User
Pass
2FA
 
 

Plan De Salvare!!!
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message2309
Juanks

[Creep]



Status: Offline
(since 13-12-2020 16:06)
Joined: 25 Sep 2010
Posts: 697, Topics: 40
Location: fag-land

Reputation: -90.9
Votes: 23

Post Posted: 10-08-2013, 15:37:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crasher wrote:

Crezi ca daca scrii ''fara suparare'' eu o sa tac si inghit ceea ce tu scrii?esti un hater ca si altii gladiatorii care nu ma suport pe acest forum.
Eu stiu ca tot ce o sa scriu aici - pt voi e rau.Deci cu tine nam chef sa vb...ca esti un copil.

Deci lamuresc tie daca nu poti intelege -
FL si altii raids trebuie pt GEAR! ( si chiar pt a avea raids)
DUNGEONS de 5 ppl - pt GEAR!
Sau vrei sa zici ca nu mai trebuie raids FL /BWD/BT/ si altele si mai bine sa avem inca un boss in DS?

Chestie cu nesatuli - daca tu esti multumit de aceea ca nu lucreaza clase cum trebuie si PVE de hardcore mode - bv tie ( applause lu snoopy) ,dar noi vrem ca tot sa fie bine,fara variante ca Dk sa aiba 200% haste sau rogue sa face one-shot...

Ce este legat de Yorsaj - am facut pe 10n,25n/Morchok/Hagara ( si asta tot in jumate PVP gear si eu nu sunt PVE player..)

Deci lasa vb despre mine ca ma pui pe ginduri - poate nu poti fara mine))?



Dupa cum "incerci" sa te exprimi in limba romana incepi sa semeni cu asta -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackSwann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-10-2013 13:19)
Joined: 09 Jul 2011
Posts: 477, Topics: 58
Location: Romania

Reputation: 42.2
Votes: 8

 
Post Posted: 10-08-2013, 15:52:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fa-le server la romani...



Place my body on a ship, and burn it in the sea,
Let my spirit fly, Valkyries carry me,
Take me to valhalla, where my brothers wait for me,
Fire burning to the sky, my spirit will never die
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-08-2013, 16:00:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crasher wrote:
Si in afara de asta - Rofly & Snopy - ce voi vreti?Sa fie totul fara schimbari?

Vad ca tu snoopy esti donater,joci pala cu gurtalaku si crezi ca tot bine lucreaza...dar fa macar warlocku/sau alta clasa care lucreaza rau si face macar 1900 rating.. o sa vezi cum e de greu sa joci cu buggs.

Rofly - tu in fiecare data incepi sa plingi.
Cind o fost discutie la rogues si toti ziceau ca rogues is buguiti - tu ziceai ca totul e bine.

amice, n-am zis ca totul merge bine/cat de cat bine pe server. Dar nu poti compara alte private cu ce are freakz-ul atm(ma refer la class fixes), probabil restul au alta platforma cu public scripts @ bgs/bosses, dar putin imi pasa . Nu l-am auzit o data pe mistrie ca se plange de warlock-ul lui si bate atati "gladiatori". Daca tie ti se pare ca daca vin cu o opinie de hater in topicul asta care SUNT SIGUR ca va revolutiona freakz-ul .
Am facut cu wlock-ul unui tovaras 2100 el de pe hunt mm si eu de pe lock demo, fara sa am o treaba cu jocul si doar cat m-am uitat prin tutoriale. Probabil daca mergea mastery-ul cum trebuie le dadeam si one shot. Sunt spec-uri moarte, dar totusi sa avem parte si noi de content etc, pentru ca in primele luni au fost fixuri doar pt a face un balance intre clase. Sunt irelevante scripturile din fl, dungeons, bwd/bot acum. Poate doar de fun si de lipsa de ocupatie. Nu cred ca va sta vreo guilda sa farmeze fl. Poate doar pt staffu de la majordomo, in rest nu vad ceva folositor in fl.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mihai25

[Winter is here!]



Status: Offline
(since 13-11-2022 10:56)
Joined: 03 Jun 2011
Posts: 4113, Topics: 328
Location: The North

Reputation: 1728.9
Votes: 153

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-08-2013, 16:32:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:

Sunt irelevante scripturile din fl, dungeons, bwd/bot acum.


Serios? de ce ar fi irelevante scripturile din dungeons? la fel de irelevante puteau fi si pe 4.0.6, dar tu daca vrei sa faci numai ds pana la pandaria sa fi sanatos.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magicqtz

[Do Nothing and Win]



Status: Offline
(since 10-04-2020 14:57)
Joined: 26 May 2012
Posts: 1361, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 111.9
Votes: 50

 
Post Posted: 10-08-2013, 16:33:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoopy si Juanks au dreptate, dar pe langa aceasta, adevarul este ca au mai plecat playeri, nu din lipsa de content pve, playeri ce joaca pvp au plecat, care din diferitele lor motive(de ex eu cu shamanul elem, care e bun de aruncat la gunoi sau alte ex), ar fi ce.i care au migrat
E adevarat, in toamna va duce la 2k sau 2,2k playeri genesisul, dar nu mai vad un potential de 2,5k+ playeri pana in iarna


https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/sylvanas/mostfckedup
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by drodu, 10 August 2013 14:43



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 29-04-2024, 23:33:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x