User
Pass
2FA
 
 

Report a Gamemaster
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 62, 63, 64  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message151207
Maskquick
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 21:03)
Joined: 17 Jun 2013
Posts: 297, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -99
Votes: 9

 
Post Posted: 05-07-2013, 19:11:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume caracter ingame: Maskquick
Nume Gamamaster implicat: -
Data si ora abuzului: acum ~ 10 minute?
Detalii: Eram in bg ca un sham ele linistit, cand dintr.o data intru in looaaddding screen si surpriza, deserter 7d. so... ?


Bump? Se duce deserter'ul pana atunci..-



Last edited by Maskquick on 07-07-2013, 15:46:52; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kyky08

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2013 13:02)
Joined: 02 Jul 2013
Posts: 22, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 37.8
Votes: 1

Post Posted: 06-07-2013, 18:05:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume caracter ingame: Fedeffed
Nume Gamamaster implicat: Pirinush
Data si ora abuzului: 02/07/2013 / 2"45 ( cam asa )
Detalii: Pai , sa incep , faceam niste questuri si multe dintre ele nu le puteam face deoarece mobii dadeau evade si am zis pe GLOBAL " In plm reparati odata bugurile astea de ca*at " iar multi playeri a fost pro me si in fine , am mai scris de cateva ori iar apoi ma trezesc cu BAN dar nu ban 1 zi o sapt o luna nu , si am zis sa vad cine mi-a dat ban si pe ce motiv si ce durata si cand am intrat pe site am observat ca am luat ban PERMANENT de la Pirinmage pe motivul ca am injurat staful servarului , ceea ce eu nu am facut daca in fraza de mai sus vi se pare ca eu am injurat staful servarului eu unu sincer nu stiu ce sa mai zic dar mi se pare nedrept sa iau ban permanent , meritam cel mult mute dar el in loc sa vina sa vada despre ce bug este vorba fie ca era la un quest sau la un mob el a ales sa-mi dea BAN PERMANENT .... am facut cerere de unban si mi'a inchso spunand " NU " si am facut alta cerere de unban si i'am cerut sa aduca dovada in care eu am injurat staful servarului iar el mi'a raspuns ca nu imi da unban si daca vreau unban sa donez .. ok am inteles ca vroia / vreti sa faceti ban dar totusi sa dai BAN asa din nimic. ... Astept parerea voastra si Multumesc pentru timpul acrodat . Bafta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 06-07-2013, 19:02:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu aia ai zis, ai zis ceva de genul:

"Mai reparati si voi in pl bugurile...." + ca ti-ai facut macro si ai dat spam pe global. Nu iti convine ? Pleaca unde vrei

Ti-am zis de 2 ori , no unban.




Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kyky08

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2013 13:02)
Joined: 02 Jul 2013
Posts: 22, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 37.8
Votes: 1

Post Posted: 06-07-2013, 20:16:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pirinmage daca nu stii cum am zis de ce bagi din burta de la tine ? 1 la mana nu am zis asa si daca tot zici ca am injrat staful servarului arata dovada asa nu ma poti acuza pe nedrept si fara nici o dovada ca am injurat staful servarului -

PS : nu mi'am facut nici un macro ci am folosit alt + sageata sus si nu mai incerca sa te scoti ca nu merge -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 06-07-2013, 20:20:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NO UNBAN .



Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kyky08

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2013 13:02)
Joined: 02 Jul 2013
Posts: 22, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 37.8
Votes: 1

Post Posted: 06-07-2013, 22:23:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

prietene cred ca ai o problema la cap sau esti fixat sau nu stiu iti apasa cineva pe butonul replay -)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maskquick
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 21:03)
Joined: 17 Jun 2013
Posts: 297, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -99
Votes: 9

 
Post Posted: 07-07-2013, 18:00:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Maskquick wrote:
Nume caracter ingame: Maskquick
Nume Gamamaster implicat: -
Data si ora abuzului: acum ~ 10 minute?
Detalii: Eram in bg ca un sham ele linistit, cand dintr.o data intru in looaaddding screen si surpriza, deserter 7d. so... ?


Bump? Se duce deserter'ul pana atunci..-



bump

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kyky08

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2013 13:02)
Joined: 02 Jul 2013
Posts: 22, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 37.8
Votes: 1

