User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message189560
djmusicmaxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2014 22:01)
Joined: 19 Apr 2013
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 58.2
Votes: 2

 
Post Posted: 12-06-2013, 17:10:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ciprian
2. Varsta: 26
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-5 in fiecare zi
5. Clasa: warrior
6. Main Spec/OFF spec: Arms / Protection
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Qpr
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/545/wowja.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : e cel mai bun in momentu de fata
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc wow de pe TBC , pe diferite servere
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) bad companny , s-au certat ofiterii si guilda s-a destremat
12. Detalii PC*. procesor i3 . 4gb ram placa video 9600 gt
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? este o guilda serioasa , cu multe progrese
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) lucrez 7-8 ore pe zi, dar am timp si de wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) http://imageshack.us/photo/my-images/23/dpsse.jpg/
Va Multumesc !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 12-06-2013, 17:21:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

djmusicmaxx wrote:
1. Nume IRL: Ciprian
2. Varsta: 26
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-5 in fiecare zi
5. Clasa: warrior
6. Main Spec/OFF spec: Arms / Protection
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Qpr
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/545/wowja.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : e cel mai bun in momentu de fata
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc wow de pe TBC , pe diferite servere
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) bad companny , s-au certat ofiterii si guilda s-a destremat
12. Detalii PC*. procesor i3 . 4gb ram placa video 9600 gt
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? este o guilda serioasa , cu multe progrese
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) lucrez 7-8 ore pe zi, dar am timp si de wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) http://imageshack.us/photo/my-images/23/dpsse.jpg/
Va Multumesc !


leaga-ti contu de forum



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Seyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2014 05:37)
Joined: 23 May 2010
Posts: 14, Topics: None
Location: Bucuresti

Reputation: 120.5
Votes: 5

   
Post Posted: 13-06-2013, 19:54:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mihai
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cam toata ziua , pana la ora 12-1 noaptea
5. Clasa: Shaman / Troll
6. Main Spec/OFF spec: Resto / Enha
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tsisimhemied
8. Screenshot cu Interfata*: http://i.imgur.com/6jgjyIi.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca m-am ambitionat pe 4.0.6 cand spuneau toti ca e greu cu shamanu. Si eu ca joc de pe tbc cu shamanu , am ales sa joc mai departe tot cu shaman.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). As putea sa vorbesc ore in sir cu prima experienta cand m-am apucat de wow. De pe tbc si pana acum am invatat pe fiecare realm . pach in ce consta si ce face fiecare clasa pe care o jucam. Experienta in raiduri. Hmm am o experienta de vreo 3-4 luni pe 4.3.4. Si m-am obisnuit. Stiu fiecare instanta , scrip ( la Bossi noi aparuti )
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in specii ce-a mai mare perioada. In rest am incercat sa gasesc o guilda in care sa ajut si eu cum pot.
12. Detalii PC*. Dual core 2,4 Gh , 2 g ram.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca e o guilda capabila de orice. Deja am lingusit prea mult. E o guilda frumoasa. Nu vreau sa intrec masura , si sa incep sa lingusesc pe toti.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Pai tocmai am terminat liceul , si am luat si bac-ul. Si acum stau acasa anu asta. Si dupaia urmeaza facultatea. :d
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nimic de adaugat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 14-06-2013, 09:15:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Seyn wrote:
1. Nume IRL: Mihai
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cam toata ziua , pana la ora 12-1 noaptea
5. Clasa: Shaman / Troll
6. Main Spec/OFF spec: Resto / Enha
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tsisimhemied
8. Screenshot cu Interfata*: http://i.imgur.com/6jgjyIi.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca m-am ambitionat pe 4.0.6 cand spuneau toti ca e greu cu shamanu. Si eu ca joc de pe tbc cu shamanu , am ales sa joc mai departe tot cu shaman.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). As putea sa vorbesc ore in sir cu prima experienta cand m-am apucat de wow. De pe tbc si pana acum am invatat pe fiecare realm . pach in ce consta si ce face fiecare clasa pe care o jucam. Experienta in raiduri. Hmm am o experienta de vreo 3-4 luni pe 4.3.4. Si m-am obisnuit. Stiu fiecare instanta , scrip ( la Bossi noi aparuti )
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in specii ce-a mai mare perioada. In rest am incercat sa gasesc o guilda in care sa ajut si eu cum pot.
12. Detalii PC*. Dual core 2,4 Gh , 2 g ram.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca e o guilda capabila de orice. Deja am lingusit prea mult. E o guilda frumoasa. Nu vreau sa intrec masura , si sa incep sa lingusesc pe toti.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Pai tocmai am terminat liceul , si am luat si bac-ul. Si acum stau acasa anu asta. Si dupaia urmeaza facultatea. :d
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nimic de adaugat.


