un admin care imi da gag aiurea si ma ameninta ca nu mai am ce cauta pe server. zici ca el a investit bani in serverul asta.

@freakz*pamflet, acum 2 zile am luat de 3 ori quit si un kick doar pentru ca l-am facut incompetent.
Reclamatie poti sa faci si pentru un slay, bineinteles daca e dat aiurea, cum e in cazul meu.
P!C@ a zis ca sunt Wish care a fost prins cu aim pe nustiu ce server war. Si tu tot Wish crezi ca sunt, sau altcineva ? Vorbiti cu un Super Moderator sa va dea ip-ul lui Wish si ip-ul meu, poata asa o sa va convingeti ca nu sunt acel user. Uitati-va la clasa de ip si nu uitati sa va uitati la locatie. Nu mai acuzati aiurea, si aseara ma intrebat Ahileeee daca eu sunt suferi!, numai cu numele ShoOot am jucat pe war4. in fine.. Mi-a stricat toata ziua, in loc sa ma joc stau sa dau explicati pe forum ce si cum..





Last edited by Johnny^ on 25-03-2013, 16:14:55; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 25-03-2013, 15:52:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vii aici sa faci reclamatie pentru un gag? Evitati-va daca nu va suportati, shoot nu am nimic cu tine dar dupa cum comentezi imi pari cunoscut, prea te bagi in seama cu toata lumea...si nu te vad bine.
Secret nu trebuia gag.atata tot,
Restu` ...daca un owner se uita in loguri se vede exact ce si cum.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LAPD

[Miliþian]



Status: Offline
(since 21-02-2024 11:43)
Joined: 09 Nov 2009
Posts: 13869, Topics: 364
Location: Vaslui

Reputation: 1077.6
Votes: 117

           
Post Posted: 25-03-2013, 15:57:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Si tot nu ai spus, lui de ce i-ai dat gag?
Care a fost motivul? Tu il provoci si tot el plateste?


Chiar vreau sa stiu si eu treaba asta. Il provoci si dupa ii dai gag?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 25-03-2013, 17:23:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Secret ,eu am vorbit ceva cu tine,esti avertizat.
Ti-am explicat motivul, indiferent de situatie nu ii explici,daca vrea explicatii sa vina pe forum,nu are ce cauta o discutie ca asta pe chat.
Consider ca atunci cand vorbesc ceva cu cineva sa fiu luat in seama,nu sa va bateti joc.
Shoot si cu tine am vorbit ceva,vad ca nu intelegi,poate vrei sa schimb foaia si nu te vad bine absolut deloc.
Ti-am zis cu frumosul vad ca nu intelegi..
Am sa va rog sa pastrati un minim de decenta,indiferent de situatie,iar asta este una jenanta ajungandu-se din cauza unui gag aici.
Am pretentii totusi nu inteleg cum intrati in astfel de discutii copilaresti,nu poti sa ignori persoana respectiva?
E simplu ca buna ziua.





Last edited by TwisTer on 25-03-2013, 17:59:21; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Johnny^
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2013 22:01)
Joined: 06 Mar 2013
Posts: 129, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 9

Post Posted: 25-03-2013, 17:38:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai fara griji ca nu voi mai intra pe server datorita lui Secret. Cat despre ce ai discutat cu mine, eu zic ca am inteles foarte bine ce mi-ai zis, se poate vedea in reclamatia asta.
Puteam frumos sa ma cert cu el pe server dar am considerat ca e mult mai bine sa ies si sa cer explicatie pentru gag-ul ala dat aiurea pe forum, chiar nu vad unde am gresit.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 25 March 2013 17:45



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 12-05-2024, 22:53:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x