Post Posted: 09-07-2013, 18:41:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kyky08 wrote:
Nume caracter ingame: Fedeffed
Nume Gamamaster implicat: Pirinush
Data si ora abuzului: 02/07/2013 / 2"45 ( cam asa )
Detalii: Pai , sa incep , faceam niste questuri si multe dintre ele nu le puteam face deoarece mobii dadeau evade si am zis pe GLOBAL " In plm reparati odata bugurile astea de ca*at " iar multi playeri a fost pro me si in fine , am mai scris de cateva ori iar apoi ma trezesc cu BAN dar nu ban 1 zi o sapt o luna nu , si am zis sa vad cine mi-a dat ban si pe ce motiv si ce durata si cand am intrat pe site am observat ca am luat ban PERMANENT de la Pirinmage pe motivul ca am injurat staful servarului , ceea ce eu nu am facut daca in fraza de mai sus vi se pare ca eu am injurat staful servarului eu unu sincer nu stiu ce sa mai zic dar mi se pare nedrept sa iau ban permanent , meritam cel mult mute dar el in loc sa vina sa vada despre ce bug este vorba fie ca era la un quest sau la un mob el a ales sa-mi dea BAN PERMANENT .... am facut cerere de unban si mi'a inchso spunand " NU " si am facut alta cerere de unban si i'am cerut sa aduca dovada in care eu am injurat staful servarului iar el mi'a raspuns ca nu imi da unban si daca vreau unban sa donez .. ok am inteles ca vroia / vreti sa faceti ban dar totusi sa dai BAN asa din nimic. ... Astept parerea voastra si Multumesc pentru timpul acrodat . Bafta.



UP , se uita cineva cu grad mai mare ? vreau si alte parerei
PS : Spunetii sa aduca dovada ... poate il convingeti voi ca daca ii zic eu o da din cola in fanta si se face ca ploua -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Emylol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-09-2019 15:45)
Joined: 03 Jul 2013
Posts: 373, Topics: 131
Location: Calarasi

Reputation: -208.3
Votes: 26

     
Post Posted: 10-07-2013, 00:16:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Over.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kyky08

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2013 13:02)
Joined: 02 Jul 2013
Posts: 22, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 37.8
Votes: 1

Post Posted: 11-07-2013, 17:17:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kyky08 wrote:
Nume caracter ingame: Fedeffed
Nume Gamamaster implicat: Pirinush
Data si ora abuzului: 02/07/2013 / 2"45 ( cam asa )
Detalii: Pai , sa incep , faceam niste questuri si multe dintre ele nu le puteam face deoarece mobii dadeau evade si am zis pe GLOBAL " In plm reparati odata bugurile astea de ca*at " iar multi playeri a fost pro me si in fine , am mai scris de cateva ori iar apoi ma trezesc cu BAN dar nu ban 1 zi o sapt o luna nu , si am zis sa vad cine mi-a dat ban si pe ce motiv si ce durata si cand am intrat pe site am observat ca am luat ban PERMANENT de la Pirinmage pe motivul ca am injurat staful servarului , ceea ce eu nu am facut daca in fraza de mai sus vi se pare ca eu am injurat staful servarului eu unu sincer nu stiu ce sa mai zic dar mi se pare nedrept sa iau ban permanent , meritam cel mult mute dar el in loc sa vina sa vada despre ce bug este vorba fie ca era la un quest sau la un mob el a ales sa-mi dea BAN PERMANENT .... am facut cerere de unban si mi'a inchso spunand " NU " si am facut alta cerere de unban si i'am cerut sa aduca dovada in care eu am injurat staful servarului iar el mi'a raspuns ca nu imi da unban si daca vreau unban sa donez .. ok am inteles ca vroia / vreti sa faceti ban dar totusi sa dai BAN asa din nimic. ... Astept parerea voastra si Multumesc pentru timpul acrodat . Bafta.



Observ cat de multa activitate aveti la aceasta categorie Dosent Matter si cat interes va dati pt servar - .. tot ce trebuie sa faci e sa donezi asa e mai noi ... am o intrebare , cat trebuie sa donez ca sa raspunda cineva la aceasta cateogire ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WIse

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-09-2013 22:12)
Joined: 30 Sep 2010
Posts: 21, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 41.1
Votes: 5

Post Posted: 20-07-2013, 08:54:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut. As ruga penalizarea, in caz ca nu exista vreun motiv necunoscut, a gm-ului care a mutat de la confirmed bug la rejected acest topic, nu am de unde sa stiu cine, http://forum.wow-freakz.com/REJECTED-Rogue-PvE-Savage-Combat-t227516.html . Este unul din top dps loss bugs de pe server daca nu cel mai mare @5-6k dps per rogue, in multe guilde cu lume mai putin gearata rogii sunt lasati pe afara la raid si e luat doar unul din cauza acestui bug, iar respectivul gm il muta DUPA CE FUSESE TRECUT LA CONFIRMED si asteptam fixu de 6 luni la el. Cum ziceam poate cel mai mare bug de lost dps la un singur talent ajunge de la confirmed la rejected fara nici o explicatie desi e clar ca lumina zilei. Same thing si cu topicul de deadly poison refresh alt bug simplu de @2 k dps raportat clar si disparut aiurea ca prin farmec. Multumesc
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mnr2311

[ISANE-MAN]



Status: Offline
(since 22-12-2016 17:18)
Joined: 13 May 2011
Posts: 1268, Topics: 69
Location: Bucuresti

Reputation: 141.9
Votes: 49

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-07-2013, 00:19:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci foarte tare respect cele 3 warnuri.... pardon cele 2 ca 1 mi sa dat pentru faptul ca ''
nerolol wrote:
cand zici Rewka zici analfabet... " mnr2311

