User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message186278
Avocado

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-05-2014 10:36)
Joined: 04 Jul 2010
Posts: 20, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 77.7
Votes: 2

 
Post Posted: 04-06-2013, 20:35:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ms oricum va urez succes -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xxenergy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-07-2013 13:31)
Joined: 10 May 2013
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 54.2
Votes: 2

 
Post Posted: 05-06-2013, 22:00:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Robert
2. Varsta: 19
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 5-6 ore si mai mult daca e nevoie
5. Clasa: warrior
6. Main Spec/OFF spec: arms/prot
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bestwarior
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&id=4tHcm52mlaCxmaaS4uLd39zW49bT4tqcr5SqlJ6lmKGsl6yR1ePN
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca pe acest patch arms este cel mai potrivit si tot ce conteaza este sa ma descurc eu .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc wow de pe tbc main warr
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) ground zero am parasito deoarece nu sunt oameni seriosi
12. Detalii PC*. am un pc slabut nu foarte bun dar ma descurc
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? stiu ca sunteti prinntre cei mai buni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) la liceu hobby pescuitul ..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). cam atat nu cred ca trb sa stiu ceva despre voi in special sau voi despre mne
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. nu am recount pt ca imi ingreuneaza interfata si pc e foarte slabut si imi ingreuneaza dar daca se poate pot da 1 test

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 06-06-2013, 18:56:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Xxenergy wrote:
1. Nume IRL: Robert
2. Varsta: 19
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 5-6 ore si mai mult daca e nevoie
5. Clasa: warrior
6. Main Spec/OFF spec: arms/prot
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bestwarior
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&&id=4tHcm52mlaCxmaaS4uLd39zW49bT4tqcr5SqlJ6lmKGsl6yR1ePN
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca pe acest patch arms este cel mai potrivit si tot ce conteaza este sa ma descurc eu .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc wow de pe tbc main warr
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) ground zero am parasito deoarece nu sunt oameni seriosi
12. Detalii PC*. am un pc slabut nu foarte bun dar ma descurc
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? stiu ca sunteti prinntre cei mai buni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) la liceu hobby pescuitul ..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). cam atat nu cred ca trb sa stiu ceva despre voi in special sau voi despre mne
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. nu am recount pt ca imi ingreuneaza interfata si pc e foarte slabut si imi ingreuneaza dar daca se poate pot da 1 test


Leaga-ti contu de forum si mai vorbim -

si da un recount la 3M ar fi perfect



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xxenergy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-07-2013 13:31)
Joined: 10 May 2013
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 54.2
Votes: 2

 
Post Posted: 06-06-2013, 22:50:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am legat account cu asta de pe forum si la 3 mil am 28 k dps
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paanzer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2013 23:18)
Joined: 03 Jun 2013
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 41.2
Votes: 1

 
Post Posted: 06-06-2013, 23:10:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mircea, in-game Paanzer
2. Varsta: 24
3. Localitate: Amsterdam
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 5-6
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Retribution mai nou, off-spec Holy/Prot depinde de ce e nevoie mai mare (joc ambele spec-uri la fel de bine)
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Paanzer
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/f/62/wowscrnshot060613015919.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Este singurl spec de la paladin pe care nu l-am jucat PvE si vreau sa-l invat foarte bine si pe acesta
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc acest joc de cand a aparut. Black Temple 10hc realm 1st (@Kazzak, Blizz), Icecrown Citadel 10hc/25hc realm 1st (@Kazzak, Blizz), Dragon Soul 10hc realm 1st (@Kazzak, Blizz)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Ground Zero, Forgotten Heroes - lipsa comunicare sau comunicare slaba.
12. Detalii PC*. i5 2.6 Ghz, 6gb RAM, Nvidia 610 1gb .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am inteles ca sunteti printre cei mai okay si eu caut asta.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt si student, lucrez, timpul liber nu il petrec intr-o rutina, depinde de zi -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Altceva decat ce am scris este irelevant.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 06-06-2013, 23:25:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Robert sa-i dai un whisper lui Droopyz cand ii in-game vorbiti mai multe

