User
Pass
2FA
 
 

Recrutãri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 54, 55, 56  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message174526
rea

[tu dã bi dã best]



Status: Offline
(since 23-01-2018 15:18)
Joined: 16 May 2011
Posts: 2299, Topics: 41
Location: sector 2 bucuresti

Reputation: 275.1
Votes: 67

   
Post Posted: 05-08-2013, 11:19:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

recrutam de urgenta 1-2 shamani resto si 1-2 paladini holy/retry


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
defallen

[Best hunter eu]



Status: Offline
(since 12-12-2017 19:28)
Joined: 29 Oct 2010
Posts: 201, Topics: 43
Location: Bucuresti

Reputation: 3.7
Votes: 24

Post Posted: 08-08-2013, 10:42:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Cosmin
Ce varsta ai? 19
Munca: NU
Scoala: Faculta
Ora de culcare fixa: NU
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis : NU
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant: Nu am char la hoarda

Nume In-Game: Xenli
Rasa/Clasa: Night Elf Hunter
Mainspec ItemLevel: 401 Survival
Mainspec Armor Specialization: Da
Offspec ItemLevel: 401 Beast Mastery
Meserii full sau peste 500: Engineering si Tailor termin azi( am dat abandon la inscri pt ap pe back)
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xenli
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 1-35 (schimb laptopul luna asta)
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz: Doar pe freakz am jucat de pe 3.3.5 facut toti bosi pe lk, full pe cata 4.0.6 in afara de council hc ca m'am lasat de joc in perioada aia si m'am reapucat pe 4.3.4
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): toti bosii actuali in afara de 25hc zon'ozz
/played @85 (5d or more): 22d
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: http://tinypic.com/r/2egczuw/5
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Opus Dei(s'a redus activitatea), Unstoppable o zi( am luat kick pt ca spuneam "bere" pe ts)
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Activitate, progres

Dispui de Microfon+TS3? DA
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da, nu sunt timid:))

Detalii PC si Internet Provider: Laptop dual core 2.30ghz ,3gb ram, video integrata (cum am mentionat la fps il schimb pana la sfarsitul lunii cu ceva i5 si placa dedicata) iar internet providerul e cel mai bun din oras, rar am probleme sa pice sau ceva de gen,

Sau daca aveti nevoie de healer am druid resto pe care il pot face main daca e nevoie 392 ilvl atm
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xenlii

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 08-08-2013, 19:44:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ACCEPTAT, /w in joc pentru inv.Vorbim acolo mai multe


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Holydust

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-07-2014 14:01)
Joined: 03 Jul 2013
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 1

Post Posted: 10-08-2013, 14:38:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Andrei
Ce varsta ai? 17
Munca: NU
Scoala: Liceu
Ora de culcare fixa: NU
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis : NU
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant: Nu am char la hoarda

Nume In-Game: Holydust
Rasa/Clasa: Human Paladin
Mainspec ItemLevel:398 Holy
Mainspec Armor Specialization: Da
Offspec ItemLevel: 388 retry/393 prot
Meserii full sau peste 500: Alchemy&Herbalism 525
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Holydust
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:nu m.am interesat niciodata..imi merge fara nici un fel de lag
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz: Doar pe Freakz am jucat de pe wotlk
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): toti bosii actuali in afara de zon ozz heroic
/played @85 (5d or more): 24d
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: -
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Madness.As vrea deoarece vreau sa fac achiv-ul zon ozz pe heroic si urmatorii bosii ce vor urma.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Pentru progres si prin simplul fapt ca este cea mai buna guilda de la alianta dupa parerea mea.


