User
Pass
2FA
 
 

Spam Zone "Again and again and again..."
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 93, 94, 95  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message168267
nlol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2016 19:52)
Joined: 27 May 2013
Posts: 26, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34
Votes: 3

Post Posted: 24-06-2013, 22:14:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neffy wrote:
Wocsi wrote:
Eu am adus popcorunul, cine a adus sucul si ochelarii 3D?


https://youtube.com/watch?v=h3uzrvpdJqE:



lol DRODU?-)))))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 22:18:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Agree Feris, oricum icuddle nu e chestia de posturi, voi faceti flame, inteegi? Ok. Am inteles punctul tau de vedere, si ti-l respect. Cand ai terminat, vezi-ti de fanii tai, cei pe care ii bagi in seama, cel putin. Si lasa Blue World in pace (sau ce a mai ramas din el). Repet inca odata, ai ceva sa imi spui, sunt pe ts...

Si apropo, pastrativa spiritul de fair play si nu mai incercati sa luati oamenii doar spunandu-le ca guild-ul s-a dus. Macar atata demnitate sa aveti, nu fiti niste jegosi de oameni.



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
katy_naritza

[Creep]



Status: Offline
(since 02-01-2022 12:01)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 912, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 193.4
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 22:29:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iar n'am noroc de guilda stabila...zici ca va trasneste...habar nu am ce sa fac -..adica...ma duc la roshk>se supara wipe si viceversa...wipe...e chiar asa greu sa mai asculti si de altii?...si restu...e chiar asa greu sa nu faceti ce zice wipe intotdeauna?...acuma serios...va certati ca prostii pe niste idiotenii...parca aveti 2 ani...sincer nu'mi place sa schimb guildele ca pe sosete...da nici nu vreau sa stau undeva unde viitoru rezerva 34 playeri, apoi 32..apoi 29...si pla...mai vorbim...Mnezo va stie ce tot faceti...




Fixed!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wocsi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2017 18:15)
Joined: 21 Feb 2013
Posts: 46, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 201.1
Votes: 9

 
Post Posted: 24-06-2013, 22:34:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Neffy, daca stiam ca esti asa de fericit sa te uiti cu noi la Dan Diaconescu in direct si in reluare: BW Edition, aduceam eu si sucul si ochelarii 3D -)))

Anyway, take care with them moves, ladies will be all over you. -)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
speed1234

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-02-2015 16:46)
Joined: 23 Mar 2012
Posts: 46, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 33.4
Votes: 14

 
Post Posted: 24-06-2013, 22:40:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

katy_naritza wrote:
Iar n'am noroc de guilda stabila...zici ca va trasneste...habar nu am ce sa fac -..adica...ma duc la roshk>se supara wipe si viceversa...wipe...e chiar asa greu sa mai asculti si de altii?...si restu...e chiar asa greu sa nu faceti ce zice wipe intotdeauna?...acuma serios...va certati ca prostii pe niste idiotenii...parca aveti 2 ani...sincer nu'mi place sa schimb guildele ca pe sosete...da nici nu vreau sa stau undeva unde viitoru rezerva 34 playeri, apoi 32..apoi 29...si pla...mai vorbim...Mnezo va stie ce tot faceti...



Xdem u esti un fel de Mircea Radu ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 22:43:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

katy_naritza wrote:
Iar n'am noroc de guilda stabila...zici ca va trasneste...habar nu am ce sa fac -..adica...ma duc la roshk>se supara wipe si viceversa...wipe...e chiar asa greu sa mai asculti si de altii?...si restu...e chiar asa greu sa nu faceti ce zice wipe intotdeauna?...acuma serios...va certati ca prostii pe niste idiotenii...parca aveti 2 ani...sincer nu'mi place sa schimb guildele ca pe sosete...da nici nu vreau sa stau undeva unde viitoru rezerva 34 playeri, apoi 32..apoi 29...si pla...mai vorbim...Mnezo va stie ce tot faceti...