@Panzeer ai un dps sanatos acolo la 3M . Leaga-ti contu de forums si vorbesti cu kreyzefx ingame cand il prinzi online.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 06-06-2013, 23:43:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@panzeer este full la paladin retry, este loc de 1 tank cu off spec retry


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 07-06-2013, 08:56:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai ii exact ceea ce cautam numa ca ii invers


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
claudiu17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2013 20:38)
Joined: 04 Jan 2013
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 57.3
Votes: 2

 
Post Posted: 08-06-2013, 16:38:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL: Selfspike
2. Varsta: 19 Ani.
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :Depinde..Muncesc la un supermarchet,lucrez si ziua ,si noaptea..2 schimburi:)
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Balance/de ce este nevoie in guild (off spec.)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Selfspike
7. Screenshot cu Interfata**: http://oi40.tinypic.com/2v0zcq9.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pai Druid Balance joc de cand ma-m apucat de wow..adica de pe 4/0/6..Specul il fac in functie de bosii.Nu am un spec stabil pe Balance.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele:Cum am spus si mai sus nu sunt stabile..Depinde de boss encounteres,nvm nu e stabil mereu acelasi spec.
Rotaie:Aoe rotation:Wild Mushroom>Wild Mushroom Detonate>Force of Nature>Sunfire dot/Insect swarm dot >Typhoon>Starfall>Hurricane.Single target rotation:Mie de obicei single target imi place sa incep cu Lunar eclipse:Moonfire>Insect swarm>1 cast de Starfire ca sa primim debufuu de Eart of Moon>Starsuge>Starfall>Spam de starfire pana ajungem in Solar eclipse,inca ceva Inainte de Solar Eclipse sa dam referesh la Moonfire si Insect swarm deoarece sa incepe Solar Eclipse cu un burst mai mare.Solar Eclipse:Doturile sunt deja puse Moonfire/Insect Swarm>Sunfire dot>Wrath>Starsuge>Si dupa spam de wrath pana intram iarasi in Lunar Eclipse..Si tot asa ^^.
Gearu:Eu pana cand o sa ajung end gear,o sa joc la 2 bonusuri (2 piese t12-hands and chest.Si 2 piese t13-pants and shoulders.End gear o sa joc la full t13 pentru bonsul de intelect.
Gemming:In slot red bag gems red(40 /50 /67 intel depinde de ce bani am pe moment.67 intel deoarece am jwc.).In orange slot,bag orange gems(20 intel 20 haste/25 intel 25 haste,Iar in purple slot/blue slot ,bag purple gems (20 intel 20 spirit /25 intel 25 spirit.)
Stats:Hit rating 17 ne trebuie pentru nu a da miss>Haste 11th tick - 1423 ,12th tick - 2776 - 743 w/NG, 13th tick - 4139 - 1929 w/NG,14th tick - 5486 - 3101 w/NG,>Masteryul la boomkin este Total Eclipse care creste dmgul atunci cand esti intr-o eclipsa nu conteaza daca solar sau lunar.
179.3 mastery rating = 1 point of mastery, which gives a 2% bonus to eclipse>Critul este cel mai slab pentru boomkin si ar trebuii sa dati reforge din el in spirit/hit pana faceti hit cap si dupa hit cap in haste. 179.3 crit rating = 1% crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow de pe Cataclysm,iar pe 4/0/6 am full progress hc.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Dabea ma-m reapucat de wow.(Ex guild:Bnl,Old gang.)
12. Detalii PC***. Processor:Intel Dual core i5 @3.10 Ghz,Memory ram:6gb ram,Hard disckul de 1tb.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Am vazut ca este o guilda linistita,fara flame,Oameni cumsecade,Si am zis sa ma alatur si eu voua deoarece acest gen de atmosfera ma caracterizeaza pe mine,Ps:Bineinteles daca ma acceptati voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Sunt la o facultate fara frecventa,Lucrez la un supermarchet in Bucuresti.Timpul liber mi-l petrec pe la terase cu prietenii,prin wow ,Plimbari inafara bucurestiului ,Hobby-urile mele sunt Fotbalul,Serialele,Pc games(wow)si sa ies afara sa ma distrez.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am nici 1 mentiunte,las la aprecierea voastra
16.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.: http://oi40.tinypic.com/33aumq1.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
heeals23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-11-2013 16:37)
Joined: 01 Jul 2012
Posts: 81, Topics: 8
Location: Acasa

