User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message196409
Indubitabil

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2014 08:13)
Joined: 28 May 2013
Posts: 25, Topics: 4
Location: Brasov

Reputation: 68.1
Votes: 2

 
Post Posted: 12-08-2013, 18:05:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu ca momentan nu recrutati rogues, dar vreau macar sa depun "CV.ul" pentru viitor, poate se iveste vreo mica ocazie

1. Nume IRL:
Vlad

2. Varsta:
23

3. Localitate:
Brasov

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :
pe zi, cam 2 ore, depinde si cat am de lucru in rest.

5. Clasa:
Rogue

6. Main Spec/OFF spec:
Main -> Subtlety (PvP); Off -> Assassination (PvE)

7. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lolozaurus

8. Screenshot cu Interfata*:
http://img17.imageshack.us/img17/9952/xznc.jpg

9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
Assassination este specul pe care il joc inca din WotLK si pe care l.am folosit inclusiv pe official. Imi place pentru ca am posibilitatea de a buffa raidul cu Master Poisoner, ii stiu rotatia si mi se pare ca scoate un dmg output mai bun decat restul de specuri.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):
Joc WoW cam de la inceputul TBC.ului, am facut cam toate raidurile din TBC si WotLK, iar in Cataclysm am avut ocazia de a juca pe official, unde am intrat cam in toate raidurile posibile. Din pacate, am avut o perioada destul de lunga in care nu am mai jucat deloc, asa ca nu mai stiu cum trebuie scripturile pentru instantele de Cataclysm, dar le pot invata destul de usor.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):
Momentan sunt GM in "Tell Me You Like My Hat", guilda facuta impreuna cu 2 colegi de la munca, dar care nu au mai jucat cam de 1 luna. As dori sa fiu un pic mai activ in instante si atunci cand esti singur in guilda sunt foarte slabe sansele sa reusesti.

12. Detalii PC*:
Procesor Dual Core de 2.2GHz, 3 GB DDR3, placa video de 1GB

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doresc sa ma alatur guildei "The Betrayers" deoarece am cativa prieteni aici si am vazut ca este o guilda foarte activa, ceea ce imi place.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):
Timpul liber il impart intre a ma juca pe calculator (WoW, Minecraft, Heroes of Might and Magic), iesitul cu amicii si cititul (am o colectie destul de mare de carti -). Ca loc de munca, sunt programator junior in cadrul unei companii din Brasov -.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Mai important ar fi ca imi place sa joc WoW din punctul de vedere al socializarii (intr.o guilda mare, inevitabil vor aparea glume intre playeri, ceea ce face ca timpul sa treaca mai repede -).

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://img543.imageshack.us/img543/9044/c1tc.jpg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Warrzone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-10-2013 14:31)
Joined: 06 Jul 2013
Posts: 17, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 39.6
Votes: 1

 
Post Posted: 12-08-2013, 18:11:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat este nevoie de obicei stau de dimineata pana seara
5. Clasa: DK
6. Main Spec/OFF spec: Blood/Unholy
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alies
8. Screenshot cu Interfata*: -
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deaoarece imi lace foarte mult , si este o clasa foarte buna patchu asta
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat de pe lich king cu un prieten si acum in prezent joc pe 4.3.4
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The revengers, Pride ii lua la raid doar pe cei care ii cunosteau nu vroiau sa vada cum se descurca si unul nou
12. Detalii PC*. processor intel dual core i3 3.1 ghz 4 gb ram , placa video de 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece este o guilda serios si cu progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la Medicina .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 12-08-2013, 18:49:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Warrzone wrote:
1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat este nevoie de obicei stau de dimineata pana seara
5. Clasa: DK
6. Main Spec/OFF spec: Blood/Unholy
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alies
8. Screenshot cu Interfata*: -
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deaoarece imi lace foarte mult , si este o clasa foarte buna patchu asta
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat de pe lich king cu un prieten si acum in prezent joc pe 4.3.4
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The revengers, Pride ii lua la raid doar pe cei care ii cunosteau nu vroiau sa vada cum se descurca si unul nou
12. Detalii PC*. processor intel dual core i3 3.1 ghz 4 gb ram , placa video de 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece este o guilda serios si cu progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la Medicina .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


cand faceti o aplicatie pe forum incercati sa da-ti cat mai multe detalii, de exemplu la experinta la joc, degeaba imi spui ca joci pe 4.3.4 daca nu precizeti ce progres ai, cum te descurci etc

Posturi unite automat, 12-08-2013, 19:49:56

Indubitabil wrote:
Stiu ca momentan nu recrutati rogues, dar vreau macar sa depun "CV.ul" pentru viitor, poate se iveste vreo mica ocazie

1. Nume IRL:
Vlad

2. Varsta:
23

3. Localitate:
Brasov

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :
pe zi, cam 2 ore, depinde si cat am de lucru in rest.

