User
Pass
2FA
 
 

Dupa full Cataclysmic ?
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message10285
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 21-06-2013, 16:51:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

joe, nu te mai certa cu el, omul nu intelege, i-am explicat de cateva ori ca eu as vrea sa fac 3v3 dar nu da lumea join, el tot imi zice ca fac doar 2v2 si duels. Degeaba ii zici, nici daca ii desenezi nu pricepe. Eu ma las pagubas in a-i expune un punct de vedere omului asta.

ON: GM's, abia asteptam acele stimulente pentru 2v2 si 3v3, si daca se poate si un BG nou, plus world PVP on. Multumim pentru munca depusa


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magicqtz

[Do Nothing and Win]



Status: Offline
(since 10-04-2020 14:57)
Joined: 26 May 2012
Posts: 1361, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 111.9
Votes: 50

 
Post Posted: 21-06-2013, 17:57:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kinook vs Gamer4life :hammers:
Sigh

@Si eu care am crezut ca am sa gasesc niste posturi destepte, fail ramaneti multi dintre voi fail va ramane si pvp..


https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/sylvanas/mostfckedup
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bigblackjoey
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-10-2013 11:53)
Joined: 08 May 2010
Posts: 619, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: -145.8
Votes: 24

Post Posted: 21-06-2013, 18:42:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Revin de la arene , 12 lossuri si toate contra rogue/mage. Deep Freeze 2x consecutive , il primesc eu , stau in stun si observ ca il primeste si partenerul..sa zicem ca e o mega coincidenta.
Polymorph pe partener , dau intervene sa il iau eu , degeaba..nu merge..cred ca intervene e oricum buguit rau de tot..trebuie sa il testez.
De damageul la acest combo nici nu are rost sa ma vait , pentru ca nu ajung nicaieri..ice lance de 32k , frostbolt de 30k + inca 15-20k...alt ice lance de 30k. La rogue nu ma plang ca na..e patchul lor.
Astea sunt problemele pentru care lumea nu face arene , ce sa fac..ce motivatie sa fac eu arene cand pic cu un combo de acest fel. Asta este , daca ma uit la class/spell talents , fiecare bug daca il iau in parte , se vaita cate unu ca spell x si spell y da prea putin , ca spell z nu e influentat de spell w... si tot asa. Dar cele pozitive nu le posteaza nimeni , si uite asa ajungem la povestea de ce dau clasele acel damage imens.

La warrior au fost postate toate de Doruwr care omu isi stie treaba , si s-a ocupat bine de ele..pacat ca nu e cate unul ca el pentru fiecare clasa , sa posteze in egala masura si bugurile pozitive care avantajeaza clasa.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magicqtz

[Do Nothing and Win]



Status: Offline
(since 10-04-2020 14:57)
Joined: 26 May 2012
Posts: 1361, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 111.9
Votes: 50

 
Post Posted: 21-06-2013, 19:26:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bigblackjoey wrote:

La warrior au fost postate toate de Doruwr care omu isi stie treaba , si s-a ocupat bine de ele..pacat ca nu e cate unul ca el pentru fiecare clasa , sa posteze in egala masura si bugurile pozitive care avantajeaza clasa.


Bine punctat!


https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/sylvanas/mostfckedup
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackSun

[Nerdstompers Inc.]



Status: Offline
(since 28-02-2019 17:25)
Joined: 05 Jul 2010
Posts: 869, Topics: 106
Location: Romania

Reputation: 452.2
Votes: 47

Post Posted: 23-06-2013, 09:53:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bigblackjoey wrote:
Polymorph pe partener , dau intervene sa il iau eu , degeaba..nu merge..cred ca intervene e oricum buguit rau de tot..trebuie sa il testez.

"Intercepting the next melee or ranged attack" se refera la abilitati de melee sau hunter, nu spells.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 23-06-2013, 14:30:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bigblackjoey wrote:
Revin de la arene , 12 lossuri si toate contra rogue/mage. Deep Freeze 2x consecutive , il primesc eu , stau in stun si observ ca il primeste si partenerul..sa zicem ca e o mega coincidenta.
Polymorph pe partener , dau intervene sa il iau eu , degeaba..nu merge..cred ca intervene e oricum buguit rau de tot..trebuie sa il testez.
De damageul la acest combo nici nu are rost sa ma vait , pentru ca nu ajung nicaieri..ice lance de 32k , frostbolt de 30k + inca 15-20k...alt ice lance de 30k. La rogue nu ma plang ca na..e patchul lor.
Astea sunt problemele pentru care lumea nu face arene , ce sa fac..ce motivatie sa fac eu arene cand pic cu un combo de acest fel. Asta este , daca ma uit la class/spell talents , fiecare bug daca il iau in parte , se vaita cate unu ca spell x si spell y da prea putin , ca spell z nu e influentat de spell w... si tot asa. Dar cele pozitive nu le posteaza nimeni , si uite asa ajungem la povestea de ce dau clasele acel damage imens.

La warrior au fost postate toate de Doruwr care omu isi stie treaba , si s-a ocupat bine de ele..pacat ca nu e cate unul ca el pentru fiecare clasa , sa posteze in egala masura si bugurile pozitive care avantajeaza clasa.

Tu inca nu te-ai prins ca Warrior este aproape inutil la 2v2? Parerea mea iti trebuie skill foarte mult peste medie(si putin joaca asa clasa asta) ca sa reusesti ceva pe Warrior@2s.
Hai sa nu incepem sa ne aparam clasa, ca asa cum tu nu ai ce face la RM, nici RM nu prea are ce face la anumite combo. Asa este facut acest bracket, doar pentru Conquest Cap mai mare.


"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 23-06-2013, 23:22:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va plangeti de bugguri unde trebuie, nu aici.

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by drodu, 23 June 2013 21:23



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6    


The time now is 03-10-2024, 12:18:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x