User
Pass
2FA
 
 

Guild Wars 2 free trial
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message3415
Al3xS3x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2016 17:59)
Joined: 11 Jul 2013
Posts: 188, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 119.5
Votes: 5

Post Posted: 28-09-2013, 09:59:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parca sunteti batuti in cap, scuzati expresia. Daca auziti un alt joc inafara de wow incepeti sa strigati in gura mare ca e de rahat. Fix asa fac si astia care joaca metin2. Pe mine m-a ajutat kinook si ii multumesc pentru asta. Daca nu va place nu trebuie sa il dispretuiti si sa va aratati unul la altul ce disperati sunteti dupa wow. Nu iti place nu il joci si gata, nu inseamna ca e un ca**t de joc. Ne-am scos cu mentalitatea asta


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FrostBlaze

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-02-2017 23:47)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 138, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 227.6
Votes: 9

Post Posted: 28-09-2013, 12:22:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu unu n-am nimic cu cei carora le place, jucati ce vreti, eu doar am zis opinia mea din moment ce l-am jucat.
I don't like it, BUUUT ! e mai bun decat majoritatea jocurilor care sunt valabile gen TERRA/metin/aion/swtor/lotr etc, asa ca na, puteti sa il luati ca e mai fain ca alea, da tot boring e pt mine -.

Am jucat mai mult Vindictus decat am jucat la GW2.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Axel.24
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-10-2013 16:43)
Joined: 26 Jun 2013
Posts: 147, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: -185.4
Votes: 10

Post Posted: 29-09-2013, 18:16:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kinook wrote:
bai ce comunitate, arunca cu rahat intr-un joc pe care nici nu l-au instalat. patric11 king troll m-am spart de ras la gluma ta cu m***nu. Ar trebui sa scrii o carte.

Ma jur ca nu meritati nimic ma, va da omu' un link sa incercati un joc si veniti cu mistouri. N-ai cum sa compari GW2 cu M***n. Deja exagerati cu glumele cu me**n, sunt fumate ca glumele din ROboti. Nu e whiskey, nu e vin, e un joc numit metin.

ah, si topicul asta l-am facut in scop informativ, nu ca sa va conving sa cumparati jocul. Nu m-ar ajuta cu nimic chestia asta, ca n-au referral rewards sau ceva. V-am pus un link sa incercati daca va place.


Ce drk te astepti de la o comunitate de caca.t de 2bani...- 99% ii bate wow,asa ca nu au cum sa intelega vreodata GW2 care e de 100 de ori mai complicat
Eu il jucai azi e foarte tare ca si Mmo:dynamic events,questuri superi tari de facut,99% items le faci tu din mats care cad de npcs...+Lv e party cu reputati etc etc la prima vedere e super smecher jocul...nici nu stii ce sa faci prima data sunt 1mil de lucruri de facut in jocul ala....nu stai laba trista in elwin ca la wow haha am lv 85 si acum frec pl

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 01-10-2013, 10:59:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Caaacat de joc.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
FrostBlaze

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-02-2017 23:47)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 138, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 227.6
Votes: 9

Post Posted: 01-10-2013, 11:11:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Axel.24 wrote:
Kinook wrote:
bai ce comunitate, arunca cu rahat intr-un joc pe care nici nu l-au instalat. patric11 king troll m-am spart de ras la gluma ta cu m***nu. Ar trebui sa scrii o carte.

Ma jur ca nu meritati nimic ma, va da omu' un link sa incercati un joc si veniti cu mistouri. N-ai cum sa compari GW2 cu M***n. Deja exagerati cu glumele cu me**n, sunt fumate ca glumele din ROboti. Nu e whiskey, nu e vin, e un joc numit metin.

ah, si topicul asta l-am facut in scop informativ, nu ca sa va conving sa cumparati jocul. Nu m-ar ajuta cu nimic chestia asta, ca n-au referral rewards sau ceva. V-am pus un link sa incercati daca va place.


