User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page 1, 2, 3 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message482675
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 24-09-2011, 09:53:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutãrile sunt în continuare deschise pentru:

- Shaman (Elemental) -
- Druid (Feral/Balance) -
- Death Knight (Blood) -
- Mage (Frost/Fire/Arcane) -
- Warrior (Protection/Fury/Arms) -


Cerinþe minime: 490 ilvl, experienþã pve, 40 days char played.

Putem recruta ºi alte clase/spec-uri, insã doar cu un nivel al jocului foarte ridicat.

Legaþi cont-ul cu cel din joc.



Înainte sã aplici pentru HKP este bine sã ºtii câte ceva despre noi.

Considerãm acest lucru important mai ales pentru cã odatã cu nivelul de performanþã PvE al guildei a crescut ºi numãrul celor care îºi doresc performanþe similare (dar nu le pot avea) ºi, implicit, numãrul zvonurilor rãutãcioase/denigratoare despre noi.


I. În HKP nimic nu este mai important decât efortul depus de fiecare membru la raid.

În HKP acest efort este sinergic. Adicã efortul colectiv este constant mai mare decât suma eforturilor individuale. Mai simplu spus: nimeni nu carã pe nimeni în spate.

II. HKP impune respect.

În primul rând respectul fiecãruia pentru efortul celorlalþi. Te vei simþi prost sã fii singurul din raid care nu ºtie un script nou sau care a întârziat ºi vei avea grijã sã nu se întâmple a doua oarã.
Apoi respectul de sine. Te vei simþi bine sã faci parte dintr-o echipã care funcþioneazã ca un ceas, care rezolvã rapid ºi eficient orice problemã apãrutã în raid.


III. Cãutãm soluþii la probleme, nu vinovaþi.

Pentru noi este important sã gestionãm eficient resursele raidului respectiv, nu sã avem doar raiduri OP. ªi reuºim, în proporþie covârºitoare.

IV. Ca sã reziºti în HKP trebuie sã îndeplineºti OBLIGATORIU trei condiþii:

a) Minim 40 de zile played.

b) Sã fii printre cei mai buni în clasa/specul tãu (iLvl 480+ ºi best in raid-slot cu guilda actualã este, de regulã, un bun punct de plecare). Poþi obþine detalii specifice (cifre) de la class-master. (Receptivitatea la sfaturi/sugestii confera un avantaj aici.)

c) Sã nu suferi*. Suferinþa este rezultatul unei maladii iar maladiile sunt periculoase pentru sãnãtatea guildei. Pot fi cronice ºi/sau contagioase. Prin urmare, le extirpãm rapid.

HKP se bazeazã pe reguli. Regulile sunt aceleaºi pentru toatã lumea, inclusiv pentru cei din conducerea guildei.


______________________________________

* Pentru claritate: poþi sã suferi de cele mai diverse ºi extreme forme de obsesii, fetiºuri, religii, convingeri, preferinþe sau manii, atâta timp cât ele nu deranjeazã pe nimeni din guild. Dacã deranjeazã/ofenseazã, eºti obligat sã le pãstrezi pentru tine sau sã le scoþi, odatã cu tine, din guild. În plus, nu prea ne intereseazã cât de citit sau de umbat eºti, cât þii la bãuturã sau ce succes ai la sexul opus. Tot ce vrem de la tine, în primã fazã, este sã ne ajuþi sã terminãm raidurile în timp record, ca sã avem fiecare mai mult timp sã citim, sã ieºim, sã bem, sã agãþãm. Respectã cele douã reguli de la punctul IV. ºi sunt ºanse mari sã legi prietenii aici.







Aplicatie recrutare:
Quote:

1. Nume IRL:
2. Varsta:
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
4. Clasa:
5. Main Spec/OFF spec:
6. Link Armory*:
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.




*Pe armory sa se vada gearul PVE, altfel aplicatia va fi respinsa.
**De preferat interfata de party/raid.
***Asta inseamna Componente, Conexiune Internet, OBLIGATORIU UN MICROFON FUNCTIONAL.


Persoane avizate pentru a raspunde pe aceasta sectiune:
Qiu, Tzz, Toyz, Jokedy si Drodu.





