User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message184880
lolex17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-09-2014 12:45)
Joined: 16 Feb 2013
Posts: 15, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 73.5
Votes: 4

 
Post Posted: 11-10-2013, 18:33:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 18
3. Localitate: Tg-jiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3 4 ore de luni viner si 6 7 sambata duminica
5. Clasa: Tauren Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto main/enha off
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shamanman
8. Screenshot cu Interfata*: http://speedy.sh/uAx5p/WoWScrnShot-101113-192916.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Imi place sa healez
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Eh... greu:) tare greu sa gasesti o guilda cu care poti face ceva.. din care poti invata ceva.Sper sa gasesc aceste lucruri aici:)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): revengers perverts ... si mai multe
12. Detalii PC*. procesor 12500Mghz 4 gb ram 1.5 gb video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : progres full hc si sunt dornic sa invat cat mai multe posibil
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) cu scoala.. stiti voi.. caterinca in timp liber.. pe langa wow prin orash la berica cu tovarasii,sala de forta:) (sa ma fac frumos)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : O singura rugaminte am.. Aveti rabdare cu mine. Am potential neexploatat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 12-10-2013, 09:46:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lolex17 wrote:
1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 18
3. Localitate: Tg-jiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3 4 ore de luni viner si 6 7 sambata duminica
5. Clasa: Tauren Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto main/enha off
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shamanman
8. Screenshot cu Interfata*: http://speedy.sh/uAx5p/WoWScrnShot-101113-192916.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Imi place sa healez
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Eh... greu:) tare greu sa gasesti o guilda cu care poti face ceva.. din care poti invata ceva.Sper sa gasesc aceste lucruri aici:)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): revengers perverts ... si mai multe
12. Detalii PC*. procesor 12500Mghz 4 gb ram 1.5 gb video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : progres full hc si sunt dornic sa invat cat mai multe posibil
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) cu scoala.. stiti voi.. caterinca in timp liber.. pe langa wow prin orash la berica cu tovarasii,sala de forta:) (sa ma fac frumos)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : O singura rugaminte am.. Aveti rabdare cu mine. Am potential neexploatat.
RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
quinwaz

[The Betrayers]



Status: Offline
(since 31-05-2018 21:08)
Joined: 19 Jan 2012
Posts: 148, Topics: 18
Location: Piatra Neamt

Reputation: 361.6
Votes: 11

 
Post Posted: 12-10-2013, 16:23:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam Warriori Arms!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 12-10-2013, 20:03:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam un priest shadow!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesies

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-03-2014 14:05)
Joined: 10 Jul 2012
Posts: 14, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 56.5
Votes: 2

 
Post Posted: 13-10-2013, 10:33:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei (Cygon)
2. Varsta:18
3. Localitate:Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : In fiecare zi dupa orele 18
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec:Resto/Feral
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cygon
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca imi place sa dau heal -
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc WoW de pe TBC. Am facut full progres pe Blizzard cand era Cataclysm in ds si 5/8 HC. Tot ca healer.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Old Gang si Blizz Nerfed My Life. Nu le-am parasit eu ci s-au destramat ele.
12. Detalii PC*. Merge WoW la grafica High cu 60 FPS.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru a face progres si de cand m-am transferat la Horde nu mai cunosc pe nimeni deci as vrea sa ma integrez si intr-o cumunitate + ca raidurile sunt puse perfect pentru programul meu.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt inca la liceu, imi place sa cand si sa joc poker!
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sper sa ma acceptati si nu am achiev cu zon'ozz HC pentru ca vara asta nu am jucat wow.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adizaadi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-10-2017 08:22)
Joined: 21 Sep 2013
Posts: 12, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 35.5
Votes: 10

Post Posted: 13-10-2013, 11:03:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: adrian
2. Varsta: 21
3. Localitate: dr tr severin
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :
5. Clasa: priest
6. Main Spec/OFF spec: sp
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Chamakayote
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 13-10-2013, 11:43:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adizaadi wrote:
1. Nume IRL: adrian
2. Varsta: 21
3. Localitate: dr tr severin
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :
5. Clasa: priest
6. Main Spec/OFF spec: sp
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Chamakayote
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot


Rejected




Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 15-10-2013, 15:03:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI DESCHISE LA TOATE CLASELE ITLVL MINIM 395 MINIM 25ZILE PLAYED


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zapy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-12-2014 14:59)
Joined: 29 Dec 2010
Posts: 242, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 301.9
Votes: 10

