User
Pass
2FA
 
 

Application to Old Gang
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message18900
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 31-03-2013, 05:44:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai recrutam doar 1 WARLOCK





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bekedani

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-05-2013 19:49)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 53.1
Votes: 2

 
Post Posted: 02-04-2013, 21:13:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 16
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. : cand este necesar
4. Clasa/Race: DeathKing
5. Main Spec/Off Spec: Frost
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tankbest
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc: incep cu: Outbreak, [Plague Strike]1x, [Icy Touch]1x, [Obliterate]3x, [Frost Strike]3x.tot asa
8. Foste Guilde: Legacy
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? : da
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri: in primul rand stiu foarte bine scripturile,fac pve de pe LK si am multe experienta in pve si in clasa cu care joc
11. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy : Doresc sa ma testati voi
Multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jason

[��A]



Status: Offline
(since 02-01-2017 09:36)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 563, Topics: 148
Location: Focsani

Reputation: 167.4
Votes: 17

   
Post Posted: 03-04-2013, 00:51:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bekedani wrote:
1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 16
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. : cand este necesar
4. Clasa/Race: DeathKing
5. Main Spec/Off Spec: Frost
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tankbest
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc: incep cu: Outbreak, [Plague Strike]1x, [Icy Touch]1x, [Obliterate]3x, [Frost Strike]3x.tot asa
8. Foste Guilde: Legacy
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? : da
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri: in primul rand stiu foarte bine scripturile,fac pve de pe LK si am multe experienta in pve si in clasa cu care joc
11. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy : Doresc sa ma testati voi
Multumesc.


Rejected


"Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
conondrum

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-02-2015 15:49)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 8, Topics: 2
Location: United Kingdom

Reputation: 85.2
Votes: 3

 
Post Posted: 09-04-2013, 08:10:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:druidashul
2. Varsta:25
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. :cateva ore pe zi
4. Clasa/Race:druid
5. Main Spec/Off Spec:heal/feral (am si cateva iteme de tank)
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP):
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc:cunosc bine caracterul joc ca healer de pe celalalt patch
8. Foste Guilde:The darksiders
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? :da si da
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri:cunosc scripturile
11. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy :

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 09-04-2013, 08:15:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

conondrum wrote:
1. Nume IRL:druidashul
2. Varsta:25
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. :cateva ore pe zi
4. Clasa/Race:druid
5. Main Spec/Off Spec:heal/feral (am si cateva iteme de tank)
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP):
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc:cunosc bine caracterul joc ca healer de pe celalalt patch
8. Foste Guilde:The darksiders
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? :da si da
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri:cunosc scripturile
11. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy :


te cheama in IRL druidashul ? Carton nu ms.

respins






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 13-04-2013, 12:03:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AICI AVETI UN MODEL DE APLICATIE

1. Nume IRL:
2. Varsta:
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. :
4. Clasa/Race:
5. Main Spec/Off Spec:
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP):
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc:
8. Foste Guilde si de ce le-ai parasit :
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? :
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri:
11. Detalii PC:
12. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy :
13: De ce ai ales Old Gang ? :


Mentionez sa va legati contul ingame cu cel de pe forum. P.S: Nu recrutam off-chare si cartoane.








Last edited by WtbtongueFTW on 18-04-2013, 05:05:59; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KaRg01123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-04-2013 08:46)
Joined: 13 Apr 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Azerbaijan

Reputation: 46.1
Votes: 2

 
Post Posted: 13-04-2013, 14:17:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 19
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. : cat e necesar
4. Clasa/Race: Warior/night elf
5. Main Spec/Off Spec: Protection/Arms
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Zallmooxis
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc: nu folosesc o anumita rotatie predefinita
8. Foste Guilde si de ce le-ai parasit : The Defilers-nu erau in stare de un ds 10 n si multi undergear si off
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? : da/da
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri: ds 10 n bh 10 si cam atat restu nu am avut cu cine sa fac sa pot progresa
11. Detalii PC: Procesor Intel i3 3.30ghz Video-NvidiaGT630 1 gb ddr3 8gb Ram dd3
12. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy :
13: De ce ai ales Old Gang ? : vreau o guilda serioasa pve

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 13-04-2013, 14:40:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

KaRg01123 wrote:
1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 19
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. : cat e necesar
4. Clasa/Race: Warior/night elf
5. Main Spec/Off Spec: Protection/Arms
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zallmooxis
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc: nu folosesc o anumita rotatie predefinita
8. Foste Guilde si de ce le-ai parasit : The Defilers-nu erau in stare de un ds 10 n si multi undergear si off
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? : da/da
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri: ds 10 n bh 10 si cam atat restu nu am avut cu cine sa fac sa pot progresa
11. Detalii PC: Procesor Intel i3 3.30ghz Video-NvidiaGT630 1 gb ddr3 8gb Ram dd3
12. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy :
13: De ce ai ales Old Gang ? : vreau o guilda serioasa pve