Last edited by Catalepsia on 14-08-2015, 17:38:05; edited 125 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pyrelannia

[Twilight]



Status: Offline
(since 04-01-2016 15:40)
Joined: 13 May 2011
Posts: 823, Topics: 65
Location: localhost

Reputation: 188
Votes: 34

   
Post Posted: 24-09-2011, 11:08:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Florin
2. Varsta: 17 si 4 luni
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? de la 10 dim pana seara pot sta nam ora fixa de culcare stau cand e nevoie
4. Clasa: BE Pala
5. Main Spec/OFF spec: prot/holy
6. Link Armory*: Donawnen
7. Screenshot cu Interfata**: poftim
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca pe prot am jucat de cand joc wow adica de pe 1.12.1
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) pai am fost in The army of lightness prima guilda si am iesit pentru ca liderul in ultimul raid a dat disband la raid si nu s-a mai facut nmk si a mai dat - dkp pentru ca facusem lk 10hc primii din guilda si ca el nu fusese... urmatoarea a fost guilda mea The Twilight Elite care a durat cam 1 luna aprox 2 dupa care am dat disband din motive prosrii nu pot scrie aici dc pot spune in privat daca este nevoie si ultima guilda in care am fost este I Just Crit In My Pants din care am iesit am si vb cu reebok dc ies si a zis ca este ok k multi s-au lasat momentan si nare rost sa stam a zis ca se lasa si el pentru ca nu are cf si multi au zis asta si reddogph si pnm...pana mai baga inst au zis ca nu se apuca si nu avea rost sa stau chiar daca ii cunosteam de atata timp
12. Detalii PC***. placa video 1gb / rami 4gb / procesor 3.2 ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca nam in ce guilda sa ma duc...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt student in clasa a 11-a , nu lucrez momentan pai cu prietenii si prietena deobicei iesim pe undeva in oras etc depinde / am ca hobby un sport (lupte greco romane)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).... presupun ca stiti cate cv de la meetingul trecut cand am fost


Maxim o semnatura si un userbar
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
arggalati12

[The Gatekeeper]



Status: Offline
(since 21-08-2019 07:59)
Joined: 20 Nov 2010
Posts: 1764, Topics: 181
Location: Cluj

Reputation: 296.9
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-09-2011, 13:21:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Scamdruid
2. Varsta:17
3. Localitate:Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :destul de mult de dupa amiza pana seara
4. Clasa:Druid
5. Main Spec/OFF spec:Resto/Boomkin
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Scamdruid
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum:Pentru ca joc resto de pe tbc .
7:http://imageshack.us/photo/my-images/31/wowscrnshot010410195659.jpg/ stiu ca nu am addouri dar sunt in cautare acum.
9.Puteti sa va uitati aici care e facut de mine http://forum.wow-freakz.com/view-post-1318217.html?#1318217
10.Am o exp ampla pe tbc ful lraid si pe lk full raid .Pe Lich King am fost in guilda I Just Crit In My Pants si am fost bis si eram unu din main healeri.
11.I Just crit si Only Lag Can Kill Me. Ijust crit sa spart, only lag sa spart
12.Un pc destul de nou 4 gb ram placa hd etc .
13.Pentru ca este o guilda importanta pe sv si sunteti prieteni cu I Just Crit
14.Student .joc baschet,hockey
15.Nu am nici o alta mentiune

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 24-09-2011, 13:57:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Refaceti amandoi aplicatiile, fara goluri in ele, si mai cititi o data, CU ATENTIE partea asta:

Quote:
Inainte sa completati aplicatia de mai jos, ar trebui sa stiti urmatoarele lucruri:
-> Varsta minima: 18 ani
-> Evita raspunsurile scurte(ex: foste guilde: Newh, am iesit pentru ca nu se facea nimic). Dorim sa vedem raspunsuri complexe, fraze elaborate, chiar povestiri unde e cazul.
-> Nu ne plac raspunsuri sau afirmatii de genul: "am ales hkp pentru ca e cea mai buna guilda" etc. (stop licking ***)
-> Petrecem mult timp in WOW, daca joci 1 ora pe zi atunci locul tau nu este aici.
-> Daca nu ai rabdare sa completezi aceasta aplicatie asa cum trebuie, si vrei sa faci o aplicatie de 5 randuri, ar trebui sa-ti cauti alta guilda.
-> Decizia de a respinge o aplicatie NU se discuta.
-> Modul in care completati formularul: scrieti numarul intrebarii si raspunsul, nu mai repetati intrebarea. Nu lasati puncte necompletate.

Exemplu:
1. Cosmin
2. 21 ani
3. Bucuresti
4. Pot juca wow in special seara, de la 21:30 pana noaptea tarziu

etc etc. sper ca s-a inteles ideea.





Last edited by Catalepsia on 25-09-2011, 02:10:15; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sambu

[Y u no fix?!]



