User
Pass
2FA
 
 

Prea multi tarani, prea putine hectare sau prea multi prosti, prea putine pistoale...
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message7191
El Mahiko

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-09-2013 18:14)
Joined: 29 Jul 2013
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.2
Votes: 1

Post Posted: 13-08-2013, 22:12:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

solutie: vendor la inceputul capitalelor cu epice de nivel 4.0.6 sau cu bloodthirsty
as vrea ca doctorii in comentarii sa fie atenti la cuvintele "sau" si "4.0.6"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nseries

[Dumnezeu in devenire]



Status: Offline
(since 08-10-2022 13:11)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 5215, Topics: 114
Location: Miss Ghica

Reputation: 677.7
Votes: 162

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-08-2013, 23:08:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

El Mahiko wrote:
solutie: vendor la inceputul capitalelor cu epice de nivel 4.0.6 sau cu bloodthirsty
as vrea ca doctorii in comentarii sa fie atenti la cuvintele "sau" si "4.0.6"





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 13-08-2013, 23:17:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

El Mahiko wrote:
solutie: vendor la inceputul capitalelor cu epice de nivel 4.0.6 sau cu bloodthirsty
as vrea ca doctorii in comentarii sa fie atenti la cuvintele "sau" si "4.0.6"


Ma intreb ce fumati de la o zi la alta si sa mai fie si asa puternic ... -

ON: Macar sa se implementeze o chestie in genul la ceea ce a propus Zohl intr-un post - .gmn NUME low ilvl - cu deserter 7 days


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Doubleee

[TATAL TAU]



Status: Offline
(since 08-02-2022 10:06)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 217, Topics: 52
Location: United Kingdom

Reputation: 67
Votes: 12

   
Post Posted: 14-08-2013, 00:03:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
ON: Macar sa se implementeze o chestie in genul la ceea ce a propus Zohl intr-un post - .gmn NUME low ilvl - cu deserter 7 days


LOOOOOL !! se face atat caz pentru o chestiune aiurea ..>Un "noob(unu rau)"care joaca de cateve ore wow (renuntand la metin) normal ca nu stie nici macar unde e vendoru de honor s-au si mai grav unde este AH-ul ...,si intra si el in bg auzind ca acolo poate face rost de cateva itm mai bune ,NORMAL CA INTRA !
Si voi care dati RANDOM BATTLEGROUND ,intrati cu ei si incepeti sa-i injurati gen "IESI DIN BG" IESI AFARA ********"etc et..normal ca ala nu mai are nici un chef sa faca un bg sa-si ia ceva itm poate chiar sa-si invete si el clasa ,citind un ghid dupa forum s-au altundeva ..etc
VRETI NUMAI BG WIN? Intrati fratilor intr-o guilda pvp unde se fac premade-uri/arene /raiduri SW/HOARDA..si o sa va gearati mai repede!
Opinia mea este ca nu la ei este problema CI LA VOI ! ar fi mai bine ca in loc sal faceti pe saracu "noob" sa viseze urat noaptea ca nu stiu cine ia mai bagat carne in frigider ,sa-l indrumati pe un forum sa citeasca cateva ghiduri si nu mai stiu ce...
Mi-am spus parerea nu o luati in nume de rau !! Nu uitati "TOTI ATI FOST NOOBI!" nimeni nu sa nascut cu un caracter ful catacysm!-
GL&HF!


http://www.youtube.com/watch?v=DWiuNBhw0SM
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 14-08-2013, 00:16:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doubleee wrote:
nimeni nu sa nascut cu un caracter ful catacysm!-
GL&HF!

E nu - ...


"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nseries

[Dumnezeu in devenire]



Status: Offline
(since 08-10-2022 13:11)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 5215, Topics: 114
Location: Miss Ghica

Reputation: 677.7
Votes: 162

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-08-2013, 00:18:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nseries wrote:


Check wow characters-> Talentosu, in 2 zile am facut 405 ilvl pve SAL PA

Anyway nice title -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BlackSwann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-10-2013 13:19)
Joined: 09 Jul 2011
Posts: 477, Topics: 58
Location: Romania

Reputation: 42.2
Votes: 8

 
Post Posted: 14-08-2013, 00:23:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doubleee wrote:
Quote:
ON: Macar sa se implementeze o chestie in genul la ceea ce a propus Zohl intr-un post - .gmn NUME low ilvl - cu deserter 7 days