Reputation: -29.4
Votes: 6

 
Post Posted: 08-06-2013, 16:45:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

claudiu17 wrote:
1.Nume IRL: Selfspike
2. Varsta: 19 Ani.
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :Depinde..Muncesc la un supermarchet,lucrez si ziua ,si noaptea..2 schimburi:)
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Balance/de ce este nevoie in guild (off spec.)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Selfspike
7. Screenshot cu Interfata**: http://oi40.tinypic.com/2v0zcq9.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pai Druid Balance joc de cand ma-m apucat de wow..adica de pe 4/0/6..Specul il fac in functie de bosii.Nu am un spec stabil pe Balance.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele:Cum am spus si mai sus nu sunt stabile..Depinde de boss encounteres,nvm nu e stabil mereu acelasi spec.
Rotaie:Aoe rotation:Wild Mushroom>Wild Mushroom Detonate>Force of Nature>Sunfire dot/Insect swarm dot >Typhoon>Starfall>Hurricane.Single target rotation:Mie de obicei single target imi place sa incep cu Lunar eclipse:Moonfire>Insect swarm>1 cast de Starfire ca sa primim debufuu de Eart of Moon>Starsuge>Starfall>Spam de starfire pana ajungem in Solar eclipse,inca ceva Inainte de Solar Eclipse sa dam referesh la Moonfire si Insect swarm deoarece sa incepe Solar Eclipse cu un burst mai mare.Solar Eclipse:Doturile sunt deja puse Moonfire/Insect Swarm>Sunfire dot>Wrath>Starsuge>Si dupa spam de wrath pana intram iarasi in Lunar Eclipse..Si tot asa ^^.
Gearu:Eu pana cand o sa ajung end gear,o sa joc la 2 bonusuri (2 piese t12-hands and chest.Si 2 piese t13-pants and shoulders.End gear o sa joc la full t13 pentru bonsul de intelect.
Gemming:In slot red bag gems red(40 /50 /67 intel depinde de ce bani am pe moment.67 intel deoarece am jwc.).In orange slot,bag orange gems(20 intel 20 haste/25 intel 25 haste,Iar in purple slot/blue slot ,bag purple gems (20 intel 20 spirit /25 intel 25 spirit.)
Stats:Hit rating 17 ne trebuie pentru nu a da miss>Haste 11th tick - 1423 ,12th tick - 2776 - 743 w/NG, 13th tick - 4139 - 1929 w/NG,14th tick - 5486 - 3101 w/NG,>Masteryul la boomkin este Total Eclipse care creste dmgul atunci cand esti intr-o eclipsa nu conteaza daca solar sau lunar.
179.3 mastery rating = 1 point of mastery, which gives a 2% bonus to eclipse>Critul este cel mai slab pentru boomkin si ar trebuii sa dati reforge din el in spirit/hit pana faceti hit cap si dupa hit cap in haste. 179.3 crit rating = 1% crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow de pe Cataclysm,iar pe 4/0/6 am full progress hc.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Dabea ma-m reapucat de wow.(Ex guild:Bnl,Old gang.)
12. Detalii PC***. Processor:Intel Dual core i5 @3.10 Ghz,Memory ram:6gb ram,Hard disckul de 1tb.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Am vazut ca este o guilda linistita,fara flame,Oameni cumsecade,Si am zis sa ma alatur si eu voua deoarece acest gen de atmosfera ma caracterizeaza pe mine,Ps:Bineinteles daca ma acceptati voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Sunt la o facultate fara frecventa,Lucrez la un supermarchet in Bucuresti.Timpul liber mi-l petrec pe la terase cu prietenii,prin wow ,Plimbari inafara bucurestiului ,Hobby-urile mele sunt Fotbalul,Serialele,Pc games(wow)si sa ies afara sa ma distrez.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am nici 1 mentiunte,las la aprecierea voastra
16.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.: http://oi40.tinypic.com/33aumq1.jpg


eu unu te accept acuma sa treci si prin mana lui jeltokr deoarece el este class lider si o sa te astept cu un test dummy



