User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message186317
deadgunner

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2013 08:07)
Joined: 21 Apr 2012
Posts: 63, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: -34.9
Votes: 5

Post Posted: 06-05-2013, 15:10:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 21
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat vreau,cat e necesar
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto/Elemental
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wisher
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/f/20/wowscrnshot042813042914.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : deoarece e specul care ma ajuta la toti bossi activi in momentul asta.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow cand s-a lansat WotLK si am avut progress full pana in momentul de fata.(pe shaman joc de pe 3.3.5)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in PVE pana cand s-a dat disband,in Awaken pana s-a dat disban dupa care am mers in Gms and Donors ,unde erau majoritatea din Awaken.Din gms am plecat din cauza unor discutii(am consierat ca e mai bine pentru ambele parti)
12. Detalii PC*. Asus k53sv,i7 2630 QM 2GHz,8 Gb RAM,Nvidia GT540M 2GB,
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? vreau sa fac raiduri alaturi de oameni capabili si cred ca asta o sa gasesc la voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt student in anul 2 la Politehnica Bucuresti,departamentul de Electrotehnica,ma integrez repede intr-o comunitate noua...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNISHER@BETRAYERS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-06-2013 17:42)
Joined: 19 Mar 2013
Posts: 12, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 58.4
Votes: 2

 
Post Posted: 06-05-2013, 16:44:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wisher acceptat w me in game
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raikiida13

[Tree of Life 4 Ever]



Status: Offline
(since 31-10-2013 14:10)
Joined: 01 Jan 2013
Posts: 57, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 32.7
Votes: 2

 
Post Posted: 09-05-2013, 13:34:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 16
3. Localitate: mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 2-4 in timpul saptamanii, 5- 7 in weekend
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: resto / feral tank
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Talrak
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/vz5u8/5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoarece imi place sa dau heal
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
talente : http://tinypic.com/r/s58obn/5 ///// int > haste 2005 > mastery > crit > spirit cam 2k 500

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de pe 4.0.6
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) perverts : s-a destramat guilda, specii - ritm lent am iesit
12. Detalii PC***. no lag , putin in Orgrimmar si in 25-uri
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? deaorece caut seriozitate in riding si progress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) basket
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 09-05-2013, 14:08:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hmmm dupa wow chars in HKP nu ai full progress ?

TALRAK Respins nu recrutam alts



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bumbem

[deathcoi]



Status: Offline
(since 10-11-2017 09:01)
Joined: 06 May 2013
Posts: 138, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 96.9
Votes: 17

 
Post Posted: 11-05-2013, 12:57:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 16
3. Localitate: Onesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat e nevoie ...
5. Clasa: DK
6. Main Spec/OFF spec: Blood tank/unholy pve dps
7. Link Armory*: https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Deathcoil
8. Screenshot cu Interfata*: http://postimg.org/image/xkr6wi3jx/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pt ca e prea op....heal abs dmg mult party heal ...tot ce iti trb pe un tank multe cds...low cd...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
pe tbc acum 5 ani pe un fun sv cam un mai tarziu am jucat pe xwow intr-o guilda cu acelasi nume(am facut illidan dar nu stiu cat de priceput eram naveam recount)...apoi pe wotlk am fost in guilda randoms pe freakz cu care farmam lk 25h...si pe cataclysm am fost raid leader in the revengers,raider in divinity,raider in pride dar de pe alt char...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) pai in the revenger nu am primit rankul dorit in concordanta cu munca mea....(un dejavantaz cred ca a fost varsta...)in the divinity am luat ban pe ts lor si nu mai avea rost... si in pride... ma lasasem de wow
12. Detalii PC*. 2 gb ram 512 placa video 2.89 procesor dual core
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pai aveti full progress cam asta e scoul si in special faptul ca se baga boss nou si vr neaparat sa il fac...iar daca nu intru intr-o guilda nu am sanse
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
nu am hobbyuri,imi pierd tipul afara la fotbal,tenis,table,bere,wow...si cam atat...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). am o singura intrebare....daca as fii acceptat in guilda as avea loc la raidurile de 10n/h cu ms???
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://postimg.org/image/mcov3gasp/ sunt 5 mil dar am buff de hunter(de la pet) dar nu am runeforge pe arma ... dps ar fii putin mai mare sau tot acelasi...dar mentionez ca am iteme praf...am 3 pvp...am 37 expertise si am scos de peste tot expertise am facut capped hit cu reforge... si sockete...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
holbound

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-11-2017 16:19)
Joined: 03 May 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 63.1
Votes: 2

 
Post Posted: 11-05-2013, 14:54:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 18
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Depinde nu am o ora fixa.
4. Clasa: Mag
5. Main Spec/OFF spec: arcane/fire
6.Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shalinax
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place foarte mult sa joc arcane ca da foarte bine single target
9.Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Eu joc la 3 statusuri intelect haste si crit si pe langa am si 17% hit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Eu joc de cand a aparut WOTLK stiam apoape toate scripturile si pe cata si tot pana la ultimu bos aparut pe freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
-The warlords(guild masteru a lasat guilda si playeri au iesit)
12. Detalii PC: eu nu am probleme la pc de loc dar uneori pica internetu dar foarte rar si putin timp
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca doresc o guild serioasasi care pot fi cababile de un raid
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt elev la liceu,neangajat,tipul liber il petrec la pc, basket si scoala ca va trebui sa ma pregatesc pt bac dar o sa am timp de raiduri

