User
Pass
2FA
 
 

Baboon-cleve 3vs3 arena -Russian power 2500+ mmr ( cataclysm) Fun games (2 videos)
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message10304
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 10-06-2013, 10:54:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exorder1337 wrote:
Foloseste asta pentru tradus.


o sa incerc,dar deja am tradus.

Posturi unite automat, 10-06-2013, 11:54:15

bossutai wrote:
Draga domnule crasher, joc wow de FOARTE MULTI ANI (pe cand statea shockeru la dueluri in orggrimar si dadea 3 hituri la oricine eu deja aveam 2 ani de wow) si nu am mai vazut asa player ca tine.
Draga prietene nimeni nu te-a injurat in topicul acesta asa ca deschide si tu dexu ala pt ca nu e facut degeaba pentru numele bunului dumnezeu...
Pe langa asta te asigur ca eu sunt mai bun decat aia care apasa un macro de oneshot si pica orice la 2500 mmr pt ca eu ma chinui sa pic ceva.Aia pica un rshaman in 10 secunde cu tot cu link, iar eu dorm prin arene cu cc chainuri cat mai mari si tot nu pot sa pic mare lucru sub 20 de minute.
Ziceai ca eu ma ascund sub "rochie la healer"? RETII AIA DAU 120K WOG.
Si ratingul meu este facut cu bugguri? Joc in fiecare saptamana cel putin 20 de meciuri de pe feral si nu pricep nici acum ce bug folosesc...eu nu am scazut mmr (da, am 3500 chiar)/nu am bugguri pozitive la clasa.Joc cu healer pt ca nu imi place double dps (cel mai *** mod de a juca pvp).Si o sa vii tu sa spui: A PAI AIA CARE JOACA ROGUE MAGE SUNT NOOBI DECI? NU, aia nu prea au combouri bune cu healer asa ca pur si simplu trebuie sa joace si ei teamuri bune.

SI pentru informarea ta eu nu am 14 ani stai linistit...am 19 si nu mi-e rusine sa-mi expun varsta asa cum vad ca iti e tie.Pe langa asta te rog foloseste google translateul ala poate scrie mai corect in romana decat tine.

"Toti oamenii vreau sa fie cei mai destepti..dar viata nu e asa usoara. " speechless...............................


1)tu stii limba rusa asa de bine cum si eu stiu limba romana.
2) eu nu is roman deloc.
3) cum tu nai bugs positive?uita la subforum de bugs...ai multe bugs.. si innainte de asta ai avut foarte mult bugs si de aceea ai facut atunci rating..acum tu tii rating pentru ca joci rar,dar vreau sa vad ce rating o sa ai cind sa reseteaza mmr.
4) cel may *** team asta team cu healer.Nu ma crezi?raspunde ce e mai bine - team blood dk cu healer sau blood dk cu mage?pe cine mai usor de batut?Si in afara de asta tu ai healing mult.NU mai spune ca 2 dps e ***..pentru ca nu este asa.TU poti sta afk 10 secunde daca esti cu healer,si nu o sa mori deloc.
Fara healer - mori instant.Si acum feral este buguit positiv.( chiar si warrior si altele melee)
5) teams rogue cu mage - asta e normal team,acolo trebuie skill ( au mult cc si cam *** team dar totusi e bine).

6) ce e 120k?
7) tu esti mai bine decit acei pe blizz?nu spune minciuni..cind o sa repare toate buggs atunci o sa spui ceva.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 10-06-2013, 13:00:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

7) tu esti mai bine decit acei pe blizz?nu spune minciuni..cind o sa repare toate buggs atunci o sa spui ceva

-))))))

Gata! Mi-am gasit telul in viata/wow.Abia astept resetul.

"Ce e 120k?"????????????????????????????????????????????????etc
Mai bun decat aia este oricine de pe freakz care are peste 2k.

P.S:arata-mi te rog bugurile pozitive la feral (sa fie mai mult de 1, daca o fi si ala)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 10-06-2013, 16:42:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bossutai - nu mai vreu sa discut asta, tu te crezi ca esti PRO..
Dar uita in subforum PENDING si CONFIRMED.. poate o sa intelegi.
De exemplu la toate clase este bug cu yards..si teleport nu poatre fi folosit 1-2 secunde daca stai in zona portalului.
Si de aceea - warlocks nu pot scapa de tine asa cum ar trebui.
nu lucreaza spell queue system,slow system..
Ferals and other melee is overpowered.
Si multe altele chestii care stric gameplay,daca asta nu e de ajuns - inseamna ca nu intelegi ce inseamna sa joci pe blizz.

Si alta chestie - nu esti mai bun decit toti,rating tau acum nu importa..eu tot pot sa fac 3000+ cu exploits and bug si sa fac niste arene la saptamina.. si ce asta inseamna ca sunt PRO?
Zic inca odata - cind voi fi reparate toate bugs cu mechanics and classes - atunci o sa vedem.