Status: Offline
(since 05-02-2017 14:01)
Joined: 15 Jan 2011
Posts: 854, Topics: 56
Location: belongs in the Zoo

Reputation: 182.3
Votes: 18

   
Post Posted: 24-09-2011, 14:51:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL:
Sebastian
Varsta:
21
Localitate:
Bucuresti
Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
4-5 h/day, depinde de program, more in the weekend.
Clasa:
Warrior
Main Spec/OFF spec:
Tank / Fury DPS
Link Armory:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Azerion
Screenshot cu Interfata:
Acum, reorganizare - Atunci, ce vreau sa recreez
De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru Fury, am ales specul bazat pe SMF deoarece consider ca momentan este mai echilibrat ca TG, mai util in movement based fights, si cu gearul actual, este un pic mai bun ca TG, care in movement fights, poate fi rage starved mai des.
Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pentru tanking, momentan ce Block nu merge la capacitate maxima, mi-am facut reforge/gemming pentru Dodge/Parry pentru a scoate cat mai mult avoidance. Pentru Fury, Hit si Expertise, capul de 8% respectiv 26 pentru raiding, apoi Str>Mastery ( care este, la fel, un pic bugged ) >Crit>Haste. Rotatiile sunt cele standard pentru clasa in ambele specuri.
Pentru Fury : Colossus > Bloodthirst > Hstrike >Raging/Slam, rinse repeat.
Pentru Tanking : AoE: Rend > Thunder Clap > Shockwave > Revenge > Cleave spam . Single Target : Charge>Sblock>Sslam>Deva 3 sunder >Rend > TClap >Demo shout, maintain stuff.
Talentele sunt standarde pentru cele doua specuri de Fury SMF si Tanking.

Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
M-am apucat prin 2006 sa joc, pe contul unui amic, parca prin 1.11 cand Naxx 40 era introdus. Am luat o pauza si m-am reapucat pe la sfarsitul TBC-ului, am facut progresie Tier 6 BT-Hyjal-Sunwell pe retail. Apoi a sosit Wrath, am luat o pauza, apucandu-ma iar pe 3.1, de data asta pe servere private. De atunci, tot joc, mai hardcore sau mai casual, depinzand de timpul care mi-l permit sa-l dedic acestui hobby. Sunt cunoscator al lore-ului si imi face placere sa discut despre elementele trecute ale jocului si ma apuca nostalgia in unele momente -
Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Majoritatea Wrathului l-am petrecut unguilded, am inceput sa joc in Decembrie pe Freakz, in ordine cronologica, guildele in care am fost :
Overpowered -> Guilda random, neorganizata, casual de leveling. New World Order -> un pic mai organizata, in final si-a luat /gdisband de la Smagex. Best in Show, guilda OK, destul de organizata, raiduri insa nu am apucat sa facem deoarece nu mai erau membrii on. The Drunken Legion -> Guilda buna, mai organizata, cu TS, dar la fel, cand a venit Cataclysm, nu mai erau persoane on, si a trebuit sa ma mut in guilda actuala, Revenge of the Fallen, care, desi sunt multi membri on, nu este prea organizata si nu putem face mai nimic in guild, rar prind sa fac heroice/trash farm/events cu guild mates, ca nu prea se fac :/.
Detalii PC.
Laptop, 1366x768, Ati 5770, 4GB DDR3, Core i5 3.1 Ghz, UPC 25 Mbps, Mic on. PC, 1280x1024, Crossfire Ati 4770, 4 GB DDR2, Amd Phenom II X4 2.6 Ghz, same net, Mic on.
De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Motivul principal ar fi lipsa de "actiune" how to say it, in actuala guilda. Prefer sa imi petrec timpul in WoW facand ceva, o instanta veche, un event, something!... in loc sa ma loghez, nimeni nu face nimic, toata lumea sta AFK in Orgrimmar, face un BG/HC/something si log off. Vreau o guilda activa, care stie sa se dedice, sa fie fun, sa se cunoasca lumea intre ea, sa ai ce vorbi si cu cine sa vorbesti. Lucru pentru care ar fi bun si un TS/Ventrilo, something. Din perspectiva mea, HKP pare mult mai activa si dezirabila si din aceset motive, am decis sa fac o aplicatie.
Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student la Automatica in cadrul Politehnicii Bucuresti, majoritatea timpului reusesc sa mi-l petrec pe langa cam tot ceea ce inseamna PC / IT. Momentan lucrez in Networking, part time, dimineata, dar voi renunta indata ce incepe facultatea acum in Octombrie. Ca hobbyuri, imi place natura si deseori in weekenduri vreau sa evadez pe la munte - desii banii nu iti pot permite tot timpul acest lucru, imi plac foarte mult leii, animale puternice. care inspira confidenta si neinfricare. Fotografia, bucataria ( Imi place sa gatesc, desi nu stiu decat retete.. de studenti - ) fac parte din hobbyurile mele. Iesitul in oras la film/beer/chicks, checked!
Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Dunno'

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Killars

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2015 08:17)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 120, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 231.5
Votes: 11

 
Post Posted: 24-09-2011, 15:01:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azerion, un whisper ingame la Killars sa vedem.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ImFrozenHeart

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-11-2011 17:35)
Joined: 19 Apr 2011
Posts: 12, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 93
Votes: 2

Post Posted: 24-09-2011, 15:36:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Daniel

2. Varsta:
20

3. Localitate:
Iasi

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :
in jur de 3 ore pe zi insa nu este batut in cuie...daca e nevoie pot sta si mai mult