Xdem, eu nu opresc pe nimeni, dar oamenii astia dau dovada de nesimtire odata ce ademenesc playerii dintr-o alta guilda cu fel de fel de pretexte. Cum adica sa nu faca ce zic eu, pentru ca ei nu au facut niciodata ce am zis eu, ba chiar vice versa. Guild stabil? Guild-ul Blue World a trecut prin situatii si mai grele decat asta, si imi permit sa ma laud ca eu l-am scos din rahat si l-am refacut mai bun decat era. Asta se poate intampla si acum.

Guild-ul nu a fost niciodata sustinut de acesti oameni care nu ma suporta pe mine, au fost altii si... altii vor fi in viitor, fie ca ma suporta sau nu. Acesti oameni, daca ii pot numi asa, vor doar sa ma distruga pe mine, dar nu vor reusi cum nu au reusit nici data trecuta.



Don't touch this



Last edited by Wipe on 24-06-2013, 22:44:46; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
katy_naritza

[Creep]



Status: Offline
(since 02-01-2022 12:01)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 912, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 193.4
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 22:44:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

speed1234 wrote:
katy_naritza wrote:
Iar n'am noroc de guilda stabila...zici ca va trasneste...habar nu am ce sa fac -..adica...ma duc la roshk>se supara wipe si viceversa...wipe...e chiar asa greu sa mai asculti si de altii?...si restu...e chiar asa greu sa nu faceti ce zice wipe intotdeauna?...acuma serios...va certati ca prostii pe niste idiotenii...parca aveti 2 ani...sincer nu'mi place sa schimb guildele ca pe sosete...da nici nu vreau sa stau undeva unde viitoru rezerva 34 playeri, apoi 32..apoi 29...si pla...mai vorbim...Mnezo va stie ce tot faceti...



Xdem u esti un fel de Mircea Radu ?

Ce pot sa spun..imi plac finalurile fericite





Fixed!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 22:46:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:
Tin sa anunt prin acest mesaj ca, nu sunt de acord cu ce vreti voi sa faceti cu guild-ul la care am mucit si eu si voi. Nu va permit sa distrugeti ceva la care tin. Asa ca, grupele care le-ati facut cu atata drag, nu vor exista! Va convine, nu va convine, e problema voastra. Eu decid ce se va intampla cu guild-ul, iar cui nu ii convine, HKP a deschis recrutarile!.

Al vostru Wipe! Va pup!


Noi am incercat sa facem ceva.. cu acest post ne-ai demonstrat ca tu nu vrei sa facem nimic. Asta este, daca si elenni a zis ca esti de nerecunoscut si nu lai ascultat.. ne-am dat seama ca nu mai avem ce discuta cu tine.. mare pacat ca ai primit guild masterul inapoi, dar bucurate de el, goodluck cu guilda.



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 22:50:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce s-a intamplat ce s-a intamplat:

1. Roshk, tu esti principalul vinovat pentru ca eu am plecat, stii foarte bine de ce, nu mai repet.
2. V-ati permis sa schimbati grupele cand toata lumea era fericita asa, si totul mergea foarte bine.
3. Chiar daca le-ati schimbat, dupa ce am revenit eu, tu Roshk, m-ai trimis sa imi fac eu grupe, adica sa fiu exclus din propriul guild.
4. Chiar daca am incercat sa ma port frumos, sa fac cum vreti voi, cand incerc sa comunic cu voi, voi va prefaceti afk si mintiti ca ati face altceva (Icuddle).
5. Am incercat toate metodele cu voi: Am incercat sa fiu bun, prieten cu toi, voi m-ati luat de prost. Am incercat sa fiu mai dur cu voi, sa va motivez sa fiti mai buni, am reusit, dar am fost considerat "the witch". Am incercat sa fiu iar mai bun, dar lumea nu ma baga in seama si imi poarta pica. Zi-mi ce vreti voi defapt?



