User
Pass
2FA
 
 

Arena 2vs2@FREAKZ (FRWW #2) NEW features and cool rating
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message11993
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 02-08-2013, 10:21:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

b0gd4n90 ms de comentarii)
sunt de acord..ar trebui sa mai zic ca e de fun.Si ca nu am facut OP team cu cele mai bune clase)





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 02-08-2013, 17:58:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

b0gd4n90 wrote:
Sincer cine injura blood dk sunt numai frustrati care joaca melee si se cred pro si care nu suporta sa piarda. Nu au auzit notiunea de anticlasa si isi schimba clasa ca pe sosete in functie de buguri / fixuri... azi warrior fury maine rogue si unholy poimaine feral etc
GG..nice video...poate daca mai repeti de 20 ori inteleg si ei ce inseamna "FUN" sa joci wow de fun si nu sa alegi cele mai op clase sa faci raiting

Offtopic: Salbaticul ala care injura shaggz e druidu ala de la hoarda?......de unde atat pro? atata timp cat te chinui la 3v3 cu elemental shaman rogue si stim cu toti cum merge elemental aici si cu rogue ruthless si mai si pierde cateva.... n are nici hobby...ca demonstreaza facandu si alte conturi pe forum doar ca sa injure.


PS: acum o sa imi sara in cap shaggz si cel mai probabil cu amicii lui freakz gladiators - ....Nu obisnuiesc sa raspund pe forum la topicuri de genul in care flame ul e la el acasa tocmai de aceea mentionez doar ca nu o sa raspund..nu intru in polemici cu pusti de 12-16 ani si nici cu frustrati care isi consuma energia si nervii aici pe forum si in wow doar pentru ca n au alte activitati.


Bafta!

Nu, tu esti frustrat. Anti-class ca anti-class, dar poti sa bati chiar si anti-classu' ala. Sa-ti dau un exemplu? Warrior vs Mage pe TBC, unde charge/intercept faceau share cd. Ca Warrior iti era aproape imposibil sa bati un mage, dar se putea, greu, dar se putea.
Acum zi-mi tu mie, cum pot bate eu ca rogue, un blood dk?


"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shaggzx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2014 10:36)
Joined: 02 Aug 2013
Posts: 165, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: -185.9
Votes: 10

Post Posted: 02-08-2013, 18:14:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

b0gd4n90 wrote:
Sincer cine injura blood dk sunt numai frustrati care joaca melee si se cred pro si care nu suporta sa piarda. Nu au auzit notiunea de anticlasa si isi schimba clasa ca pe sosete in functie de buguri / fixuri... azi warrior fury maine rogue si unholy poimaine feral etc
GG..nice video...poate daca mai repeti de 20 ori inteleg si ei ce inseamna "FUN" sa joci wow de fun si nu sa alegi cele mai op clase sa faci raiting

Offtopic: Salbaticul ala care injura shaggz e druidu ala de la hoarda?......de unde atat pro? atata timp cat te chinui la 3v3 cu elemental shaman rogue si stim cu toti cum merge elemental aici si cu rogue ruthless si mai si pierde cateva.... n are nici hobby...ca demonstreaza facandu si alte conturi pe forum doar ca sa injure.


PS: acum o sa imi sara in cap shaggz si cel mai probabil cu amicii lui freakz gladiators - ....Nu obisnuiesc sa raspund pe forum la topicuri de genul in care flame ul e la el acasa tocmai de aceea mentionez doar ca nu o sa raspund..nu intru in polemici cu pusti de 12-16 ani si nici cu frustrati care isi consuma energia si nervii aici pe forum si in wow doar pentru ca n au alte activitati.


Bafta!