4. Clasa:
Druid

5. Main Spec/OFF spec:
Heal / tank(cand se va fixa bear form)

6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Azzariel

7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/photo/my-images/853/wowscrnshot092411155258.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:
imi place sa fiu healer... e provocator...mai ales in cataclysm...consider ca nu toata lumea e facuta pentru healing...insa eu cred ca imi pot tine coechiperii in viata..atata timp cat si ei stiu ce fac

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Avand in vedere ca druidul inca nu este fixat 100%...nu stiu daca exista un spec perfect momentan....cat despre rotatie...cam principala idee de healing din cataclysm...folosestete de toate spelurile in conditii optime tinand cont de mana usage si de prioritati....cat despre gemming...momentan socketez spirit daca pot...insa incerc sa profit si de bonusurile de socket

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am experienta numa din WOTLK in coace ...am mai jucat pe freakz...am facut cam toate instantele/raidurile posibile ... inclusiv Lk 25hc

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
-Snails Gone Mad ( am iesit deoarece conducatoru stiut sub numele de Amilo nu stia sa isi intretina guilda..si sa respecte oamenii)
-Only Lag Can Kill Me ( am iesit deoarece sa destramat guilda )
-HKP ( nu am iesit...am fost dat afara...motiv: inactivitate... am avut calculatorul stricat...si dupa cum cred ca stiti...cei de la garantie nu se grabesc sa il repare...deci a durat ceva timp)

12. Detalii PC***.
Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+
Ram: 2.0 GB
Placa video: GeForce 8600 GT
pe scurt...nu cred ca voi avea probleme mari din cauza fps-urilor
conexiune net : Rds fiberlink ....pana acu nu prea am avut mari probleme cu netu
am microfon si posibilitatea de a sta pe ts3

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doresc din nou instante..si pe viitor raiding de calitate

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la Informatica , neangajat , timpu liber mi-l petrec in mai multe feluri , fie la pc fie afara cu niste amici , deobicei sunt punctual...daca intarzii vreodata...motivul este unul intemeiat si nu a depins de mine... cat despre hobby-uri...imi place programarea , sportul precum fotbalul sau tenis de masa...si deasemenea mai practic si culturism de 3-4 ori pe saptamana.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Daca cumva ati avut destula rabdare si ati reusit in cele din urma sa cititi si punctul 11 ..atunci cu siguranta va veti intreba ce nume am avut cand am fost in HKP ...daca nu va interesa asta...eu am sa spun oricum : Zarrae mage fire/arcane



Last edited by ImFrozenHeart on 24-09-2011, 20:59:50; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 24-09-2011, 15:45:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt putin preocupat cu eventul acum, la fel si ceilalti baieti. Dupa ce se termina va dau un raspuns.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
arggalati12

[The Gatekeeper]



Status: Offline
(since 21-08-2019 07:59)
Joined: 20 Nov 2010
Posts: 1764, Topics: 181
Location: Cluj

Reputation: 296.9
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-09-2011, 16:18:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Scamdruid
2. Varsta:
17
3. Localitate:
Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):
am timp de dupa amiaza pana seara
4. Clasa:
Druid
5. Main Spec/OFF spec:
Resto/Boomkin
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Scamdruid
7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/photo/my-images/31/wowscrnshot010410195659.jpg/ inca sunt in cautare de addonuri dar ma descurc si cu cele de acum
8. De ce ai ales specul pe care joci acum:
Am ales sa joc resto deoarece est un spec pe care joc de pe tbc si nu mai aresecrete pentru mine acest spec.
9. Ca Druid Resto sunt mai multe moduri de a juca in functie de ce esti pus poti fi heal pe tank , pe raid pentru fiecare tip de heal ai alta rotatie pentru mai multe info am facut guidu acesta http://forum.wow-freakz.com/view-post-1318217.html?#1318217
10. Am o exp destu de ampla in raiduri incepand uc Ilidan si Kil`Jaeden cu Lich King Blood Prince Council si halion, si acum full ToT si HoO.
11. Am fost in guilda Only Lag Can Kill me care sa destramat datorita faptului ca liderul sa lasat de wow si nu a mai continueat nimeni, Gravity am fost si aici dar am iesit pentru ca oamenii sufereau de ei si isi imbracau prietenii, iar in cele din urma in I Just Crit In My Pants unde mam simtit cel mai bine dar din pacate majoritatea sau lasat de wow si asa am ramas fara guilda.
12. Detalii PC***.:RAM 4GB ,Windows 7 64 bit , Ratingul esste de 6,8, procesor AMD Atholm IIx2 240 Procesor 2,8 GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Pentru ca o guilda capabila si se inteleg bine si cu cei din I just crit cu care mai tin legatura si o sa merg la meetin cu ei.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Sunt student la profilul mate-info intensiv ca hobiuri am bascketul si hockeyul.In timpul liber ies cu prietenii pe afara la o faleza la o bere la o maslina.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
IDK