Respins






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Healtokill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-01-2016 22:42)
Joined: 05 Dec 2012
Posts: 22, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 32.9
Votes: 2

 
Post Posted: 14-04-2013, 18:59:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 17
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. : De La Ora 14:00 AM Pana La Ora 00:00 Chiar Mai Mult Daca E Nevoie
4. Clasa/Race: Warrior - Human
5. Main Spec/Off Spec: Protection - Fury
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Demmonwrath ....am bug cred ca la armory imi arata spec-ul de fury ...
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc: joc foarte bine ... rotatie ? ( sunt tank ) dau in special spell-urile pt treat mare...gems ? Blue - stamina , Purple - stamina si parry , Green - mastery si stamina
8. Foste Guilde si de ce le-ai parasit : Crushers , Eternal Champions , Fallen Angels Alliance ... dc ? ei bn m-am plistisit
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? : Am Si TS3 Si Microfon
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri: Ce e de zis ? Cum Apare Un Boss Nou Ii Invat Scriptul Si Ma Duc Sa-l Fac Bucati -
11. Detalii PC: 2GB RAM , Placa Video : Nvidia GeForce 9600 GSO 756MB , Hard 1 Tera , Processor Intel Dual Core 3,2 GB
12. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy : Sunt Tank Deci ... no recount
13: De ce ai ales Old Gang ? : Sunteti Buni Trebuie Sa Recunosc .. As Vrea Sa Evoluez La Voi In Guild

P.S. Tank Spec - 392 Ilvl , Fury Spec - 386 ilvl Sigur e bug la armory... ca am gear tank pe mn dar il arata pe cel de fury...oricum sunt dispus sa stau la inspect -


Multumesc Anticipat -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 14-04-2013, 19:07:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Healtokill wrote:
1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 17
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. : De La Ora 14:00 AM Pana La Ora 00:00 Chiar Mai Mult Daca E Nevoie
4. Clasa/Race: Warrior - Human
5. Main Spec/Off Spec: Protection - Fury
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Demmonwrath ....am bug cred ca la armory imi arata spec-ul de fury ...
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc: joc foarte bine ... rotatie ? ( sunt tank ) dau in special spell-urile pt treat mare...gems ? Blue - stamina , Purple - stamina si parry , Green - mastery si stamina
8. Foste Guilde si de ce le-ai parasit : Crushers , Eternal Champions , Fallen Angels Alliance ... dc ? ei bn m-am plistisit
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? : Am Si TS3 Si Microfon
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri: Ce e de zis ? Cum Apare Un Boss Nou Ii Invat Scriptul Si Ma Duc Sa-l Fac Bucati -
11. Detalii PC: 2GB RAM , Placa Video : Nvidia GeForce 9600 GSO 756MB , Hard 1 Tera , Processor Intel Dual Core 3,2 GB
12. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy : Sunt Tank Deci ... no recount
13: De ce ai ales Old Gang ? : Sunteti Buni Trebuie Sa Recunosc .. As Vrea Sa Evoluez La Voi In Guild

P.S. Tank Spec - 392 Ilvl , Fury Spec - 386 ilvl Sigur e bug la armory... ca am gear tank pe mn dar il arata pe cel de fury...oricum sunt dispus sa stau la inspect -


Multumesc Anticipat -


respins






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
corleonte

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-02-2014 10:31)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51
Votes: 2

 
Post Posted: 21-04-2013, 15:22:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Dragos
2. Varsta:16
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. :3-4 ore
4. Clasa/Race:Druid,Worgen
5. Main Spec/Off Spec:MS feral(dps)/OS resto
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kereellian
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc:Tin mangle pe target apoi dau DoT-urile dupa shred incontinu si folosesc tiger fury,Beserk si trinketu ptr agil si potiunea Tol vir, trebuie sa am min 8% hit rat,26 expertise,45-46 crit si 17-18 mastery
8. Foste Guilde si de ce le-ai parasit :Not now babe im on cd:A plecat toata lumea si am plecat
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ?: Da
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri:Am foarte multa exp in PvE si stiu foarte bine scripturile,rotatii,etc.
11. Detalii PC:8 GB Ram,Procesor: AMD Athlon(tm) 64x2 Dual Core Processor 5600+ 2.80GHZ

12. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy :Nu stiu cum se pune imaginea dar dau test cu voi
13: De ce ai ales Old Gang ? : Pentru ca este o guilda PvE si are progress in raiduri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jaiss