 
Post Posted: 15-10-2013, 20:51:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dani
2. Varsta:24
3. Localitate:Giurgiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6-8 ore zi
5. Clasa:Warrior
6. Main Spec/OFF spec:Arms /Protection
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xzerr (E bug ce apare in armory.sunt full pve)
8. Screenshot cu Interfata*: http://i44.tinypic.com/25zlb9f.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Usor de jucat (DMG foarte mare )
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):Joc wow dupa WOTLK, Cataclysm si am jucat si MOP.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Ground Zero nu sa mai facut nimic in guilda de foarte mult timp .
12. Detalii PC*:CUP 2,8GHZ Core 2 Duo, Ram 2GB,Placa video 1GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Imi place foarte mult acest sistem de guilda pve/sistem dkp. Si un progres foarte mare.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):
Fac cursuri pentru calificare in alt domeniu. hobby-uri : Pescuit ,drumetii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Multa rabdare si mult calm.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls : http://i41.tinypic.com/x37g92.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
.NL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2013 19:47)
Joined: 11 May 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 54.1
Votes: 2

 
Post Posted: 17-10-2013, 17:57:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: bob
2. Varsta: 23
3. Localitate: buc
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 5-6-7-8 ore
5. Clasa: druid
6. Main Spec/OFF spec: feral tank/ resto
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nl
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : danseaza haios in bear form
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
am jucat pe blizz pana in wotlk. am trecut prin tot contentu. am jucat numeroase clase. stiu cu ce se mananca. 2k rating in wotlk la 2v2
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
am jucat pe evolution. cand m am mutat aici am jucat in knights of honor. si acum guilda este inactiva.
12. Detalii PC*. levono z570
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? vreau niste serious raiding. si am auzit ca erati in cautare de druizi feral tank/dos
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)de
sunt student. muncesc ocazional.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
youlooked

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:07)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 78, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 124.6
Votes: 5

 
Post Posted: 17-10-2013, 18:16:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.NL wrote:
1. Nume IRL: bob
2. Varsta: 23
3. Localitate: buc
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 5-6-7-8 ore
5. Clasa: druid
6. Main Spec/OFF spec: feral tank/ resto
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nl
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : danseaza haios in bear form
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
am jucat pe blizz pana in wotlk. am trecut prin tot contentu. am jucat numeroase clase. stiu cu ce se mananca. 2k rating in wotlk la 2v2
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
am jucat pe evolution. cand m am mutat aici am jucat in knights of honor. si acum guilda este inactiva.
12. Detalii PC*. levono z570
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? vreau niste serious raiding. si am auzit ca erati in cautare de druizi feral tank/dos
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)de
sunt student. muncesc ocazional.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Accepted



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
heatless

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2013 16:03)
Joined: 17 Oct 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.1
Votes: 1

Post Posted: 17-10-2013, 21:22:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-


Last edited by heatless on 10-11-2013, 15:49:58; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cocyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-12-2013 17:56)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 54
Votes: 2

 
Post Posted: 17-10-2013, 22:22:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cosmin
2. Varsta: 18
3. Localitate: Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6-8
5. Main Spec/OFF spec: Resto/ Feral
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dcocyn
7. Screenshot cu Interfata*:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca imi place foarte mult clasa
9. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(TBC, Cataclysm).
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) In Havok am esit pt ca nu ma e guilda
11. Detalii PC*.
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Pentru ca este o guilda foarte foare buna ..
13. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev
14. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
youlooked

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:07)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 78, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 124.6
Votes: 5

 
Post Posted: 17-10-2013, 22:34:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cocyn wrote:
1. Nume IRL: Cosmin
2. Varsta: 18
3. Localitate: Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6-8
5. Main Spec/OFF spec: Resto/ Feral
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dcocyn
7. Screenshot cu Interfata*:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca imi place foarte mult clasa
9. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(TBC, Cataclysm).
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) In Havok am esit pt ca nu ma e guilda
11. Detalii PC*.
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Pentru ca este o guilda foarte foare buna ..
13. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev
14. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spicyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2017 20:00)
Joined: 11 Dec 2012
Posts: 50, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 82.7
Votes: 5

 
Post Posted: 17-10-2013, 22:39:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

heatless wrote:
1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 19
3. Localitate: Baia Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Seara (l-v) cam 1-3 ore iar in weekend mai mult
5. Clasa: warrior
6. Main Spec/OFF spec: arms/off nam
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Heatless
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : este superior in pve
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). La inceput am jucat pvp pe 406 iar acu m`am apucat de pve de ceva timp stiu scripturile perfect dar nu prea am avut timp pentru wow dar acum sper sa am ...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Nu am prea stat in fostele guilde ,luam kick ca nu aveam timp de wow...
12. Detalii PC*.core i3 4gb rami
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? doresc o guilda serioasa pentru progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) momentan is in ultimul an la liceu
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Poate o sa considerati ca dau slab insa de preferat luati decizi dupa un raid - scuze daca am uitat ceva. Si avand in vedere ca nu mai lucrez o sa fiu mult mai liber pentru raiduri..
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


Acceptat , teste 1-2 saptamani.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 04-05-2024, 11:44:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x