Last edited by arggalati12 on 24-09-2011, 22:24:03; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daemontools

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2011 10:12)
Joined: 28 May 2011
Posts: 21, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 77.7
Votes: 3

Post Posted: 24-09-2011, 20:49:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Andrei

2. Varsta:19 ani

3. Localitate:Marasesti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) De la 5 Ore in sus... daca am ce face si am de facut ceva pe wow stau si mai mult de 8 ore (dar doar dupa Pranz,Reason: Am inceput scoala)

4. Clasa:Shaman

5. Main Spec/OFF spec:Enha/Resto

6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Krogeth

7. Screenshot cu Interfata**: http://img26.imageshack.us/img26/6933/wowscrnshot091811134050.jpg

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: IN Wotlk am jucat doar Resto...imi placea foarte mult..si imi dadeam silinta la raiduri ..dar am ales sa fac si o schimbare sa ma pun pe dat si dps...

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Pai Build la Talents E ceva asemanator cu cel de pe Site..(putin modificat).
Stats: Stats Principal Pe shamany Enh este'' Agility...(pt AP Si Crit Chance), Ca stats Secundar... Mastery Pt Increase la Fire ,Frost,Nature Dmg ..... Haste Pt a scapa de viteza ''mare'' pe care o au Fist Weapond'urile Mele(2.6) SI in final Crit Chance..evident. Pentru a mari Criticale.
Gamming... In principiu De pe Shaman NU trebuie sa lipseasca WindFury Weapon SI Flametongue Weapon si ravnitul Lightning Shield. Toteme... EU folosesc Strenght of Earth Totem,(Pt Agy si Str),Searing Totem( pt stack de 5x(max) care e incredibil de util , Mana Spring (1.. Pt raid sa aiva mana si 2 pt mine in caz ca s-au dus si mana si cd'uri) Si in final Windfury totem.... ( Pentru Attack spead Evident)
Rotatie: Toteme>Feral spirit> StormStrike(Increase Earth Dmg)> Earth Shock( dupa acest moment clar ai 4-5x Stack de searing totem pe target > Lava Lash>Apoi Maelstrom Weapon 5x=Un LIghtning Bolt Instant >Se activeaza UNleash Flame Dau FIre SHock>Si dupa in cazul in care am Timp Skiluri au Cd...dau si un Lava Burst...( ca dupa toata rotatia am Haste Foarte mare ) SI prind si un crit bun > DUPA REPET tot ce'am facut pana akm> CU cd'urile de rigoare (feral Spirit)

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Pai aventura mea in World Of Warcraft am iNiceput'o la finalul expansion'ului Vanilla.... LA inceput nu prea mi'a placut...si am sters jocul.....dar Faptul ca dupa un timp aparuse expansionul TBC...m'a facut sa reiau Gamming'ul si am Petrecut o perioana mare pe TBC... bucurandu'ma sa'l Pic pe illidan stormrage, Archimonde ,kil'jaeden...... Am avut SI full t6 SI full Setul Din Sunwell Plateau.....WOTLK a aparut dar am continuat un timp pe Tbc... Pe Wotlk am inceput la 3.0.9.....Trecand prin toata Patch pana la 3.3.5...>la 3.3.5 m'am alaturat Freakz'ului....Si acolo ..am avut onoarea sa Trec PRin toti Instantele/Dungeoun/Bossi Posibil.....Cata Am inceput tot pe Freakz.. Si joc si akm....Am facut toate Instantele/*ma rog trash farm* Si dungeun.......AKm astept cat mai multe PE Cata Sa'l pic si pe DeathWing....

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Pe freakz.... I just crit in my pants.NU Prea ma intelegeam cu Gm .. Army of lightness '' Sa dat Disband'' Putin timp IN Mad Dogs..*dat afara ca nu am avut achiev la Lk 25 hc pe acel char *

12. Detalii PC***.
Acer..Procesor Amd Phenom II x4... 4 Gb ram.... Placa video Ati Radeon 4350 * e oleak Low*Mi'o schimb in maxim 1 Luna *

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Dorest Sa intru In guilda Pt ca imi doresc Sa Sa bucur de cataclysm la intensitate maxima si imi doresc o guilda buna( i don't lick But it's What i think)....caut sa'mi fac prieteni printre voi cei din Hkp Si...mi'as dori cine stie sa va cunosc si in real life. ....IMI place WOw Pe care il joc si as vrea sa il joc alaturi de voi..
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt o persoana foarte prietenoasa..Si foarte darnica,...Imi place sa ajut....*nu doar dak sunt ajutat*.... Sunt elev la liceul de arte Gh.. tattarascu din FOcsani.. TImpul liber Il petrec...Outside sau Jucand WOW..... Sau cantant La chitara de aici Rezulta Hobby'ul Care e Chitara......Din care mi'as dori si o cariera ...Ce sa mai zic...ochi caprui...1.73 Par lung blond...,