Ma recunoaste fanyy ;(
Cum poti sa zici ca ma chinui coaie cand iti dau farm , asta 1 la mana
2 la mana poate sa fie rougu si in vicious din tailoring tot da dmg ca e freakz ce pul/a mea.
Mi se rupe de crezi tu despre mine atata timp cat esti un random oparit

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0gd4n90

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2018 21:42)
Joined: 02 Jul 2012
Posts: 268, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 866.4
Votes: 29

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-08-2013, 18:15:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exorder1337 wrote:
b0gd4n90 wrote:
Sincer cine injura blood dk sunt numai frustrati care joaca melee si se cred pro si care nu suporta sa piarda. Nu au auzit notiunea de anticlasa si isi schimba clasa ca pe sosete in functie de buguri / fixuri... azi warrior fury maine rogue si unholy poimaine feral etc
GG..nice video...poate daca mai repeti de 20 ori inteleg si ei ce inseamna "FUN" sa joci wow de fun si nu sa alegi cele mai op clase sa faci raiting

Offtopic: Salbaticul ala care injura shaggz e druidu ala de la hoarda?......de unde atat pro? atata timp cat te chinui la 3v3 cu elemental shaman rogue si stim cu toti cum merge elemental aici si cu rogue ruthless si mai si pierde cateva.... n are nici hobby...ca demonstreaza facandu si alte conturi pe forum doar ca sa injure.


PS: acum o sa imi sara in cap shaggz si cel mai probabil cu amicii lui freakz gladiators - ....Nu obisnuiesc sa raspund pe forum la topicuri de genul in care flame ul e la el acasa tocmai de aceea mentionez doar ca nu o sa raspund..nu intru in polemici cu pusti de 12-16 ani si nici cu frustrati care isi consuma energia si nervii aici pe forum si in wow doar pentru ca n au alte activitati.


Bafta!

Nu, tu esti frustrat. Anti-class ca anti-class, dar poti sa bati chiar si anti-classu' ala. Sa-ti dau un exemplu? Warrior vs Mage pe TBC, unde charge/intercept faceau share cd. Ca Warrior iti era aproape imposibil sa bati un mage, dar se putea, greu, dar se putea.
Acum zi-mi tu mie, cum pot bate eu ca rogue, un blood dk?


Ma bufneste si rasu ...taca taceai ......stii tu aia cu filozofu'. Rogue e singurul melee care chiar are o sansa impotriva blood. Daca tot e pe analogii din astea....Zi mi tu mie cum bate ele shaman aici pe server Rogue anticlasa....cand da 30k in burst cu ele mastery si primeste 22-23k hemo ,nu ambush.


http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Szublime
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 02-08-2013, 18:22:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shaggz inca mai ai chef de vb aici?parca ai parasit topicu.

Rogue bate blood dk daca are skill.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 02-08-2013, 19:04:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@b0gd4n90 tu chiar crezi ca duelu' dintre elemental vs rogue e mai debalansat decat rogue vs bdk? Daca da, treci si tu de 2500 si dupa poate poti sa bati un amarat de rogue.

//Pentru ceilalti lesinati, care cred ca "vai uite noobu l-a batut un blood dk si el era mage", am revenit de pe ATR, am facut team de double mage, si am zis sa testam burstu fata de ATR, asa ca in fiecare meci am dat FULL burst de la inceput, dar nu credeam ca isi da 5000k heal, apoi a urmat un 36k de la blood dk, iar din cate vad, pentru voi este ceva normal.


"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shaggzx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2014 10:36)
Joined: 02 Aug 2013
Posts: 165, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: -185.9
Votes: 10

Post Posted: 02-08-2013, 21:44:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crasher wrote:
Shaggz inca mai ai chef de vb aici?parca ai parasit topicu.