*uploadez video BABOONS 2*





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 10-06-2013, 17:04:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crasher wrote:
Bossutai - nu mai vreu sa discut asta, tu te crezi ca esti PRO..
Dar uita in subforum PENDING si CONFIRMED.. poate o sa intelegi.
De exemplu la toate clase este bug cu yards..si teleport nu poatre fi folosit 1-2 secunde daca stai in zona portalului.
Si de aceea - warlocks nu pot scapa de tine asa cum ar trebui.
nu lucreaza spell queue system,slow system..
Ferals and other melee is overpowered.
Si multe altele chestii care stric gameplay,daca asta nu e de ajuns - inseamna ca nu intelegi ce inseamna sa joci pe blizz.

Si alta chestie - nu esti mai bun decit toti,rating tau acum nu importa..eu tot pot sa fac 3000+ cu exploits and bug si sa fac niste arene la saptamina.. si ce asta inseamna ca sunt PRO?
Zic inca odata - cind voi fi reparate toate bugs cu mechanics and classes - atunci o sa vedem.


*uploadez video BABOONS 2*


Ba tu esti nebun la cap? ARATA-MI UNDE AM FACUT EU EXPLOITURI PENTRU RATING. PANA SI PENTRU EVENT MA ROG DE OPONENTI SA INTRE SI IMI VORBESTI TU MIE MA? CE BUGURI POZITIVE ARE MA FERALUL? ZI-MI TE ROG UNUL CARE IL FACE OP.SI FA SI TU 30394905K RATING DACA TOT ESTI BUN ASA CUM TE LAUZI.
Ai PM cu id meu de skype.Da-mi add ca sa iti bag mintile in creierul ala microscopic.

Last post.Esti dus de-a binelea.Ai -reputatie cat pot sa iti dau.


 
Staff message (LAPD):
 
2 avertismente , injurii [rep]




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 10-06-2013, 17:22:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Special pentru tine - http://forum.wow-freakz.com/PENDING-Class-spells-talents-f1973.html
si
http://forum.wow-freakz.com/CONFIRMED-Class-spells-talents-f1974.html

gaseste singur,eu nam timp sa caut.
EU nu am zis ca faci exploit,dar ai facut win cu BUGGS de la server..intreaba pe Nerd si o sa spune el ce o fost si ce buggs acum este.
Eu nu am jucat feral si nu stiu clasa.

-rep?lol..iti pare rau ca spun adevar..esti gladiator de pe freakz.. cu buguit rating.
Daca tu erai normal si adecvat - comunicai mai bine decit acum..dar tu nu intelegi ca tu ai bugs positive si altii au negative bugs..daca si un mic bug de exemplu wrong damage la immolate sau altceva - si nu poti face win..sau bug cu diminishing - daca nu se aplica , te faci OP.

Dar tu tot crezi ca esti PRO cind nu lucreaza normal clase..Esti PRO?Dute la arena si bate nabi,lasa pe mine in pace.

Restu posts de la tine o sa ignorez.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 10-06-2013, 18:16:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crasher wrote:
Exorder1337 wrote:
Foloseste asta pentru tradus.


o sa incerc,dar deja am tradus.

Posturi unite automat, 10-06-2013, 11:54:15

bossutai wrote:
Draga domnule crasher, joc wow de FOARTE MULTI ANI (pe cand statea shockeru la dueluri in orggrimar si dadea 3 hituri la oricine eu deja aveam 2 ani de wow) si nu am mai vazut asa player ca tine.
Draga prietene nimeni nu te-a injurat in topicul acesta asa ca deschide si tu dexu ala pt ca nu e facut degeaba pentru numele bunului dumnezeu...
Pe langa asta te asigur ca eu sunt mai bun decat aia care apasa un macro de oneshot si pica orice la 2500 mmr pt ca eu ma chinui sa pic ceva.Aia pica un rshaman in 10 secunde cu tot cu link, iar eu dorm prin arene cu cc chainuri cat mai mari si tot nu pot sa pic mare lucru sub 20 de minute.
Ziceai ca eu ma ascund sub "rochie la healer"? RETII AIA DAU 120K WOG.
Si ratingul meu este facut cu bugguri? Joc in fiecare saptamana cel putin 20 de meciuri de pe feral si nu pricep nici acum ce bug folosesc...eu nu am scazut mmr (da, am 3500 chiar)/nu am bugguri pozitive la clasa.Joc cu healer pt ca nu imi place double dps (cel mai *** mod de a juca pvp).Si o sa vii tu sa spui: A PAI AIA CARE JOACA ROGUE MAGE SUNT NOOBI DECI? NU, aia nu prea au combouri bune cu healer asa ca pur si simplu trebuie sa joace si ei teamuri bune.