15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Mi'as Dori Mult sa ma alatur voua..si sa invat cat mai mult WoW..Multumesc o seara buna !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 24-09-2011, 21:32:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume:
Alexandru
Varsta:
23
Localitate:
Oradea
Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
poi in timpul saptamanii : dupa ora 15:00 pana cand e nevoie
Clasa:
Warrior
Main Spec/OFF spec:
Main Spec arms pentru PvP, off spec tannk/fury la cerere
Link Armory:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Punkyfunky
Screenshot cu Interfata:
http://uploadimage.ro/images/52240859327203929336.jpg
De ce ai ales specul pe care joci acum?
Arms am ales sa joc pentru PvP, mi se pare cel mai complex spec pentru pvp si tot odata cel mai greu , pe zi ce trece exersez, cunosc tot mai mult acest spec, aceasta clasa si tot mai multe tricuri, iar ca si off spec sunt capabil sa joc ambele specuri depinde de ce este nevoie in raiduri, bineinteles ca ma voi axa pe un spec de care este nevoie ca si main iar off spec imi va fi cel de care este nevoie mai putin.
Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Hmmm parerea mea este ca teoria nu se compara cu parctica de pe server
Ca si Protection parerea mea este ca nu este greu de jucat atata timp cat stii ce inseamna acest spec, rotatii, pozitionare, gear build, etc, de jucat este bine sa joci acest spec doar daca te tine calculatorul, daca crezi ca esti capabil sa faci ceea ce trebuie la perfect, capabil sa dai taunt cand trebuie, sa faci aoe in momentul corespunzator, sa stii sa faci pull cum trebuie, foarte multe chestii + daca stii pvp te poate ajuta si la Kite-ing, legat de gemuri, iteme si specc, astea toate depind de gear, si server mai exact cum merg talentele pe server ( plus ca in momentul in care ai un raid prestabilit stii exact ce tip de specc ai nevoie)
Ca Fury:.... hmm aici este cam identica treaba cu protection, ai nevoie de un pc bun sa nu iti faca low fps, pentru ca daca ai pierdut 1 secunda din rotatie , acea rotati s-a dus, adica ai pierdut din dps care nu conteaza pentru Recount cum face multa lume conteaza pentru progresul guildei, specc si gemuri depinde de gear si de cat de functionabile sunt talentele pe server.
Ca si Arms: deobicei acest spec este folosit adeseori pentru PvP, dar se poate folosi si ca spec de Pve (ceea ce eu nu prea recomand) ca sa joci un arms warr conteaza sa iti cunosti clasa foarte bine (r ma straduiesc sa invat pe zi ce trece sa ma perfectionez ) conteaza sa ai atentie distribuitiva, sa inveti, creezi tricuri , si mai important ca orice alceva este sa stii ce trebuie sa folosesti in momentul respectiv iar aici este foarte folositor sa stii sa folosesti macrouri si Keybindings pentru a castiga timp.
Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Hmmm de Wow m-am apucat pe la sfarsitul verii in 2006, incepusem pe un privat la rugamintea unor amici, mi-am facut un hunter si uite eram si eu in wow , eram "Noob" nu stiam decat sa dau create char, sa fac lvl si sa "traversez" continente, orase, etc, apoi pe parcurs am invatat si eu ce inseamna acest joc, ce inseamna un raid , cum sa faci un AQ, un NAxx, un Zul Gurub, BWL, mai toate , apoi a aparut TBC, aici m-am reprofilat pe un priest, asa am crezut eu pe atunci ca este ce-a mai folositoare clasa, am jucat o perioada destul de indelungata, dupa care am dat reroll pe un rogue, pe care am invatat sal stapanesc in timp foarte scurt in Pve cat si in PvP, bineintelesc ca m-am decis sa plec pe official am jucat aproximativ 1 an dupa care m-am intors pe privat deoarce imi facusem mult mai multi prieteni si in perioada aia nu prea aveam timp de retail deoarce eram plecat cu munca foarte des , raiduri in TBC am facut toate inclusiv marele Ilidan, iar in PvP am urcat la 2,2k si la 2 v 2 si la 3 v 3, fiind foarte impresionat de warr am inceputt sa jopc warr, am jucat si pe retail dinou o perioada dar cu un warr (care in momentul de fata este MT intr-o guilda foarte buna pe Defias Brotherhood) era al unui amic care a fost plecat o perioada si nu putea sa mai joace wow astfel am jucat eu pe contul lui, avea aproape toate clasele dar am ales sa joc warr, am invatat sa joc tot mai bine si astfel am ales sa ramn pe warr pana in momentul de fata, dupa mult funn pe TBC a aparut WOTLK, am jucat alaturi de prieteni mai vechi care pe parcurs au ales alte servere decat Freakz , eu am ales sa raman aici astfel am cunoscut o gasca noua alaturi de care joc aici chiar si acum ( si datorita carora doresc sa intru in HKP ) am facut toate raidurile, dungeons din WOTLK ( am avut ocazia sa le fac si pe retail unde a fost bestial in special LK ) pvp la fel ca intodeauan am progresat zic eu, am inceput sa cunoasc aceasta clasa foarte bine si asta mi-a oferit sansa sa fac tricuri cat mai multe si HK-uri cat mai multe, iar acum am ajuns pe Cataclysm unde momentan nu pot sa zic ca sunt end gear - dar pot sa zic ca am un gear de tank destul de bun , am facut toate dungeons care merg, dar doresc sa intru in HKP deoarce doresc sa progresez in continuare. ( inca pe retail nu am avut ocazia sa joc PvE decat PvP dar acum incep sa fac raiduri in fireland - e bestial ), sunt foarte multe de spus multe clipe frumoase si urate, Shadowarrows, Guitarist (membri HKP ) stiu multe, tinand cont ca Guitarist este my best friend in real life va dati seama ca imi doresc nespus sa ma alatur guild-ei voastre
Detalii PC.:
Desktop, Procesor Intel Core I3 Sandy Bridge 3,1 Ghz, 4 GB DDR3, Placa Video: NVIDIA® GeForce® GTX 460 1g ddr5, Windows 7 64 biti, Periferice: Mouse Razer Naga , Casti A4tech, Tastatura A4tech (curand Razer)
De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Poi am doua motive 1 este genul de guilda pe care eu o doresc, aici ma refer la oameni aptitudini skill si bun simt, iar al 2lea motiv sunt prietenii mei : Guitarist ( cel mai bun prieten in RL), Shadowarrows (il stiu de ffff mult timp), Seish (nou in guilda dar la fel il stiu din RL)
Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt stundent la Marketing , universitatea din Oradea ( dar ma transferla Drept curand) , sunt o persoana sociabila, optimista, lucrez la o companie multiinternationala ca si decorator de aproximativ 2 ani, imi placee foarte mult ceea ce fac, in timpul liber ma joc WoW, ies cu prietenii la o bere, piscina, club, ies alaturi de colegii de la munca, spre exemplu azi 24 septembrie am fost in marea organizare Let`s Do It Romania, ca si hobbyuri am multe dar cele mai importante sunt : fetele, muzica, pc-ul
Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Hmm cred ca in momentul in care veti decide ce veti face in privinta mea, veti alege corect si sper sa fiu recrutat., va doresc multa bafta si spor




