User
Pass
2FA
 
 

Recrutãri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 54, 55, 56  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message174723
iulica09

[Tu-ț șiapa]



Status: Offline
(since 16-03-2021 20:58)
Joined: 26 May 2012
Posts: 158, Topics: 21
Location: Tulcea Romania

Reputation: 178.8
Votes: 12

 
Post Posted: 14-06-2013, 20:27:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am mentionat ca am schimbat main dar na...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
al88st

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2013 18:50)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 38.6
Votes: 2

 
Post Posted: 17-06-2013, 17:06:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Alexandru
Ce varsta ai? 21
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) Da
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Aici depinde. Daca a doua zi ma asteapta ceva important de facut, prefer sa incep ziua respectiva bine odihnit si cu mintea limpede, iar intervalul de `tras pe dreapa` este undeva intre 22:30-23:00.
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Nu
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant)
Am un caracter la hoarda pe care mai intru din cand in cand si fac ba un raid cu globalul, un dungeon sau niste achivments.
Nume In-Game: Yliaster
Rasa/Clasa: [color=blue]dwarf/shaman enhancementsi resto[/color]
Mainspec ItemLevel : enhancement 394
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da
Offspec ItemLevel: 380
Meserii full sau peste 500: lethearlorking, skinning, cooking, archeology
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Yliaster
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: in raid de 25 am cam 25-30
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): pe 4.0.6a pe normal am facut tot inafara de Atramendes, iar pe HC am facut doar Chima si Magmaw
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): Tot ce este scriptat pe normal, iar pe heroic am facut doar Morkoch atat pe 10 cat si pe 25 hc. Yor si Hagara nu am apucat inca sa le fac pe heroic.
/played @85 (5d or more): 75:19 Days
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: IMG: http://i41.tinypic.com/2qnbmf6.jpg
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Pe 4.0.6a am avut un druid la Alianta in guilda The Crusaders. M-am apucat de shaman in primele zile de cand 4.3.4 a intrat live am intrebat pe cineva ce s-a intamplat cu guilda aia, iar acesta mi-a spus ca s-a desfiintat. De aproape 3 luni sunt in Shadow Riders, o guilda mica dar care duce lipsa de oameni in conducere si in care raidurile de 10n/hc au ajuns sa se faca mai mult cu globalul decat cu guilda.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?:
Pentru ca doresc o guilda in care sa se faca raiduri serioase iar obtinerea unui item sa fie conditionata mai mult de activitatea ta decat de noroc
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Am microfon, casti si TS3.
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu?
Atunci cand este cazul si mi se cere sa vorbesc: da
Detalii PC si Internet Provider: (Desktop sau Laptop, Anul cumpararii, De la cine ai net ex: RDS, Romtelecom, etc)
Am un laptop cumparat in 2011, cu procesor AMD Athlon Dual Core de 2.20 GHz, 4.00 GB ram si placa video ATI Mobility Radeon 4200 HD, furnizorul meu de internet este NextGen.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
snowkid

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2019 11:24)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 46, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 271.6
Votes: 7

 
Post Posted: 19-06-2013, 00:46:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Manu
Ce varsta ai? 17 ani
Munca: NU
Scoala: NU azi am terminat
Ora de culcare fixa: NU 00-02
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): nu
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) nu

Nume In-Game: Tailirn
Rasa/Clasa: Night Elf / Hunter
Mainspec ItemLevel : 391
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Am armor specialization
Offspec ItemLevel: 391
Meserii full sau peste 500: Engineering/Tailoring
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tailirn
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 5 - 60
Experienta PVE pe 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): Pe 4.0.6 am facut tot hc inafara de Council
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): Din DS am facut Morchock 10/25n 10/25hc Yor`sajh 10/25n 10/25hc Hagara 10/25n
/played @85 (5d or more): 25d
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: am doar cu interfata normala http://imageshack.us/photo/my-images/153/3qhh.jpg/
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): KissMyDarnASSus - devine inactiva
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) Vreau sa fiu alatuti de niste oameni de treaba cu care ma pot intelege si vreau sa progresez alaturi de voi

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): da/da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? da

Detalii PC si Internet Provider: Intel Pentium Dual-Core 3.20 GHz 4GB RAM 1gb Nvidia gt 430 si internet de la UPC

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Saccarina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-02-2016 22:35)
Joined: 28 Nov 2011
Posts: 37, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 140.5
Votes: 11

 
Post Posted: 19-06-2013, 01:10:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Yliaster - Respins . Gearul este low deocamdata, iti lipsesc arme. De asemenea, low exp.