SI pentru informarea ta eu nu am 14 ani stai linistit...am 19 si nu mi-e rusine sa-mi expun varsta asa cum vad ca iti e tie.Pe langa asta te rog foloseste google translateul ala poate scrie mai corect in romana decat tine.

"Toti oamenii vreau sa fie cei mai destepti..dar viata nu e asa usoara. " speechless...............................


1)tu stii limba rusa asa de bine cum si eu stiu limba romana.
2) eu nu is roman deloc.
3) cum tu nai bugs positive?uita la subforum de bugs...ai multe bugs.. si innainte de asta ai avut foarte mult bugs si de aceea ai facut atunci rating..acum tu tii rating pentru ca joci rar,dar vreau sa vad ce rating o sa ai cind sa reseteaza mmr.
4) cel may *** team asta team cu healer.Nu ma crezi?raspunde ce e mai bine - team blood dk cu healer sau blood dk cu mage?pe cine mai usor de batut?Si in afara de asta tu ai healing mult.NU mai spune ca 2 dps e ***..pentru ca nu este asa.TU poti sta afk 10 secunde daca esti cu healer,si nu o sa mori deloc.
Fara healer - mori instant.Si acum feral este buguit positiv.( chiar si warrior si altele melee)
5) teams rogue cu mage - asta e normal team,acolo trebuie skill ( au mult cc si cam *** team dar totusi e bine).

6) ce e 120k?
7) tu esti mai bine decit acei pe blizz?nu spune minciuni..cind o sa repare toate buggs atunci o sa spui ceva.

2)Taci in **** mea ca te faci de ras.
3)Orice clasa are buguri, atat negative cat si pozitive. Un private server nu are cum sa fie exact ca blizz.
4) SA MORI TU? Inseamna ca un healer nu ar trebui sa mai faca PvP, pentru ca ar trebui sa faca *** combo.
5) Daca si RM e *** combo, e clar.
Acum spune-mi tu mie, un warrior arms cu ce dps ar trebui sa faca 2s de exemplu ca sa nu mai joace un combo "***"?


"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-06-2013, 18:36:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

So much hate here - Bossutai gladiator skilled feralul nu e op !



on: someone can close this ? is becoming a rage topic (raster)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 10-06-2013, 18:58:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Loveheal wrote:
So much hate here - Bossutai gladiator skilled feralul nu e op !



on: someone can close this ? is becoming a rage topic (raster)


Mi-am luat warnurile deci close this.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Marvelouz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-04-2014 11:28)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 371, Topics: 38
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -527.1
Votes: 21

 
Post Posted: 10-06-2013, 19:21:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

slabi. ii bat singur pe astia



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 10-06-2013, 19:38:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crasher wrote:
Bossutai - nu mai vreu sa discut asta, tu te crezi ca esti PRO..
Dar uita in subforum PENDING si CONFIRMED.. poate o sa intelegi.
De exemplu la toate clase este bug cu yards..si teleport nu poatre fi folosit 1-2 secunde daca stai in zona portalului.
Si de aceea - warlocks nu pot scapa de tine asa cum ar trebui.
nu lucreaza spell queue system,slow system..
Ferals and other melee is overpowered.
Si multe altele chestii care stric gameplay,daca asta nu e de ajuns - inseamna ca nu intelegi ce inseamna sa joci pe blizz.

Si alta chestie - nu esti mai bun decit toti,rating tau acum nu importa..eu tot pot sa fac 3000+ cu exploits and bug si sa fac niste arene la saptamina.. si ce asta inseamna ca sunt PRO?
Zic inca odata - cind voi fi reparate toate bugs cu mechanics and classes - atunci o sa vedem.


*uploadez video BABOONS 2*

tu nu stii sa joci warlock, e alta treaba asta. Si nu te mai lua de bossutai, nu il cunosc personal dar te domina ca skill in wow. Adica omu te bate la level 70 dezbracat tu cu warlockul full cata. Seriously man, ca warlock daca ai creier poti bate orice cu un resto shaman in spate. Zici ca melee classes cu feral in frunte sunt OP. Bai, esti warlock affliction, daca nu faci kite e normal sa te zboare orice melee, chiar si warr-ul. Tu nu poti sa faci 3000+ fiindca sunt baietii bazati care stiu sa te bata. Remember? bossutai...70...jeap jeap dead...
Nu vorbesc prostii, nu incerc sa fiu pupincurist sau ceva de genul, dar omul e rank 1 cam din wotlk...tu cu warlockul nu prea stii avand in vedere fostul tau 1850 rating cu 1k meciuri played...



