User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message196568
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 19-03-2013, 11:48:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lilsoldier wrote:
RECRUTAM LOK, MAG , SHAMAN, ROGUE, DRUIZI


1. Nume IRL: Liviu
2. Varsta: 27
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Atat cat simt nevoia sa joc
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Restoration (ilvl 388) / Elemental (389)
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gyugyuka
8. Screenshot cu Interfata*: # is a secret - #
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : curiozitate probabil ?!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: am jucat pe servere diferite (eternal, rowow, molten) toate versiunile de wow, atat pvp cat si pve
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): EVO (neintelegeri), Gms & Donnors (mi-am luat kick ca am bidat pentru un item dps intr-un raid de offchare )
12. Detalii PC*. # is a secret - # (sa zicem ca pc-ul meu isi ia crash odata cu serveru ;P )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: no reason
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Lucrez,etc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): nu am donat niciodata...
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. => sunt resto main spec, dar as putea sa iti pun un screenshot cu offspecu...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 19-03-2013, 13:37:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

laanah wrote:
lilsoldier wrote:
RECRUTAM LOK, MAG , SHAMAN, ROGUE, DRUIZI


1. Nume IRL: Liviu
2. Varsta: 27
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Atat cat simt nevoia sa joc
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Restoration (ilvl 388) / Elemental (389)
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gyugyuka
8. Screenshot cu Interfata*: # is a secret - #
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : curiozitate probabil ?!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: am jucat pe servere diferite (eternal, rowow, molten) toate versiunile de wow, atat pvp cat si pve
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): EVO (neintelegeri), Gms & Donnors (mi-am luat kick ca am bidat pentru un item dps intr-un raid de offchare )
12. Detalii PC*. # is a secret - # (sa zicem ca pc-ul meu isi ia crash odata cu serveru ;P )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: no reason
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Lucrez,etc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): nu am donat niciodata...
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. => sunt resto main spec, dar as putea sa iti pun un screenshot cu offspecu...



cam secretos de felul tau da-i whisp la punnisherr ingame si vei afla, poate -)), secretele noastre



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kennenlol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-03-2022 20:03)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 148, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 157.8
Votes: 23

 
Post Posted: 19-03-2013, 17:53:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Algazor /w Kennenlol in game
Gyugyuka /w Kennenlol in game



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNISHER@BETRAYERS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-06-2013 17:42)
Joined: 19 Mar 2013
Posts: 12, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 58.4
Votes: 2

 
Post Posted: 19-03-2013, 19:05:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DACA TU CREZI CA ASTA E O AP;ICATIE FACUTA PTR GUILDA BETRAYERS TE INSELI.
INCEARCA SA POSTEZI LA REVENGERS POATE AIA TE ACCEPTA . RESPINS MOTIV: APLICATIE INCOMPLETA

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 19-03-2013, 20:32:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kennenlol wrote:
Algazor /w Kennenlol in game
Gyugyuka /w Kennenlol in game


mercy pentru interes dar deja m-a respins Punisher .. so..HF -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
danieltuddy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2013 12:48)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50
Votes: 2

Post Posted: 21-03-2013, 22:34:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Daniel ( Flatron )
2. Varsta: 18
3. Localitate: Campulung Moldovenesc
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 5-6 ore pe zi .
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Feral / OFF spec HEAL , muncesc la el .
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Flatron
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/194/wowscrnshot032113101821.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca ma misc mai repede si dau cu putere in acelasi timp , pe la spate fara sa sesizeze -
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai am inceput sa joc de prin clasa a 6 -a wow , cand mi'a aratat un baiat despre asta si am ramas uimit .. Si mi'a placut enorm si am inceput sa joc tot mai mult .. Pe vanilla nu am jucat , in schimb am inceput de pe TBC iar acolo pot sa zic ca mi'a placut cel mai mult .. Am fost si healer si dps si tank si toate ,daca stau sa ma gandesc ... Cel mai mult mi'a placut sa joc cu priestu pe wotlk .. Donasem pe el si de asta imi placea - .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Web of Slipping Nubbys .. e praf .. avea lvl 7 nici nu stiu de ce am intrat ..
12. Detalii PC*.
Processor : Intel(R) Pentium(R) Dual CPU e2180
@2.00 GHZ ( 2 CPUs), = 2.0 GHz
2304MB RAM
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Mai mult pentru ca e o guilda avansata si progresul este mare -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Pai sunt la liceu in a 11-a la profilul Matematica-Informatica . Timpul liber mi'l petrec cantand sau jucand wow .. Apropo ia sa'mi fac reclama .. Cautati XER- ATUU pe youtube .. Am cateva piese facute .. numele de scena e XER .. Am cantat pe la baluri prin oras si acuma mai lucrez din cand in cand la cate vreo piesa .. Cam atat despre mine ..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am pile in guild dar poate reusesc cu un invite acolo - ca tocmai am avut sala si am luat'o cu 25 si sa intru in guild ar mai fi o bucurie - .. - Nu cred ca e tare important asta ..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNISHER@BETRAYERS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-06-2013 17:42)
Joined: 19 Mar 2013
Posts: 12, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 58.4
Votes: 2

 
Post Posted: 22-03-2013, 09:23:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci in primul rand leagati contul pe forum iar in al doilea activitatea pe char asta lasa de dorit.mai fa putin gear cel putin pana la 380 si dupa mai discutam.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cosmi
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-10-2013 06:31)
Joined: 14 May 2010
Posts: 783, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 111.4
Votes: 10

