User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message194427
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 27-08-2013, 22:42:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tetem_Neo wrote:
1. Nume IRL:Denis
2. Varsta:16
3. Localitate:Oradea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :3-4 ore (in fiecare zi)
5. Clasa:Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto/Elem
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Totemulat
8. Screenshot cu Interfata*:http://tinypic.com/r/2cf84s8/5
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :cred ca am o clasa superba ,specul de asemenea...intotdeauna mi-a placut sa ajut lumea ...visul meu de mic copil e sa devin doctor asa ca cred ca si clasa cu specul mi se potriveste ...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc WOW de pe WOTLK...imi place sa fiu foarte activ si energetic in raiduri nu imi consum mana degeaba ,doar cand e nev...nu ma enervez si ies daca am luat wipe ....
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Blue World,Dark NightWishing ,nu erau organizate evenimentele cum trebuie.
12. Detalii PC*.Pentium 4 , Acer .. Intel core i5 , Nividia Geforce GT 520M Cuda 1 GB...etc
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Deoarece cred ca este o guilda puternica,organizata si interesanta ....cred ca aceasta guilda mi se potriveste cu adevarat.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la Scoala "Onisifor Ghiubu"
.... ma joc wow ....ies cu prieteni...alea alea -
RESPINS LOW LVL + PUTINE ZILE JUCATE PE CONT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Warrzone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-10-2013 14:31)
Joined: 06 Jul 2013
Posts: 17, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 39.6
Votes: 1

 
Post Posted: 29-08-2013, 13:10:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat este nevoie de obicei stau de dimineata pana seara
5. Clasa: DK
6. Main Spec/OFF spec: Blood/Unholy
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alies
8. Screenshot cu Interfata*: -
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deaoarece imi lace foarte mult , si este o clasa foarte buna patchu asta
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat de pe lich king cu un prieten si acum in prezent joc pe 4.3.4
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The revengers, Pride ii lua la raid doar pe cei care ii cunosteau nu vroiau sa vada cum se descurca si unul nou
12. Detalii PC*. processor intel dual core i3 3.1 ghz 4 gb ram , placa video de 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece este o guilda serios si cu progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la Medicina .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 29-08-2013, 14:17:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Warrzone wrote:
1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat este nevoie de obicei stau de dimineata pana seara
5. Clasa: DK
6. Main Spec/OFF spec: Blood/Unholy
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alies
8. Screenshot cu Interfata*: -
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deaoarece imi lace foarte mult , si este o clasa foarte buna patchu asta
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat de pe lich king cu un prieten si acum in prezent joc pe 4.3.4
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The revengers, Pride ii lua la raid doar pe cei care ii cunosteau nu vroiau sa vada cum se descurca si unul nou
12. Detalii PC*. processor intel dual core i3 3.1 ghz 4 gb ram , placa video de 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece este o guilda serios si cu progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la Medicina .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


respins, ai mai fost in guilda si ai iesit
scammer @ donations



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 30-08-2013, 17:12:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM 2 PALADINI HOLY !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cooxat

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2017 22:19)
Joined: 02 Apr 2013
Posts: 45, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -63.5
Votes: 11

 
Post Posted: 31-08-2013, 12:09:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dan
2. Varsta: 22
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pe zi in jur de 8 ore
5. Clasa: Warlock
6. Main Spec/OFF spec: Destruction/Affliction/Demonology(stiu sa le joc pe toate)
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cooxat
8. Screenshot cu Interfata*: http://postimg.org/image/fd6b7crp5/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Destruction warlock e cea mai complexa clasa(parerea mea)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Well...joc wow de pe TBC(aceeasi clasa,adica destro warlock)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in multe Guilde,cea mai recenta Eyes on Me.Am plecat de acolo pentru ca vreau sa fac pve.
12. Detalii PC*. intel core i3,4gb ram,500gb HDD,GPU: NVIDIA GeForce GT 540M
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este o guilda pve,bine organizata(dupa cum stiu eu)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez (la munca ma joc wow...-)...sunt o persoana sociabila,perceptiva...si cam atat ca nu suntem la matrimoniale:))
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). OK,screenshotul cu 3 Mil dmg done la dummy este defapt cu 5 mil pentru ca am dat ca nebunu acolo si nu am vazut cat dmg am dat(sper sa nu fie asta o problema),alta chestie:am scos 21k,self buffs(no scrolls/flasks/potions) cu niste panarame de iteme...eu zic ca e destul de bine avand in vedere gearul de pe mine.Gearul se face repede,nu e panica,dar daca nu am guild pve nu am cum sa fac de unu singur sau cu globalul sa ma ninjeze puleti care au 13 ani.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://postimg.org/image/5u6323e17/
Hope you will accept me. -
oh,la /played am 59 zile 22 ore 0 minute 5 secunde atm (31.08.2013)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 31-08-2013, 12:37:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rejected, dps low pentru ilvl 389



Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cooxat

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2017 22:19)
Joined: 02 Apr 2013
Posts: 45, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -63.5
Votes: 11

 
Post Posted: 31-08-2013, 13:52:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dar tu ce dps vrei ma la 389?...e facut la 5 mil dmg...daca nu va convine dps reparati bugurile ca bonusu din setu ala(x2) pot sa mi-l bag in cur...ies 10 saracii de impi,se uita la target si damage ioc...+ca nu sunt paladin sa apas 2 macros si sa rup recountu...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 31-08-2013, 15:08:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cooxat wrote:
dar tu ce dps vrei ma la 389?...e facut la 5 mil dmg...daca nu va convine dps reparati bugurile ca bonusu din setu ala(x2) pot sa mi-l bag in cur...ies 10 saracii de impi,se uita la target si damage ioc...+ca nu sunt paladin sa apas 2 macros si sa rup recountu...

esti ilvl prea mic, suntem o guilda care dorim playeri high ilvl/dmg/heal etc.
te rog sa nu mai postezi aici



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blundeto012

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2013 15:44)
Joined: 31 Aug 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 1

Post Posted: 31-08-2013, 19:56:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Andrei
2. Varsta:18
3. Localitate:Focsani/Vrancea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :pe zi peste 6-7 ore pe zi
5. Clasa:Paladin
6. Main Spec/OFF spec:Holy/Prot
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Blundeto
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img198/114/z7tw.png&sa=0
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca imi place sa ''DAU VIATA'' - ...Imi place rolul de healer foarte mult!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
TBC-cele mai frumoase vremuri petrecute pe Scapegaming(full progress)-zilnic de multe ori - ...WOTLK -Full progress pe WOTLK cu guilda I just crit in my pants (tot ca Holy pally) Catalysm -fara Zon'ozz pentru ca m-am lasat vreo 3 saptamani de joc si nu l-am apucat...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)The Divinity(s-a desfiintat) -si I just crit in my pants(s-a desfiintat) Cam astea sunt cele mai importante... SI Specii pe 4.0.6 (la fel s-a desfiintat)
12. Detalii PC*.Amd Phenom II X4 ,4 Gb ram ,Ati radeon 4750 HD
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
DOresc sa fac Pve de calitate si sa ma bucur de acest joc!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Inca la scoala,Clasa A12a, Liceul de arte,Cant la chitara si pian + GAMING!
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).SUNT o persoana EXTREM de Optimista!
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 31-08-2013, 22:52:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blundeto012 wrote:
1. Nume IRL:Andrei
2. Varsta:18
3. Localitate:Focsani/Vrancea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :pe zi peste 6-7 ore pe zi
5. Clasa:Paladin
6. Main Spec/OFF spec:Holy/Prot
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Blundeto
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&&l=img198/114/z7tw.png&&sa=0
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca imi place sa ''DAU VIATA'' =)) ...Imi place rolul de healer foarte mult!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
TBC-cele mai frumoase vremuri petrecute pe Scapegaming(full progress)-zilnic de multe ori :P ...WOTLK -Full progress pe WOTLK cu guilda I just crit in my pants (tot ca Holy pally) Catalysm -fara Zon'ozz pentru ca m-am lasat vreo 3 saptamani de joc si nu l-am apucat...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)The Divinity(s-a desfiintat) -si I just crit in my pants(s-a desfiintat) Cam astea sunt cele mai importante... SI Specii pe 4.0.6 (la fel s-a desfiintat)
12. Detalii PC*.Amd Phenom II X4 ,4 Gb ram ,Ati radeon 4750 HD
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
DOresc sa fac Pve de calitate si sa ma bucur de acest joc!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Inca la scoala,Clasa A12a, Liceul de arte,Cant la chitara si pian + GAMING!
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).SUNT o persoana EXTREM de Optimista!
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Accepted /w piryn in-game




Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Bosca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-08-2016 17:27)
Joined: 25 Aug 2013
Posts: 12, Topics: 4
Location: Italy

Reputation: 22.5
Votes: 2

 
Post Posted: 01-09-2013, 14:51:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Stefan
2. Varsta:19
3. Localitate:Vaslui
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :4-16 ore Addicted
5. Clasa:Priest
6. Main Spec/OFF spec:holy/disc
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bosca
8. Screenshot cu Interfata*:http://s1017.photobucket.com/user/b_bosca/media/WoWScrnShot_062413_163428_zps8b8ba86c.jpg.html
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :il joc de pe TBC si cred ca e cel mai bun la heal
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:joc wow de pe tbc acolo am jucat cam 1 an apoi sa bagat wotlk si am jucat pe Spidernet.ro si apoi a intrat cataclysm si am venit aici pe freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Drunken Badgers mai mereu pt ca in patchu trecut am facut pvp...
12. Detalii PC*.Ram 6Gb.placa video 2Gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:guilda serioasa si capabila de progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):am terminat liceu acum imi petrec timpu liber cu prieteni si prin wow,imi place sa joc fotbal am facut si performanta(7 ani),si imi place sa fac sex -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).:doresc o guilda pve serioasa pt ca as dori sa fac progres aluturi de membrii acesteia!

