User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message184773
soimosan24
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-07-2015 10:12)
Joined: 26 Jun 2013
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 2.2
Votes: 6

Post Posted: 21-08-2013, 10:27:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 14
3. Localitate: Baia Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Pe zi 10-12 ore
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: Holy/Discipline
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Spectralz
8. Screenshot cu Interfata*: http://s1313.photobucket.com/user/pishta_2000/media/WoWScrnShot_081913_183924_zpsfa446a1a.jpg.html?sort=3&o=0
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Mi se pare cel mai bun si cel mai usor spec pentru un priest
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pe TBC n-am jucat deloc, pe WoTLK am facut full progres 25h, pe Cata 4.0.6 n-am jucat, pentru ca pe acea vreme jucam oficial
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in The Forgotten Heroes, dar am iesit pentru ca se chinuiau cateodata la 25n
12. Detalii PC*. procesor- ivybridge quad core 3.4ghz, placa video - radeon 6550 1gbddr5 256 bits, 4 gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sunteti o guilda cu progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi pretrec timp jucand wow, si cateodata mai merg la fotbal
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 21-08-2013, 12:50:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RESPINS! MOTIV : NU SUNTEM GUILDA DE ALTURI

Posturi unite automat, 21-08-2013, 13:50:34

lixy10 wrote:
1. Nume IRL: Ionut
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pai depinde cum lucrez si ce ture, de la 2-3 ore pana la 6 ore pot sta
5. Clasa: Dk
6. Main Spec/OFF spec: unholy/Frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Champion
8. Screenshot cu Interfata*: http://www.girlshare.ro/32775699
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca stiu specul de unh de cand a aparut dk ul si scoate dps bun
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc de cand este tbc'ul, pe Freakz am full progress la Lich la ally, Cataclysm full progress la bossi care sunt pana acum bagati in afara de 25h zon ozz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) sincer nu prea am fost prin guilde in ultimii 2 ani pentru ca am fost ocupat cu facultatea si nu am intrat in guilde pentru ca luam kick ca nu puteam intra des, dar acum e ok.
12. Detalii PC*. Intel Core 2 Duo CPU, 2.53 GHz, 4 G ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca este o guilda veche pe server, f buna din punct de vedere al progresului .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez in Bucuresti la pol rutiera
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Daca e sa ma acceptati luati in calcul ca o sa lucrez si presupun ca la 3/5 raiduri o sa fiu on in functie de ce schimb o sa lucrez, cateodata posibil sa fiu on la toate raidurile cand se da reset, dar niciodata la niciunu.
16. Link dps dummy http://www.girlshare.ro/32775760.6
Daca vreti va dau link si la dps intre 55-70k la bossi (Fara Yor la aoe) cum dau altii .
LEAGATI CONTUL PANA DISEARA ALTFEL O SA IEI KICK



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarius4Ever
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2014 12:28)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 1119, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 84.9
Votes: 33

   
Post Posted: 21-08-2013, 20:54:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam 2Mage minim 395 ilvl



Live For The Night

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Armaghedonn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2013 17:25)
Joined: 22 Aug 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 1

 
Post Posted: 22-08-2013, 10:25:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Edy (Armaghedonn)
2. Varsta: 16
3. Localitate: Maramures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 7-8ore
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Restoration
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Armaghedonn
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Ca este cel mai cautat si cel mai bun
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fo in Transpireisan -
12. Detalii PC*. 4 GB ram procesor Intrel(R) 3.06GHz 3,08GHz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Ca este cea mai buna de pe sv -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
timpu liberi si majoritatea timpului mio petrec pe wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ......

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mircoloco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2015 03:39)
Joined: 09 Mar 2013
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 8

 
Post Posted: 22-08-2013, 10:30:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armaghedonn wrote:
1. Nume IRL: Edy (Armaghedonn)
2. Varsta: 16
3. Localitate: Maramures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 7-8ore
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Restoration
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Armaghedonn
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Ca este cel mai cautat si cel mai bun
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fo in Transpireisan -
12. Detalii PC*. 4 GB ram procesor Intrel(R) 3.06GHz 3,08GHz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Ca este cea mai buna de pe sv -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
timpu liberi si majoritatea timpului mio petrec pe wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ......