 
Post Posted: 22-03-2013, 18:37:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cosmin
2. Varsta: 17
3. Localitate: Oradea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : De obicei, de la 4 pana la 9-10.
5. Clasa: Warrior
6. Main Spec/OFF spec: Arms
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hectix
8. Screenshot cu Interfata*: @16
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Joc warr de pe wotlk pveFury pvp arms, acum ca s-au schimbat treburile m-am trecut arms.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Tbc full, Icc full, cataclysm vreo 2-3 bossi din 4.0.6 si acum Morchok pe toate dificultatile.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) O gramada, cele care m-au modelat cel mai mult au fost Razer ( wotlk ) si TWINKIEZ ( cata ) din cate mai tin minte.
12. Detalii PC*. 4gb ram, 2.93 ghz dual core overclock 3.10 ghz, placa video 2gb 128 biti
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Momentan sunt full pvp, dar datorita voua sper sa progresez si in materie de pve.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Momentan sunt in clasa a XI-a la fostul liceu Dimitrie Leonida, actual Roman Ciorogariu.Programul meu zilnic consta in scoala, sala, antr. skandenberg invatat si ce mai ramane de obicei wow sau ajutandu-mi tatal.Hobby-urile ar fi sala si skandenbergul, posibil, tenisul de masa si wow.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ----
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls
.


My Passion


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lilsoldier

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2019 19:42)
Joined: 24 Dec 2012
Posts: 12, Topics: 2
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 58.5
Votes: 3

 
Post Posted: 23-03-2013, 21:29:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Whisp Specialk ingame cosmin
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Frostclaw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2013 13:54)
Joined: 24 Mar 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 59.2
Votes: 2

 
Post Posted: 24-03-2013, 19:52:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Razvan
2. Varsta: 16
3. Localitate: Targu Jiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Luni , Miercuri , Vineri 23.00-03.00 , Marti , Joi ora 08.30-02.00 iar in weekend daca sunt anuntat inainte cu o ora gen pot intra cat e nevoie
5. Clasa: Hunter
6. Main Spec/OFF spec: MM/Survival/ BM inca invat cum sta treaba cu beastmastery in pve
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Frostclaw
8. Screenshot cu Interfata*: interfata mea de joc este cea clasica a wow-ului. http://imageshack.us/photo/my-images/855/wowscrnshot032413185840.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Joc ce da dps-ul cel mai bun sau MM cand e nevoie de bufful Trueshot Aura in raid.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow pe TBC pe serverul cZone iar apoi dupa o pauza de aprox un an m-am mutat pe xWoW(RoWoW) am fost invitat in guilda The Betrayers cand aceasta inca mai juca acolo am jucat aprox 6-7 luni pe un Warlock pe Wrath of The Lich King (Nymh) pana cand guilda sa mutat pe Freakz aici mi-am facut acest hunter Frostclaw si am jucat pana cand a fost bagat expansionul Cataclysm pana atunci am fost un hunter prezent la toate raidurile si care facea tot ce putea mai ales ca aveam un calculator de 1 gb ram si placa video 128 Mb cu toate astea stiam toate scripturile si ma descurcam dupa aparitia Cataclysm pe Freakz am luat o pauza de aprox 1 an iar acum am revenit
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Evolution , Gravity iar dupa cea in care am ramas pana la final The Betrayers. Evolution/Gravity au fost ok dar am vrut o guilda mai buna si aveam multi prieteni care jucau in Betrayers..
12. Detalii PC*. 4GB ram , Procesor 2.4 Dual Core , Placa video NVidia GT 220 1GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa am alaturi de mine oamenii cu care m-am obisnuit in Betrayers de pe LK pana acum care pot face un raid frumos , chiar daca dam FAIL in anumite momente nu abandonam ci incercam dinou pana iese si acest lucru nu-l pot gasi decat in The Betrayers
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Momentan sunt elev in clasa a X a , in timpul liber imi place sa ies cu prietenii etc..alte hobby-uri ar fi Kickboxing-ul ma pasioneaza acest sport si acesta este motivul pt care sunt ocupat in zilele de luni , miercuri , vineri , in rest Alergatul in fiecare dimineata imi place sa dau 2 ture de cartier si WoW care-l joc de placere il gasesc relaxant si interesant
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ----
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls
http://imageshack.us/photo/my-images/248/wowscrnshot032413194733.jpg/ . Am un gear destul de slabut am facut si eu tot ce am putut sa ma echipez mai bine dar fara o guilda e cam greu..GearScoreul meu momentan este 359

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 25-03-2013, 10:00:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

recrutarile la hunter ii full din pacate .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyze

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2015 14:25)
Joined: 26 Feb 2013
Posts: 15, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 49.5
Votes: 4

 
Post Posted: 25-03-2013, 16:45:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM URMATOARELE CLASE:

MAGE FIRE
SHAMAN RESTO

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necronomis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-04-2013 11:59)
Joined: 01 Aug 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Spain

Reputation: 50.1
Votes: 2

 
Post Posted: 26-03-2013, 17:07:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM PE LANGA MAGE FIRE SI SHAMAN RESTO 2 WARLOCKI
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Algell

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-08-2013 19:46)
Joined: 28 Mar 2013
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 55.3
Votes: 2

Post Posted: 31-03-2013, 14:54:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

algel
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyze

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2015 14:25)
Joined: 26 Feb 2013
Posts: 15, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 49.5
Votes: 4

 
Post Posted: 31-03-2013, 16:58:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rog un administrator sa stearga acest post inutil si eventual un mic warn pt. bataie de joc
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 05-10-2024, 10:26:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x