respins ilvl prea mic

MINIM 395 ILVL



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarius4Ever
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2014 12:28)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 1119, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 84.9
Votes: 33

   
Post Posted: 18-06-2013, 11:40:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM MAGE MINIM 395ILVL,ASTEPTAM APLICATIILE VOASTRE



Live For The Night

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grapphu

[Psychomaniac]



Status: Offline
(since 01-03-2024 16:07)
Joined: 11 Jun 2013
Posts: 113, Topics: 10
Location: United Kingdom

Reputation: 88.1
Votes: 7

 
Post Posted: 18-06-2013, 11:43:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM DRUIZI MINIM 395ILVL CU 2 SPECURI OBLIGATORIU NU CER O VARSTA ANUME DOAR ACTIVITATE SERIOZITATE SI SA POATA STA INTRE ORELE 20.00-22.30.ASTEPTAM APLICATIILE VOASTRE


BLESS UP 𓅓 MORE LIFE



Last edited by grapphu on 19-06-2013, 12:54:35; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shamycow
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-06-2013 19:53)
Joined: 12 Feb 2010
Posts: 958, Topics: 91
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 43

 
Post Posted: 18-06-2013, 11:56:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam oameni care in timpu saptamanii in zilele de luni,marti,miercuri pot sta pe ts de la ora 20:00 pana la 22:30....si sa aiba minim 18 anisori...asta pt raidurile de 10 man.SA nu fie timizi sa vrb pe ts,sa asculte de raid leader si asa mai departe.
392-395 minim item lvl,25k-30k dps 10 man raids(minim)
Avem 3 raiduri 25 cu full progress down din care raidu 3 e jumate offchare,sooo avem loc.
NU MAI RECRUTAM SHAMANI CU MAIN SPEC RESTO!!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BETRAYERS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-06-2013 11:43)
Joined: 20 Jun 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32
Votes: 1

 
Post Posted: 20-06-2013, 12:24:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM TOATE CLASELE PTR COMPLETAREA RAIDULUI 3 CU EXCEPTIA SHAMANILOR RESTO ITLVL MINIM 395.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xlavander

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-07-2013 11:34)
Joined: 04 Nov 2012
Posts: 28, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 33.3
Votes: 3

Post Posted: 22-06-2013, 09:13:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Eduard
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Pai nu am unu anumit program, dar te asigur ca pot fii mereu online la orice raid.
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Holy/ Retry
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xlavander
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/view.php?pic=snkyag&&s=5
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece pe server sunt multi dps, healer fiind am prioritate la raiduri.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc WoW de pe patch-ul 3.0.1 (Naxxramas) prima data am jucat rogue ( cand imi amintesc ce bun eram =]] imi vine sa plang ) pana am invatat WoW s-a schimbat patch, mi-am crescut un pala i-am facut un gear score decent si m-am apucat de PVE alaturi de cativa prietenii si am avut full progress ( ce se putea pe acel server) pe 3.3.5 am avut tot ( Fara Lich King 25h) . Pe 4.0.6 am avut tot inclusiv Council ( dupa ce baga-se bonusu de 30%), pe 4.3.4 am full progres, inclusiv hagara hc.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Divinity, m-am certat cu un officer.
12. Detalii PC*. Procesor :Intel(R) Core(TM) i3 CPU M350@
Installed memory(RAM): 4.00GB (3.86 GB usable)
System Tipe : 64-bit Operating System
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca sunteti una din cele mai bune guilde de la hoarda, sunteti foarte seriosi si aveti full progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt foarte prietenos, rabdator, in timpul liber ies cu baieti sa jucam fotbal, sa bem un suc, dar nu imi place sa ratez nici un raid.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt un om care ii place sa stea la guild progres. ( oricat ar dura)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 22-06-2013, 10:30:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@xlavander /w kreyzeFX in-game(vi fi on diseara in jurul ore 19:30)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 22-06-2013, 19:53:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Laur
2. Varsta:19
3. Localitate:Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :Cat timp este nevoie.
5. Clasa:Priest
6. Main Spec/OFF spec:Discipline/Shadow
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Chloe
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/r/2vl3dc0/5
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Consider ca discipline-ul este un spec destul de mobil si ofera suport raidului.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am inceput pe TBC,dar n-am avut niciun fel de progres,nub fiind.
Povestea a continuat pe WOTLK unde am avut full progres.Pe Cata,full progress pana acum.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Sunt multe guilde,asa ca o sa le aleg doar pe cele din 4.3.Am inceput cu Gms,
BNL,HKP.Tin sa precizez ca am fost si in Betrayers,dar am iesit din cauza faptului ca erau foarte multi priesti si mi s-a spus ca n-am loc la raiduri.
12. Detalii PC*. Intel Core 2 duo 2,6GZ,NVIDIA 9800 gt.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Dorinta de progress si profesionalitate.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Momentan sunt liber profesionist.Probabil ca anul care vine o sa urmez
o facultate.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vacutza shaman
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-06-2013 12:43)
Joined: 20 Jun 2013
Posts: 17, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 32.6
Votes: 1

