User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message196403
Jimmy@Betrayers

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2019 22:32)
Joined: 20 Jul 2013
Posts: 147, Topics: 2
Location: Timisoara

Reputation: 160.5
Votes: 11

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-08-2013, 22:21:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sketch wrote:
1. Nume IRL: bogdan
2. Varsta: 22
3. Localitate: barlad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat este nevoie doar dupa ora 6
5. Clasa: dk
6. Main Spec/OFF spec:blood/frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Synesttro
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) ground zero, a fost o discutie care a fost deranjanta la adresa mea
12. Detalii PC*.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? poi sunteti o guilda unita care se ajuta reciproc si cu leaderi capabili
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)sunt student ,in timpul liber ies cu prietenii la o bere joc wow asc muzica....
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

RESPINS .

Posturi unite automat, 14-08-2013, 23:21:30

Twilly wrote:
1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 15
3. Localitate: Curtea de Arges
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat vreau in vacanta . Dupa inceperea scolii, dela 17:00 - xx:xx
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: Unholy/Blood
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pker
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca a primit bufuri de.alungul patchurilor si a lasat in urma frostul cu mult .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Full progress 4.0.6 , Ascendant inclus , Full progress patchul actual, fara Zon'ozz 25H
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Equinox . M.am mutat cu charul la hoarda pentru a juca cu cativa prieteni (Nemoo, Lostpanther, Nyaneko).
12. Detalii PC*. AMD Single de 1.6. Placa de 1G, 1G RAM
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru progres, pentru a juca alaturi de cativa prieteni .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a 10-a ,nu lucrez, imi petrec timpu liber acasa sau cu prietenii fie prin oras fie pe la mine , si hobby-uri nu prea am .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Jimmy m.a testat ca dps pe dummy . Rezultatul a fost 30k. Tin sa mentionez ca in raiduri se aplica pe bosi debufuri, iar eu primesc niste buguri, flask, food, care.mi cresc dps-ul cu cel putin 10-15k .

Am fost inspectat pe specul de blood, avand 385. Cu 385 am tankat fiecare boss existent pe N,H, inafara de zonozz pe H.

Specul meu unholy a fost declarat praf . Gresit. Este cel mai bun spec pe care mi l.am facut singur, cu care ma descurc si stiu sa joc . Also multi dk blood ar fi impotriva lichbornului pe tank, eu insa il folosesc pentru ca da 30-40k heal pe tick .

P.S.TEST 3 M , altul decat cu jimmy .

Cum am zis, variaza, in raid nu scade sub 35k. Single target .

RESPINS .



"All that I am: anger, cruelty, vengeance - I bestow upon you, my chosen knight."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarius4Ever
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2014 12:28)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 1119, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 84.9
Votes: 33

   
Post Posted: 15-08-2013, 21:04:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam 2Mage minim 395 ilvl



Live For The Night

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exort

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-08-2013 08:24)
Joined: 15 Aug 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32
Votes: 1

 
Post Posted: 15-08-2013, 21:24:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Iulian
2. Varsta: 21
3. Localitate: Iasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cand nu muncesc, ziua pot sta oricand cat este nevoie.
5. Clasa: Mage
6. Main Spec/OFF spec: Fire//Arcane
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Exort
8. Screenshot cu Interfata*: http://s13.postimg.org/dywpuwhzr/Wo_WScrn_Shot_081513_221927.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca este preferatul meu si il joc din BC.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am facut pe blizz cam toate raidurile posibile din BC--Cata mai putin DS-urile 25 pe HC
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*. http://s15.postimg.org/r05y83v2z/Untitled.png
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca sunteti de elita si e si fratemiu aici.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarius4Ever
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2014 12:28)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 1119, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 84.9
Votes: 33

   
Post Posted: 15-08-2013, 21:37:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exort wrote:
1. Nume IRL: Iulian
2. Varsta: 21
3. Localitate: Iasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cand nu muncesc, ziua pot sta oricand cat este nevoie.
5. Clasa: Mage
6. Main Spec/OFF spec: Fire//Arcane
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Exort
8. Screenshot cu Interfata*: http://s13.postimg.org/dywpuwhzr/Wo_WScrn_Shot_081513_221927.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca este preferatul meu si il joc din BC.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am facut pe blizz cam toate raidurile posibile din BC--Cata mai putin DS-urile 25 pe HC
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*. http://s15.postimg.org/r05y83v2z/Untitled.png
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca sunteti de elita si e si fratemiu aici.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).