Tailirn - Respins . Low gear.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WhatDaFack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2013 18:13)
Joined: 01 Jan 2011
Posts: 107, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 112.2
Votes: 4

 
Post Posted: 26-06-2013, 16:27:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti?Mihutiu George
Ce varsta ai? 19 ani
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) NU
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) NU(am terminat)
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) NU
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis : NU
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): NU

Nume In-Game: Whatdafack
Rasa/Clasa: Human Rogue
Mainspec ItemLevel: 394
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): DA
Offspec ItemLevel: 398
Meserii full sau peste 500: Inscription 525/Blacksmithing 525
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Whatdafack
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: min:30/max:480
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): Am jucat pe freakz de la inceput(3.3.5) am si fost la voi in guilda cu acelas nume eram warr si inca mai sunt pozele de la raidurile de lk si sunt acolo ma vedeti.Am avut full progres pe 3.3.5 iar full progres 4.0.6.
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri):Am full progres acum pe 4.3.4
/played @85 (5d or more): Am facut rogul asta la update-ul de 4.3.4 dar am 16 zile si 56 min
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: pare rau nu am facut(am pierdut toate ss-urile cand am schimbat wow-ul)
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):Am parasit guilda unstopable(sau cam asa se scrie) din motive personale
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) Pure Pwnage(Nu sunt foarte inventiv, scurt si la obiect)

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): DA
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? DA

Detalii PC si Internet Provider: PC-ul este facut pe 22 decembrie 2012( enumar doar piesele mai importante):Kingston HyperX Beast 8GB, Asus GeForce GTX 660 DirectCU II 2Gb, Procesor AMD FX-8350 4.0GHz, am internet de la Romtelecom ClickNet(pachetull de mare viteza)


Ce scrie intre paranteze cu culoarea asta, voi nu trebuie sa scrieti.
Exista 4 dificultati, precizati clar pe care ati facut bossul. am facut toi bossi actuali pe toate 4 dificultatile(10n/10h/25n/25h)

Daca stiti ca sunteti pe lista neagra a mea (Moonshards), a lui Tamaie sau a vreunui ofiter (Suffer, Aliria), daca jucati de pe Laptop fabricat inainte de 2009, nu va mai agitati sa postati, la fel si pentru cei care au parasit guilda de bunavoie la inceputul Cataclysmului.
Daca aveti ora de culcare fixa (sub 11) sau va scoate mami cablul de la pc, evitati acest forum.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
georgianxlx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2013 06:07)
Joined: 27 Jun 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 1

 
Post Posted: 28-06-2013, 12:04:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti :Georgian
Ce varsta ai : 17
Munca: NU
Ora de culcare fixa: NU
Nume In-Game:Georgianxlx
Clasa/Rasa:Paladin/Human
Mainspec ItemLevel:Holy-398
Offspec ItemLevel:Prot-380
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Georgianxlx
Baradin Hold/Halfus facut: Bh 10/25 Done, Halfus 10n/hc,25n/hc Done ,Valiona-10n/hc-25n/hc Done
De ce doriti sa intrati in Deathwish: Pt seriozitate si profesionalism.

Dispui de Microfon+TS3 : DA

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pety9191

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2018 21:09)
Joined: 13 Feb 2012
Posts: 7, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 60.3
Votes: 2

 
Post Posted: 28-06-2013, 19:28:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Petrisor
Ce varsta ai? 20
Munca: DA/NU :nu
Scoala: DA/NU :faculta acum vacanta!
Ora de culcare fixa: cand vrea muschiu meu!
Detin cont :e numa a meu !
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): am char la hoarda da nu am mai jucat pe el de pe 4.0.6 alianta e pasiunea mea!
Nume In-Game: Newfile
Rasa/Clasa: dwarf
Mainspec ItemLevel:395 pve heal/tank 380!
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): main da!
Offspec ItemLevel: off de 390 druid resto/tank
Meserii full sau peste 500: detin numeroase meserii alchy,jwl,engeen!
Link-Armory:
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: nu scad ever sub 60 maxim 80
Experienta PVE pre 4.3.4. :joc wow de 6 ani
Experienta PVE 4.3.4: am full asivuri pve!!!!
/played @85 (5d or more): 13 pe acesta si 45si pe off char days desigur!!
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: joc numa ' cu elite!!!!

Dispui de Microfon+TS3?: avem de toate!!!
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? :desigur!

Detalii PC si Internet Provider: CLICK NET ...nu pica decat cand se ia curentu...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shamayzing

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2014 21:34)
Joined: 25 Oct 2010
Posts: 25, Topics: 6
Location: Cluj Napoca

Reputation: 60.4
Votes: 2

 
Post Posted: 28-06-2013, 20:19:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Petricaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dai pe GSP! PETRICAAAAAAAAAAAAAAAAA
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 29-06-2013, 22:55:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Whatdafack - respins

Georgianxlx - respins @ cerere de carton

Newfile - acceptat

Recrutam urgent un priest disc/holy cu ceva experienta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Winnex

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2013 15:24)
Joined: 12 Jan 2012
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 71.3
Votes: 2