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
eu abia mam mutat la hoarda si o sa ii schimb numele din vot

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNISHER@BETRAYERS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-06-2013 17:42)
Joined: 19 Mar 2013
Posts: 12, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 58.4
Votes: 2

 
Post Posted: 12-05-2013, 11:23:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DA-MI W IN JOC SA DISCUTAM Shalinax
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarius4Ever
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2014 12:28)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 1119, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 84.9
Votes: 33

   
Post Posted: 13-05-2013, 14:50:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Luryesftw
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat este nevoie desigur...
5. Clasa: Mage
6. Main Spec/OFF spec: Fire/Frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Luryesftw
8. Screenshot cu Interfata*: http://img32.imageshack.us/img32/9595/wowscrnshot051313152618.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca este cel mai bun
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). TBC 1an dar eram foarte noob -, woltk cred ca vreo 2 ani jucam warlock pe vremea aia - iar cataclysm de cand sa bagat
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Betrayers -
12. Detalii PC*. 8gb ram, procesor amd a8 , placa video 1gb cu 128b
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? FTW. parca nu ma stiti !
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) HMM cu ce imi ocup timpul ? greu de zis - cu ce imi vine in cap. Ce imi place sa fac? Orice care mi se pare amuzant
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Hmm da... Dupa cum stiti toti mam lasat de wow la sfarsitul patchului 4.0.6 - Din ce cauza? Chiar nu stiu.. Am decis sa ma reapucat iarasi si unde in alta parte de cat in guilda aceasta...- Sunt un player care va puteti baza -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://img19.imageshack.us/img19/4079/wowscrnshot051313154803.jpg - nu prea am gear -



In cazul in care voi fi acceptat ma voi transfera la H cat de curand posibil ..-




Live For The Night

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNISHER@BETRAYERS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-06-2013 17:42)
Joined: 19 Mar 2013
Posts: 12, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 58.4
Votes: 2

 
Post Posted: 13-05-2013, 16:04:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Luryesftw ACCEPTAT SI TE ASTEPTAM SA REVII W-ME SAU PE ALTCINEVA DINTRE OFITERII GUILDEI
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ionutz2991

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2014 16:31)
Joined: 20 May 2011
Posts: 20, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 33.9
Votes: 3

 
Post Posted: 16-05-2013, 22:29:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cosmin
2. Varsta: 22
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-5 ore, in special seara
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: Shadow
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nathariel
8. Screenshot cu Interfata*: http://i40.tinypic.com/s6ro86.jpg interfata clasica de la blizz, fara blink-blink-uri inutile
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am jucat toate clasele si specurile posibile, si dintre toate shadow priestul e singurul cu care ma "inteleg" perfect. Ca idee, as putea sa dau damage si cu ochii inchisi, pur si simplu "simt" clasa.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Lista e lunga. Long short story: am jucat tot ce se putea, toate expansionurile, inclusiv pe blizz. Si in cele mai multe cazuri faceam parte din guildele pve de top.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Lista foarte lunga. Motivele principale ale plecarii: rage quit din cauza guild masterilor "inteligenti" sau alt motiv ar fi pauzele de wow pe care le-am mai facut si am ales sa plec, ca sa nu fiu data afara
12. Detalii PC*. Procesor Intel I5, 2,67 GHz, 8 GB RAM, Placa Video: Nvidia GeForce 610M, singura "problema" ar fi ca e un laptop
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am mai fost membru in trecut si dupa parerea mea e cea mai buna guilda de pe frikz.(sa-mi zica cine vrea ce vrea, HKP nu se pune)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student anul 3 la Informatica, desi nu cred ca termin anul asta. In timpul liber stau la PC si ma joc orice joc imi cade in mana. Ca hobby, as spune muzica. In rest, persoana comica, mereu plictisit si tot timpul dispus sa ajut pe oricine daca pot.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Desi ma astept sa fiu respins, promit ca de data asta nu ma mai las de wow pentru 2 luni ^_^
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i41.tinypic.com/5caqe9.jpg E ceva mai vechi, intre timp am mai pus mana pe 2 upgrade-uri(un trinket si bonusul de 2*t13)

Posturi unite automat, 16-05-2013, 23:29:47

Yoy ce surpriza. Nu ma asteptam sa fiu respins. Ma rog, am incercat. Bafta pe viitor.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Banmaster69

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2023 15:19)
Joined: 27 Jul 2012
Posts: 263, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 96.6
Votes: 17

