User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3, ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message485285
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 25-09-2011, 03:15:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Charzull - Respins. Daca ai primit kick nu trebuie sa ne demonstrezi inca o data prin postul asta si prin inca o multime de mesaje spam ca am luat o decizie buna. Iti uram succes in continuare.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 25-09-2011, 03:21:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Niorage ma cauti in joc(Asiria) pt un test dummy sa iti vad spec sa imi zici ce glyphe ai si daca stii scripturile din tot, hoo atunci primesti inv.



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sykeye

[Priest of Kalimdor]



Status: Offline
(since 24-04-2016 20:34)
Joined: 20 Oct 2010
Posts: 273, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 3

 
Post Posted: 25-09-2011, 03:26:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu vad cum voi aveti dreptul moral sa dati afara un membru vechi,din motivele mentionate de tine. Totul se invata,orice greseala se repara,mai ales la cum joc eu.
Doar ca e greu daca vorbiti pe la spate lumea in loc sa dati indicatii...

Si pe bune,acum te-ai spalat pe maini,te duci la culcare si nu-ti pasa ca am iesit cu voi la bere,ca am jucat f bine,ca am fost de 5 luni activ la voi in guilda...

Oricum,"oferta" ramane in picioare: doresc un concurs pentru healeri. Stii ceva...eu nu prea suport cand cineva se crede mai bun decat mine,pe false motive. Asadar,mi-ar place sa vad cum s-ar compara cu mine cei care se cred superiori.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 25-09-2011, 09:08:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sykeye wrote:
Nu vad cum voi aveti dreptul moral sa dati afara un membru vechi,din motivele mentionate de tine. Totul se invata,orice greseala se repara,mai ales la cum joc eu.
Doar ca e greu daca vorbiti pe la spate lumea in loc sa dati indicatii...

Si pe bune,acum te-ai spalat pe maini,te duci la culcare si nu-ti pasa ca am iesit cu voi la bere,ca am jucat f bine,ca am fost de 5 luni activ la voi in guilda...

Oricum,"oferta" ramane in picioare: doresc un concurs pentru healeri. Stii ceva...eu nu prea suport cand cineva se crede mai bun decat mine,pe false motive. Asadar,mi-ar place sa vad cum s-ar compara cu mine cei care se cred superiori.


Daca mai postezi o singura data pe topicul asta iti fac report. Avem dreptul sa dam afara din guild pe oricine nu se mai descurca pe noul patch. Ai avut destul timp la dispozitie sa te acomodezi, nu o sa asteptam forever dupa tine. Accepta faptul ca s-a renuntat la "serviciile" tale din motive intemeiate, si nu mai inventa tu unele noi. Nu ti-am dat kick din guild pentru ca ai fi heal mai bun decat mine, pentru ca nu esti. Crezi ca e relevant faptul ca ai jucat 5 luni wotlk cu noi , spam renew si 2 flash heal ? Acolo te mandresti ca erai tu cel mai bun healer ? Normal ca nu aveam cum sa ma compar cu tine, ca pe langa heal eu trebuia sa organizez oameni, sa vorbesc pe ts, sa ma concentrez si pe buna functionare a raidului. Acum pe cata s-a schimbat foaia. Au mai aparut inca N butoane , alte spelluri cu care dai heal, tanci care iau dmg mare, si ai ajuns in aceeasi situatie ca PERA. De la imba heal la healer foarte slab, doar ca diferenta dintre tine si el, motivul pentru care el nu a primit kick, e ca omul se intereseaza, se zbate sa invete cum sa joace mai bine pe noul patch. Cand tu dupa o saptamana de cataclysm inca mai aveai iteme de lvl 80 pe tine(inca mai ai un trinket din cate am inteles aseara) si ti se atragea atentia ca n-ai luat nici itemele din reputatie de care tu nici n-aveai habar. Dezinteres. Nu mai continui ca sunt atatea de zis, si ma enervez si mai tare.