LOOOOOL !! se face atat caz pentru o chestiune aiurea ..>Un "noob(unu rau)"care joaca de cateve ore wow (renuntand la metin) normal ca nu stie nici macar unde e vendoru de honor s-au si mai grav unde este AH-ul ...,si intra si el in bg auzind ca acolo poate face rost de cateva itm mai bune ,NORMAL CA INTRA !
Si voi care dati RANDOM BATTLEGROUND ,intrati cu ei si incepeti sa-i injurati gen "IESI DIN BG" IESI AFARA ********"etc et..normal ca ala nu mai are nici un chef sa faca un bg sa-si ia ceva itm poate chiar sa-si invete si el clasa ,citind un ghid dupa forum s-au altundeva ..etc
VRETI NUMAI BG WIN? Intrati fratilor intr-o guilda pvp unde se fac premade-uri/arene /raiduri SW/HOARDA..si o sa va gearati mai repede!
Opinia mea este ca nu la ei este problema CI LA VOI ! ar fi mai bine ca in loc sal faceti pe saracu "noob" sa viseze urat noaptea ca nu stiu cine ia mai bagat carne in frigider ,sa-l indrumati pe un forum sa citeasca cateva ghiduri si nu mai stiu ce...
Mi-am spus parerea nu o luati in nume de rau !! Nu uitati "TOTI ATI FOST NOOBI!" nimeni nu sa nascut cu un caracter ful catacysm!-
GL&HF!




eu m-am nascut full relentless ca atunci m-am apucat de freakz -)), JK

On topic, da.. este enervant cand vezi din astia cu 40k HP prin bg.. dar, de asemenea, n-ai la ce sa te astepti cand intrii in random battleground, e exact aceeasi faza ca si raidurile cu globalu', majoritatea se termina dupa morchock, iar daca continua, se lasa cu ninja..deci intrati in guilde pvp, use teamspeak, nu-l avem doar sa fie acolo, strangi 10 oameni, ii bagi pe ts, si o sa castigi 8/10 BG.




Place my body on a ship, and burn it in the sea,
Let my spirit fly, Valkyries carry me,
Take me to valhalla, where my brothers wait for me,
Fire burning to the sky, my spirit will never die
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Doubleee

[TATAL TAU]



Status: Offline
(since 08-02-2022 10:06)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 217, Topics: 52
Location: United Kingdom

Reputation: 67
Votes: 12

   
Post Posted: 14-08-2013, 00:34:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exorder1337 wrote:
Doubleee wrote:
nimeni nu sa nascut cu un caracter ful catacysm!-
GL&HF!

E nu - ...


Poate unii nu-si permit sa asigure nu stiu "cui" o cazarea in vacanta de vara la un hotel de sapte *******(stele)-))


http://www.youtube.com/watch?v=DWiuNBhw0SM
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thingie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2015 14:48)
Joined: 19 Jul 2013
Posts: 18, Topics: 2
Location: Buzau

Reputation: 35.6
Votes: 1

   
Post Posted: 14-08-2013, 01:43:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Observ ca majoritatea playerilor sunt suparati ca altii intra cu 80k in bg dar ma framanta ideea ca ei au uitat cand abia facuse 85 si rupeau bg-urile cu gear slab..dar na..stiti voi vorba aia "apa trece dar pietrele raman" Numai bine !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MihneaS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-11-2013 19:54)
Joined: 04 Jun 2012
Posts: 447, Topics: 74
Location: Brancoveanu

Reputation: -33.7
Votes: 6

   
Post Posted: 14-08-2013, 02:03:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Thingie wrote:
Observ ca majoritatea playerilor sunt suparati ca altii intra cu 80k in bg dar ma framanta ideea ca ei au uitat cand abia facuse 85 si rupeau bg-urile cu gear slab..dar na..stiti voi vorba aia "apa trece dar pietrele raman" Numai bine !