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 24-09-2011, 23:12:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma uit maine seara peste aplicatiile astea, pe moment sunt prea obosit/nervos. Sorry.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 25-09-2011, 02:14:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Donawnen - Respins
Scamdruid - Respins
Krogeth - Respins
Punkyfunky - Acceptat
Azzariel/Zarrae - Respins. Stim ca ai fost cu noi pe wotlk o perioada, dar momentan pe clasa ta nu facem recrutari. Iti uram mult noroc in continuare -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
niotex

[AFK]



Status: Offline
(since 03-10-2015 18:16)
Joined: 02 Aug 2011
Posts: 687, Topics: 13
Location: Tirgu Mures

Reputation: 73.3
Votes: 8

 
Post Posted: 25-09-2011, 02:30:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Nimrod

2. Varsta:
19

3. Localitate:
Tirgu Mures

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
4-5 ore pe zi. Mai mult in weekend

5. Clasa:
Mage

6. Main Spec/OFF spec:
Arcane - PvE
Frost - PvP

7. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Niorage

8. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/photo/my-images/13/wowscrnshot092511023259.jpg/

9. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru ca pe single target pe 4.0.6 cred ca arcane da mai mult, fire daca ai mai multe targeturi.

10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talent: momentan am un talent 24/2/8 dar se schimba. Ma uit pe forum ca talent a fost fixed si ce merge/nu merge pe server, si fac talent corespunzator.

Ratatie:
---La boss am 2 Phaseuri:
------Phase1: Spam Arcane Blast pana la 70%mana, bag mana gem, si CDurile, Arcane Blast pana la 20%, dupa Evocation
------Phase2(pana cand trece cd la Evocation) 3Arcane Blasturi, dupa un Arcane Missiles, sau Arcane Barrage, daca nu am Missiles. Si mai bag Fire Orb, Mirror images, cand trece cd.
---La Trash fac ce as face in Phase 2 la boss, numai ca mai folosesc si cc daca e nevoie.

Gear/Gems: Pe MaxDPS ma uit ce scoate mai mult DPS + am JC si mai pun 3Gemuri de JC

Stats: Hit, pana la cap>Intellect>Mastery/Crit>Haste nu e asa pe retail, dar aici pe server am facut teste la Dummy, si la aceasta concluzie am ajuns.