P.s. Nu mai posta aici, nu-mi mai da mesaje legate de chestia asta ca nu o sa aibe loc nici un concurs de healing, nu ai cum sa masori asta. Repet, daca mai faci posturi aiurea iti fac report. Nu mi-a dat nimeni atatea mesaje si a facut atatea posturi dupa un kick, tu nu esti sanatos?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daemontools

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2011 10:12)
Joined: 28 May 2011
Posts: 21, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 77.7
Votes: 3

Post Posted: 25-09-2011, 10:55:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut Scz de Deranj.. nu contest nimic doar vreau sa intreb...dc am primit rejected....vreau doar sa stiu ... sa vad ce am si ce nu am .. Multumesc mult .as fi recunoscator daca mi'ai raspunde .!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nrultimate

[your master]



Status: Offline
(since 23-07-2023 17:07)
Joined: 02 Nov 2010
Posts: 1033, Topics: 162
Location: Where the sun shine only if you pay him

Reputation: 357.6
Votes: 23

   
Post Posted: 25-09-2011, 13:52:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Elvis
2. Varsta:
20
3. Localitate:
Targu Jiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Ca atunci cand am intrat prima data
4. Clasa:
Warrior
5. Main Spec/OFF spec:
Tank / fury dps
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Veku
7. Screenshot cu Interfata**:
Simpla
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am ales protection ca main spec pentru ca in cataclism este mult mai bazat pe "defense" si mie dupa cum stiti imi place protectie, sa rezist cat mai mult. De asemenea fury l-am ales pt dps pt ca din motive foarte simple arms este pt strategie (PVP).
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Nu cred ca a fost o idee buna sa dai exemplu chiar warr. De obicei eu ca tank incep cu intercept pt ca da si un dmg fata de charge. Revenge la activare, Shield slam de asemenea. gemming vor fi pt avoidance (skill jwl in crestere). Cat despre fury hit cap principal. In rest ma conformez situatiei in care sunt. (Nu as avea ceva nou sa adaug pt ca ar fi luate din exemplu)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am experienta in wow pe TBC, WOTLK, Cataclysm cu absolut toate caracterele. Pot sa ajut acolo unde este cazul, pentru ca am vazut caracterele dc sunt in stare, ca sa nu le fac "viata grea". Nu am jucat pe blizzard din motive financiare. am jucat numai pe private si intotdeauna m-am conformat situatiei. Prima data mi-a placut druidul dar cu timpul am trecut la priest si la warr (am ramas la warr pt ca mi s-a parut prea frumos in pve fata de toate charele). Pe primul server pe care am jucat (puteti sa radeti sau sa nu ma credeti) am fost printre cei mai valorosi oameni ai guildelor (nu se faceau raiduri fara mine). In TBC cu inca 2 prieteni am fost primi oameni de pe server care am facut bossi in sunwell singuri (buguri - nebuguri, alti nu se descurcau, iar noi da) 3 oameni cu 7 chare. (putin amuzant:faceam kite la bossi cu speed-uri si nea ramas hunteru fara munitie. Am plecat sa luam munitie, am venit si in timp ce invarteam bossu noi faceam trade cu munitie).Cateodata bossi erau mai grei cu bugurile care le aveau decat pe blizzard, pt ca pe blizz stiai exact ce spell urmeaza, pe cand la bug nu stiai niciodata asta ci te conformai la ce urma. Pe wotlk eram diferit cam de toti ca tank pt ca jucam nu jucam la stamina. Asa cum mai gasit cand am intrat in guilda.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
HKP - kick. Pentru inactivitate. Am anuntat clar vacation mode pe motive familiare. Stau la garsoniera si nu pot sa imi deranjez parinti noaptea. Deocamdata ei au servici si nu pot sa ii deranjez si nu sunt angajat ca sa dau bani suplimentari ca sa stau in chirie. Facultatea mea incepe pe 26.09.2011. + dupa cate ati observat cand am fost on ca sa vin la raiduri pt g lvl. (Citez: Veku: Qiu dami inv daca vreti sa va ajut la dungeon.
Qiu: Lasa Veku ca iau pe altu.) pacat ca nu am screen -
12. Detalii PC***.
Dual core 2300, 3 gb ram ddr2, placa video intel hd (placa video duce, nu am avut probleme in instante sau in alte locatii)(voi revenii cu detalii)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Ofer sprijin si fun + fata de celelalte guilde la voi strategia isi spune cuvantul.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student, deocamdata nu lucrez. De obicei ma plictisesc pe calculator sau la TV. Ies prin oras sau dorm. hmm hobby-uri....vinu, berea si placerea + fotbal, tenis
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Atunci cand mi s-a intamplat ceva am anuntat. Poate ca ati observat atunci cand am cauzat probleme intotdeauna am incercat sa nu va afecteze pe voi si sa puteti continua. Cand nu se fac raiduri pot sta pe off-chare ca sa va ajut la mats pt profesii. Imi pare rau daca am gresit cu ceva, si daca se poate sa imi dai si un comentariu la actiunea pe care o vei lua.