5. Clasa:
Rogue

6. Main Spec/OFF spec:
Main -> Subtlety (PvP); Off -> Assassination (PvE)

7. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lolozaurus

8. Screenshot cu Interfata*:
http://img17.imageshack.us/img17/9952/xznc.jpg

9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
Assassination este specul pe care il joc inca din WotLK si pe care l.am folosit inclusiv pe official. Imi place pentru ca am posibilitatea de a buffa raidul cu Master Poisoner, ii stiu rotatia si mi se pare ca scoate un dmg output mai bun decat restul de specuri.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):
Joc WoW cam de la inceputul TBC.ului, am facut cam toate raidurile din TBC si WotLK, iar in Cataclysm am avut ocazia de a juca pe official, unde am intrat cam in toate raidurile posibile. Din pacate, am avut o perioada destul de lunga in care nu am mai jucat deloc, asa ca nu mai stiu cum trebuie scripturile pentru instantele de Cataclysm, dar le pot invata destul de usor.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):
Momentan sunt GM in "Tell Me You Like My Hat", guilda facuta impreuna cu 2 colegi de la munca, dar care nu au mai jucat cam de 1 luna. As dori sa fiu un pic mai activ in instante si atunci cand esti singur in guilda sunt foarte slabe sansele sa reusesti.

12. Detalii PC*:
Procesor Dual Core de 2.2GHz, 3 GB DDR3, placa video de 1GB

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doresc sa ma alatur guildei "The Betrayers" deoarece am cativa prieteni aici si am vazut ca este o guilda foarte activa, ceea ce imi place.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):
Timpul liber il impart intre a ma juca pe calculator (WoW, Minecraft, Heroes of Might and Magic), iesitul cu amicii si cititul (am o colectie destul de mare de carti -). Ca loc de munca, sunt programator junior in cadrul unei companii din Brasov -.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Mai important ar fi ca imi place sa joc WoW din punctul de vedere al socializarii (intr.o guilda mare, inevitabil vor aparea glume intre playeri, ceea ce face ca timpul sa treaca mai repede -).

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://img543.imageshack.us/img543/9044/c1tc.jpg


respins, minim 395 ilvl



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jimmy@Betrayers

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2019 22:32)
Joined: 20 Jul 2013
Posts: 147, Topics: 2
Location: Timisoara

Reputation: 160.5
Votes: 11

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-08-2013, 18:57:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ALIES ACCEPTAT


"All that I am: anger, cruelty, vengeance - I bestow upon you, my chosen knight."



Last edited by Jimmy@Betrayers on 14-08-2013, 10:28:17; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackSambo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2019 23:58)
Joined: 21 Jul 2011
Posts: 37, Topics: 2
Location: United Kingdom

Reputation: 117
Votes: 5

 
Post Posted: 12-08-2013, 19:07:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Carlo
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : dupa ora 17 cat e nevoie
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: Unholy/Blood
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kazedk
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/a/img441/7512/lrle.jpg simplu ca e cel mai frumos
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales Unholy deoarece este un spec usor de jucat si placut pentru mn
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc wow 3 ani pe Wotlk un an jumate si cata de cand sa deschis freakz pe 4.0.6 pana cand sa bagat 4.3.4 si m-am reapucat cam acu vreo 2 luni
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Ground Zero nu era progres
12. Detalii PC*. 4 GB ram / 512/ procesor dual-core 2.4 Ghz/ TS3 DA si microfon DA
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este u guilda cu progres cu oameni seriosi si am cativa prieteni buni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev la liceu timpul liber la fotbal sau la sala sau in pat la DIGI film -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Pe blood am tankat foarte putin pe 4.0.6 cam 1 luna
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://img59.imageshack.us/img59/8867/td9l.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jimmy@Betrayers

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2019 22:32)
Joined: 20 Jul 2013
Posts: 147, Topics: 2
Location: Timisoara

Reputation: 160.5
Votes: 11

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-08-2013, 19:21:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BlackSambo wrote:
1. Nume IRL: Carlo
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : dupa ora 17 cat e nevoie
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: Unholy/Blood
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kazedk
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/a/img441/7512/lrle.jpg simplu ca e cel mai frumos
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales Unholy deoarece este un spec usor de jucat si placut pentru mn
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc wow 3 ani pe Wotlk un an jumate si cata de cand sa deschis freakz pe 4.0.6 pana cand sa bagat 4.3.4 si m-am reapucat cam acu vreo 2 luni
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Ground Zero nu era progres
12. Detalii PC*. 4 GB ram / 512/ procesor dual-core 2.4 Ghz/ TS3 DA si microfon DA
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este u guilda cu progres cu oameni seriosi si am cativa prieteni buni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev la liceu timpul liber la fotbal sau la sala sau in pat la DIGI film -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Pe blood am tankat foarte putin pe 4.0.6 cam 1 luna
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://img59.imageshack.us/img59/8867/td9l.jpg


ACCEPTAT . /w me IN-GAME sa`ti dau inv.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarius4Ever
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2014 12:28)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 1119, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 84.9
Votes: 33

   
Post Posted: 13-08-2013, 17:16:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam 2Mage minim 395 ilvl



Live For The Night

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gitana

[MILF]



Status: Offline
(since 28-08-2013 13:17)
Joined: 17 Dec 2010
Posts: 71, Topics: 10
Location: Sibiu