11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc din Vanilla, primul meu server cred ca era ABCnet, sau nus - Nu am jucat niciodata pe retail, numai pe trial account. Pe Vanilla nu stiam ce sunt raidurile, numai jucam de fun. Pe TBC am facut BT, Sunwell. Cred ca pe Beez jucam atunci, am avut full Sunwell gear pe Shaman. WTLK am jucat Naxx, allHCs, Ulduar, am facut o pauza si nu am facut ICC, pentru ca stiam ca vine cata, and I didn't see a reason to farm ICC. Si acum pe cata am inceput un mage, cam atat.

12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in guild facut de prieteni IRL, dar nu area destul de activi, acum am fost in I Just Crit In My Pants, dar si acolo e mic activitatea, poate vor veni inapoi cand se bag niste Raiduri, dar eu vrea sa joc si acum, macar sa facem niste HCuri, sau brewfest kills, sau ceva.

13. Detalii PC***.
Dell Inspiron
Net: 100Mbps Fiberlink
Mic am.

14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau sa fac parte din guilda HKP pentru ca vrea sa si fac ceva cu timpul meu petrecut in wow, nu vrea si sa farmez AHul, in timp ce astept sa ma puna in BG. Vrea sa ma duc la un Raid, sau HC, si sa stiu ca nu trebuie sa explic de 10x ori: "RUN OUT OF THE FIRE" . Si cand am lucruri de facut IRL, vrea sa stiu exact cand treb sa fiu acasa, sa ma duc in Raid, nu ca vin online la 8, si pana 10nui nimic, ca astai afara, asta mananca, ala e la tigara de 30min... Eu cred ca HKP e un guild serios, dar si fun, si cu ajutorul vostru pot sa scot si mai mult din timpul meu in wow.

15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student, si dorm mult. Daca faceti raiduri pe la dimineata sa nu ma asteptati - dar, seara stau pana cand vreti voi, nu o sa ies niciodata din raid si zic: "sry treb sa ma culc". Timpul meu liber: pai, la bere cu prieteni, la party cam 2 ori pe saptamana, football, in iarna snowboarding, cu prietena, la long-night-uri, in natura. Hobbyuri: nu am prea multe zilele mele sunt: facultate/afara cu prieteni/wow/sleep. Am 4ani de liceu de informatica, si stiu html,php,sql,c,c++ . Fac scripturi C cand am timp, si fixuri in DB pentru Freakz. Si cand am timp mai joc cu PS/Flash.

16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Limba mea materna nu este Romana, este maghiara. Poate am scris cateva lucruri incorrect, sry :\ . Inteleg tot in Romana, numai ca am tendinta de a scrie incorrect, dar stiu engleza 100% speaking, writing. Cam atat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sykeye

[Priest of Kalimdor]



Status: Offline
(since 24-04-2016 20:34)
Joined: 20 Oct 2010
Posts: 273, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 3

 
Post Posted: 25-09-2011, 03:08:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Razvan
2. Varsta: 25
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW: suficient,zilnic
4. Clasa: priest
5. Main Spec/OFF spec: holy/shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Charzuull
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/217/wowscrnshot092511033249.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place si ca ma descurc bine
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). stie lumea cum joc
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am fost in HKP vreo...5 luni daca nu ma insel,am iesit si la bere cu stimabilii membrii,am fost daca nu primul,printre cei mai buni healeri si consider ca s-a facut o mare porcarie in decizia luata ilogic de cativa membrii de baza.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) HKP
12. Detalii PC***. intel dual core 2gb, 2gb dd2,placa video gefore 8500 gt
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Consider ca sunt unul din cei mai buni priesti healeri de pe freakz,am un stil unic de heal. Probabil nu o sa accepte in veci si ca toata faza cu socializarea,imprietenirea si "bonding-ul" de care zicea un om pe care-l respect nu prea exista,insa doresc o competitie - daca un sigur heal din HKP ma intrece,atunci recunosc ca nu sunt cel mai bun si ca merit sa fiu judecat pentru greseli facute in dungeons[/u]. Alftel,doresc ca anumiti playeri cu 2-3 butoane de dps si heal sa isi ceara scuze fata de mine,deoarece am fost un membru vechi in guilda,care am dorit la fel de mult ca oricare sa ajung 1st de pe server cu guilda. Am fost mandru ca eram in HKP,mi-am facut si semnatura...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student,lucrez,am multe hobby-uri,de la fotografie,pe care o practic,o tona de genuri de muzica,jocuri de strategie in special etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Acesta nu este un post de "hater" sau ceva de "suferinta",cum ar spune un stimabil fost coleg de guilda,este o aplicatie propriu-zisa.



Last edited by Sykeye on 25-09-2011, 03:17:55; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 29-03-2024, 12:02:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x