Fiecare clasa are cate un bug major, sau cateva buguri minore care ii altereaza gameplay-ul. De exemplu eu dau mai putin cu fero bite decat dau cu shred. Te rog eu, pentru demnitatea ta, nu te mai plange de bug-uri. Te faci de ras. Feralul nu mai e buguit pozitiv cum era, acum e buguit negativ. E OP? blame blizzard. Te bate in duel? logic, clasele nu sunt balansate 1v1, nici 2v2, abia 3v3 sunt balansate(pe blizz,unde nu sunt buguri)

si ma rog, ca sa fiu on topic, da, e interesant filmuletul, putin(spre deloc) imi pasa ca sunt rusi, dau niste killuri frumoase in opener, nici nu stiam ca exista acest combo(wtf double ret)


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 10-06-2013, 20:25:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kinook wrote:

tu nu stii sa joci warlock, e alta treaba asta. Si nu te mai lua de bossutai, nu il cunosc personal dar te domina ca skill in wow. Adica omu te bate la level 70 dezbracat tu cu warlockul full cata. Seriously man, ca warlock daca ai creier poti bate orice cu un resto shaman in spate. Zici ca melee classes cu feral in frunte sunt OP. Bai, esti warlock affliction, daca nu faci kite e normal sa te zboare orice melee, chiar si warr-ul. Tu nu poti sa faci 3000+ fiindca sunt baietii bazati care stiu sa te bata. Remember? bossutai...70...jeap jeap dead...
Nu vorbesc prostii, nu incerc sa fiu pupincurist sau ceva de genul, dar omul e rank 1 cam din wotlk...tu cu warlockul nu prea stii avand in vedere fostul tau 1850 rating cu 1k meciuri played...



Fiecare clasa are cate un bug major, sau cateva buguri minore care ii altereaza gameplay-ul. De exemplu eu dau mai putin cu fero bite decat dau cu shred. Te rog eu, pentru demnitatea ta, nu te mai plange de bug-uri. Te faci de ras. Feralul nu mai e buguit pozitiv cum era, acum e buguit negativ. E OP? blame blizzard. Te bate in duel? logic, clasele nu sunt balansate 1v1, nici 2v2, abia 3v3 sunt balansate(pe blizz,unde nu sunt buguri)

si ma rog, ca sa fiu on topic, da, e interesant filmuletul, putin(spre deloc) imi pasa ca sunt rusi, dau niste killuri frumoase in opener, nici nu stiam ca exista acest combo(wtf double ret)


Omule, tu nu stii deloc cum eu joc cu warlocku meu.Tu zici singur ca nu e balansat acum nimic.. si chiar 2va2 nu e balansat deloc.
Arena - asta cind 2vs2 sau 3vs3 si altele.
meciuri care o fost - am jucat cu diferite oameni...si cu imbracate si cu acei care au 100k hp.
Si daca am 1000 meciuri - asta nu inseamna ca is noob.Si daca tu ai de exemplu 2700 mmr - cu 100% win ,nu inseamna ca esti skillat..poate ai folosit exploit,sau ai facut rating in 2 window si altele..
Acum nu lucreaza normal clase deloc, si mechanics tot.
Daca si ma bati asa - asta nu ar insemna ca eu is noob,deci taci si lasa ma in pace.Si eu am avut 2100 rating.
lasa vorbele de mine,ca nu ma stii.

Filmulet o sa fie dupa o ora aproape.. ( upload 5 ore)
Si deci o sa lasam vorbele de balance aici si de careva player pe freakz.Va rog - vorbiti numai de video.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 10-06-2013, 20:40:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai ca deja o iei pe "aratura". Ai venit tu, un "pispirel" du "rusnac" cu figuri in cap. Tu nici achiv de 2200 nu ai si vorbesti, si pentru 2200 nu iti trebuie nu stiu ce exploituri sau nu stiu ce skill, asa ca hai las-o balta. Posteaza odata ce ai de postat si nu mai lua apararea rusilor tai.
Astept partea 2, poate arata acolo mai mult skill.


"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 10-06-2013, 21:28:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exorder1337 wrote:
Hai ca deja o iei pe "aratura". Ai venit tu, un "pispirel" du "rusnac" cu figuri in cap. Tu nici achiv de 2200 nu ai si vorbesti, si pentru 2200 nu iti trebuie nu stiu ce exploituri sau nu stiu ce skill, asa ca hai las-o balta. Posteaza odata ce ai de postat si nu mai lua apararea rusilor tai.
Astept partea 2, poate arata acolo mai mult skill.

Am avut 2100 si ce?Eu sunt casual player,nu joc toata ziua la arena si la duele si am acest rating.



deci video este deja aici ( part 2) IN PRIMU POST!





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 11-06-2013, 21:52:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=odfhjOfQWZc:

vedeti aici daca nu vreti la 1 post,





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 12-06-2013, 10:41:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda..e clar.. nici comentarii,nici +rep.. nici macar ''ms pentru efort''.. nu v-ati placut video deloc.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 05-05-2024, 19:44:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x