Ce drk te astepti de la o comunitate de caca.t de 2bani...- 99% ii bate wow,asa ca nu au cum sa intelega vreodata GW2 care e de 100 de ori mai complicat
Eu il jucai azi e foarte tare ca si Mmo:dynamic events,questuri superi tari de facut,99% items le faci tu din mats care cad de npcs...+Lv e party cu reputati etc etc la prima vedere e super smecher jocul...nici nu stii ce sa faci prima data sunt 1mil de lucruri de facut in jocul ala....nu stai laba trista in elwin ca la wow haha am lv 85 si acum frec pl

Ce e complicat ma la GW 2? Explica.
Ca ai 12 butoane de toate? Ca pot juca jocu din gamepad relativ lejer? - (hotkey program)
PVP e varza parerea mea, eu pt asta il cumparasem, competitiv PVP si sa fie challenging nu super easy. Eu luasem jocu de cand aparuse jucam thief/rogue cum plm se numea. In afara de spamat Butonu 3 da face un fel de frontflip si mai apasam cateodata si alte butoane, nimic nu faceam si omoram tot. (bun sa zicem ca erau toti noobi la joc, da totusi nu ai multe SKILLURI to master)

Jocu e fain PVE n-am ce zice, desi devine repetitiv si nu aveam decat lvl 40 in PVE (pvp e instant lvl maxim pt ce-i ce nu stiu), but i got it for PVP not PVE :<>.
CUm am mai zis, e mai bun ca majoritatea jocurilor care sunt valabile, dar nu ma arunc sa zic ca e mai bun ca WOW, NEAH, not yet.
FAPTUL ca e PREA SIMPLU si nu e complicat DELOC e ce m-a facut sa il las si nu ma atrage.

Ei baga commenturi de genu "dc 1mie buttons ca la wow, cand poti avea doar 5", ma rog no comment.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 01-10-2013, 11:26:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reginald wrote:
patric11 wrote:
https://youtube.com/watch?v=8pSWTD4mto4:

Puteti sa va dati delete de pe acum si sa va apucati spiritual de el Metin 3 e pe val !


Ce grad de inteligenþã ridicat. Clase copiate din WoW, o parte din zone la fel, ca sã nu mai zic de texturã ºi alte chestii furate din alte MMORPG-uri. Lasã-ne cu Metin. Du-te suge o suzetã.


da da..ai foarte mare dreptate ..toate clasele alea au fost copiate din wow...adica ce conteaza ca rogue, hunter, warrior, paladin, shaman , priest, warlock sau mage au existat in jocurile rpg de cand lumea... ele clar " s-au inventat" in wow. Ce sa mai zicem de tbs-urile in care au existat aceste clase ( Heroes of Might & Magic sau Might & magic, Warlords, etc)

Poate au luat din wow numai chestiile interesante la fel cum a facut si wow cu celelalte jocuri rpg dinaintea sa. (PS: in warcraft 2-3 nu existau clasele din wow)

Posturi unite automat, 01-10-2013, 12:26:19

Axel.24 wrote:
Kinook wrote:
bai ce comunitate, arunca cu rahat intr-un joc pe care nici nu l-au instalat. patric11 king troll m-am spart de ras la gluma ta cu m***nu. Ar trebui sa scrii o carte.

Ma jur ca nu meritati nimic ma, va da omu' un link sa incercati un joc si veniti cu mistouri. N-ai cum sa compari GW2 cu M***n. Deja exagerati cu glumele cu me**n, sunt fumate ca glumele din ROboti. Nu e whiskey, nu e vin, e un joc numit metin.

ah, si topicul asta l-am facut in scop informativ, nu ca sa va conving sa cumparati jocul. Nu m-ar ajuta cu nimic chestia asta, ca n-au referral rewards sau ceva. V-am pus un link sa incercati daca va place.