[Creep]



Status: Offline
(since 25-03-2020 15:38)
Joined: 10 May 2011
Posts: 900, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 356.4
Votes: 28

     
Post Posted: 21-04-2013, 15:50:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reject.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GhosT™

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-06-2013 16:46)
Joined: 25 Apr 2013
Posts: 14, Topics: 1
Location: Spain

Reputation: 52.5
Votes: 2

Post Posted: 25-04-2013, 15:20:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Popescu Mihai
2. Varsta: 20
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. : Cat este nevoie. Dar mai mereu stau seara de la ora 19 pana la 2-3 dimineatza
4. Clasa/Race: Shaman / Resto
5. Main Spec/Off Spec: Resto / Enchancement
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tsisimhemied
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc: Pai sa o luam asa : Rotatia este in functie de situatie..dau mai mereu numai [Riptide] [Healing Wave] [Chain Heal] [Healing Rain]. pentru a nu consuma multa mana. Depinde folosesc de multe ori numai [Riptide] si [Healing Wave] , pentru ca consuma putina mana. Gems. Folosesc intelect cu spirit. sau intelect. si intelect cu haste.
8. Foste Guilde si de ce le-ai parasit : Specii
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? : Am ts3 si microfon.
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri: Am avut un progres bun pe 4.0.6. Si m-am invatat sa lucrez impreuna cu guilda in care am fost. Pe 4.3.4 nu am facut raid, dar m-am uitat pe youtube si am invatat scripturile.
11. Detalii PC: Proccesor : Intel (R) Dual CPU E2220 @ 2,40 GHZ. Memory RAM : 2 GB
12. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy : Nu am recount. Daca poate cineva am sa fac testu cu el.
13: De ce ai ales Old Gang ? : Pentru ca e o guilda care promite multe. Si sper sa va ajut si eu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 25-04-2013, 15:50:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GhosT™ wrote:
1. Nume IRL: Popescu Mihai
2. Varsta: 20
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. : Cat este nevoie. Dar mai mereu stau seara de la ora 19 pana la 2-3 dimineatza
4. Clasa/Race: Shaman / Resto
5. Main Spec/Off Spec: Resto / Enchancement
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tsisimhemied
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc: Pai sa o luam asa : Rotatia este in functie de situatie..dau mai mereu numai [Riptide] [Healing Wave] [Chain Heal] [Healing Rain]. pentru a nu consuma multa mana. Depinde folosesc de multe ori numai [Riptide] si [Healing Wave] , pentru ca consuma putina mana. Gems. Folosesc intelect cu spirit. sau intelect. si intelect cu haste.
8. Foste Guilde si de ce le-ai parasit : Specii
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? : Am ts3 si microfon.
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri: Am avut un progres bun pe 4.0.6. Si m-am invatat sa lucrez impreuna cu guilda in care am fost. Pe 4.3.4 nu am facut raid, dar m-am uitat pe youtube si am invatat scripturile.
11. Detalii PC: Proccesor : Intel (R) Dual CPU E2220 @ 2,40 GHZ. Memory RAM : 2 GB
12. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy : Nu am recount. Daca poate cineva am sa fac testu cu el.
13: De ce ai ales Old Gang ? : Pentru ca e o guilda care promite multe. Si sper sa va ajut si eu.


Nu ai contul de pe forum legat cu cel ingame...posibil off-char.
respins.

Posturi unite automat, 25-04-2013, 16:50:11

AICI AVETI SI UN MODEL DE APLICATIE PENTRU GUILDA OLD GANG

1. Nume IRL:
2. Varsta:
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW / Raiduri etc. :
4. Clasa/Race:
5. Main Spec/Off Spec:
6. Link Armory (puneti intai itemele PvE sa nu ma trezesc ca sunteti full PVP):
7. Spune-ne cum joci pe specul respectiv/rotatie/gems etc:
8. Foste Guilde si de ce le-ai parasit :
9. Ai TeamSpeak3/Microfon ? :
10. Povesteste-ne cate ceva despre experienta ta la raiduri:
11. Detalii PC:
12. Screenshot cu Recount la 3 milioane la Advanced Training Dummy :
13. De ce ai ales Old Gang :



Mentionez sa va legati contul ingame cu cel de pe forum. P.S: Nu recrutam off-chare.






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 26-04-2013, 06:09:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam :



1 Paladin Retribution

1 Warlock (orice spec)


- 380 ilvl minim .

Respectati modelul de cerere , legati-va contul ingame cu cel de pe forum si FARA CARTOANE
P.s: Nu ne-am deschis scoala de wow deci ar trebui sa aveti o treaba cu scripturile actuale pe Heroic .






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    


The time now is 12-06-2024, 12:11:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password