     
Post Posted: 17-05-2013, 08:55:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dragos
2. Varsta: 17
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : destul de mult
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto/Encha
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nomoreheal
8. Screenshot cu Interfata*:http://imageshack.us/photo/my-images/694/wowscrnshot031213212221.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru a ajuta raidul,este cel mai bun dupa parerea mea.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc wow de pe Tbc ,cand m-am apucat cu niste tovarasi,am continuat si pe Wotlk si in final pe Cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : The Betrayers
12. Detalii PC*. : 4GB ram, Procesor Intel® CoreTM i3 2100, 3.10GHz,placa video Nvidia GeForce GT 430
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? raiduri,caterinca,prieteni.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Elev,dupa o lunga pauza am decis sa ma reapuc de joc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 17-05-2013, 12:53:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARILE SUNT INCHISE PENTRU MELEE DPS

RECRUTAM ORICE CLASA DE RANGE DPS
1 PALADIN TANK
1 DK BLOOD

Asteptam aplicatiile voastre


@nathariel respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iuli1998

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2014 17:32)
Joined: 15 Jan 2013
Posts: 22, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 86.3
Votes: 3

 
Post Posted: 17-05-2013, 20:11:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Iulian(Horler
2. Varsta:17
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :am in timpul saptamani mai putin timp dar vineri sambata duminica sunt disponibil mereu
5. Clasa:Priest
6. Main Spec/OFF spec:Holy/Shadow
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Horler
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :pentru ca imi place sa joc holy
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am jucat de pe vanila pana pe pandaria inca joc blizz dar joc mai mult freakz deoarece sunt multi romani
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Fosta guilda blue world keeper of somthing
12. Detalii PC*. i5 nividia gf 630
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Deorece am auzit ca este o guilda cu oameni capabili de un raid
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Ca orice alt om imi petrec timpul liber mai ies cu prietenii...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Atat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iuli1998

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2014 17:32)
Joined: 15 Jan 2013
Posts: 22, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 86.3
Votes: 3

 
Post Posted: 18-05-2013, 16:59:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Iulian(Horler)
2. Varsta:16
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :in timpul saptamani 3-4 ore iar in weekend mereu
5. Clasa:Priest
6. Main Spec/OFF spec:Holy
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Horler
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Pentru ca imi place foarte mult sa joc holy.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).joc wow de 4 ani am jucat si pe blizz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Blue World
12. Detalii PC*.I5 NIVIDIA GF GT 630 2GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Am auzit ca este o guilda cu oameni capabili.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Nu sunt prea multe de spus despre mine....
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

Posturi unite automat, 18-05-2013, 17:59:46

1. Nume IRL:Iulian(Horler)
2. Varsta:16
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :in timpul saptamani 3-4 ore iar in weekend mereu
5. Clasa:Priest
6. Main Spec/OFF spec:Holy
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Horler
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Pentru ca imi place foarte mult sa joc holy.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).joc wow de 4 ani am jucat si pe blizz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Blue World
12. Detalii PC*.I5 NIVIDIA GF GT 630 2GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Am auzit ca este o guilda cu oameni capabili.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Nu sunt prea multe de spus despre mine....
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bumbem

[deathcoi]



Status: Offline
(since 10-11-2017 09:01)
Joined: 06 May 2013
Posts: 138, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 96.9
Votes: 17

 
Post Posted: 19-05-2013, 07:49:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 16
3. Localitate: Onesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat e nevoie ...
5. Clasa: DK
6. Main Spec/OFF spec: Blood tank/unholy pve dps
7. Link Armory*: https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Deathcoil
8. Screenshot cu Interfata*: http://postimg.org/image/xkr6wi3jx/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pt ca e prea op....heal abs dmg mult party heal ...tot ce iti trb pe un tank multe cds...low cd...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
pe tbc acum 5 ani pe un fun sv cam un mai tarziu am jucat pe *** intr-o guilda cu acelasi nume(am facut illidan dar nu stiu cat de priceput eram naveam recount)...apoi pe wotlk am fost in guilda randoms pe Freakz cu care farmam lk 25h...si pe cataclysm am fost raid leader in the revengers,raider in divinity,raider in pride dar de pe alt char...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) pai in the revenger nu am primit rankul dorit in concordanta cu munca mea....(un dejavantaz cred ca a fost varsta...)in the divinity am luat ban pe ts lor si nu mai avea rost... si in pride... ma lasasem de wow
12. Detalii PC*. 2 gb ram 512 placa video 2.89 procesor dual core
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pai aveti full progress cam asta e scoul si in special faptul ca se baga boss nou si vr neaparat sa il fac...iar daca nu intru intr-o guilda nu am sanse
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
nu am hobbyuri,imi pierd tipul afara la fotbal,tenis,table,bere,wow...si cam atat...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). am o singura intrebare....daca as fii acceptat in guilda as avea loc la raidurile de 10n/h cu ms???
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://postimg.org/image/mcov3gasp/ sunt 5 mil dar am buff de hunter(de la pet) dar nu am runeforge pe arma ... dps ar fii putin mai mare sau tot acelasi...dar mentionez ca am iteme praf...am 3 pvp...am 37 expertise si am scos de peste tot expertise am facut capped hit cu reforge... si sockete...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 17-05-2024, 11:11:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password