Post Posted: 03-07-2013, 14:57:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? : Sergiu
Ce varsta ai? 18 ani
Munca: NU
Scoala: NU
Ora de culcare fixa: NU
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): nu joc altundeva
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant NU
Nume In-Game: Winnex-Color Indigo
Rasa/Clasa: Human Priest
Mainspec ItemLevel 400
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): main da
Offspec ItemLevel: 398 Shadow/ 398 Disc
Meserii full sau peste 500: Engineering& Enchanting
Link-Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Winnex
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: minim 30 maxim 100
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv : joc de 2 ani pe Freakz
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv : joc de 2 ani pe Freakz
/played @85 (5d or more): 58 de zile
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: (foloseste http://tinypic.com/?t=postupload) am avut wow-ul sters o periodada pt ca am fost bacalaureatu si nu detin poze/screenshots dar va pot asigura ca am facut toti bossi din ds pe orice dificultate
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Sunt in guida Sublime, guilda s-a destramat o mare parte din playeri au plecat pe alt server. si planuiesc sa o parasesc pt ca nu mai exista acitivitate
De ce doriti sa intrati in Deathwish?:Doresc o guilda buna serioasa in care oameni se tin de treaba si totodata fac si caterinca.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): DA
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da pot sa vorbesc

Detalii PC si Internet Provider: procesor i3 placa video: Nvidia Gtx 660 de 1 GB 4gb rami anul cumparari:2012 Net de la RDS nu am probleme cu el.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 03-07-2013, 15:17:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Winnex -leaga contul de forum cu cel din joc si asteapta raspunsul lui Dardrayx.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sykkness

[Account disabled]



Status: Offline
(since 22-03-2017 19:15)
Joined: 21 Apr 2013
Posts: 766, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 109.6
Votes: 71

Post Posted: 05-07-2013, 14:27:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Andrei
Ce varsta ai? 16
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) Da intre 8:00 si 14:00
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Nu am .
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Am un hunter uitat de lume pe Dragonblight @Blizz
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu):Nu

Nume In-Game: Adorabelles
Rasa/Clasa: Draenei/Death Knight
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 390 pentru a fi bagat in seama): Unholy 395
Mainspec Armor Specialization : Da
Offspec ItemLevel: Blood 382 . Nu prea tankez, offspec-ul il tin mai mult pt pvp ,dar daca e nevoie pot si tanka.
Meserii full sau peste 500: Da Tailoring si Eng .
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Adorabelles
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: Minim fps 15 atins in raiduri de 25 cand imi dau burstu, dar sunt constient de ceea ce fac si nu am freezuri si nu mi se blocheaza. Maxim in jur de 60.
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): Joc de pe wotlk , cateva luni am jucat pe blizz dupa care am venit pe freakz.
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): Full la tot ce e scriptat pana acum .
/played @85 (5d or more): 40 days .
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: click
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Pants Down Hands Up fosta guilda din care am luat kick( nu stiu de ce , nu eram on )
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Una din putinele guilde valoroase de la ally , guilda din care vreau sa fac si eu parte .

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Am si ts si microfon.
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da

Detalii PC si Internet Provider: Procesor Dual core 5200+ 2.70 GHz , Installed Memory(RAM) 2.99 GB , internet cu NextGen .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blackyce

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2013 15:57)
Joined: 05 Jul 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 1

Post Posted: 05-07-2013, 20:51:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Florin
Ce varsta ai? 26
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Da 3 shimburi
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Nu am
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu):Nu

Nume In-Game: Blackyce
Rasa/Clasa: Draenei/Paladin
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 390 pentru a fi bagat in seama): Prot 394
Mainspec Armor Specialization : Da
Offspec ItemLevel: Retry da .. dar nu prea scot dps in ciuda gear-ului ( nuam jucat delok retry) .

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Am si ts si microfon.
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 05-07-2013, 23:52:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Winnex - respins @ daca legi conturile poate ma razgandesc

Adorabelles - acceptat @ whisper unul dintre officers pentru invite in guild.

Blackyce - respins @ trolling? daca nu , imi pare rau pentru tine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
readyfireaim

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2017 18:20)
Joined: 27 Dec 2011
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 76.9
Votes: 8

 
Post Posted: 11-07-2013, 17:21:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Cristi Tudor
Ce varsta ai? 22
Munca: Nu
Scoala: Momentan nu, Master din octombrie
Ora de culcare fixa: Nu
Detin cont: Char pe blizz.
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant: Nu

Nume In-Game: Blaze
Rasa/Clasa: Human Paladin
Mainspec ItemLevel: 397ilvl Holy
Mainspec Armor Specialization: Da
Offspec ItemLevel: Holy -
Meserii full sau peste 500: Full Bs/Jwc
Link-Armory: Armory
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 25-40 Fps
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv: Full content tbc, Full content wotlk; Bwd & Bot @ Freakz
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv: Morchok HC @ Freakz
/played @85: 45days
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: Interfata
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea: Fallen Angels Alliance, pauza nedeterminata.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Una dintre singurele guilde competitive ramase @Freakz

Dispui de Microfon+TS3? Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da

Detalii PC si Internet Provider: Am di toate, ma tin sculele.


Pala Holy FTW !!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 54, 55, 56  Next    


The time now is 06-10-2024, 04:29:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x