Multumesc, Veku


VEKU
Joker of Jokes. Ace of Games. Warrior of Chaos.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 25-09-2011, 14:10:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Daemontools - iti dau un raspuns pe seara, acum plec la un botez si n-am timp sa ma mai uit inca o data peste aplicatia ta
@Veku - cu tine vreau sa vorbesc pe TS, as aprecia daca poti fi on diseara in jur de ora 10.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nrultimate

[your master]



Status: Offline
(since 23-07-2023 17:07)
Joined: 02 Nov 2010
Posts: 1033, Topics: 162
Location: Where the sun shine only if you pay him

Reputation: 357.6
Votes: 23

   
Post Posted: 25-09-2011, 14:20:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu diseara la ora 22 am tren spre faculta, ma duc la camin + mai am niste acte de semnat.

VEKU
Joker of Jokes. Ace of Games. Warrior of Chaos.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 25-09-2011, 14:29:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ti-am dat mesaj privat,citeste-l.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmwcrewfox

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2011 14:21)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

 
Post Posted: 25-09-2011, 16:15:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Alexandru Fox
2. Varsta:
21
3. Localitate:
Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW :
dimineata sunt la faculta dar in rest seara oricat, chiar si toata noaptea
4. Clasa:
Druid
5. Main Spec/OFF spec:
Feral,resto
6. Link Armory*
: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Firstaidspec
7. Screenshot cu Interfata**:
Prefer sa tin pentru mine interfata:)
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
pentru ca am jucat balance in tbc, resto in LK, iar acuma e timpul pt feral. si in plus e best dps in PvE
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pai la feral druid nu este o anumita rotatie, trebuie doar sa ai mereu active savage roar, rip, faerie feral, mangle, rake si in rest ferocious bite.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):
Joc WOW de 5 ani, incepand cu TBC LK si acuma Cata
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in Gravity, dar s-au mutat la A deci trebuie sa schimb guilda:)
12. Detalii PC***.
proc amd athlon dual core 5000+ 2 gb rami, ati radeon 3650, 250 gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Best guild on freakz:D
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la Poli, anu 3 fumez beau si imi place muzica.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 26-09-2011, 01:02:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@daemontools - formularile folosite in aplicatie nu ne-au placut, suna a reclama la matrimoniale ("1.73 blond, ochi caprui" ...wtf?)

@Firstaidspec - refaci aplicatia daca esti asa interesat, si respecti TOT ce am scris in primul post, inclusiv screenshot cu interfata, ca nu-i secret de stat -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Animaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2012 17:16)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.9
Votes: 2

