User
Pass
2FA
 
 

KIM KARDASHIAN NEW SEX TAPE
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message3624
Redlz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-12-2013 16:05)
Joined: 05 May 2013
Posts: 129, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: -190.7
Votes: 13

 
Post Posted: 26-09-2013, 20:52:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=JkgrfS_Q0cM:



Ca fapt divers, ce inseamna la noi weapon damage si ce insemna pe retail weapon damage. Este usor de dedus faptul ca toti sunt bis gear asa ca sa trecem direct la problema.

Rogue damage:

La noi pe server functioneaza pe principiul " ai n-ai mingea dai la poarta " cu alte cuvinte ai sau nu gear, damage-ul este la fel de mare. De mentionat faptul ca : da joc rogue, da nu imi pasa de ce zic multi gladiatorii de pe retail care ei "stiu cum ar trebui sa mearga " , etc. Pe retail asemenea damage ce se vede la noi (alea 30k+ ) se dadeau doar in gaini moarte (a se intelege playeri cu low gear ). Ma rog, acolo e cu totul alta viata nu putem compara niciodata retail cu freakz.

Toti se plang de rogue damage si toti vin cu formule care mai de care. Eu am zis si o sa mai zic incontinuare, problema este la procs + weapon damage, asta e singura explicatie plauzibila. Nu ca vine nea gigel sa imi zica ca a dat 4k backstab in loc de 3k. Aia e pura aberatie, ai un weapon damage care variaza, e normal sa nu dai acelasi damage. Tot timpul or sa fie variatii intre damage.

Anyways problema este destul de frustranta mai ales ca in ziua de azi *insert random rogue* si gata ai #1 si toti se cred mari gladiatori cand ei nu fac nimic altceva decat sa dea cu capul in tasta. Va amintiti cum era cu blood dk-ul pe 4.0.6 ? Ei bine asa e rogue acum, necesita creierul unei gaini sa poti faci rate.

Nu vreau sa aud comentarii gen " MOAMA DA TU STII CE STATS AVEA ROGUL ALA IN VIDEO SI DE CE DADEA ASA PUTIN / MULT " . Sunt constient de faptul ca 95% din cei care or sa posteze aici or sa fie copii batuti de soarta care nu au nimic altceva de facut decat sa isi dea ei cu parerea.

Video-ul l-am pus pentru persoanele care chiar stiu cu ce se mananca treaba asta.

Ar trebui analizat si facut studiu de caz: de ce X pe retail da 23k ambush la procs cu hunter in party si legendare si de ce la noi dai 30k ambush fara procs doar cu hunter in party. Intradevar nu e nici o dovada care sa ateste acel damage dar " IN PU*A MEA E 10k APROAPE DIFERENTA DE DAMAGE DECI CEVA NORMAL CA E FU*UT " .

Inchei acest wall of text cu urmatoarele randuri:

1) Haters gonna hate.
2) Daca nu ati vazut blizz-ul la fata macar in poze nu veniti sa comentati ca "cum domne' eu dadeam la fel de mult si pe blizz ". Dadeai pe pu*a mea, am jucat pe bis gear rogue si mai mult de 25k nu am vazut in viata mea.
3) Daca sunt greseli gramaticale pe undeva, it happens. Nu m-am uitat de 2 ori peste ce am scris deci e posibil sa fi gresit.





Last edited by Redlz on 26-09-2013, 20:55:32; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bL0ood eLf

[Assasin]



Status: Offline
(since 08-12-2019 13:59)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 4340, Topics: 32
Location: Cluj/Manastur

Reputation: 205.3
Votes: 54

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-09-2013, 20:54:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am intrat aici cu sperante @titlu -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Juanks

[Creep]



Status: Offline
(since 13-12-2020 16:06)
Joined: 25 Sep 2010
Posts: 697, Topics: 40
Location: fag-land

Reputation: -90.9
Votes: 23

Post Posted: 26-09-2013, 21:04:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bL0ood eLf wrote:
am intrat aici cu sperante @titlu -


mee too -


ALSO : MOAMA DA TU STII CE STATS AVEA ROGUL ALA IN VIDEO SI DE CE DADEA ASA PUTIN?

joci pe gratis . gtf to blizz if you want perfection.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nseries

[Dumnezeu in devenire]



Status: Offline
(since 08-10-2022 13:11)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 5215, Topics: 114
Location: Miss Ghica

Reputation: 677.7
Votes: 162

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-09-2013, 21:05:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bL0ood eLf wrote:
am intrat aici cu sperante @titlu -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 26-09-2013, 21:28:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rogue is fine am inteles, moarte la pvpisti go PVE HEROES !!!!!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Turbokill1337

[NoFriendsNoParty]



Status: Offline
(since 11-07-2021 15:46)
Joined: 20 May 2011
Posts: 908, Topics: 156
Location: nicaieri

Reputation: 363.9
Votes: 63

Post Posted: 26-09-2013, 21:30:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Redlz wrote:
https://youtube.com/watch?v=JkgrfS_Q0cM:



Ca fapt divers, ce inseamna la noi weapon damage si ce insemna pe retail weapon damage. Este usor de dedus faptul ca toti sunt bis gear asa ca sa trecem direct la problema.