Acceptat, Test 1saptamana




Live For The Night

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mircoloco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2015 03:39)
Joined: 09 Mar 2013
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 8

 
Post Posted: 16-08-2013, 10:05:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM SHAMAN RESTO 395ILVL , ASTEPTAM APLICATIILE VOASTRE!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rusko0

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2014 12:50)
Joined: 11 Mar 2013
Posts: 50, Topics: 20
Location: Bucuresti

Reputation: 13.3
Votes: 5

Post Posted: 17-08-2013, 18:01:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: George
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : ~ 8 ore
5. Clasa: dk
6. Main Spec/OFF spec: unholy / blood
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Eqynox
8. Screenshot cu Interfata*: clasica...nu e schimbat nimic doar vreo cateva addonuri , omni recount dbm bigwigs ...etc
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca imi place sa joc pe el..
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). full progress tbc am jucat vreo 3 ani, m-am lasat de wow pe wotlk si m-am reapucat pe tbc.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in guilde pvp pana sa ma apuc de pve , in guilde pve am fost doar in the divinity(si sunt inca in div). vreau sa plec deoarece este inactivitate
12. Detalii PC*. dual core 2.2 , 6 gb ram , 512 placa video ati radeo 4570
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru pve , sa pot face raiduri cu niste oameni care sunt activi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student , anul 2 la poli buc , inot basket alergat in general sporturi , condus (masina + (femeia ) - ) , iesiri etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). progress tot pe N , progress pe HC mor - yor - hag inclusiv 25hc am si achiev daca e nevoie arat in joc.
398 ilvl pve unholy / 390 ilvl blood . sanatate
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - http://postimg.org/gallery/366s2y76/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vladut22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-09-2013 10:02)
Joined: 25 Jul 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 1

 
Post Posted: 17-08-2013, 20:37:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 17
3. Localitate: Campina
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : depinde intre 8-10 ore
5. Clasa: paladon
6. Main Spec/OFF spec:holy/retry
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Necrophobix
8. Screenshot cu Interfata*: nu am addons
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca mi se pare interesant si greu
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am jucat pe neverendless 6 luni de zile dupa am intrat pe freakz pe 4.0.6 si acum pe 4.3.4 am in total 2ani si ceva
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in guilda Light of Dawn si am iesit pentru ca mi sa dat wipe dkp din cauza altora
12. Detalii PC*. am vb cu ciolo
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca am auzit lucruri bune despre voi si ca sunt foarte activi
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) elev clasa a 10 a in rest iesiri seara sau in timpul zilei
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). progress tot pe N , progress pe HC mor - yor - hagara am m397 holy si 394 retry

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - sunt heal main

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 17-08-2013, 20:38:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vladut22 wrote:
1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 17
3. Localitate: Campina
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : depinde intre 8-10 ore
5. Clasa: paladon
6. Main Spec/OFF spec:holy/retry
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Necrophobix
8. Screenshot cu Interfata*: nu am addons
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca mi se pare interesant si greu
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am jucat pe neverendless 6 luni de zile dupa am intrat pe freakz pe 4.0.6 si acum pe 4.3.4 am in total 2ani si ceva
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in guilda Light of Dawn si am iesit pentru ca mi sa dat wipe dkp din cauza altora
12. Detalii PC*. am vb cu ciolo
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca am auzit lucruri bune despre voi si ca sunt foarte activi
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) elev clasa a 10 a in rest iesiri seara sau in timpul zilei
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). progress tot pe N , progress pe HC mor - yor - hagara am m397 holy si 394 retry

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - sunt heal main


ACCEPTAT

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jimmy@Betrayers

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2019 22:32)
Joined: 20 Jul 2013
Posts: 147, Topics: 2
Location: Timisoara

Reputation: 160.5
Votes: 11

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-08-2013, 09:04:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rusko0 wrote:
1. Nume IRL: George
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : ~ 8 ore
5. Clasa: dk
6. Main Spec/OFF spec: unholy / blood
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Eqynox
8. Screenshot cu Interfata*: clasica...nu e schimbat nimic doar vreo cateva addonuri , omni recount dbm bigwigs ...etc
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca imi place sa joc pe el..
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). full progress tbc am jucat vreo 3 ani, m-am lasat de wow pe wotlk si m-am reapucat pe tbc.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in guilde pvp pana sa ma apuc de pve , in guilde pve am fost doar in the divinity(si sunt inca in div). vreau sa plec deoarece este inactivitate
12. Detalii PC*. dual core 2.2 , 6 gb ram , 512 placa video ati radeo 4570
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru pve , sa pot face raiduri cu niste oameni care sunt activi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student , anul 2 la poli buc , inot basket alergat in general sporturi , condus (masina + (femeia ) - ) , iesiri etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). progress tot pe N , progress pe HC mor - yor - hag inclusiv 25hc am si achiev daca e nevoie arat in joc.
398 ilvl pve unholy / 390 ilvl blood . sanatate
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - http://postimg.org/gallery/366s2y76/