Post Posted: 22-06-2013, 20:00:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Skidrow wrote:
1. Nume IRL:Laur
2. Varsta:19
3. Localitate:Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :Cat timp este nevoie.
5. Clasa:Priest
6. Main Spec/OFF spec:Discipline/Shadow
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Chloe
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/r/2vl3dc0/5
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Consider ca discipline-ul este un spec destul de mobil si ofera suport raidului.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am inceput pe TBC,dar n-am avut niciun fel de progres,nub fiind.
Povestea a continuat pe WOTLK unde am avut full progres.Pe Cata,full progress pana acum.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Sunt multe guilde,asa ca o sa le aleg doar pe cele din 4.3.Am inceput cu Gms,
BNL,HKP.Tin sa precizez ca am fost si in Betrayers,dar am iesit din cauza faptului ca erau foarte multi priesti si mi s-a spus ca n-am loc la raiduri.
12. Detalii PC*. Intel Core 2 duo 2,6GZ,NVIDIA 9800 gt.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Dorinta de progress si profesionalitate.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Momentan sunt liber profesionist.Probabil ca anul care vine o sa urmez
o facultate.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. -

acceptat ,garantez eu pt el

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ISREAL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2017 19:33)
Joined: 29 May 2013
Posts: 47, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 139.6
Votes: 4

 
Post Posted: 23-06-2013, 11:39:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Zoltan
2. Varsta: 16
3. Localitate: =Covasna
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cat este necesar 6 ore seare si 3 ore dimineata
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy/retri
6.Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Greenway
7. Screenshot cu Interfata**:file:///D:/Zoz%C3%B3/Let%C3%B6lt%C3%A9s/wow/Screenshots/WoWScrnShot_061913_202950.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? ca holy paladin e cel main imba heal dupa resto shaman
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).la holy paladin trebuie multe intelect reforge pentru crit haste spirit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Eu m-am apucat de wow la WOTLK am experiat la toate raid la 4.3.4 dar cu asta numai la patchul asta am jucat

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)THE FOREGOTTEN HEROES, PERVERTS, BAD EXAMPLE,LIGHT OF DAWN ,si am iesit ca sunt oameni prost
12. Detalii PC***. Intel core i4 3gb ram,Geforce 512mb,internet speed: 20mb /s
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? ca este guild imba si serioasa si este full progress la hc
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt elev din clasa a 9-a ,cant la chitara la 2 ani ,im place footbal ,billiard,si muzica
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 23-06-2013, 11:56:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

leaga-ti contu de forums si pune ceva screenshots adevarate ....


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 24-06-2013, 19:25:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ISREAL wrote:
1. Nume IRL:Zoltan
2. Varsta: 16
3. Localitate: =Covasna
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cat este necesar 6 ore seare si 3 ore dimineata
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy/retri
6.Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Greenway
7. Screenshot cu Interfata**:file:///D:/Zoz%C3%B3/Let%C3%B6lt%C3%A9s/wow/Screenshots/WoWScrnShot_061913_202950.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? ca holy paladin e cel main imba heal dupa resto shaman
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).la holy paladin trebuie multe intelect reforge pentru crit haste spirit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Eu m-am apucat de wow la WOTLK am experiat la toate raid la 4.3.4 dar cu asta numai la patchul asta am jucat

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)THE FOREGOTTEN HEROES, PERVERTS, BAD EXAMPLE,LIGHT OF DAWN ,si am iesit ca sunt oameni prost
12. Detalii PC***. Intel core i4 3gb ram,Geforce 512mb,internet speed: 20mb /s
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? ca este guild imba si serioasa si este full progress la hc
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt elev din clasa a 9-a ,cant la chitara la 2 ani ,im place footbal ,billiard,si muzica
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -


respins

Posturi unite automat, 24-06-2013, 20:25:36

RECRUTAM 1 PALADIN TANK minim 395 ILVL



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 07-07-2024, 03:08:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x