Rogue damage:

La noi pe server functioneaza pe principiul " ai n-ai mingea dai la poarta " cu alte cuvinte ai sau nu gear, damage-ul este la fel de mare. De mentionat faptul ca : da joc rogue, da nu imi pasa de ce zic multi gladiatorii de pe retail care ei "stiu cum ar trebui sa mearga " , etc. Pe retail asemenea damage ce se vede la noi (alea 30k+ ) se dadeau doar in gaini moarte (a se intelege playeri cu low gear ). Ma rog, acolo e cu totul alta viata nu putem compara niciodata retail cu freakz.

Toti se plang de rogue damage si toti vin cu formule care mai de care. Eu am zis si o sa mai zic incontinuare, problema este la procs + weapon damage, asta e singura explicatie plauzibila. Nu ca vine nea gigel sa imi zica ca a dat 4k backstab in loc de 3k. Aia e pura aberatie, ai un weapon damage care variaza, e normal sa nu dai acelasi damage. Tot timpul or sa fie variatii intre damage.

Anyways problema este destul de frustranta mai ales ca in ziua de azi *insert random rogue* si gata ai #1 si toti se cred mari gladiatori cand ei nu fac nimic altceva decat sa dea cu capul in tasta. Va amintiti cum era cu blood dk-ul pe 4.0.6 ? Ei bine asa e rogue acum, necesita creierul unei gaini sa poti faci rate.

Nu vreau sa aud comentarii gen " MOAMA DA TU STII CE STATS AVEA ROGUL ALA IN VIDEO SI DE CE DADEA ASA PUTIN / MULT " . Sunt constient de faptul ca 95% din cei care or sa posteze aici or sa fie copii batuti de soarta care nu au nimic altceva de facut decat sa isi dea ei cu parerea.

Video-ul l-am pus pentru persoanele care chiar stiu cu ce se mananca treaba asta.

Ar trebui analizat si facut studiu de caz: de ce X pe retail da 23k ambush la procs cu hunter in party si legendare si de ce la noi dai 30k ambush fara procs doar cu hunter in party. Intradevar nu e nici o dovada care sa ateste acel damage dar " IN PU*A MEA E 10k APROAPE DIFERENTA DE DAMAGE DECI CEVA NORMAL CA E FU*UT " .

Inchei acest wall of text cu urmatoarele randuri:

1) Haters gonna hate.
2) Daca nu ati vazut blizz-ul la fata macar in poze nu veniti sa comentati ca "cum domne' eu dadeam la fel de mult si pe blizz ". Dadeai pe pu*a mea, am jucat pe bis gear rogue si mai mult de 25k nu am vazut in viata mea.
3) Daca sunt greseli gramaticale pe undeva, it happens. Nu m-am uitat de 2 ori peste ce am scris deci e posibil sa fi gresit.


1.@primu rand grosolan citez Redlz

Replies: 50
Views: 2167
PostForum: PENDING Class spells / talents Posted: 13-05-2013, 19:31:59 Subject: [Rogue][PVE][PVP] Rogue Ambush damage
Damy acolo turbo avea ~ 35k+ AP. Srsly ...

2. citez alt post de la domnu redlz Redlz

Replies: 109
Views: 4983
PostForum: PENDING Class spells / talents Posted: 21-05-2013, 02:13:53 Subject: [Rogue]
[quote ascuns]
As a old man once said, " 38k AMBUSH CU FULL PROCS SI 36k AP TOO MUCH LOL NERF ROGUES " .
Oamenii se plang de rogue, eu ma plang de feral, altul se plange de gurthalak, altul de masa, altul de scoala etc.
Ideea e cam asa: NICIODATA NU O SA FIE CEVA BLIZZLIKE PE UN PRIVAT. Nu ma intelege-ti gresit dar e pur si simplu imposibil.
ps; Rogue damage is almost fine, not too high, not to low, just almost fine. Get used to it, it's 4.3.4 ppl, this is the Rogues era

alt post din partea redlz Redlz

Replies: 40
Views: 2264
PostForum: PENDING Class spells / talents Posted: 20-09-2013, 10:38:23 Subject: [Rogue][PvE][PvP] Backstab
[quote ascuns]
Daca rogue are damage mare ma intreb cum e hunterul, mageul,retul, feralul, enhaul, spriestul, etc. Toate clasele au damage increase. Eu propun sa nerfeze rogul pana da 5k stab crit cu procs, poate asa nu se mai plange lumea de el si toti copii frustrati or sa ...

in concluzie??? cat au mers arenele era tot bine, cum si-a luat bataie, gata frate nu mai pot ma sufoc reparati rogue, hai frate ca esti patetic.