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
s3itan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2013 10:19)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 13, Topics: 1
Location: Denmark

Reputation: 58.5
Votes: 2

 
Post Posted: 24-06-2013, 22:52:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa ti dai delete la cont .sa te lasi de wow.


Last edited by s3itan on 24-06-2013, 22:53:42; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
katy_naritza

[Creep]



Status: Offline
(since 02-01-2022 12:01)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 912, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 193.4
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 22:52:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:
bla bla bla porcarii -...Zi-mi ce vreti voi defapt?

E clar...wipe va vrea inapoi -





Fixed!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 22:55:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

s3itan wrote:
sa ti dai delete la cont .sa te lasi de wow.


Ssuka, tu nu ai ce sa comentezi aici. Nu ai fost niciodata un om de baza in guild. Pastreaza-ti parerile pentru tine sa nu ajungem la warn-uri.



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ashrak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2016 20:03)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 274, Topics: 30
Location: 9th Circle

Reputation: 200.5
Votes: 8

 
Post Posted: 24-06-2013, 23:00:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Serios? Deci serios?? "dau dovada de nesimtire odata ce ademenesc playerii dintr-o alta guilda cu fel de fel de pretexte." Da ce oameni? Zi si mie ce se intampla daca nu iti dadeam GM-ul inapoi? Serios , Zi te rog frumos , atata timp cat niciun om din cate ai vazut nu voia sa fie in grupa ta, De ce? Nu atragem pe nimeni am plecat doar cei care "eram nefolositori" cand cate zici tu acum. Ai incercat sa fii bun? Atunci de ce te considera multa lume asa?




Rosu Aprins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 23:03:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce pot sa spun Icuddle, aveti voi o putere de convingere mai mare. Da, am fost un prost ca am plecat, imi pare rau pentru asta... Trebuia sa nu ma las mai moale in fata voastra. Icuddle, poti sa spui ce vrei acum, totul se leaga, de cand ai venit aic, ti-ai facut bisericute peste tot, tu sa fii in centrul atentiei. Nu am fost suficient de destept sa imi dau seama, si chiar te-am considerat demn de 2nd gm.

Degeaba mi-ai dat tu gm-ul inapoi, inteleg acum de ce toata lumea ma evita chiar daca eu incercam sa va fac pe plac. Totul era planuit, de aceea am si fost exclus de catre voi.



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ashrak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2016 20:03)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 274, Topics: 30
Location: 9th Circle

Reputation: 200.5
Votes: 8

 
Post Posted: 24-06-2013, 23:09:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:
Ce pot sa spun Icuddle, aveti voi o putere de convingere mai mare. Da, am fost un prost ca am plecat, imi pare rau pentru asta... Trebuia sa nu ma las mai moale in fata voastra. Icuddle, poti sa spui ce vrei acum, totul se leaga, de cand ai venit aic, ti-ai facut bisericute peste tot, tu sa fii in centrul atentiei. Nu am fost suficient de destept sa imi dau seama, si chiar te-am considerat demn de 2nd gm.

Daca tu consideri ca asta am dorit sa fac de la bun inceput , imi pare rau dar te inseli. Daca tu vrei sa apari "Lumina Protectoare" care "izgoneste raul!" te rog sa o faci , dar poate nu este asa , daca era asa oare multi membrii ziceau ca tu te'ai schimbat? Pana si Ellenni zice ca nu te recunoaste... Oare pt ca am facut o bisericuta?
Nu uita , "Small intense lights create a hard-edged light that casts very sharp shadows".
Multumesc ca arunci vina pe mine , daca te face fericit si poti dormi noapte in patut linistit , atunci felicitari sunt mandru de tine si ce GM am putut ajuta.





Rosu Aprins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 93, 94, 95  Next    


The time now is 02-10-2024, 06:23:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x