Reputation: 46.4
Votes: 5

   
Post Posted: 13-08-2013, 17:35:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

se uita cineva va rog si la cererea mea de la pagina 32?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
luciandevil

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2013 09:09)
Joined: 23 Oct 2011
Posts: 37, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 42.3
Votes: 2

 
Post Posted: 13-08-2013, 19:19:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@alex ne cerem scuze dar cl-ul de la hunteri a fost plecat 2 zile.o sa primesti raspuns in seara asta


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gitana

[MILF]



Status: Offline
(since 28-08-2013 13:17)
Joined: 17 Dec 2010
Posts: 71, Topics: 10
Location: Sibiu

Reputation: 46.4
Votes: 5

   
Post Posted: 13-08-2013, 19:59:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok nui nici o problema doar ca na nu stiam de ce la uni se raspund iar la a mea nu


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 14-08-2013, 18:23:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gitana wrote:
ok nui nici o problema doar ca na nu stiam de ce la uni se raspund iar la a mea nu


m-am uitat peste aplicatie pune un Screenshot cu dummy-ul din durotar, sau da-mi un whisper cand ma vezi on.

LE: Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marianhurmuzach

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-09-2013 22:50)
Joined: 20 Jul 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 36.2
Votes: 1

 
Post Posted: 14-08-2013, 19:23:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shaman resto 402 full achiev hc varsta :16 ani stau mai mereu pe wow de dim pana a doua zi dimineata .. si cam astea

Posturi unite automat, 14-08-2013, 20:23:13

HarDer123 wrote:

RECRUTÃM:






* Verificati ultima pagina*
Punnissherr wrote:
RECRUTAM PALA HOLY, HUNTERI ,MAGI ,WARLOK, DRUID,WARIOR




Aplicatie recrutare:
Quote:
1. Nume IRL: Marian (Shumar)
2. Varsta: 15
3. Localitate: Onesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :in fiecare zi 7-8 ore
5. Clasa: shaman
6. Main Spec/OFF spec: Mresto of spec Enha
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shumar
8. Screenshot cu Interfata*: -
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Ca imi place.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am destula .mai ales pe 4.3.4
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*. 4 g ddr3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Ca imi place
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev de liceu si hoby`ul meu este sexul.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.





Orice reply in legatura cu ce scrie aici se face pe topicul de Discutii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 14-08-2013, 19:27:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@shumar respins, cu bataie de joc sa stai in guilda "global"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Twilly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-09-2015 17:59)
Joined: 09 Dec 2012
Posts: 66, Topics: 23
Location: Curtea de Arges

Reputation: 25.9
Votes: 14

   
Post Posted: 14-08-2013, 19:40:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 18
3. Localitate: Curtea de Arges
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat vreau in vacanta . Dupa inceperea scolii, dela 17:00 - xx:xx
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: Unholy/Blood
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pker
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca a primit bufuri de.alungul patchurilor si a lasat in urma frostul cu mult .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Full progress 4.0.6 , Ascendant inclus , Full progress patchul actual, fara Zon'ozz 25H
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Equinox . M.am mutat cu charul la hoarda pentru a juca cu cativa prieteni (Nemoo, Lostpanther, Nyaneko).
12. Detalii PC*. AMD Single de 1.6. Placa de 1G, 1G RAM
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru progres, pentru a juca alaturi de cativa prieteni .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a 10-a ,nu lucrez, imi petrec timpu liber acasa sau cu prietenii fie prin oras fie pe la mine , si hobby-uri nu prea am .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Jimmy m.a testat ca dps pe dummy . Rezultatul a fost 30k. Tin sa mentionez ca in raiduri se aplica pe bosi debufuri, iar eu primesc niste buguri, flask, food, care.mi cresc dps-ul cu cel putin 10-15k .

Am fost inspectat pe specul de blood, avand 385. Cu 385 am tankat fiecare boss existent pe N,H, inafara de zonozz pe H.

Specul meu unholy a fost declarat praf . Gresit. Este cel mai bun spec pe care mi l.am facut singur, cu care ma descurc si stiu sa joc . Also multi dk blood ar fi impotriva lichbornului pe tank, eu insa il folosesc pentru ca da 30-40k heal pe tick .

P.S.TEST 3 M , altul decat cu jimmy .

Cum am zis, variaza, in raid nu scade sub 35k. Single target .



Last edited by Twilly on 14-08-2013, 22:48:50; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sketch

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-04-2014 12:56)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 57.7
Votes: 2

 
Post Posted: 14-08-2013, 20:48:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: bogdan
2. Varsta: 22
3. Localitate: barlad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat este nevoie doar dupa ora 6
5. Clasa: dk
6. Main Spec/OFF spec:blood/frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Synesttro
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) ground zero, a fost o discutie care a fost deranjanta la adresa mea
12. Detalii PC*.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? poi sunteti o guilda unita care se ajuta reciproc si cu leaderi capabili
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)sunt student ,in timpul liber ies cu prietenii la o bere joc wow asc muzica....
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 02-10-2024, 09:27:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x