Last edited by Turbokill1337 on 26-09-2013, 21:41:14; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 26-09-2013, 21:36:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bL0ood eLf wrote:
am intrat aici cu sperante @titlu -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scott

[Maniac]



Status: Offline
(since 03-04-2023 21:32)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 1160, Topics: 76
Location: Romania

Reputation: 146.9
Votes: 59

Post Posted: 26-09-2013, 21:53:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci esti rogue si te plangi ca dai prea tare? Asta e noua -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Redlz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-12-2013 16:05)
Joined: 05 May 2013
Posts: 129, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: -190.7
Votes: 13

 
Post Posted: 26-09-2013, 21:53:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Turbokill1337 wrote:



in concluzie??? cat au mers arenele era tot bine, cum si-a luat bataie, gata frate nu mai pot ma sufoc reparati rogue, hai frate ca esti patetic.


Nu. Nu te suport pe tine in special cand vii si imi dai 30k ambush fara procs daca tot te intereseaza care este problema. Mi-e sila de tine cand te vad in wow . Nu zic ca esti un player prost dar ma enervez cand vad ca faci toate exploiturile posibile si imposibile de pe server. Nu stau sa le insir pe toate, le stii tu foarte bine care sunt si am terminat discutia in legatura cu asta. Tu nu intelegi o treaba, una e sa dai 30k cu legendare si alta e sa vina X cu t1 daggers si sa imi dea tot 30k. Intradevar damage-ul rogului a fost extrem de mare pe 4.3.4 pe retail dar pentru asta aveai nevoie de gear. Cu full pvp nu faceai nici un ***** nimic, era prastie rogul. Iti trebuiau cel putin 3-4 PVE-uri ca sa se simta diferenta.

Deci in concluzie nea gigel, nu mai rupe penisul si veziti-ti de oile tale. Nu sunt eu ala care intra pe 1000 de comps doar sa bata pe X la arene. End of story.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shaggzx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2014 10:36)
Joined: 02 Aug 2013
Posts: 165, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: -185.9
Votes: 10

Post Posted: 26-09-2013, 22:01:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

turbo e


https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&&v=8Ea5lk7OB7E



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Turbokill1337

[NoFriendsNoParty]



Status: Offline
(since 11-07-2021 15:46)
Joined: 20 May 2011
Posts: 908, Topics: 156
Location: nicaieri

Reputation: 363.9
Votes: 63

Post Posted: 26-09-2013, 22:06:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Redlz wrote:
Turbokill1337 wrote:



in concluzie??? cat au mers arenele era tot bine, cum si-a luat bataie, gata frate nu mai pot ma sufoc reparati rogue, hai frate ca esti patetic.


Nu. Nu te suport pe tine in special cand vii si imi dai 30k ambush fara procs daca tot te intereseaza care este problema. Mi-e sila de tine cand te vad in wow . Nu zic ca esti un player prost dar ma enervez cand vad ca faci toate exploiturile posibile si imposibile de pe server. Nu stau sa le insir pe toate, le stii tu foarte bine care sunt si am terminat discutia in legatura cu asta. Tu nu intelegi o treaba, una e sa dai 30k cu legendare si alta e sa vina X cu t1 daggers si sa imi dea tot 30k. Intradevar damage-ul rogului a fost extrem de mare pe 4.3.4 pe retail dar pentru asta aveai nevoie de gear. Cu full pvp nu faceai nici un ***** nimic, era prastie rogul. Iti trebuiau cel putin 3-4 PVE-uri ca sa se simta diferenta.

Deci in concluzie nea gigel, nu mai rupe penisul si veziti-ti de oile tale. Nu sunt eu ala care intra pe 1000 de comps doar sa bata pe X la arene. End of story.


bine ne pare rau [nu prea] poti sa depui o plangere pe onyourkneesdog.com

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 26-09-2013, 22:12:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pune si tu titlu calumea...unii nu vor sa-si faca sperante -

Vreau eu un PM or smthing in care imi insiri ce exploituri foloseste turbo. Si nu, nu are ban pe at ci nu mai jucam acolo momentan din alte motive.
Ma gandeam ca o sa se intample si asta dupa ultimele arene -
Daca nu te enerva turbo continuai sa spui ca e normal damageul rogueului, ipocritule.

p.s. Cand dadeati pe mine si muream cu tot cu link si NS dat cum era? Ipocrizia chiar nu are limite?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Redlz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-12-2013 16:05)
Joined: 05 May 2013
Posts: 129, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: -190.7
Votes: 13

 
Post Posted: 26-09-2013, 22:31:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu vreau sa transform topic-ul asta in flame. Delete useless posts please.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shaggzx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2014 10:36)
Joined: 02 Aug 2013
Posts: 165, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: -185.9
Votes: 10

Post Posted: 26-09-2013, 22:45:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oricum nu o sa ajunga undeva topicul asta
#belive



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 26-09-2013, 22:55:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La cati oameni are in staff freakz ... ca sa devina totul blizzlike (75% + ) nu va trebui sa trecem la pandaria in urmatorii ani (2-3 +) si sa speram in continuare.

Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Nexflame, 27 September 2013 00:30



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 19-04-2024, 23:59:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x