Vorbim in joc (Test 1 saptamana)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jimmy@Betrayers

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2019 22:32)
Joined: 20 Jul 2013
Posts: 147, Topics: 2
Location: Timisoara

Reputation: 160.5
Votes: 11

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-08-2013, 13:07:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM BLOOD DK 395+ ( fara off chare ) . Asteptam aplicatiile voastre.


"All that I am: anger, cruelty, vengeance - I bestow upon you, my chosen knight."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 22-08-2013, 14:49:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM TOATE CLASELE MINIM 395 ITLVL MINIM 25 ZILE PLAYED SI APLICATII COMPLETE ORCE APLICATIE INCOMPLETA SAU FACUTA LA MISTO VA FI RESPINSA DIN START

Posturi unite automat, 22-08-2013, 15:49:29

MODEL APLICATIE


1. Nume IRL:
2. Varsta:
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
4. Clasa:
5. Main Spec/OFF spec:
6. Link Armory*:
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 22-08-2013, 18:55:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: TUDOR
2. Varsta: 28
3. Localitate: BUFTEA
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? DUPA ORA 19:00 ON PANA DIMINEATA DACA E NEVOIE IAR IN WEEKED DISCUTABIL.
4. Clasa: MAGE
5. Main Spec/OFF spec: FIRE
6. Link Armory*: Click
7. Screenshot cu Interfata**: Click
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? SINCER!! DE NEVOIE MI-AM PIERDUT MAIN CHARUL SI AM DECIS SA ACCEPT UN MAGE SI SA-L INVAT. PE PARCURS AM OBSERVAT CA IMI PLACE PLUS CA PE ACEST PATCH MAGE FIRE
SCOATE DMG FOARTE BUN.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). VOI MERGE PE SCURT SI SPUN SI DE CE . PENTRU CA: DACA MA APUC SA EXPLIC VOI SCRIE APROXIMATIV ACELEASI LUCRURI PE CARE LE PUTEM GASII CAM IN ORICE GUIDE MAGE FIRE . IMPORTANTA STATS: primul loc il ocupa intelect - hit cap - critical strike - haste iar mastery ocupa ultimul loc se poate da
reforge la el este mai putin important decat primele ,iar haste cap influenteaza COMBUSTION si LIVING BOMB +haste = +tiks.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). TBC "ALINATA NUMELE GUILD The Follen Angels SERVAR XWOW". WOTLK SI CATACLYSM PE FREAKZ.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) SUBLINIEZ DOAR ULTIMA GUILDA "THE DIVINITY" ,MOTIVUL PENTRU CARE AM IESIT: S-A DESTRAMAT.
12. Detalii PC***. Click
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? CUNOSC CATEVA PERSONE DIN GUILD.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) LUCREZ ,TIMPUL LIBER MI-L PETREC CU FAMILIA IAR DACA E NEVOIE DE MINE AJUT INGAME, DAR PE PRIMUL LOC RAMANE FAMILIA.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). NU AM ALTE MENTIUNI.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Click



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarius4Ever
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2014 12:28)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 1119, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 84.9
Votes: 33

