User
Pass
2FA
 
 

2200... so close
Go to page Previous  1, 2, 3, 4    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message8317
Deortinoo

[Archmage]



Status: Offline
(since 19-12-2015 18:03)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 150, Topics: 23
Location: Durotar

Reputation: -10.5
Votes: 17

   
Post Posted: 07-04-2013, 14:05:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai posta asa videouri ca sperii lumea si dupa nu iti mai adreseaza critici, iar de aici tu nu o sa mai inveti nimic.

Acum sa fim realisti, da-ti 2 pumni si trezeste-te, scapa de atitudinea asta ca nu te ajuta cu nimic. Tu vrei sa arati ca esti istet si tare dar cu atitudinea asta tu arati contrariu.

1v1 sper ca te-ai referit in game, ca asa eu nu-s cu bataile. Chiar mi-as dori un 1v1 in game, dar nu imi pot permite sa joc wow pe serverele private, porturile sunt blocate la student residence-ul meu.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tetincosmin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-11-2021 20:03)
Joined: 21 Feb 2012
Posts: 164, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 316.9
Votes: 14

 
Post Posted: 07-04-2013, 14:06:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eqinox wrote:
as u can see i tzin the rufe here. i don't tzin the rufe at sarma afara -))

tetincosmin wrote:

Eu nu ascult manele, cocalari -

Cred ca tu nu realizezi ce inseama sa fi cocalar - M-am uitat putin pe canalul tau de yt.
Ar trebuii sa iti tragi un glont in cap sa scutesti lumea de prostia ta... Ratoni d'astia ca tine fumez la cafeaua de dimineata



1. fac stand-up comedy, deci pot spune ca sunt un anumit actor. De ce sunteti frate offtopic ? eu am facut 2200. Urmatorul clip va urma la 2300-2400. Va multumesc pentru reply. Puteti inchide thread-ul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
heartilly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2017 19:40)
Joined: 15 Feb 2013
Posts: 155, Topics: 31
Location: Suceava

Reputation: 47.9
Votes: 18

 
Post Posted: 07-04-2013, 14:17:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai fiti ma asa rai! - A facut omul un clip pentru sufletul lui....Voi v-ati nascut invatati sau vorbeste doar invidia din voi ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MagicName

[ HATER !!!]



Status: Offline
(since 09-10-2022 11:14)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 2397, Topics: 55
Location: In Focuri

Reputation: 350.4
Votes: 48

 
Post Posted: 07-04-2013, 14:34:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tetincosmin wrote:
eqinox wrote:
as u can see i tzin the rufe here. i don't tzin the rufe at sarma afara -))

tetincosmin wrote:

Eu nu ascult manele, cocalari -

Cred ca tu nu realizezi ce inseama sa fi cocalar - M-am uitat putin pe canalul tau de yt.
Ar trebuii sa iti tragi un glont in cap sa scutesti lumea de prostia ta... Ratoni d'astia ca tine fumez la cafeaua de dimineata



1. fac stand-up comedy, deci pot spune ca sunt un anumit actor. De ce sunteti frate offtopic ? eu am facut 2200. Urmatorul clip va urma la 2300-2400. Va multumesc pentru reply. Puteti inchide thread-ul.


Ce stand-up faci tu ma? -). Tocmai ca stand-up comedy nici nu e actorie, e vorba despre cu totul altceva dar... visele.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 07-04-2013, 15:34:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti un "profesionist" ai reusit sa faci 2200 pe un server cu:feral care iti da one shot,cand spargi mana shield isi da knock-back,arena frames nu merg,shamanu are nevoie de 2 binds,dk-u are "lay of hands",ring of frost la mage nu merge,hpala isi face holy power si daca da /sleep,etc.Esti un adevarat gladiator.

"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 07-04-2013, 15:46:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exorder1337 wrote:
Esti un "profesionist" ai reusit sa faci 2200 pe un server cu:feral care iti da one shot,cand spargi mana shield isi da knock-back,arena frames nu merg,shamanu are nevoie de 2 binds,dk-u are "lay of hands",ring of frost la mage nu merge,hpala isi face holy power si daca da /sleep,etc.Esti un adevarat gladiator.

trist, dar adevarat ce zici. Cea mai naspa chestie e sa planifici un burst, cu CC, cu energy pooling, si vezi un shaman care iti distruge toata presiunea din 2 spelluri, si paladinu care isi da heal din instante si sta cu mana full toata arena. Asta e, e urat rau de tot PVP-ul la momentul actual, foarte multi oameni sunt carati de clase si de comp, gen feral/rshaman, affli/rshaman, frost cu orice, ca are increase la shatter damage, dar totusi bravo lui ca si-a dat seama cat de cat cum sa joace. Oricum e mult loc de mai bine, dar o sa inveti tu daca stai sa iti bati capul. WTB class fixes. Arena frames da-le naibii ca macar pot sa pun focus cu click dreapta, si nu mai trebuie sa imi fac macro cu /focus si sa dau click pe adversar