Dispui de Microfon+TS3? DA
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? O sa incerc..-
Detalii PC si Internet Provider: Laptop dual core 2.8ghz ,2gb ram iar internet providerul e nextgen

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 10-08-2013, 14:59:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Holydust wrote:
Cum te numesti? Andrei
Ce varsta ai? 17
Munca: NU
Scoala: Liceu
Ora de culcare fixa: NU
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis : NU
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant: Nu am char la hoarda

Nume In-Game: Holydust
Rasa/Clasa: Human Paladin
Mainspec ItemLevel:398 Holy
Mainspec Armor Specialization: Da
Offspec ItemLevel: 388 retry/393 prot
Meserii full sau peste 500: Alchemy&Herbalism 525
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Holydust
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:nu m.am interesat niciodata..imi merge fara nici un fel de lag
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz: Doar pe Freakz am jucat de pe wotlk
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): toti bosii actuali in afara de zon ozz heroic
/played @85 (5d or more): 24d
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: -
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Madness.As vrea deoarece vreau sa fac achiv-ul zon ozz pe heroic si urmatorii bosii ce vor urma.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Pentru progres si prin simplul fapt ca este cea mai buna guilda de la alianta dupa parerea mea.


Dispui de Microfon+TS3? DA
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? O sa incerc..-
Detalii PC si Internet Provider: Laptop dual core 2.8ghz ,2gb ram iar internet providerul e nextgen


ACCEPTAT, /w me sau pe cineva cu rank in joc.Probe o saptamana!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shpace

[742617000027]



Status: Offline
(since 10-04-2024 15:17)
Joined: 18 Mar 2011
Posts: 6938, Topics: 284
Location: Bacau

Reputation: 502.4
Votes: 417

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-08-2013, 16:45:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Calugaru Ionut
Ce varsta ai? 19
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) Da , inca nu stiu , abia am intrat la facultate
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Nu
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) Da , era offcharul meu la horde dar acum m-am mutat la ally si nu il mai folosesc.

Nume In-Game: Shpace
Rasa/Clasa: Human/Paladin
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 390 pentru a fi bagat in seama): Retry 403 itemlevel
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da
Offspec ItemLevel: Holy 393 (este spec pvp , nu am prea multe iteme pve in el)
Meserii full sau peste 500: Blacksmithing / Jewelcrafting si restul full in afara de archaeology
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shpace
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 15-60
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): Joc pe Freakz de pe wotlk si am mai jucat pe alt server de tbc blizzlike cu ceva timp in urma sa descopar wowfreakz
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): Stiu scripturile la toti bosii din ds actuali , am achiev hc la toti in afara de ultimul boss bagat pentru ca nu am mai intrat in joc o perioada , am avut treaba.
/played @85 (5d or more): 42 de zile la level 85
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: nu am facut pana acum poza la raiduri in timpul bossului , pun una cu interfata : http://tinypic.com/view.php?pic=293drpl&&s=5
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):heaven , o guilda de la hoarda. Nu am primit kick , mi-am mutat eu charul la ally sa joc cu niste prieteni irl.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) Cunosc guilda de pe wotlk , mereu m-a surprins si am cativa prieteni in ea.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da

Detalii PC si Internet Provider: (Desktop sau Laptop, Anul cumpararii, De la cine ai net ex: RDS, Romtelecom, etc) Procesor amd dual core 2.2ghz , 3gb ram ddr3 , placa video 1gb 8400gs / internet provider : rds

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 11-08-2013, 18:23:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ACCEPTAT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DrakeNNN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2020 20:08)
Joined: 03 May 2013
Posts: 14, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 63.6
Votes: 2

 
Post Posted: 12-08-2013, 07:31:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Alex
Ce varsta ai? 15
Munca: DA/NU (nu
Scoala: DA/NU nu momentan
Ora de culcare fixa: cand mi se face somn
Detin cont :doar pe freakz
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): am char da nu joc pe ele

Nume In-Game: Vanhellsinng
Rasa/Clasa: WORGEN-DK
Mainspec ItemLevel 385-blood
Offspec ItemLevel: 382-frost
Meserii full sau peste 500: mining si fac jewl am 200
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&n=Vanhellsinng -blood
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: nu pr am stat sa ma uit min 3-4 si maxim nush peste 20-30
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri):
/played @85 (5d or more): am 10 day..
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): KissMyDarnAssus.-nu mai sunt membri on nu ai cu cine sa faci raiduri..
De ce doriti sa intrati in Deathwish?:Sa progresez. Si de ce nu 4fun