 
Post Posted: 26-09-2011, 03:12:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Cosmin
2. Varsta:
19 ani
3. Localitate:
Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
5-7 ore pe zii maxim, deocamdata sunt liber toata ziua
4. Clasa:
Death Knight
5. Main Spec/OFF spec:
Frost/Unholy
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Animaa
7. Screenshot cu Interfata**:
Dezactivata temporar pe motivu ca numi folosea la nimica, foloseam Tukui
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
In general damage increase, cu mastery aditional dmg in plus, chains of ice -slow, urasc cind lumea o ia la goana in pvp, silence contra casteri
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pai... pe lich king jucam dk pe blood(damage) cu strenght pe rosii, rez pe galbene, ceva stamina pe albastre, acuma pe cataclysm, ma cam depaseste ca leau schimbat complet dar ma descurc pe frost cu one handed, gemurile la fel ca mai sus, iar gearul de pvp, Bloodthirsty,
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow intrun internt cafe cind aparusera primele servere private, in TBC in special Black Temple, pe lich king Naxxramas , Icecrown citadel, pe sv care jucam eu raidurile nu erau scriptate, ceea ce le ffacea foarte usoare, dee asemenea am experienta in raiduri cu Teamspeak si Ventrilo, imi place sa am un leadeer care sa dea ordine si sa fie strict, dee asemeneea sa tina playerii in rind, iar Cataclysm docamdata nimica deoarecee ori sunt buguite ori nu gasesc un grup calumea cu oameni normali...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Destin Awaits, multi playeri adunati la un loc fara nicio logica de ex: 50/1300 playeri online, pe guild chat see injura toata ziua, dak pun o ntrebare legata de cv din joc nimeni nu raspunde
12. Detalii PC***
Laptop 1280x800+ o plasma de 1360x1XXX 2gb DDr2 Dual core 1.6 Ghz Ati 256 mb UPC 25 mb, casti+microfon
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
in primu rind modul de recrutare pe baza de aplicatie tee duce la gindu unei guilde ordonate, e o guilda serioasa cu oameni dee treaba, iiar in rest nu stiu.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
am termnat liceul, ... am picat bacu... era de asteptat. o fost f greu.. nu lucrez, dar in viitoru apropiat, foarte apropiat vreau sami gasesc de lucru in domeniul it, n timpu liber pe afara cu pr, la o tigara, mai si iiinvat, iar ca hobby wow, filme, muzica, tir cu arcu, si Iaido
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
imi cer scuze pt redactarea incorecta in limba romana a acestei aplicatii deoarece parte din tastatura laptopului sa deteriorat, incerc sa gasesc una noua insa nu e usor d gasit... Umorul.. dar de obicei nimeni nu ma asculta..


.
"If you want to kill me, despise me, hate me, and live in an unsightly way... Run, and cling to life, and then some day, when you have the same eyes as I do, come before me."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 26-09-2011, 03:34:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Animaa - Noi suntem guild pve. Din ce ai scris in aplicatie reiese ca esti pvp player, sau am inteles eu gresit?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Animaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2012 17:16)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.9
Votes: 2

 
Post Posted: 26-09-2011, 09:39:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ehh nai inteles gresit - am completat eu aiurea.. dar joc si pve -

.
"If you want to kill me, despise me, hate me, and live in an unsightly way... Run, and cling to life, and then some day, when you have the same eyes as I do, come before me."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elementc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2011 21:40)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 25, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 92.1
Votes: 2

 
Post Posted: 26-09-2011, 16:36:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Cristi
2. Varsta:
17
3. Localitate:
Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
5-6 ore pe zi , vreo 40 de ore pe saptamana sa zic .
4. Clasa:
Rogue
5. Main Spec/OFF spec:
Assasination / Subtlety
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Szr
7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/photo/my-images/88/wowscrnshot092611172005.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Rotatie relativ usoara , scot damage decent.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatie - Garrote , slice and dice mutilate/envenom si refresh rupture pana la 50% (probabil cel mai bun moment pentru vendetta ) dupa continui cu backstab + rupture + slice and dice . Hm , gemming , agil in mare parte agil>hit>mastery .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
TBC ce faceam BT/Sunwell plateau pe un server strain , pe wotlk am jucat pe freakz cu Wankalot , prin Mad dogs / PVE / QQ givers LK down 10n/h 25n/h pana cand m-au scamat de char , acuma mi-am facut iar rogue .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Mad Dogs / PVE / QQ givers - in Mad aveau propriul lor grup premade pentru raiduri la fel si in QQ givers .
12. Detalii PC***.
4GB RAM , amd athlon 7550 dual core 2.6 ghz , placa video ati Radeon 3400HD .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Progres , sa nu ma joc cu petarde , activitate .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Hm , momentan la liceu , mai la un fotbal mai la un skate , cu prietena pe-afara sau prin oras , uneori mai merg long night si dau de Sayian acolo .-
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Ce sa zic , nimic , astept decizia .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 19-04-2024, 11:13:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x