   
Post Posted: 22-08-2013, 19:02:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Diplomate wrote:
1. Nume IRL: TUDOR
2. Varsta: 28
3. Localitate: BUFTEA
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? DUPA ORA 19:00 ON PANA DIMINEATA DACA E NEVOIE IAR IN WEEKED DISCUTABIL.
4. Clasa: MAGE
5. Main Spec/OFF spec: FIRE
6. Link Armory*: Click
7. Screenshot cu Interfata**: Click
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? SINCER!! DE NEVOIE MI-AM PIERDUT MAIN CHARUL SI AM DECIS SA ACCEPT UN MAGE SI SA-L INVAT. PE PARCURS AM OBSERVAT CA IMI PLACE PLUS CA PE ACEST PATCH MAGE FIRE
SCOATE DMG FOARTE BUN.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). VOI MERGE PE SCURT SI SPUN SI DE CE . PENTRU CA: DACA MA APUC SA EXPLIC VOI SCRIE APROXIMATIV ACELEASI LUCRURI PE CARE LE PUTEM GASII CAM IN ORICE GUIDE MAGE FIRE . IMPORTANTA STATS: primul loc il ocupa intelect - hit cap - critical strike - haste iar mastery ocupa ultimul loc se poate da
reforge la el este mai putin important decat primele ,iar haste cap influenteaza COMBUSTION si LIVING BOMB +haste = +tiks.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). TBC "ALINATA NUMELE GUILD The Follen Angels SERVAR ***". WOTLK SI CATACLYSM PE FREAKZ.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) SUBLINIEZ DOAR ULTIMA GUILDA "THE DIVINITY" ,MOTIVUL PENTRU CARE AM IESIT: S-A DESTRAMAT.
12. Detalii PC***. Click
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? CUNOSC CATEVA PERSONE DIN GUILD.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) LUCREZ ,TIMPUL LIBER MI-L PETREC CU FAMILIA IAR DACA E NEVOIE DE MINE AJUT INGAME, DAR PE PRIMUL LOC RAMANE FAMILIA.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). NU AM ALTE MENTIUNI.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Click



RESPINS




Live For The Night



Last edited by Sarius4Ever on 26-08-2013, 00:28:10; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 23-08-2013, 08:16:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Diplomate wrote:
1. Nume IRL: TUDOR
2. Varsta: 28
3. Localitate: BUFTEA
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? DUPA ORA 19:00 ON PANA DIMINEATA DACA E NEVOIE IAR IN WEEKED DISCUTABIL.
4. Clasa: MAGE
5. Main Spec/OFF spec: FIRE
6. Link Armory*: Click
7. Screenshot cu Interfata**: Click
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? SINCER!! DE NEVOIE MI-AM PIERDUT MAIN CHARUL SI AM DECIS SA ACCEPT UN MAGE SI SA-L INVAT. PE PARCURS AM OBSERVAT CA IMI PLACE PLUS CA PE ACEST PATCH MAGE FIRE
SCOATE DMG FOARTE BUN.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). VOI MERGE PE SCURT SI SPUN SI DE CE . PENTRU CA: DACA MA APUC SA EXPLIC VOI SCRIE APROXIMATIV ACELEASI LUCRURI PE CARE LE PUTEM GASII CAM IN ORICE GUIDE MAGE FIRE . IMPORTANTA STATS: primul loc il ocupa intelect - hit cap - critical strike - haste iar mastery ocupa ultimul loc se poate da
reforge la el este mai putin important decat primele ,iar haste cap influenteaza COMBUSTION si LIVING BOMB +haste = +tiks.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). TBC "ALINATA NUMELE GUILD The Follen Angels SERVAR ***". WOTLK SI CATACLYSM PE FREAKZ.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) SUBLINIEZ DOAR ULTIMA GUILDA "THE DIVINITY" ,MOTIVUL PENTRU CARE AM IESIT: S-A DESTRAMAT.
12. Detalii PC***. Click
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? CUNOSC CATEVA PERSONE DIN GUILD.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) LUCREZ ,TIMPUL LIBER MI-L PETREC CU FAMILIA IAR DACA E NEVOIE DE MINE AJUT INGAME, DAR PE PRIMUL LOC RAMANE FAMILIA.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). NU AM ALTE MENTIUNI.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Click
RESPINS APLICATIE FACUTA IN HKP DUPA CE AI FOST ACCEPTAT LA NOI



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarius4Ever
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2014 12:28)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 1119, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 84.9
Votes: 33

   
Post Posted: 23-08-2013, 15:51:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

moazzamali wrote:
1. Nume IRL: Sheelaa
2. Varsta: 25
3. Localitate: United Arab Emirates ( UAE )
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 2-4 Hours
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire / Frost
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sheelaa
7. Screenshot cu Interfata**: http://i44.tinypic.com/3448ih5.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC***. Core i5 (2.67 GHZ) , 4 GB Ram, 1GB Nvidia GT540 VGA
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


Respins




Live For The Night

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mircoloco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2015 03:39)
Joined: 09 Mar 2013
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 8