O sa vorbim in joc dar mai pe seara . /w me in-game Jimmy



"All that I am: anger, cruelty, vengeance - I bestow upon you, my chosen knight."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 20-08-2013, 18:58:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM SHAMANI RESTO DRUIZI RESTO MAGI FIRE SI DK BLODD ITLVL MINIM 395


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lixy10

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-08-2013 08:11)
Joined: 20 Aug 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 30
Votes: 1

Post Posted: 20-08-2013, 20:04:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ionut
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pai depinde cum lucrez si ce ture, de la 2-3 ore pana la 6 ore pot sta
5. Clasa: Dk
6. Main Spec/OFF spec: unholy/Frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Champion
8. Screenshot cu Interfata*: http://www.girlshare.ro/32775699
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca stiu specul de unh de cand a aparut dk ul si scoate dps bun
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc de cand este tbc'ul, pe Freakz am full progress la Lich la ally, Cataclysm full progress la bossi care sunt pana acum bagati in afara de 25h zon ozz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) sincer nu prea am fost prin guilde in ultimii 2 ani pentru ca am fost ocupat cu facultatea si nu am intrat in guilde pentru ca luam kick ca nu puteam intra des, dar acum e ok.
12. Detalii PC*. Intel Core 2 Duo CPU, 2.53 GHz, 4 G ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca este o guilda veche pe server, f buna din punct de vedere al progresului .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez in Bucuresti la pol rutiera
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Daca e sa ma acceptati luati in calcul ca o sa lucrez si presupun ca la 3/5 raiduri o sa fiu on in functie de ce schimb o sa lucrez, cateodata posibil sa fiu on la toate raidurile cand se da reset, dar niciodata la niciunu.
16. Link dps dummy http://www.girlshare.ro/32775760.6
Daca vreti va dau link si la dps intre 55-70k la bossi (Fara Yor la aoe) cum dau altii .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 20-08-2013, 21:40:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam un priest holy.Asteptam posturile voastre.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 20-08-2013, 21:48:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lixy10 wrote:
1. Nume IRL: Ionut
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pai depinde cum lucrez si ce ture, de la 2-3 ore pana la 6 ore pot sta
5. Clasa: Dk
6. Main Spec/OFF spec: unholy/Frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Champion
8. Screenshot cu Interfata*: http://www.girlshare.ro/32775699
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca stiu specul de unh de cand a aparut dk ul si scoate dps bun
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc de cand este tbc'ul, pe Freakz am full progress la Lich la ally, Cataclysm full progress la bossi care sunt pana acum bagati in afara de 25h zon ozz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) sincer nu prea am fost prin guilde in ultimii 2 ani pentru ca am fost ocupat cu facultatea si nu am intrat in guilde pentru ca luam kick ca nu puteam intra des, dar acum e ok.
12. Detalii PC*. Intel Core 2 Duo CPU, 2.53 GHz, 4 G ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca este o guilda veche pe server, f buna din punct de vedere al progresului .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez in Bucuresti la pol rutiera
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Daca e sa ma acceptati luati in calcul ca o sa lucrez si presupun ca la 3/5 raiduri o sa fiu on in functie de ce schimb o sa lucrez, cateodata posibil sa fiu on la toate raidurile cand se da reset, dar niciodata la niciunu.
16. Link dps dummy http://www.girlshare.ro/32775760.6
Daca vreti va dau link si la dps intre 55-70k la bossi (Fara Yor la aoe) cum dau altii .


leaga-ti contu de forum



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
curvar25
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-03-2014 20:55)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 64.2
Votes: 2

 
Post Posted: 21-08-2013, 10:15:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

legat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mircoloco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2015 03:39)
Joined: 09 Mar 2013
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 8

 
Post Posted: 21-08-2013, 10:25:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

curvar25 wrote:
legat


Nu ai legat nimic. http://forum.wow-freakz.com/wow-leaga-cont.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 02-10-2024, 04:44:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x