Ce drk te astepti de la o comunitate de caca.t de 2bani...- 99% ii bate wow,asa ca nu au cum sa intelega vreodata GW2 care e de 100 de ori mai complicat
Eu il jucai azi e foarte tare ca si Mmo:dynamic events,questuri superi tari de facut,99% items le faci tu din mats care cad de npcs...+Lv e party cu reputati etc etc la prima vedere e super smecher jocul...nici nu stii ce sa faci prima data sunt 1mil de lucruri de facut in jocul ala....nu stai laba trista in elwin ca la wow haha am lv 85 si acum frec pl


stii, daca tu in wow te duci la un raid si 2 bg-uri asta nu inseamna ca nu poti face mai multe in wow. Wow are toate tipurile de questuri si eventuri de clasa, eventuri anuale. Problema ta este ca ai ajuns prea repede la 85. Incearca sa joci pe oficial si ai sa vezi ca o sa iti placa sa faci o groaza de chestii chiar si pana sa faci level 60, ba chiar o sa iti placa o parte din cinematics pe care la noi nu prea ai ocazia sa le vezi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowy

[Creep]



Status: Offline
(since 02-09-2017 16:49)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 532, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 75.1
Votes: 40

Post Posted: 01-10-2013, 12:07:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:

stii, daca tu in wow te duci la un raid si 2 bg-uri asta nu inseamna ca nu poti face mai multe in wow. Wow are toate tipurile de questuri si eventuri de clasa, eventuri anuale. Problema ta este ca ai ajuns prea repede la 85. Incearca sa joci pe oficial si ai sa vezi ca o sa iti placa sa faci o groaza de chestii chiar si pana sa faci level 60, ba chiar o sa iti placa o parte din cinematics pe care la noi nu prea ai ocazia sa le vezi.



Asta e adevarat. Toata lumea compara WoW`ul de pe un server privat cu GW2 care este doar "original". Chiar si asa, daca le compari WoW este unic prin mecanicile jocului pe care majoritatea de aici nici nu are habar de ele.

Iar cel care a zis GW2 este de 100 ori mai complicat, mai gandeste`te odata. Iti dau un exemplu: stealth`ul din WoW, dar ce sa stii tu inafara de faptul ca il apesi si nu te vede nimeni.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 01-10-2013, 13:26:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cand compari wow cu gw2 e ca si cum ai compara merele cu bananele. Da, sunt fructe, dar au arome diferite. GW2 e foarte diferit de wow. Ambele sunt unice in felul lor. Guild wars e mai dinamic, dar wow are mai multe spelluri. trialu e pana pe 3

୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 01-10-2013, 15:35:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kinook in primu rand nu cred ca ar trebuii sa deschizi un topic in care sa vb de un alt server/ joc mmorpg concurent freakz.

In al doilea rand, fiecare judeca fara sa joace asa ca mai mult ca sigur 90% din cei care vb aici nici macar nu se pricep sa instaleze si alceva decat wow.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Uzzydk

[Lost in the Offline]



Status: Offline
(since 10-11-2016 13:14)
Joined: 15 Apr 2011
Posts: 587, Topics: 83
Location: Bucuresti

Reputation: 34.1
Votes: 24

           
Post Posted: 01-10-2013, 16:04:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate sa vorbeasca despre un alt joc/server atata timp cat sunt oficiale.Cat despre wow vs gw2 retineti ca wow nu era asa stralucit la inceput ci sa perfectionat odata cu trecerea timpului,e greu sa scoti un joc nou care sa concureze cu wow pe motiv ca wow-ul e in development de 9 ani,poate chiar 10,nu stiu cand a aparut primul beta+ca wow are ce multe jocuri nu au si anume lore foarte dezvoltat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Axel.24
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-10-2013 16:43)
Joined: 26 Jun 2013
Posts: 147, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: -185.4
Votes: 10

Post Posted: 01-10-2013, 16:58:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
kinook in primu rand nu cred ca ar trebuii sa deschizi un topic in care sa vb de un alt server/ joc mmorpg concurent freakz.

In al doilea rand, fiecare judeca fara sa joace asa ca mai mult ca sigur 90% din cei care vb aici nici macar nu se pricep sa instaleze si alceva decat wow.


"kinook in primu rand nu cred ca ar trebuii sa deschizi un topic in care sa vb de un alt server/ joc mmorpg concurent freakz."
Printre lacrimi de la atata ras....numi dau seama ce vr sa spuna prin concurenta freakz ,crd ca nici el nu-si da seama ce vr sa spuna....da mai nou exista si concurenta din partea cele mai mai firme din lume Blizzard.Gw2 etc etc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 29-03-2024, 07:54:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x