Ms anticipat!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 01-09-2013, 15:14:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bosca wrote:
1. Nume IRL:Stefan
2. Varsta:19
3. Localitate:Vaslui
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :4-16 ore Addicted
5. Clasa:Priest
6. Main Spec/OFF spec:holy/disc
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bosca
8. Screenshot cu Interfata*:http://s1017.photobucket.com/user/b_bosca/media/WoWScrnShot_062413_163428_zps8b8ba86c.jpg.html
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :il joc de pe TBC si cred ca e cel mai bun la heal
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:joc wow de pe tbc acolo am jucat cam 1 an apoi sa bagat wotlk si am jucat pe Spidernet.ro si apoi a intrat cataclysm si am venit aici pe freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Drunken Badgers mai mereu pt ca in patchu trecut am facut pvp...
12. Detalii PC*.Ram 6Gb.placa video 2Gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:guilda serioasa si capabila de progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):am terminat liceu acum imi petrec timpu liber cu prieteni si prin wow,imi place sa joc fotbal am facut si performanta(7 ani),si imi place sa fac sex ;)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).:doresc o guilda pve serioasa pt ca as dori sa fac progres aluturi de membrii acesteia!

Ms anticipat!!!


/w piryn in-game si vedem

@LE respins




Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Bosca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-08-2016 17:27)
Joined: 25 Aug 2013
Posts: 12, Topics: 4
Location: Italy

Reputation: 22.5
Votes: 2

 
Post Posted: 01-09-2013, 15:31:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iti dau Wisp sau Respins ca nu am inteles...!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shiiv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-01-2014 20:17)
Joined: 28 Apr 2013
Posts: 22, Topics: None
Location: Sibiu

Reputation: 45.6
Votes: 3

Post Posted: 01-09-2013, 15:51:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Ionut
2. Varsta:16
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :4-6 ore pe zi
5. Clasa: Warrior
6. Main Spec/OFF spec: arms 397 /prot 400
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shiiva
8. Screenshot cu Interfata*: http://i43.tinypic.com/2zpqik4.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : este unul dintre cei mai buni dps aoe si warrul are destule abilitati pentru movement... Charge Heroic Leap etc...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:joc wow de pe cataclysm full progres 4.0.6 la fel si 4.3.4 so far...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):HK P - Am dat leave pt ca oamenii de acolo erau uneori foarte aroganti ceea ce nu imi place... INL - kick pt inactivitate InspiratioN - Guilda se destrama...
12. Detalii PC*. Intel Pentium 2.4 Ghz 1.5 Gb RAM Placa Video Nvidia FX5500 256 MB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:guilda capabila si unita
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Elev, nu joc wow inafara raidurilor pentru ca in mare parte sunt plecat de acasa prin oras cu prietenii... daca cumva nu ajung la vreun raid sau intarzii anunt din timp
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).: as vrea sa intru la voi in guilda pentru ca sunteti o guilda stabila

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alwex

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-11-2013 17:16)
Joined: 01 Sep 2013
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.5
Votes: 1

 
Post Posted: 01-09-2013, 16:46:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume:Alex/Alwex
2.Varsta:15 ani
3.Localitate:Zalau jud.Salaj
4.Cat timp am de wow :oricat de cand vin de la scoala pana la 10-11 cam 8ore!
5.Clasa:Rogue
6.Main spec:combat.....Off spec:subtlety
7.Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Alwex
8.De ce am ales aceasta clasa:Deoarece am incercat toate clasele si rogue mi sa parut cel mai interesant ....si de acum joc rogue mereu!
9.Experienta mea in wow:Pai am jucat wow 3 luni pe Wotlk dar pe un srv fara scripturi buguit rau....Si Cataclysm joc de pe patch acesta nou si stiu toate scripturile la bossi si din fl !
10.Guilde :Nici nu mai stiu in ce guilde am fost...dar stiu ca leam parasit deorece nu se face nimik nici un progres guildele erau moarte cum sar zice
11.Pentium 4/3Gbram/2.8 Ghz/placa video nu prea stiu dar e buna oricum
12.Imi doresc sa ma alaturi guildei voastre pentru ca am vazut ca sunt oameni de treaba si ca faceti progrse ff bune care as dori si eu sa le fac!
13.Ceva despre mn:Sunt elev am trecut in clasa a9a hobiul meu ar fi Wow...
14.Mentiuni:Sper sa fiu acceptat si sa va ajut daca pot cu orice!
15.Print cu 3 mil dmg:http://i43.tinypic.com/30lfn6g.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 08-09-2024, 23:03:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x