 
Post Posted: 24-08-2013, 12:02:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM SHAMAN RESTO 395ILVL , ASTEPTAM APLICATIILE VOASTRE !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Holycharm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2013 16:36)
Joined: 03 Aug 2013
Posts: 14, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 37.6
Votes: 1

 
Post Posted: 27-08-2013, 10:24:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : nush 5-6/zii daca nu am raids cu guild daca am raid nush eu de obicei intru dim fac daily un raid ceva si in rest nu mai intru dar daca am raids cu guild cat este nev
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: holy/disci/shadow(in functie de ce este nev)
7. Link Armory*: https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Holycharm
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : fiindca e mult mai usor de jucat decat disci adica nu e atata bataie de cap si pentru faptul ca imi este usor sa healer singur o gr/2 la hard heal...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). de pe tbc joc wow am fost intr-o guilda cu accelasi nume dar guild master era broschy si tot priest am jucat,apoi pe wotlk am jucat pe freakz si am jucat rogue am fost in una din cele mai bune guilde de pe sv... iar pe 4.0.6 am fost in guilde precum pride/the revengers etc cu un rank destul de mare dar am jucat druid atunci...iar pe 4.3.4 nu am avut nici o guilda cu un prestigiu asa mare fiindca am preferat sa fac raid cu prieteni si global...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*. am 30+ fps in raid de 25h
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am inteles ca recrutati priest si stiu sigur ca voi prinde loc la unul din cele 3 raiduri(atatea am inteles ca sunt de 25...)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) pai sunt elev iar in timpul liber ori joc wow ori ies pe afara la o plimbare/bere etc...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 27-08-2013, 12:57:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Holycharm wrote:
1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : nush 5-6/zii daca nu am raids cu guild daca am raid nush eu de obicei intru dim fac daily un raid ceva si in rest nu mai intru dar daca am raids cu guild cat este nev
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: holy/disci/shadow(in functie de ce este nev)
7. Link Armory*: https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Holycharm
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : fiindca e mult mai usor de jucat decat disci adica nu e atata bataie de cap si pentru faptul ca imi este usor sa healer singur o gr/2 la hard heal...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). de pe tbc joc wow am fost intr-o guilda cu accelasi nume dar guild master era broschy si tot priest am jucat,apoi pe wotlk am jucat pe freakz si am jucat rogue am fost in una din cele mai bune guilde de pe sv... iar pe 4.0.6 am fost in guilde precum pride/the revengers etc cu un rank destul de mare dar am jucat druid atunci...iar pe 4.3.4 nu am avut nici o guilda cu un prestigiu asa mare fiindca am preferat sa fac raid cu prieteni si global...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*. am 30+ fps in raid de 25h
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am inteles ca recrutati priest si stiu sigur ca voi prinde loc la unul din cele 3 raiduri(atatea am inteles ca sunt de 25...)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) pai sunt elev iar in timpul liber ori joc wow ori ies pe afara la o plimbare/bere etc...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


respins aplicatie in HKP



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tetem_Neo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2013 12:38)
Joined: 12 Aug 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 1

 
Post Posted: 27-08-2013, 22:30:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Denis
2. Varsta:16
3. Localitate:Oradea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :3-4 ore (in fiecare zi)
5. Clasa:Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto/Elem
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Totemulat
8. Screenshot cu Interfata*:http://tinypic.com/r/2cf84s8/5
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :cred ca am o clasa superba ,specul de asemenea...intotdeauna mi-a placut sa ajut lumea ...visul meu de mic copil e sa devin doctor asa ca cred ca si clasa cu specul mi se potriveste ...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc WOW de pe WOTLK...imi place sa fiu foarte activ si energetic in raiduri nu imi consum mana degeaba ,doar cand e nev...nu ma enervez si ies daca am luat wipe ....
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Blue World,Dark NightWishing ,nu erau organizate evenimentele cum trebuie.
12. Detalii PC*.Pentium 4 , Acer .. Intel core i5 , Nividia Geforce GT 520M Cuda 1 GB...etc
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Deoarece cred ca este o guilda puternica,organizata si interesanta ....cred ca aceasta guilda mi se potriveste cu adevarat.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la Scoala "Onisifor Ghiubu"
.... ma joc wow ....ies cu prieteni...alea alea -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 29-04-2024, 09:21:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x