[ISANE-MAN] "
"si continuarea a fost ''p.s- nu ma pot abtine cand zici ''Septembers'' dai un scuipat la un copac si au cazut frunzele ca de asa este in Septembers ''.deci mie pt asa cv mi sa dat warn la cei de mai sus la cate au zis.. nu sa putut da warn dc? simplu ''same guild''+ ca mi s-au dat al 4 warnuri tras de par dc ? pai ai sa zicem:

Staff message (Empyrium):

"analfabet" nu este o insultã, ci un adevãr, uitã-te cum scrii.
alt warn - cum am zis, eºti pe drumul cel bun.


si eu cand am zis "A da bn atunci ne luam de mana ca ai zis ca nu este o insulta ...." hop al 4 warn dc nu am inteles tu ca GM zici ca nu este o jignire si cand zic ca ok ne luam de mana te simti ofenat si imi dai warn .

Ok vreau s-a fac un repor la gm ''Empyrium'' pt cele 2 warnuri lai dat pe nedrept.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mnr2311

[ISANE-MAN]



Status: Offline
(since 22-12-2016 17:18)
Joined: 13 May 2011
Posts: 1268, Topics: 69
Location: Bucuresti

Reputation: 141.9
Votes: 49

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-07-2013, 10:01:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi se raspunde si mie la acel report?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Wednesday

[Black Velvet]



Status: Offline
(since 01-09-2021 14:44)
Joined: 03 Apr 2012
Posts: 4597, Topics: 58
Location: Romania

Reputation: 1156.3
Votes: 71

 
Post Posted: 26-07-2013, 10:24:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu doar aia ai reþinut? Dear god.

Ok:

Quote:
Asa si, + de asta, dc tocmai ea/el, s-a gasit sa raspunda, dc tocmai acel gm din guilda aia ??? dc nu TU!!!!, sau ori care, alt gm, care nu este din guilda aia????


Pentru cã Juhziz nu este mod ºi nici smod ºi nu poate da warns. Fiind smod, eu mã ocup de secþiunea WoW. Pricepuºi? Nu bag mâna-n foc, dar sper cã da.

Absolut toate warnurile le-ai luat din cauza atitudinii tale ºi felului în care vorbeºti aºa cã nu veni tu la mine cu poveºti de adormit copiii. Mi-ai fãcut post degeaba. Atunci când o sã înveþi sã te comporþi ºi sã vorbeºti, atunci sã vii la mine sã vorbim. O zi bunã sã ai.

Juhziz wrote:
iti raspund eu,

ai luat warn pt. limbaj si comportament, nu neaparat pt. atacuri la persoane.


This fire's burning, burning me, to bring you back to life...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mnr2311

[ISANE-MAN]



Status: Offline
(since 22-12-2016 17:18)
Joined: 13 May 2011
Posts: 1268, Topics: 69
Location: Bucuresti

Reputation: 141.9
Votes: 49

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-07-2013, 10:40:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Empyrium wrote:
Tu doar aia ai reþinut? Dear god.

Ok:

Quote:
Asa si, + de asta, dc tocmai ea/el, s-a gasit sa raspunda, dc tocmai acel gm din guilda aia ??? dc nu TU!!!!, sau ori care, alt gm, care nu este din guilda aia????


Pentru cã Juhziz nu este mod ºi nici smod ºi nu poate da warns. Fiind smod, eu mã ocup de secþiunea WoW. Pricepuºi? Nu bag mâna-n foc, dar sper cã da.

Absolut toate warnurile le-ai luat din cauza atitudinii tale ºi felului în care vorbeºti aºa cã nu veni tu la mine cu poveºti de adormit copiii. Mi-ai fãcut post degeaba. Atunci când o sã înveþi sã te comporþi ºi sã vorbeºti, atunci sã vii la mine sã vorbim. O zi bunã sã ai.

Juhziz wrote:
iti raspund eu,

ai luat warn pt. limbaj si comportament, nu neaparat pt. atacuri la persoane.



Same guilda S@L, si nu am venit, tiam mai zis si ma repet daca, esti gm crezi ca ai 3 picioare, sau cv de genu, nu 2 war leai dat pe nedrept, Reportul ramane si nu am nevoie de raspunsunt tau, vreau un gm cu rank mai mare, si care nu face parte din guilda aia . - si faza cu ''ai luat warn pt. limbaj si comportament, nu neaparat pt. atacuri la persoane'' si jucatorii aia imba din guilda aia nu au facut si ei la fel???? a ba da, am uitat same guild, bft inca astept un raspuns, de la alt GM care nu este in guilda respectiva.

P.s- si cu faza ''Staff message (Empyrium):

"analfabet" nu este o insultã,'' eu cred ca nu mai gandestete odata .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 14 July 2014 11:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 62, 63, 64  Next    


The time now is 23-10-2024, 20:01:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x