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bigblackjoey
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-10-2013 11:53)
Joined: 08 May 2010
Posts: 619, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: -145.8
Votes: 24

Post Posted: 07-04-2013, 15:49:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce pot sa zic , nu faci filmulete impresionante , dar merg , apreciez efortul.
In legatura cu toti haterii astia..intelege si tu , joci pe Freakz , un server plin de playeri skilled si gladiatori care isi cumpara titlul cu 20 de lei si te vor critica la cel mai mic lucru..
Astept urmatorul video , si sper ca nu o sa te blochezi la 2400 , vreau sa scoti si unul la 2600 -)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexRz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-08-2014 14:37)
Joined: 20 Dec 2012
Posts: 279, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: -30.1
Votes: 9

Post Posted: 07-04-2013, 15:59:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

predy665 wrote:
Cred ca toti DE PE FORUMU ASTA UITA LUCRURI SIMPLE.NU SUNTETI TOTI GROZAVI.NU SUNTETI CU NIMIC MAI BUNI DECAT ALTII.A JUCA WOW NU E CEVA PROFESIONIST.WOW E DOAR UN JOC.A FACE COMENTARII ASUPRA CUIVA FARA A CUNOASTE E ALTA DOVADA DE IMATURITATE.A FACE PE GROZAVUL SI A INTEPA CU COMENTARII NU AJUTA NICI PE ALA INTEPAT NICI PE CEL CARE INTEAPA.INTREBAREA E 'CAND VA TREZITI LA REALITATE'?

A FI PRO A FI NUSTIU CE,ORICE NU TINE DE REALITATE CHIAR NU MERITA COMENTAT.GANDITI INAINTE SA COMENTATI.

Bun ... Si era nevoie sa folosesti caps lock crezi ca suntem orbi sau ce? -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
noxuris

[Blood Bath ]



Status: Offline
(since 04-01-2018 23:24)
Joined: 15 Nov 2011
Posts: 590, Topics: 99
Location: Mangalia

Reputation: 426.7
Votes: 19

Post Posted: 07-04-2013, 16:23:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 Joey

Oricum am pastrat cateva discutii cu Byeloser ce ramane de vazut este efortu depus si continui sa ma uit la videourile lui fapt ca i-am dat concediu prea iubitului meu warr asa ca o ard pe forum si pot sa zic ca imi provoaca greata unele posturi de la fieacare topic din sectiunea Filme WoW -

Salut Freakz! - Tenzor


I drink your blood and I eat your skinn.
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Tenzor/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudeuronfire

[Creep]



Status: Offline
(since 10-12-2018 15:29)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 819, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 125.7
Votes: 16

 
Post Posted: 07-04-2013, 16:54:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nu esti amenintator, video-ul cu sacul de box e la fel ca si celelalte. Te lauzi cu ceva ce nu ai. Dai in sacu ala ca o virgina careia ii e frica sa nu dea inapoi. Il provoci pe deortin la 1v1, cand tu esti un warr mediocru sau mai putin, iar el e unu dintre putinii magi apreciabili. Success cu asta. Btw, la cat suferi tu, imi permit sa o fac si eu aici. Daca m-as reapuca de wow si as juca timp de 2 sapt sa imi revin, cred ca as putea sa va bat 2v1 pe tine si parteneru tau cu un mage full vicious.

2. Ce faci tu nu se numeste stand-up ci expozitie de prostie. Ma uit frecvent la stand-up si am fost la cateva show-uri, si rad frecvent la glumele lor. Ale tale imi dau dureri de cap. Esti cocalar, nu comediant. Nu faci lumea sa rada la tine , ci de tine.

P.S: Oi fi hater, dar sunt hater cu un motiv. Apreciez nubii, cat timp exista perseverenta. Tu stagnezi. Si ai si o atitudine distrusa. Mai bine te trezesti si termini cu prostiile. Sper sa vezi constructivitatea din ce am scris . Uita-te la video-uri pe WCM, invata stilul altora, adapteaza-te la el si imbunatateste-l. e cel mai rapid mod de a deveni bun. Si nu mai fa video-uri tampite, zi si tu ceva destept daca ai de zis





Last edited by dudeuronfire on 07-04-2013, 19:09:06; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 07-04-2013, 18:33:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Overall, 2s este o gluma in momentul de fata pe freakz.

"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by myt42xxx, 07 April 2013 17:33



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4    


The time now is 06-05-2024, 18:20:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x