Eu nu am facut asa pe nici un caracter..
Nici cand m-am apucat de freakz, sa fim seriosi.
Faci mining in timp ce faci si lvl si pana la 85 iti faci 3k golzi ce c*cat..Si iti poti lua ceva decent..


http://www.twitch.tv/shoneEu
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Doubleee

[TATAL TAU]



Status: Offline
(since 08-02-2022 10:06)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 217, Topics: 52
Location: United Kingdom

Reputation: 67
Votes: 12

   
Post Posted: 14-08-2013, 02:22:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Eu nu am facut asa pe nici un caracter..
Nici cand m-am apucat de freakz, sa fim seriosi.
Faci mining in timp ce faci si lvl si pana la 85 iti faci 3k golzi ce c*cat..Si iti poti lua ceva decent..


Presupun ca tu ai avut ceva experienta cand te-ai apucat de freakz nu ?stiai cum sa faci gold /sa farmezi si toate cele ..


http://www.youtube.com/watch?v=DWiuNBhw0SM
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shpace

[742617000027]



Status: Offline
(since 10-04-2024 15:17)
Joined: 18 Mar 2011
Posts: 6938, Topics: 284
Location: Bacau

Reputation: 502.4
Votes: 417

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-08-2013, 03:10:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu iti trebuie experienta frate , cand ai 85 faci questurile din tol barad si gata , ai gold sa iti iei 2-3 iteme. Oricat de incepator ai fi , macar dai un ochi la un turorial cum sa faci gold , iteme , sa fim seriosi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vlad`

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-01-2014 12:56)
Joined: 17 May 2013
Posts: 216, Topics: 13
Location: Constanta

Reputation: 44.7
Votes: 7

 
Post Posted: 14-08-2013, 07:49:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ar mai fi o solutie : sa se puna undeva MARE pe site sa vada astia noi un guide gen : SUNT NOU SI VREAU GEAR si asa poate nu ar mai intra cu 60k HP in bg.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 14-08-2013, 08:31:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doubleee wrote:
Quote:
ON: Macar sa se implementeze o chestie in genul la ceea ce a propus Zohl intr-un post - .gmn NUME low ilvl - cu deserter 7 days


LOOOOOL !! se face atat caz pentru o chestiune aiurea ..>Un "noob(unu rau)"care joaca de cateve ore wow (renuntand la metin) normal ca nu stie nici macar unde e vendoru de honor s-au si mai grav unde este AH-ul ...,si intra si el in bg auzind ca acolo poate face rost de cateva itm mai bune ,NORMAL CA INTRA !
Si voi care dati RANDOM BATTLEGROUND ,intrati cu ei si incepeti sa-i injurati gen "IESI DIN BG" IESI AFARA ********"etc et..normal ca ala nu mai are nici un chef sa faca un bg sa-si ia ceva itm poate chiar sa-si invete si el clasa ,citind un ghid dupa forum s-au altundeva ..etc
VRETI NUMAI BG WIN? Intrati fratilor intr-o guilda pvp unde se fac premade-uri/arene /raiduri SW/HOARDA..si o sa va gearati mai repede!
Opinia mea este ca nu la ei este problema CI LA VOI ! ar fi mai bine ca in loc sal faceti pe saracu "noob" sa viseze urat noaptea ca nu stiu cine ia mai bagat carne in frigider ,sa-l indrumati pe un forum sa citeasca cateva ghiduri si nu mai stiu ce...
Mi-am spus parerea nu o luati in nume de rau !! Nu uitati "TOTI ATI FOST NOOBI!" nimeni nu sa nascut cu un caracter ful catacysm!-
GL&HF!


^ this

Știți cum vad eu tot QQ asta?

Ally players: *** avem 1 cu 80k hp..pierdem. ally e de *****
Horde players: hurr durr avem 2 cu 78k hp..pierdem clar. Pfd hoarda e de kkt

Cine vrea win 8/10 face premade
Cine vrea bg plin cu full geared pro players sa isi dea o palma si sa se trezeasca.
Iar asta cu .gmn X low geared in bg e o prostie. Fiecare face fix ce vrea pulpa lui. Parerea mea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vlad`

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-01-2014 12:56)
Joined: 17 May 2013
Posts: 216, Topics: 13
Location: Constanta

Reputation: 44.7
Votes: 7

 
Post Posted: 14-08-2013, 08:47:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine zice k0s`u asta! Daca vreti victorii dupa victorii faceti tata 2 premade-uri si join in acelasi timp si o sa vedeti ca o sa fiti regi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by drodu, 14 August 2013 11:30



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 21-09-2024, 16:34:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password