Rogue bate blood dk daca are skill.

dupa cum vezi ba cartofarule, nu am treaba cu tine
mazga-nochi ala sufera pe burta goala

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0gd4n90

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2018 21:42)
Joined: 02 Jul 2012
Posts: 268, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 866.4
Votes: 29

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-08-2013, 00:40:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shaggzx wrote:
b0gd4n90 wrote:
Sincer cine injura blood dk sunt numai frustrati care joaca melee si se cred pro si care nu suporta sa piarda. Nu au auzit notiunea de anticlasa si isi schimba clasa ca pe sosete in functie de buguri / fixuri... azi warrior fury maine rogue si unholy poimaine feral etc
GG..nice video...poate daca mai repeti de 20 ori inteleg si ei ce inseamna "FUN" sa joci wow de fun si nu sa alegi cele mai op clase sa faci raiting

Offtopic: Salbaticul ala care injura shaggz e druidu ala de la hoarda?......de unde atat pro? atata timp cat te chinui la 3v3 cu elemental shaman rogue si stim cu toti cum merge elemental aici si cu rogue ruthless si mai si pierde cateva.... n are nici hobby...ca demonstreaza facandu si alte conturi pe forum doar ca sa injure.


PS: acum o sa imi sara in cap shaggz si cel mai probabil cu amicii lui freakz gladiators - ....Nu obisnuiesc sa raspund pe forum la topicuri de genul in care flame ul e la el acasa tocmai de aceea mentionez doar ca nu o sa raspund..nu intru in polemici cu pusti de 12-16 ani si nici cu frustrati care isi consuma energia si nervii aici pe forum si in wow doar pentru ca n au alte activitati.


Bafta!

Ma recunoaste fanyy ;(
Cum poti sa zici ca ma chinui coaie cand iti dau farm , asta 1 la mana
2 la mana poate sa fie rougu si in vicious din tailoring tot da dmg ca e freakz ce pul/a mea.
Mi se rupe de crezi tu despre mine atata timp cat esti un random oparit



e prima oara cand te vad ma si pe forum si pe server......daca pierzi cu rogue ruthless si cu cea mai buguita clasa de pe server nu stiu care e random....daca 4-2 e considerat farm in conditiile de mai sus atunci ce pot sa spun GG....oricum fara sa fiu rautacios erai carat de lock ul ala cu arma donata -
fa si tu 2.4 ca ele shaman si nu feral ....clasa ce si bunica cu parkinson o duce highrate si apoi umfla te in pene


http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Szublime
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shaggzx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2014 10:36)
Joined: 02 Aug 2013
Posts: 165, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: -185.9
Votes: 10

Post Posted: 03-08-2013, 11:24:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

joc feral de vreo 5-6 ani si tu imi zici mie ca eram carat , atat timp cat va tine holy pala in carca cu LOH non stop , ati castigat de 2 ori? nu prea cred.... am fost prins in stunlock si am luat in jur de 60k dmg acolo
si am murit intr-o secunda, asta a fost marele win.
Daca suferitul pe burta goala iti este in program, mai serveste-te ca ai luat destul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciont

[Basketball Nabzor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 08:43)
Joined: 04 Nov 2010
Posts: 2650, Topics: 50
Location: Arad

Reputation: 391.4
Votes: 30

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-08-2013, 14:53:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

merge -)


R . I . P LEGEND! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 26-08-2013, 20:50:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crasher wrote:

Kinook ,surprise for you

oook...am fost in vacanta, acum am revenit. Care e surpriza, ca nu dau cu seama?


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 27-08-2013, 04:31:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kinook audio surprise de 3 ori in video) n-ai gasit?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 27-08-2013, 12:06:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool NU CREEED:))))) cuuum ba cuum -

mor ba. omaigaa omaigaaa drakedog:))

also, gg pt rating, ai progresat putin


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andreimm11

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2013 06:07)
Joined: 29 Jul 2012
Posts: 41, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 18.3
Votes: 4

Post Posted: 28-08-2013, 07:25:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=tsC2lx5JTeg:

Tare videoul


 
Staff message (nr913):
 
Ești offtopic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 28-08-2013, 13:28:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andreimm11 wrote:
https://youtube.com/watch?v=tsC2lx5JTeg:

Tare videoul


Legatura cu topicul?:DDDDD



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    


The time now is 08-10-2024, 08:38:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x