Leave nothing behind
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luciandevil

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2013 09:09)
Joined: 23 Oct 2011
Posts: 37, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 42.3
Votes: 2

 
Post Posted: 08-06-2013, 22:39:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Selfspike /w jeltokr sau grapphit in game


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
heeals23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-11-2013 16:37)
Joined: 01 Jul 2012
Posts: 81, Topics: 8
Location: Acasa

Reputation: -29.4
Votes: 6

 
Post Posted: 09-06-2013, 14:40:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise la druizi in sepcial boomkin minim 385 30 days played main char si cont legat pe forum


Leave nothing behind
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SevenSteven

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-09-2013 11:15)
Joined: 28 May 2013
Posts: 5, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 54.2
Votes: 2

Post Posted: 09-06-2013, 17:32:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dragos
2. Varsta: 15
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat este necesar , in jur de 4 ore pe zi.
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Feral Tank / Restoration
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Arborkin [ pe aceasta pagina nu s-a actualizat setul complet adica in loc de Ranseur Of The Hatred - este Fishing Rod iar ilvl echipat este 389 ]
8. Screenshot cu Interfata*: http://i.cubeupload.com/sxjwNl.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Druidul este un tanc exceptional, se poate adapta in orice situatie, are multe speluri de rezist si mult avoidance.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow de la finalul WOLTK de pe freakz. Am capatat multa experienta in raidurile de 4.0.6 si am ajuns sa cunosc foarte bine aceasta clasa si scripturile de pe acest patch.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) INL ( nu m-am inteles cu oamenii din guild ) Alliance Funeral Company ( nu era guilda serioasa ) Perverts ( nu mai e ce a fost.. ) si multe altele de care nu sunt asa cunoscute.
12. Detalii PC*. Intel I5 3.2Gz Placa video : Nvidia gtx 650 RAM : 8 Gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este o guilda foarte serioasa si probabil este cea mai buna de la Horde.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in cls a9-a , sunt un pusti normal, destul de sociabil si imi place sa nu stau prea mult in casa - .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
heeals23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-11-2013 16:37)
Joined: 01 Jul 2012
Posts: 81, Topics: 8
Location: Acasa

Reputation: -29.4
Votes: 6

 
Post Posted: 09-06-2013, 18:42:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SevenSteven wrote:
1. Nume IRL: Dragos
2. Varsta: 15
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat este necesar , in jur de 4 ore pe zi.
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Feral Tank / Restoration
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Arborkin [ pe aceasta pagina nu s-a actualizat setul complet adica in loc de Ranseur Of The Hatred - este Fishing Rod iar ilvl echipat este 389 ]
8. Screenshot cu Interfata*: http://i.cubeupload.com/sxjwNl.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Druidul este un tanc exceptional, se poate adapta in orice situatie, are multe speluri de rezist si mult avoidance.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow de la finalul WOLTK de pe freakz. Am capatat multa experienta in raidurile de 4.0.6 si am ajuns sa cunosc foarte bine aceasta clasa si scripturile de pe acest patch.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) INL ( nu m-am inteles cu oamenii din guild ) Alliance Funeral Company ( nu era guilda serioasa ) Perverts ( nu mai e ce a fost.. ) si multe altele de care nu sunt asa cunoscute.
12. Detalii PC*. Intel I5 3.2Gz Placa video : Nvidia gtx 650 RAM : 8 Gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este o guilda foarte serioasa si probabil este cea mai buna de la Horde.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in cls a9-a , sunt un pusti normal, destul de sociabil si imi place sa nu stau prea mult in casa - .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -


@Arborkin /w ingame



Leave nothing behind
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 09-06-2013, 19:59:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eventual isi leaga contu de forums si mai vorbim


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 15-05-2024, 16:26:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x