Dispui de Microfon+TS3? Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da

Detalii PC si Internet Provider: AKTA Desktop procesor dual core 2.2 ghz 2 gb rami.. placa video de vreo 256 da folosesc accelerator video si-mi mai da vreo 100m

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 12-08-2013, 14:04:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DrakeNNN wrote:
Cum te numesti? Alex
Ce varsta ai? 15
Munca: DA/NU (nu
Scoala: DA/NU nu momentan
Ora de culcare fixa: cand mi se face somn
Detin cont :doar pe freakz
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): am char da nu joc pe ele

Nume In-Game: Vanhellsinng
Rasa/Clasa: WORGEN-DK
Mainspec ItemLevel 385-blood
Offspec ItemLevel: 382-frost
Meserii full sau peste 500: mining si fac jewl am 200
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&n=Vanhellsinng -blood
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: nu pr am stat sa ma uit min 3-4 si maxim nush peste 20-30
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri):
/played @85 (5d or more): am 10 day..
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): KissMyDarnAssus.-nu mai sunt membri on nu ai cu cine sa faci raiduri..
De ce doriti sa intrati in Deathwish?:Sa progresez. Si de ce nu 4fun

Dispui de Microfon+TS3? Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da

Detalii PC si Internet Provider: AKTA Desktop procesor dual core 2.2 ghz 2 gb rami.. placa video de vreo 256 da folosesc accelerator video si-mi mai da vreo 100m


RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-11-2022 18:32)
Joined: 11 Jul 2010
Posts: 132, Topics: 13
Location: Spain

Reputation: 314.3
Votes: 13

 
Post Posted: 14-08-2013, 22:58:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Adrian
Ce varsta ai? 22
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Da 08:00-19:00
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Random
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): -
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) Am un hunter pe exodus pe care fac bg-uri/arene

Nume In-Game: Rakaa
Rasa/Clasa: Draenei Shaman
Mainspec ItemLevel : 401
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da
Offspec ItemLevel: 392
Meserii full sau peste 500: Jwl/Lw
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rakaa
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 30 constant pe 10 cat si pe 25
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): de pe pre-tbc pana 4.0.6 Official @ Sylvana`s , 4.0.6-4.3.4 Freakz full progress BwD 10/25 N/HC full progress BoT 10/25 N/HC .
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): Full progress Siege of Wyrmrest Temple 10/25 N/HC
/played @85 (5d or more): 17 days 14 hours
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: (foloseste http://tinypic.com/?t=postupload)
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Unstoppable , nu cunosc reason-ul probabil un nerd rage ceva .
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Caut o guilda cu care sa fac raid-uri stabilite si de ce nu si pvp .

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da

Detalii PC si Internet Provider: (Desktop sau Laptop, Anul cumpararii, De la cine ai net ex: RDS, Romtelecom, etc) laptop Hp intel centrino duo 2ghz 2 gb ram

Ce scrie intre paranteze cu culoarea asta, voi nu trebuie sa scrieti.
Exista 4 dificultati, precizati clar pe care ati facut bossul. Heroic , Normal Siege of Wyrmrest Temple


I`m not crazy !! My reality is just diferent than yours !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 14-08-2013, 23:31:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ACCEPTAT /w in joc si discutam akl mai multe.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pe3Te3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-08-2013 19:35)
Joined: 15 Aug 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 1

 
Post Posted: 15-08-2013, 23:22:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Adi
Ce varsta ai? 19
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis : Sylvanas de mop dar a expirat
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) nu

Nume In-Game: Peetee
Rasa/Clasa:Worgen Druid
Mainspec ItemLevel : 398 Restoration
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): logic
Offspec ItemLevel:399 Balance
Meserii full sau peste 500: Alchemy+Herbalism
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Peetee
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 0 era raid ogri cred si 130
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): mop Mogu'shan Vaults 6/6 2-3 bosi hof si tos 10n
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): 4.0.6 full progres
/played @85 (5d or more):14 days
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: http://tinypic.com/r/28aqomq/5
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): wee pee nu e coordonare
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) G de SMECHERI

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? da

Detalii PC si Internet Provider: Desktop anul trecut nou nout* RDS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boscodeala

[MEGA Gras ]



Status: Offline
(since 10-12-2016 07:57)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 1216, Topics: 50
Location: Iasi - Cluj

Reputation: 175.9
Votes: 35

 
Post Posted: 16-08-2013, 08:27:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe3Te3 wrote:
Cum te numesti? Adi
Ce varsta ai? 19
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis : Sylvanas de mop dar a expirat
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) nu

Nume In-Game: Peetee
Rasa/Clasa:Worgen Druid
Mainspec ItemLevel : 398 Restoration
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): logic
Offspec ItemLevel:399 Balance
Meserii full sau peste 500: Alchemy+Herbalism
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Peetee
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 0 era raid ogri cred si 130
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): mop Mogu'shan Vaults 6/6 2-3 bosi hof si tos 10n
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): 4.0.6 full progres
/played @85 (5d or more):14 days
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: http://tinypic.com/r/28aqomq/5
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): wee pee nu e coordonare
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) G de SMECHERI

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? da

Detalii PC si Internet Provider: Desktop anul trecut nou nout* RDS


Acceptat, /w mie dupa ora 19.00 sa povestim.





Rogue PVE All Spec Guide For 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexandru100
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-08-2013 20:28)
Joined: 30 May 2013
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 55.3
Votes: 2

 
Post Posted: 22-08-2013, 16:29:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Alex
Ce varsta ai? 16
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) da 7:30-1:30
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) 3-4
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis : Mop Pandashan
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) nu

Nume In-Game: Jormungandrz
Rasa/Clasa:Human Paladin
Mainspec ItemLevel : 396 retry
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): logic
Offspec ItemLevel:Holy lucrez la el
Meserii full sau peste 500: -
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Jormungandrz
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: Min 30 max 120
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): mop Mogu'shan Vaults 6/6 2-3 bosi hof si tos 10n
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): 4.0.6 full progres
/played @85 (5d or more):15d, 7h, 3m, 36s
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: nu am momentan dar daca e nevoie fac
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): SublemE nu e coordonare
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) Pentru ca este o guilda buna si cu oameni seriosi
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? da

Detalii PC si Internet Provider: Desktop anul trecut nou nout* RDS



Last edited by alexandru100 on 23-08-2013, 09:06:34; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anaxolz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2014 17:23)
Joined: 10 Dec 2012
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 54.3
Votes: 2

 
Post Posted: 23-08-2013, 07:36:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Vlad
Ce varsta ai? 16
Munca: NU
Scoala:Da
Ora de culcare fixa:Da pana la 2 dimineata
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Doar Freackz
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): nu
Nume In-Game:Cineceunde-galben
Rasa/Clasa: Night elf/rogue-galben
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 390 pentru a fi bagat in seama): main spec 393 ilvl
Offspec ItemLevel: offspec 390
Meserii full sau peste 500: mining enginering full
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Cineceunde
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 15-20
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): joc de pe lk cu rogul
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): freakz
/played @85 (5d or more):16 zile
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash:
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): In sublim si da sunt in ea dar vreau sa ies pt ca nu prea fac raiduri ...
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: pt ca e o guilda buna si face raiduri

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Ts3 am dar nu am microfon
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu?

Detalii PC si Internet Provider: (Desktop sau Laptop, Anul cumpararii, De la cine ai net ex: RDS, Romtelecom, etc) : Desktop este cumparat de acum 2 ani net de la akta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 54, 55, 56  Next    


The time now is 02-10-2024, 04:29:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x